>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 - (27.12 - 06.01.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Sjoeen - Kranjec @ 1 @ 2,10 Unibet
Kursy źle wystawione, a para 60/40 %. Betsson się już połapał i na Norwega płaci już tylko 1,80 a Expekt 1,98.
Sjoeen jest w stabilniejszej formie, chociaż potencjał ma o wiele większy. Szkoda tego upadku na początku sezonu bo teraz byłby znacznie wyżej. Kranjec to zabłąkana owieczka. Dobre skoki przeplata słabymi. W treningach i kwalifikacjach skakali na bardzo zbliżonym poziomie, ale patrząc na &quot;stabilizacje i powtarzalność&quot; idę w stronę Norwega bo ten kurs w Unibecie mocno zawyżony. Ze stawkami nie ma co szarżować, ale 5 dyszek na to sypnę bo warto ;)
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
KO

Andre Forfang-Manuel Poppinger
Typ:poppinger
Kurs:2.62 buk:Milenium
✅
Wedlug bukmacherow faworytem tego pojedynku jest Norweg jednak ja uważam inaczej i mysle ze to Austriak okaze sie lepszy i wyjdzie zwyciesko z tej pary.
W treningach lepszy Poppinger 8 i 25 miejsce przy 30 i 48 Forfanga. W kwalifikacjach lepszy Forfrang i 14 miejsce natomiast Poppinger 37. Jednak ja uwazam ze miejsca ktore obaj zawodnicy zajeli w kwalifikacjach jutro beda moze podobne ale w odwrotnej proporcji to Poppinger wygra ta pare.Miejsce w 20 jak najbardziej realne dla Poppingera
Kurs napewno warty grania w porownaniu do innych bukmacherow w ktorych kurs na Poppingera w okolicy 2.25 .

H2H
Andreas Kofler-Marinus Kraus
Typ:Kraus
Kurs:1.80 buk:betsson ✅

Kraus ostatnio prezentuje sie dobrze dzis w treningach na swoim poziomie czyli w okolicy 15-20 miejsca .Kofler ktory w treningach 23 i 35 moze miec jutro problemy z awansem do serii finalowej . Za przeciwnika ma Velte ktory jest faworytem w tej parze. Kraus walczy z Kamilem Stochem faworytem wydaje sie byc Polak ale Kraus moze odpalic i wygrac ta pare.Mysle ze ktos z pary Kraus-Stoch moze byc w grupie przegranych ktorzy awansuja do 30 natomiast nie daje tych szans Koflerowi , ktory juz w 1 serii powinnien pozegnac sie z konkursem.
Lauri Asikainen-Robert Kranjec
Typ:Kranjec
Kurs:2.25 Buk:STS ✅

Fajna para wystawiona przez STS.
Wedlug ich analitykow faworytem jest Fin z czym napewno nie moge sie zgodzic.
Asikainen ma bardzo male szanse na awans do 2 rundy natomiast Kranjec powinnien powalczyc z Sjoeenem . To juz daje przewage Słoweńcowi.Kranjec wczoraj lepiej skakal od Asikainena i dzis powinnien to powtorzyc. A kurs nieporozumienie jak cos to 1.70 Kranjec 1.90 Asikainen . Dlatego pobieram bo pewnie jutro juz kurs troche poleci w dol .
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Panowie co sądzicie o takim dublu?
Stoch vs Koudelka 1 @1.57
Żyła vs Fannemel 1 @1.57
AKO: 2.46
Warto to grać? Czy jakiś inny kuponik z kursem powyżej 2 wydaje wam się pewniejszy, singiel lub dubel.Z góry dzięki za odpowiedź.
 
B 29

belcio

Użytkownik
Prevc - Kasai 1(2,22) betsafe (końcowa klasyfikacja TCS)
Prevc obecnie na trzecim miejscu klasyfikacji TCS tuż za nim jest Kasai ze stretą 8,3pkt, mimo że Prevc nie bryluje póki co na tej skoczni a miejsce 10,8 w treningach to nie jest katastrofa zwłaszcza że zawodnik szuka swoich najlepszych ustawień na konkurs, Prevc jest w stanie utrzymać to miejsce na podium a przynajmniej przewagę nad Japończykiem, w tamtym sezonie Kasai dwukrotnie był lepszy w treningach ale to Prevc był już wyżej w konkursie i zajął drugie miejsce więc skocznia nie taka straszna dla niego.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie co sądzicie o takim dublu?
Stoch vs Koudelka 1 @1.57
Żyła vs Fannemel 1 @1.57
AKO: 2.46
Warto to grać? Czy jakiś inny kuponik z kursem powyżej 2 wydaje wam się pewniejszy, singiel lub dubel.Z góry dzięki za odpowiedź.

ŻYŁA-FANNEMEL 1 kurs 1.57
Jak najbardziej ja również gram tą parę Piotrek udowodnił już w insbrucku że stać go na długie równe skoki i ma szansę jutro zakrecic w okolicach 10 miejsca.. Fannemel ze skoku na skok coraz gorzej i nie zapowiada się żeby było lepiej.. Piotrek napewno o parę miejsc będzie lepszy

STOCH-KOUDELKA
dla mnie para no Bet.. Kamil może i wygra z czechem koudelka również zaczyna miewać gorsze skoki i tu można upatrywać dużą szansę dla Polaka ja osobiście nie ruszam tej pary
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Jacobsen - Stoch 1 1,53
Matura - Koivuranta 1 1,23
ako1,88 Marathonbet✅

Jacobsen wielokrotnie drugi na tej skoczni lubi Bischofschofen
wczoraj zdecydowanie pokonał Kamila który skacze tylko przyzwoicie.
Janek Matura w kazdym skoku zdecydowanie lepszy od Fińczyka:razz:
 
M 0

madziczek87

Użytkownik
Cześć,
mi się rzuciła w oczy taka para na Sts-ie :
Stoch - Bardal 2 @2,42
Bardal był tu lepszy w treningach i kwalifikacjach więc jak nic nie zepsuje w konkursie to myślę, że powinien zdecydowanie wygrać z Kamilem, który potrzebuje jeszcze trochę czasu żeby wrócić do swojej optymalnej dyspozycji ;)
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Panowie, co myślicie o parze TAKEUCHI - FANNEMEL? Kurs na Japończyka bardzo zachęcający, a w kwalach był zdecydowanie lepszy, na drugim treningu też skoczył 6 metrów dalej od Norwega.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
No to lecimy z ostatnim konkursem w TCS! ????
Stefan Kraft - Podium @1.85 Betclic✅
Ależ oferta! To niemal pewne, że ten młody Austriak dzisiaj stanie na pudle. To główny kandydat do wygrania całego cyklu Turnieju Czterech Skoczni, co za tym idzie ma jeszcze większą chęć wygranej, ja jednak stawiam troszkę bardziej bezpieczniej na podium. W ostatnich konkursach pokazywał, że presja to dla niego nieznane słowo, skakał jak natchniony w każdej serii, a po raz kolejny powtórzę, że zadziwił mnie swoim niebywałym rekordem skoczni Bergisel. Ja wchodzę w ten typ za większą stawkę, bo typ jest bardzo fajny.
Leyhe - Vassiliev 1 @1.45 STS ⛔
Podoba mi się ten młody Niemiec w tym sezonie, skacze równo oraz dobrze. Dima również skacze nieźle, jednak ma jeden wielki minus - styl. Jego lądowanie przypomina upuszczenie kolosa, klapie nartami o zeskok a jego nogi mocno sie uginają, przez co traci bardzo dużo punktów na stylu. W tej parze upatruje wygraną Niemca.
Ammann -Schlierenzauer 1 @1.62 Millenium⛔ TRZYMAJ SIĘ SIMI!!!
Szwajcar to stary, chyry lis. Specjalnie opuszcza quali aby skakać na końcu przy podobnych warunkach jak najlepsi. Austriak skacze tutaj nieźle, jednak Szwajcar ma w sobie to, że jak odpali jest poza zasięgiem.
Bardal -Koudelka 1 @1.50 Millenium⛔
Słynny &quot;Elektriczka&quot; złapał zadyszki i nieco obniżył loty. W Bischofshofen nie skacze na miarę swojej formy, w kwalifikacjach także się nie popisał. Norweg zajął dobre miejsce w czołowej 10 i wiele na to wskazuje, że to właśnie jego ujrzymy wyżej w całym konkursie.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Mało ciekawych zestawów u ziemniaków, zagrałem jednak grubiej 3 pozycje:
Prevc 1-10 1,35
Koudelka- Fannemel 1 1,35
Zniszczoł - Kłusek 1 1,3
ako 2,37 efortuna

Peter ostatnio słabszy konkurs, a właściwie pierwszy skok w konkursie, jednak to ciągle zawodnik ścisłej czołówki i miejsce w TOP 10 to dla niego absolutne minimum.
Jak już parę tygodni temu pisałem na TCS będzie już tylko cień Fannemel, ówczesnego lider PŚ, do tego teraz ma ciężką parę i moze już odpaść po 1 serii, bo kandydatów na LL jest paru ciekawych.
Kłusek dziś zajmie miejsce 50 - ostatnie, więc każdy inny zawodnik będzie wyżej ;-) szkoda, że żaden buk nie oferuje takiego zakładu;-) Olek skacze coraz lepiej, wczoraj śmieszna sytuacja na rozbiegu, ale i tak szacun, że udało się tyle skoczyć;-)
Jeszcze fajny tripel z STSu:
Tollinger - Kłusek 1 1,4
Żyła - Matura 1 1,32
Bardal - Pungertar 1 1,35
ako 2,49

Kłuska opisałem już wyżej, więc to Typ przeciwko niemu, dodatkowo Tollingera oceniam wyżej niż np. Aignera, więc kurs jest warty gry.
Żyła w formie, Rosjanina w parze przejdzie, Janek ładnie w kwalach, ale za dużo tu podniecenia, buki też go przeceniają, a kurs 1,18 na przejście Koivuranty jest śmieszny i nie zdziwie się jak ludzie wtopią na tej parze.
Bardal skacze tu jakby lepiej, forma Pungertara spada cały czas, nie zwiedzie mnie wysokie miejsce w kwalach, warunki miał przecież takie, że nawet Kubacki by odleciał ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Łapcie 4-pak:cool: z Milenium:
Freitag - Stoch 1 1,28✅
Prevc - Żyła 1 1,40✅
Schilenzauer - Koudelka 1 1,28✅
Leyhe - Vassiliev 1 1,40⛔
Kurs = 2,82 po odjęciu podatku
Rysiek Freitag w każdym skoku zdecydowanie lepszy od Kamila. Niemiec dzisiaj powalczy o podium a Kamil patrząc na mocną konkurencje to pewnie gdzieś koniec pierwszej dziesiątki.
Peter niby ostatnio troszke słabsze skoki ale mimo to ciągle znajduje się w topie. Żyła dość dobre skoki oddaje jednak Jego problemem sa 2 równe skoki dlatego nawet jeśli zaliczy w I serii dobry skok to w drugim sporo traci. Prevc stylowo zawsze bardzo dobrze a i podczas treningów i kwali pokazał się z dobrej strony,że ta skocznia Mu pasuje.
Gregor u siebie dzisiaj pewnie znowu blisko podium. Czech znacznie słabiej w porownaniu z poczatkiem sezonu. W każdym z 3 skoków na tej skoczni Austriak lepszy.
Młody Niemiec kontra weteran Rosyjskich skoków. Leyhe notuje tu dobre wyniki w treningach 14 i 15 msc natomiast Dima 41 i 27. Vassiliev potrafi odpalić i oddać daleki skok jednak wtedy ma ogromne problemy z lądowaniem i na samych notach wtedy traci 8-9pkt. Stawiam na solidniejszego i pewniejszego młodego Niemca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Konkurs w Bischofshofen

Na razie podam pary bez analizy po przez braku czasu Ale później dołączę;-)
BUKMACHER STS
ŻYŁA-FANNEMEL 1 kurs 1,57 ????Pękła Żyłka:;/:
Komentarz wyżej w poście zamieściłem

BARDAL-PUNGENTAR 1 kurs 1,35
Norwega stać tutaj na równe dwa skoki i dużą szansę o walkę o miejsca nawet 5-12 co wcześniej przy jego dyspozycji było niemożliwe a i ta skocznia mu odpowiada.. Ogólnie jeżeli chodzi o Norwegów to mają dobre dobrane smary bo prędkości najazdowe mają od wszystkich wyższe od pół do nawet dwóch km/h a to już jest bardzo dużo.. Słoweniec napewno dwóch dalekich skoków nie odda jeden może być przyzwoity a drugi przeciętny

HAYBOECK-AMMAN 1 kurs 1,27
Austryjak jest w takim gazie ze dziś będzie walczył o zwycięstwo i moim zdaniem dziś wygra konkurs w Bischofshofen.. Co do Ammana jest w dobrej formie ale nie na tyle żeby zagrozić haybeckowi będzie walczył o miejsca 3-8

FREUND-VELTA 1 kurs 1,27
Freund na tyle przyzwoicie skacze ze jakiegoś określonego poziomu nie zaniży czyli forma równa i stabilna co innego jego przeciwnik jak wszyscy Norwegowie brak stabilnej formy i myślę że na mocnego freunda nie wystarczy skakać przyzwoicie o 3-4 metry Niemiec w każdym skoku może dowalic velcie..

I pary KO na podbicie kursu ...

FETTNER-BOYARINTSEV 1 kurs 1,1
Fettner u siebie czuje skocznie i skacze przyzwoicie dziś ma szansę zająć miejsca w drugiej 10-tce a o rusku wybaczcie może nie będę się wypowiadał bo to nie są skoki tylko spady..

MATURA-KOIVURANTA 1 kurs 1,18
Czech w dobrej dyspozycji i widać u niego ten dawny błysk wybicia z progu jak się postara to ma duże szanse nawet na pietnastke fin skacze przeciętnie i oddaje krótsze skoki raz za razem od czecha.. Zwycięzca w tej parze może być tylko jeden

Pozdrawiam;-)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Jan Matura TOP 15 @ 2,60 Milenium

Biorąc pod uwagę formę Janka w Bischofshofen to kursy trochę przesadzone. Czech był w pierwszej piętnastce na obu wczorajszych treningach (11 i 13 miejsce) oraz w kwalifikacjach (12). Lubi Matura tą skocznię, w zeszłym sezonie zajął tu 12 lokatę, dwa lata temu był 14. Jak na razie w tym sezonie nie udało mu się wskoczyć do czołowej 15 konkursu, ale na tym obiekcie wyraźnie liczby wskazują taką możliwość.

Zniszczoł-Kłusek 1 @ 1,30 Milenium

W obu treningach Zniszczoł lepszy od Kłuska, w kwalifikacjach jedna pozycja niżej, ale wiadomo dlaczego. Olek zaczyna stabilizować swoje próby, jest w tej chwili w czwórce naszych najlepszych skoczków walcząc o 3 pozycję z Kubackim. Kłusek przyjechał po PK w Engelbergu, ale TCS to za wysokie progi, regularnie miejsca w 5 i 6 dziesiątce na treningach, raczej w konkursie też bliżej 50. A Zniszczoł może nawet pokusić się o załapanie do LL, jeśli warunki będą sprzyjające.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dezman - Poppinger typ 1 kurs 2.45 Betsson✅11-30
Moim zdaniem dzis do grania raczej wysoko. Poppinger ustawiany w roli faworyta mimo, że przegrywa z Dezmanem we wszystkich konkursach. W Insbrucku Dezman 21 Poppinger 31. W Oberstdorie Słoweniec 35 Austriak przepadł w kwalifikacjach. Wczoraj znów wyżej Dezman. Według mnie brać kurs póki jeszcze jest.


Warto było zagrać grubiej. Naprawdę nie wiem czym się sugerowali bukmacherzy faworyzując Austriaka!
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Główny ty p: pary KO 1.seria Sjoeen - Kranjec 1 / @1.62 / STS

Analiza:
Mlody Norweg spisuje sie tutaj dosc solidnie. Na treningach zajmowal odpowiednio 18 oraz 24 miejsce. Jak dla mnie Kranjec na tym turnieju wogole niewidoczny. Zajmuje odlegle miejsca , niewiem gdzie poglubil forme z poprzedniego sezonu ? Tutaj stawiam na Norwega.



Główny ty p:
H2H Hayboeck - Ammann / @1.27 / STS

Analiza:
Austriak w gazie co potwierdzil wczorajszym skokiem w kwalifikacjach na odleglosc 142m !!! Widze go tutaj w TOP3 z reszta bedzie wystepowal przed swoja publicznoscia. Co do Ammanna to na treningach raz 9 miejsce a na drugim 21. Kurs moze nie wysoki ale dla mnie pewny.



Główny ty p:
H2H Stoch - Żyła 2 / @2.50 / STS

Analiza:
Polski pojedynek...Kamil wraca do coraz lepszej formy po kontuzji ale to co aktualnie widzimy nie jest jego szczytem umiejetnosci. Wedlug mnie potrzebuje jeszcze paru skokow aby powrocic do optymalnego dla siebie skakania. Piotrek ostatnio dosc regularny , z forma na TOP15. We wczorajszych kwalifikacjach oddal piekny ponad 130m skok. Na treningach obaj zajmowali dosc podobne miejsca ale tutaj mysle ze warto postawic na Zyle po wysokim kursie.

Główny typ:
H2H Ammann - Kasai 2 / @1.75 / STS

Analiza:

Dla mnie to super oferta. Sympatyczny Japonczyk znajduje sie w zyciowej formie. Na treningach spisywal sie wysmienicie - pierwszy trening wygral skaczac 139m. Ostatnio skacze badzo dobrze ale widac ze ta skocznia bardzo mu lezy. Ammann co opisalem wyzej na treningach roznie. Patrzac po formie stawiam na Kasaiego.


Polecam i Pozdrawiam ????
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
S. Freund - K. Stoch 1 @1,6 betgun 8-15 ✅
Freund pod dużą presją zawiódł na niemieckich skoczniach. Teraz skaczą w Austrii, presja już spadła, bo nie ma szans nawet na top3 turnieju, więc może atakować z dalszej pozycji na większym luzie. Stoch przyznaje że jego skokom czegoś jeszcze brakuje, nie jest w rytmie zawodów i już odczuwa zmęczenie. Nie sądzę, aby dzisiaj zaliczył udany występ, a co dopiero myśleć o pokonaniu Niemca, który spisał się lepiej w treningach i kwalach.

N. Kasai - P. Prevc 1 @1,65 betgun 2-4 ✅
Prevc wygląda na to że stracił błysk, skoki z treningów i kwali dosyć równe ale dające miejsca w okolicach dziesiątego. W kwalach przy porównywalnych warunkach Kasai przeskoczył go aż o 7m! Wszystko wskazuje na to że Japończyk będzie walczył o top3, a Słoweniec o top10. W bukach naziemnych taki sam kurs, ale z hc -8 pkt.
AKO: 2,64
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Prevc-Freitag kto lepszy w TCS? Prevc @1,50 ✅✅Fortuna

Prevc ma przed tym konkursem 806,00pkt,Freitag zgromadził 791,7pkt. Różnica spora bo 14,3pkt. Jak dla mnie przewaga jest spora i mimo dobrych skoków Niemca nie przewiduje żeby Prevc mógł to przegrać.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
W expekcie znalazłem zakład

Bardal 1.65 - Prevc 2.11 i zaryzykowałbym na Prevca co o tym myślicie?
Nie ma szans, analizowałem tą parę. Bardal w każdej serii był wyżej, nawet w tej próbnej przed konkursem... Moze w konkursie lepiej skoczy Słoweniec, ale na to się nie zanosi.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Nie ma szans, analizowałem tą parę. Bardal w każdej serii był wyżej, nawet w tej próbnej przed konkursem... Moze w konkursie lepiej skoczy Słoweniec, ale na to się nie zanosi.
Bardal czuje tą skocznie i prevcowi będzie niesamowicie ciężko pokonać norwega.. Na ten moment stawialbym na Bardala.. Prevc łapie zadyszke .. Popieram wypowiedź Unthinkabl3
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
[...]W tym roku? Typuję Stefana Krafta bądź Hayboecka. A może Kamil zgotuje powrót Króla? ????
Na początku dobrze wytypowałem Krafta, fajne uczucie. Dzisiejsze typowanie słabe, jednak mam nadzieję, że Simon Amman bez większego szwanku wyjdzie z tego upadku...
A co do dzisiejszego konkursu jeszcze... Czy sędziowie są ślepi? Kasai oraz Jacobsen prawie się nie wywrócili. A sędziowie co? Noty 19 ... Czy to jakiś żart? Cały konkurs w Bish. to jakaś wielka parodia pod względem technicznym, bo na pewno normalne nie jest, że mamy tak dużo upadków na zeskoku. Fairall, Ito a teraz Amman... Kasai wybronił się tylko swoim doświadczeniem, gdyby nie to... aż strach pomyśleć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom