>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) Vs. Vitalij Kliczko (42-2; 39KO) - 10.09.2011 (WBC)

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Vitali Klitschko vs Tomasz Adamek over 9.5 rundy 1.70✅✅✅ Expekt .Adamek będzie i za szybki i za bardzo ruchliwy i do tego będzie bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla 40 letniego Kliczki.Może to być podobna walka jaką Kliczko stoczył z Byrdem.Adamek powinien skupić się na szybkim skróceniu dystansu wyprowadzeniu 3-4 ciosów i odskoku.Tak przez całe 12 rund bo szans na KO on nie ma żadnych a tylko taka strategia może mu w tej walce zapewnić zwycięstwo.Jak napisał gregor07 wyżej najpewniejszy typ na walkę a dla mnie to bank.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Przed tą walką jestem lżejszy niż zwykle, ale to nie jest istotne. Skończyłem 40 lat i jestem silniejszy niż 10 lat temu. Mam mocniejszy cios, a w ogóle nie czuję tego wieku. Każdy, kto 10 września przyjdzie na walkę zobaczy Kliczkę w świetnej formie - przekonywał starszy z braci - młodszy, Władymir jest mistrzem świata federacji IBF i WBO, a po lipcowym zwycięstwie nad Davidem Hayem także WBA.
Polak porównywany jest właśnie do Anglika, który do wagi ciężkiej również przeniósł się z kategorii cruiser. Najbliższemu pojedynkowi towarzyszy jednak zupełnie inna atmosfera niż przed lipcowym pojedynkiem, kiedy to Haye obrażał i prowokował obydwu braci Kliczków. Obaj rywale z szacunkiem wypowiadają się o sobie, choć każdy z nich jest pewny zwycięstwa. Kliczko tytuł zdobył w październiku 2008 roku, pokonując przed czasem Nigeryjczyka Samuela Petera. Sobotni pojedynek z Adamkiem będzie dla niego dziewiątą z rzędu obroną mistrzowskiego pasa.

- Tomasz jest szybki, ma dobrą technikę, znakomicie porusza się w ringu i nie jest łatwo walczyć z niższym zawodnikiem. Ja muszę być szybszy od niego i muszę mieć lepszą kondycję. Wydaje mi się, że będzie to ciekawsza walka niż pojedynek mojego brata z Davidem Hayem - przekonywał Witalij, który do walki z Adamkiem przygotowywał się w austriackim Kitzbuehel.
Typ: Vitali Klitschko zwycięzca
Kurs: 1.14
 
hama 11

hama

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co ryzykować na Klitschko po takim żenującym kursie (więcej niż 1.15 nie widziałem), boks to często nieprzewidywalny sport, ja tutaj w kursie 6.00 upatruję sporego value na Adamka.
Nie wiem co prawda czy trochę nie skłaniam się z sympatii do tego zawodnika, żeby zagrać po tak wysokim kursie, ale myślę, że Adamek jednak szansę w tym pojedynku ma, posiada argumenty, nie oszukujmy się Panowie, era braci Klitschko kiedyś się skończy, oni mają już swoje lata... Adamek co prawda nie posiada piekielnego ciosu jak Ukrainiec, ale jego bronią bedzie tutaj szybkość, jeżeli ma wygrać to uczyni to pewnie na punkty, dlatego zastanawiam się jeszcze nad różnymi opcjami over na rundy, jak ktoś widzi fajne kursy na takie zdarzenia to proszę pisać, także na dziś ode mnie:
Klitschko-Adamek
Typ: Adamek
Kurs: 6.00 Bet365
Stawka: oczywiście 1/10

A jeszcze co do transmisji, bo nie bardzo widzi mi się płacenie 40zł w PPV, czy ktoś się orioentuje jak sprawa ma się dla barów i pubów, czy takie miejsca mogą oferować tą walkę na lokalowych plazmach ?
 
K 0

kamiltumilowic

Użytkownik
Kurs na Vitalija nie wygląda zbyt zachęcająco do gry. Panowanie braci musi się kiedyś skończyć, więc któż inny może tego dokonać jak nie Adamek? Większość dotychczasowych przeciwników Kliczków przegrywa walkę już w szatni, zgarnięcie małej fortuny jest priorytetem bo przecież nikt nigdy wielkich braci nie zdmuchnie z ringu. Liczę na to, że spora cześć ludzi zdziwi się po walce i pas mistrza świata trafi w polskie ręce!
Znokautowanie Vitalija graniczy z cudem tym bardziej po Tomku nie ma co się tego spodziewać, oby sędziowie sędziowali walkę sprawiedliwie. Być może jakieś rozcięcie i regularne oklepywanie sfrustruje ukraińskiego pięściarza. Adamek już pokazał że potrafi wygrywać pomimo tego że mało kto daje mu szanse.
Z tego co mi wiadomo telewizja N ma mieć niezakodowany sygnał. Czyli będzie można oglądać walkę bez płacenia. Nie wyobrażam sobie żeby puby przegapiły możliwość transmisji walki więc na pewno będzie można oglądać. ????
Over rund wygląda na pewniaka, ja jednak pobieram zwycięstwo Adamka. Może jestem niepoprawnym optymistą.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Ja bym nie powiedział, że wszyscy przeciwnicy Ukraińców przegrywają w szatni ze względu na pieniądze jakie zarabiają. Natomiast na pewno jest tutaj psychologiczny fakt, że bracia są nie do pokonania itp.
Ja mam nadzieję, że Adamek od strony mentalnej też będzie dobrze przygotowany.


Co do transmisji w Pubach to właśnie ja wcale taki pewien nie jestem, czy oni moga sobie wykupic za 40zł PPV?? Bo chyba puby działają na innych zasadach niż osoby prywatne, przykładowo puszczanie muzyki z radio to są jakieś opłaty dla restauracji itp...
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
SPORT KLUB 20:25 Adamek - Kliczko

Za darmoszke.
z tego co widze to będzie jakaś konfrontacja a nie na żywo więc nie ma co liczyć.
Póki co na N będzie za free an RTL. Kablówka Vectra się deklarowała że też za free będzie na RTL , ale dziś info że jednak będzie zakodowany.
Konrad
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co ryzykować na Klitschko po takim żenującym kursie (więcej niż 1.15 nie widziałem), boks to często nieprzewidywalny sport, ja tutaj w kursie 6.00 upatruję sporego value na Adamka
Dokładnie, kurs 6 może wpaść choć oczywiście łatwo nie będzie a na kursach 1.15 nic się nie wygrywa ale można przegrać wiele.
A co do transmisji to są strony zapewne strony w internecie gdzie będzie leciało za free, sam wiele razy oglądałem tak tenis czy NBA no ale boksu jeszcze nigdy ale może stronka myp2p.eu?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
grajcie dalej na Adamka a ja se potem złapie wyzszy kurs na Witka ;). Ta walka to takie zdarzenie gdzie &quot;niedzielniaki&quot; biora sie za typowanie i nie majac zbytnio pojecie graja z sympatii na zawodnika ktory nie ma szans. A buki kochaja patriotyczne masówki..
Czas zabrac głos:
Nie widze innego rozwiazania niz wygrana Ukrainca, mimo ze walka jest w Polsce ale po kursie 1,30 nie tykam tego. Bedzie to taka sama walka jak ostatnie Witka, bez wiekszych petard i tak zdobedzie przewage. A teraz kilka przemyslen niebezposrednio dotyczacych wyniku. Albercik wytrzymal 10 rund, inni kelnerzy po 12 w ostatnich walkach z &quot;Bratem&quot;. Adamka OBOWIAZKIEM jest wytrzymac wiecej a wiec rodzi nam sie juz na samym poczatku typ OVER 10,5 rund 2,00 betsafe. Idac tym tropem mysle ze bedzie to dluga walka a wiec punktowanie... I tutaj nie widze jak juz wczesniejwspomnialem innego rozwiazania niz wygrana Kliczki bo to on bedzie dyktowal warunki a wiec drugi genialny typ : KLICZKO WYGRA NA PUNKTY 4,50 fortuna / 4,00 unibet . ( dla porownania tobet 2,90 ). Mam nadzieje ze ta gala nie bedzie w stylu polsatowskich kabaretow i nie przyjdzie komus do glowy robienie w tej walce remisu... Do soboty 2 dni ale walka wyglada bardzo czytelnie. Zobaczymy jak bedzie ;)
edit : zabezpieczam to remisem bo przypomnialem sobie pierwsza walke Pascala z Hopkins. Podobna sytuacja walka w Kanadzie, Hopkins na koniec nie mogl przegrac a Pascal przy remisie zatrzymywal pas. Tutaj Kliczko zatrzyma a Adamek bedzie usatysfakjonowany z remisu z mistrzem. Boks to kasa i niestety układy. A przeciwko układom trzeba sie zabezpieczyc ;)
A co do transmisji to są strony zapewne strony w internecie gdzie będzie leciało za free, sam wiele razy oglądałem tak tenis czy NBA no ale boksu jeszcze nigdy ale może stronka myp2p.eu?
I myslisz ze nie bedzie takich madrych jak ty i transmisja bedzie chodzila ? Jak juz cos takiego bedzie to mimo najszybszego neta bedziesz w stanie zobaczyc 3 sekundy i sie zatnie na 33 ;).
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
I myslisz ze nie bedzie takich madrych jak ty i transmisja bedzie chodzila ? Jak juz cos takiego bedzie to mimo najszybszego neta bedziesz w stanie zobaczyc 3 sekundy i sie zatnie na 33 .
ja często oglądam na necie jakieś spotkanie którego oczywiście w polskiej telewizji nie ma to jest normalnie, chociaż w tym przypadku jak wszystkie sępy zlecą się na 1 kanał (bo podejrzewam że będzie dużo chętnych) to masz rację, nigdy nic nie wiadomo jeszcze komp wybuchnie od przegrzania;D
Co do samego spotkania to też mi się wydaję że Adamek przegra choć mocno w niego wierzę:p ale na Kliczkę w ogóle nie opłaca się stawiać po takich kursach więc najrozsądniej dla mnie jest grać to co ty już proponowałeś więc over 10,5 albo 9,5 po trochę mniejszym kursie ale pewniejsze, licząc że Kliczko tyle wytrzyma hehe :p
 
hama 11

hama

Użytkownik
ja często oglądam na necie jakieś spotkanie którego oczywiście w polskiej telewizji nie ma to jest normalnie, chociaż w tym przypadku jak wszystkie sępy zlecą się na 1 kanał (bo podejrzewam że będzie dużo chętnych) to masz rację, nigdy nic nie wiadomo jeszcze komp wybuchnie od przegrzania;D

Co do samego spotkania to też mi się wydaję że Adamek przegra choć mocno w niego wierzę:p ale na Kliczkę w ogóle nie opłaca się stawiać po takich kursach więc najrozsądniej dla mnie jest grać to co ty już proponowałeś więc over 10,5 albo 9,5 po trochę mniejszym kursie ale pewniejsze, licząc że Kliczko tyle wytrzyma hehe :p
Eeee tam, większość to będą Polacy bo jednak na nasze warunki 40złotych za 45 minutową walkę to dużo, w innych krajach dać te 10e za ppv to nie dużo, zresztą aż tylu ludzi nie będzie tego oglądało pewnie z poza polski/ukrainy/niemiec(choć tam pewnie mają to za darmo na rtl?). Myślę, że takie playoffy nba to sporo więcej ludzi ogląda na necie i jakoś nie tnie...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Eeee tam, większość to będą Polacy bo jednak na nasze warunki 40złotych za 45 minutową walkę to dużo, w innych krajach dać te 10e za ppv to nie dużo, zresztą aż tylu ludzi nie będzie tego oglądało pewnie z poza polski/ukrainy/niemiec(choć tam pewnie mają to za darmo na rtl?). Myślę, że takie playoffy nba to sporo więcej ludzi ogląda na necie i jakoś nie tnie...
nie kupujecie przecież aby 1 walki tylko PPV obowiązuje dostęp do całej gali. A ciekawe nazwiska się pokażą. A więc po za walką wieczoru będą to :
Wawrzyk , Masternak , Cendrowski , Afolabi , czy Banks. 40 zł to fakt dużo. Ale jak pisałem takiego wydarzenia w Polsce prędko nei będzie więc można sobie pozwolic.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Banksa nie bedzie.
Afolabi tez dostal slabszego Polaka, szkoda...
Co do Adamka, jestem calym sercem za nim i bede sie wydzieral pewnie do samego konca na stadionie, ale jesli chodzi o typ przewiduje 2 scenariusze: Albo koniec 2-3 runda dla Kliczki (oby nie) albo walka do ostatnich rund. Caly czas sie zastanawiam co Adamek tam wykombinowal...Czyzby szturm z gradem ciosow w pierwszej rundzie na Kliczke...? ????
Osobiscie typuje over 8 rund.
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
BOKSERSKA GALA NA NOWYM STADIONIE




Już w najbliższy sobotni, późny wieczór na nowym stadionie piłkarskim we Wrocławiu Tomasz Adamek stoczy walkę z Witalijem Kliczko o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC. Zwycięstwo z ukraińskim bokserem, a zarazem odebranie mu pasa mistrza świata WBC jest dla Tomasza Adamka, jak sam mówi „misją”.
Czy wbrew wielu opiniom Polak ma jakiekolwiek szanse? Na zawodowych ringach popularny „Góral” wygrał 44 walki, a tylko jedną przegrał. Witalij Kliczko legitymuje się rekordem 42:2. Polski pięściarz wielokrotnie udowodnił nam, że jest bardzo dobry technicznie oraz, że zostawia serce w ringu. Oprócz tego Tomasz Adamek ma jeszcze coś, co pozwala myśleć o jego zwycięstwie. Mianowicie nieprawdopodobnie twardą psychikę. Jednak w najbliższym pojedynku Polak trafi na boksera równie inteligentnego, który jest ponadto od Adamka znacznie większy, silniejszy, który jednym ciosem może rozstrzygnąć losy walki. Pięściarza, który praktycznie nie ma słabych punktów.
Jednego możemy się spodziewać niemal w stu procentach. Nawet jeśli Tomasz Adamek nie zdoła pokonać Witalija Kliczki, ich walka będzie niecodziennym wydarzeniem. Wydarzeniem, o którym nie zapomniał także Betclic. Oprócz podstawowych kursów na wynik meczów możesz także obstawić kto w której rundzie zwycięży, ile rund będzie miała walka oraz, że któryś z bokserów wygra na punkty, przez nokaut lub dyskwalifikację rywala.

Zobacz ofertę betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
edit : zabezpieczam to remisem bo przypomnialem sobie pierwsza walke Pascala z Holyfieldem. Podobna sytuacja walka w Kanadzie, Holyfield na koniec nie mogl przegrac a Pascal przy remisie zatrzymywal pas. Tutaj Kliczko zatrzyma a Adamek bedzie usatysfakjonowany z remisu z mistrzem. Boks to kasa i niestety układy. A przeciwko układom trzeba sie zabezpieczyc ;)
Chyba z Hopkinsem :]
nie kupujecie przecież aby 1 walki tylko PPV obowiązuje dostęp do całej gali. A ciekawe nazwiska się pokażą. A więc po za walką wieczoru będą to :
Wawrzyk , Masternak , Cendrowski , Afolabi , czy Banks. 40 zł to fakt dużo. Ale jak pisałem takiego wydarzenia w Polsce prędko nei będzie więc można sobie pozwolic.
Niestety oprócz głównej walki będą chyba tylko starcia Wawrzyka i Masternaka. Ku*ewsko szkoda walki Kołodziej vs Afolabi, ale ponoć jest szansa, że zawalczą pod koniec roku.
Banksa nie bedzie.
Będzie, dostał jakiegoś Buca, sorry Bacurina ;)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
ogolnie uwazam, ze organizatorzy spieprzyli ta gale, poza walka wieczoru nie zapowiada sie nic ciekawego, jak dla mnie wszystkie pojedynki zapowiadaja sie bardzo jednostronnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hama 11

hama

Użytkownik
nie kupujecie przecież aby 1 walki tylko PPV obowiązuje dostęp do całej gali. A ciekawe nazwiska się pokażą. A więc po za walką wieczoru będą to :

Wawrzyk , Masternak , Cendrowski , Afolabi , czy Banks. 40 zł to fakt dużo. Ale jak pisałem takiego wydarzenia w Polsce prędko nei będzie więc można sobie pozwolic.
Ja wiem że 40zł to majątek nie jest może, ale zważając ze za 80zł można było tą walkę zobaczyć na żywo na stadionie to trochę to jest jednak ????

A w ogóle to mnie zastanawia czy oni by więcej nie zarobili za reklamy gdyby oglądało to 20 milionów polaków za darmo?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A w ogóle to mnie zastanawia czy oni by więcej nie zarobili za reklamy gdyby oglądało to 20 milionów polaków za darmo?
20 milionów to wynik nierealny , nawet przy takim wydarzeniu.
Bracia po prostu postawili zaporowe ceny 1.5 mln € na co nie zgodziła się żadna TV. No to będzie PPV. 150 tys sprzedanych pakietów po 40zł da sumę 6mln zł czyli jakieś 1.5mln €. A 150tys myślę że będzie sprzedanych pakietów więc wątpię aby za darmo i z samych reklam zarobili więcej. Bo i tak wpływy z reklam będa , ale trochę mniejsze.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
No dokładnie, cena 40 zł to trochę sporo jak na to żeby obejrzeć walkę w jeden wieczór, ale jest warto zakupić sobie bo takie wydarzenie prędko się nie powtórzy, przecież to walka 21 wieku :grin: A ja osobiście myślę, że walka będzie bardzo wyrównana i ciekawa i faworyta ciężko tu przewidzieć, chociaż że według bukmacherów jest nim Kliczko. Pozostaje tylko usiąść przed telewizorem ( po opłacie oczywiście) i rozkoszować się walką ???? :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co ryzykować na Klitschko po takim żenującym kursie (więcej niż 1.15 nie widziałem), boks to często nieprzewidywalny sport, ja tutaj w kursie 6.00 upatruję sporego value na Adamka.
Na betsafe kurs na Kliczkę wynosi 1.20. Spokojnie można dorzucić do jakiegoś dubla czy czegoś większego. Ja jednak chyba skuszę się na typ over 9,5 bo ja mam zamiar kibicować Adamkowi, a jak obstawię Kliczkę to będę zmieszany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom