>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) Vs. Vitalij Kliczko (42-2; 39KO) - 10.09.2011 (WBC)

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Walka dramatycznie słaba. Ja nie miałem wątpliwości, że walkę wygra Kliczko. Ale nie spodziewałem się tak dramatycznie słabej postawy Tomka.
Z calym szacunkiem ale wypada zadac pytanie czy ogladales inne walki ostatnio. Adamek mimo iz wielokrotnie podkreslalem , ze nie jest moim ulubiencem zrobil wiecej niz np Haye. Gdyby chcial wytrwac 12 rund zapewne by to zrobil ale on probowal, probowal cokowiek zdziaalac ,a Vit zgadzam sie trenerem , ze byl to chyba najlepszy jego pojedynek po powrocie, dekklasacja.
Jeśli myślałby realnie o wygraniu powinien jeszcze poczekać. Pobokosować z kilkoma rywalami. Moim zdaniem nie miał szans na wygraną przed walką ale to co pokazał w walce to porażka.
To nic nie da. Adamek moglby i z Vitem walczyc za 2 lata i tez przegra. Wszyscy podkreslaja , ze atutem Adamka mialabyc rzekoma szybkosc , która juz niestety &#39; dawno&#39; po przejsciu do wyzszej wagi zatracil. Vit to bokser nie podrabialny , ktory swa wielkosc opiera na nietypowej technice opartej na nodze zakrocznej niemal bez skretu tułowia, tego z wiekiem nie straci .
Czy sędzia dobrze zrobił że przerwał walkę ?
Tutaj mamy doczynienia z paradoksem . Bo oczywiscie bardzo dobrze zrobil sedzia , ze przerwal ale ile takich walk Vita bylo. Walczy swoim stylem nietypowym przez wielu uwazanym za nudny ale wystarczy siegnac pamiecia jakie lanie sprawił Shannonowi to byla istna masakra przez 12 rund, teraz wyprowadzil ponad 600 ciosów wtedy podobnie .

Vit nigdy nie byl puncherem bo mocniejszy cios ma Władimir ale Vit to kumulacja ciosów.


Co do Adamka ma ambicje, mentalnosc i serce do walki jednak HW to za wysokie progi mimo sredniego okresu tej wagi. NA sredniakow wystarczy ale na mistrzów absolutnie nie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Adamek mimo iz wielokrotnie podkreslalem , ze nie jest moim ulubiencem zrobil wiecej niz np Haye
Ha no proszę Cię kolego. Rozumiem, że patriotyzm to patriotyzm, albo nie lubisz ludzi pokroju Haya, ale nie pisz proszę, że Adamek zrobił wczoraj więcej niż Haye.
Bo Haye to przynajmniej miał jakiś pomysł na Kliczkę. Może i uciekał, ale też potrafił uszkodzić Kliczkę, zadać mu mocne ciosy. A Tomek co pokazał ? Brak pomysłu na walkę, oklepywanie mordki, TKO i koniec.
Więc nie pisz kto się lepiej zaprezentował bo to Tomek nic w tej walce nie pokazał.
Zresztą Haye jest o wiele bardziej elastycznym bokserem (sprawdź statystyki ile Kliczko wyprowadził ciosów, a ile dotarło w Brytyjczyka).
Nawet nie wiem czy Adamek by nie skończył wcześniej na deskach z Hayem niż Kliczką.
przetrwanie takie jak zaprezentowal w pojedynku z Wałujewem czy wlasnie Wladimirem.
1:19:40
http://www.youtube.com/watch?v=65BDB2S6gP4&amp;amp;feature=player_detailpage#t=4762s
3:28
http://www.youtube.com/watch?v=krhQIbW7F80
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tu nie chodzi o to. Pomysl no fakt ciekawy mial a brzmial &quot; przetrwac&quot; albo &quot; pogadac na konferencji i przetrwac&quot;. Zapewniam cie , ze to jest trudne ale przy szybkosci jest do zrobienia mianowicie przetrwanie takie jak zaprezentowal w pojedynku z Wałujewem czy wlasnie Wladimirem.
Tym bardziej , ze Wladimir jest innym bokserem on Vita . Adamek nie mial pomyslu jak kazdy inny rywal ale ambicja mu kazala wchodzic do tego nieszczesnego poldystansu za co nie raz oberwal. Wielu ekspertow , podziela ta opinie wiec wybacz , ze nie przychyle sie do twojej.
Co do sympatii ani nie lubie Brytyjczyka zbytnio ani Adamka wiec skoncz z tekstem o patriotyzmie.
 
mrlysy 8

mrlysy

Użytkownik
Może i trenował ciężko, może i nie, nie mi to oceniać. To jest bez znaczenia. Ja i ty widzieliśmy walkę. Nie oszukujmy się, Adamek zaprezentował się bardzo kiepsko, wręcz żenująco. W tej walce nic nie zrobił by zdobyć ten pas. A przed walką mega ultra zapowiedzi, że zrobi wszystko dla tego mistrzostwa. Nawet ten jego Bóg mu nie pomógł.
Nie chodzi mi oto, że przegrał z Kliczkiem, tylko w jakim stylu to zrobił. Zresztą wystarczy obejrzeć jego poprzednie walki i można wywnioskować jak musiał bardzo się męczyć z przeciwnikami z niższej półki.

A co do teorii, że Adamek powinien jeszcze więcej walk stoczyć jest dla mnie bez sensu. Mógłby i stoczyć jeszcze z 20 walk z takimi przeciwnikami jakich miał, a i tak by przegrał. Czy ktoś zauważył w ogóle progres u Adamka z walki na walkę? Bo jak tak to niech da znać.

I nie oszukujmy się Adamek zaprezentował się wczoraj żenująco w takiej walce o pas WBC.
&quot;Nawet ten jego Bog mu nie pomogl&quot; - wez sie czlowieku ogarnij,piszesz tak jakby Adamek byll jakims poganinem pozatym co Ty jestes niewierzacy piszac takie teksty ???Juz dawno nie widzialem Kliczki tak fenomenalnie przygotowanego.Widac,ze czul respekt przed Adamkiem.Mysle ze Tomek nie wytrzymal presji spowodowanej oczekiwaniami ludzi oraz sama walka.Bo nie ukrywajmy 90% rywali Witalija przegrywalo pojednyk z nim juz w szatni.Po drugie darujcie sobie teksty w stylu &quot;Adamek jest za maly na HW&quot;....idac Waszym tokoiem rozumowania Mike Tyson mierzacy 177cm wzrostu nie powinien byl zaistniec w tej kateogrii - no ale stalo sie tak ze w wieku 20 lat zostal zawodowym mistrzem.Jedzmy dalej:Rocky Marciano,Evander Holyfield oni tez byli za mali ??Dodam ze Holyfield dysponowal niemalze identycznymi warunkami jak Tomek Adamek(188 wzrostu i ok 100kg wagi).PO trzecie nie powoluj sie na walke Haye vs Wladimir bo wiemy dobrze ze Haye swiadomie wybral mlodszego z braci gdyz ten jest zdecydowanie gorszym bokserem od Witalija.Jestem w stanie nawet zaryzykowac,ze walka z Witalijem skonczylaby sie dla Haye&#39;a ciezkim KO.

Na koniec - wielki szacunek dla Tomka walczyl jak lew.Po takich bombach jak zbieral to mysle ze niejeden ciezki by padl na dechy jak kloda.Jedyne co moze byc zenujace to skandaliczne zachowanie kibicow polskich ktorzy wygwizdali Witalija.Mysle ze to jest prawdziwy powod do wstydu,wiec prosze darujcie sobie teksty pod tytulem&quot;Adamek nas osmieszyl&quot; badz &quot;jego walka byla zenujaca&quot;.

Jeszcze do AKA SHAKAL jedno zdanie.Chlopaku w walce z Hayem,Wladek walczyl bardzo ekonomicznie i ostroznie dlatego moze sie wydawac ze Haye wypadl duzo lepiej niz Tomek.Gdyby Wladimir narzucil bardziej agresywny styl walki to calkiem prawdopodobne jest ze Dejwidek wyjechalby w karetce z ciezkim urazem czaszki.Zreszta o czy my mowimy Witalij nigdy nie lezal na deskach a jego jedyna porazka byla ta z Lennoxem,ktora i tak nie do konca uznaje(nie licze porazki z Byrdem bo to bylo spowodowane kontuzja).Wladimir jest jescze mozliwy do pokonania.Natomiast na Witalija potrzeba by bylo zawodnika o wzroscie Wacha,uderzeniu Tysona i szybkosi jaka prezentowal np.Roy Jones Jr. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Nie przykładajcie walki Heya z Wladem do walki Adamka z Vitem.
Po pierwsze to zupełnie rożni bokserzy a po drugie widać było jakie nastawienie miał Wład z Hejem-ostrożnie punktować i spokojnie walczyć.
A Vito przed nikim by nie pękł a na Adamka od pierwszej rundy wyszedł na 100 procent co jest nie zbyt częste.Hej z takim bokserem ba z wojownikiem jak Vit by skonczył ciężkim nokautem-może by trafił bombe ale Vito by sie tylko usmiechnał i upolował brytola
Te ciosy które Kliczko walił Polakowi to były najmocniejsze uderzenie w arsenale ukraińca a Tomek to wytrzymywał.
Nie mam zamiaru gloryfikować Tomka bo dał słabą walke ale chociaż nie obiecywał nie wiadomo czego-&quot;jak Bóg da&quot;widocznie nie dał.
Po tym pojedynku wiem że Adamek wcale nie jest za mały na ciężką-on jest poprostu za mały na Kliczkę-tak jak to chyba konrad napisał.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie wierzę w to co widzę.
Piszecie teksty typu: &quot;Jezu jaki ten Tomek jest dzielny, jakie bomby dostawał na ryj, a przetrwał!!! Jaki on jest super jej, przetrwał to, nie jeden by padł na deski, jej jaki ten Adamek jest super bo dostawał bomby 10 rund od Kliczki!!!&quot;
Nie ma to jak bezsensownie usprawiedliwiać jego porażkę i doszukiwać się na siłę plusów, żeby zmazać z twarzy Adamka piętno porażki.
Widac,ze czul respekt przed Adamkiem.Bo nie ukrywajmy 90% rywali Witalija przegrywalo pojednyk z nim juz w szatni.
Ehh... Kolejne na siłę plusy w stronę Tomka. Jej Kliczko czuł respekt przed Adamkiem, jej jak super ! Ale Adamek musi być kurde dobry skoro Kliczko respekt przed nim czuje.
Kolejna sprawa to wychodzi na to, że i Twój Tomek przegrał walkę w szatni i ringu.
Jancio09 i mRLYSY bądźcie realistami, nie piszcie &quot;gdyby to, gdyby tamto, gdyby Vit walczył z tym, gdyby nie punktował itd.&quot;. Albo śmieszne teksty &quot;ten odpuszczał, ten tylko punktował, ten mu dawał fory, nie walczył na 100%&quot; no proszę was, bo wy akurat wiecie najlepiej kto ile z siebie dał. Obie walki pewnie każdy widział. Haye w czerwcu zaprezentował się dużo lepiej od Tomka, koniec kropka.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Walka pokazała dobitnie że sama szybkość na Kliczków nie wystarczy, no może jak skończą 70 lat to wtedy tak. Ogólnie to wydaje mi się że jeśli ani Haye, ani Adamek nie potrafili wygrać z Kliczkami to nie ma boksera który nie jest naturalnie &quot;ciężkim&quot; i mógłby zagrozić Kliczką. Zanosi się że na to że któryś z braci będzie walczył z Wałujewem, może on da radę znokautować Kliczkę? Najbardziej chciałbym zobaczyć walkę z którymś z Kliczków z Fury`m, myślę że obok Powietkina on ma jakieś szansę z braćmi (zwłaszcza ze starszym Witalijem), bo Powietkin myślę że się nie zdecyduję na taka walkę, niestety.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Jancio09 i mRLYSY bądźcie realistami, nie piszcie &quot;gdyby to, gdyby tamto, gdyby Vit walczył z tym, gdyby nie punktował itd.&quot;. Albo śmieszne teksty &quot;ten odpuszczał, ten tylko punktował, ten mu dawał fory, nie walczył na 100%&quot; no proszę was, bo wy akurat wiecie najlepiej kto ile z siebie dał. Obie walki pewnie każdy widział. Haye w czerwcu zaprezentował się dużo lepiej od Tomka, koniec kropka.
ja nie napisałem nigdzie że odpuszczał.Czytać się naucz,Wład poprostu walczy inaczej niż brat.Zgadza sie ze hej lepiej wypadl ale chyba miał innego przeciwnika.Nie lubie jak ktos porównuje braci a to inni bokserzy.
Moze z ta pierwsza runda źle sie wyraziłem-chodziło mi o to że zazwyczaj to była mocno rozpoznawcza runda w wykonaniu Vitka
 
mrlysy 8

mrlysy

Użytkownik
Nie wierzę w to co widzę.
Piszecie teksty typu: &quot;Jezu jaki ten Tomek jest dzielny, jakie bomby dostawał na ryj, a przetrwał!!! Jaki on jest super jej, przetrwał to, nie jeden by padł na deski, jej jaki ten Adamek jest super bo dostawał bomby 10 rund od Kliczki!!!&quot;
Nie ma to jak bezsensownie usprawiedliwiać jego porażkę i doszukiwać się na siłę plusów, żeby zmazać z twarzy Adamka piętno porażki.


Ehh... Kolejne na siłę plusy w stronę Tomka. Jej Kliczko czuł respekt przed Adamkiem, jej jak super ! Ale Adamek musi być kurde dobry skoro Kliczko respekt przed nim czuje.
Kolejna sprawa to wychodzi na to, że i Twój Tomek przegrał walkę w szatni i ringu.

Jancio09 i mRLYSY bądźcie realistami, nie piszcie &quot;gdyby to, gdyby tamto, gdyby Vit walczył z tym, gdyby nie punktował itd.&quot;. Albo śmieszne teksty &quot;ten odpuszczał, ten tylko punktował, ten mu dawał fory, nie walczył na 100%&quot; no proszę was, bo wy akurat wiecie najlepiej kto ile z siebie dał. Obie walki pewnie każdy widział. Haye w czerwcu zaprezentował się dużo lepiej od Tomka, koniec kropka.
Czlowieku przeciez powtarzasz to co ja napisalem.Napisalem ze Adamek mogl nie wytrzymac presjii i dlatego tez przegral i przestan porownywac te 2 walki do siebie bo to sie nie jak nie ma.Jesli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to juz jest Twoj problem.Adamek w odroznieniu od Haye&#39;a potrafil sie przyznac do przegranej natomiast Brytyjczyk usilnie zwalal swoje niepowodzenia a to na bolacy plaes u nogi a to ze rece mial za krotkie.

&quot;Ale Adamek musi być kurde dobry skoro Kliczko respekt przed nim czuje.&quot; nikt nic takiego nie napisal.Przestan odwracac kota ogonem kolejny raz klanai sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem :] Jeszcze raz powtarzam - dawno nie widzialem Kliczki w tak wysmienitej formie jaka zaprezentowal we Wroclawiu.

Ja nic nie komu nie bede zmazywal ani nie bede tez pietnowal i oczeranial Adamka za poniesiona kleske.Adamek pokazal charakter i wole walki zkolei Witalij po raz enty udowodnil,ze jest prawdziwym mistrzem i wspanialym sportowcem.

Wracajac do walki Kliczko Haye.Pierwsza sprawa pomiedzy Wladimirem a Davidem bylo 8 cm roznicy a pomiedzy Adamkiem a Witalijem az 14.po drugie juz tlumaczylem Kliczko prowadzil ekonomiczny i ostrozny styl walki dlatego Hayowi udalo sie przetrwac 12 rund.

ja nie napisałem nigdzie że odpuszczał.Czytać się naucz,Wład poprostu walczy inaczej niż brat.Zgadza sie ze hej lepiej wypadl ale chyba miał innego przeciwnika.Nie lubie jak ktos porównuje braci a to inni bokserzy.

Moze z ta pierwsza runda źle sie wyraziłem-chodziło mi o to że zazwyczaj to była mocno rozpoznawcza runda w wykonaniu Vitka
Ziomus prosze Cie nie przekrecaj nazwisk ani nie spolszczaj ich tak brutalnie.Pisze sie David Haye a nie &quot;hej&quot; po zatym nazwisko z wielkiej litery.Jak nie jestes pewien pisowni to sprawdz wczesniej.

Zgadzam sie z Toba.Bracia Kliczko to zupelnie inni sportowcy.Kiedys czytalem taki artykul i wypowiadal sie ich trener.Porownal Witalija do skaly(ma swoj wlasny nudny styl) ktoremu bardzo trudno opanowac nowe elementy,ale jak juz sie ich nauczy to jest mega skuteczny.Natomiast Wladimir jest jak glina szybko sie uczy i mozna go formowac przez co tez jest innym piesciarzem.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tomasz Adamek przegrał sobotnią walkę z Witalijem Kliczko, jednak na pojedynki najwięcej wygrali operatorzy płatnej telewizji. Popularność PPV może spowodować, że kolejne walki bokserskie w Polsce będą płatne. Do piątkowego wieczora ponad 100 tys. Polaków zdecydowało się wykupić dostęp do walki Adamek - Kliczko w systemie PPV. W sobotę, tuż przed walka, liczba ta mogła się podwoić. Być może operatorzy pochwalą się oficjalnymi danymi sprzedaży PPV w Polsce. Jednak już teraz można powiedzieć, że mimo wysokiej cenie, Polacy chętnie decydowali się na zakup dostępu do walki. Mimo, że polski bokser przegrał, na walce wygrali operatorzy płatnej telewizji.
&quot;Nadawcy należą do grona wygranych, bo debiut systemu pay-per-view w Polsce to zdecydowany sukces. Liczba subskrybentów zamawiających walkę w cyfrowych platformach i kablówkach przerosła najbardziej optymistyczne wcześniejsze szacunki i otwiera drogą do, zupełnie innego niż do tej pory, finansowania sportów walki w Polsce&quot; - napisał w swoim komentarzu na łamach Przeglądu Sportowego Marian Kmita, szef sportu w TV Polsat. Czy to oznacza, że operatorzy kolejne ważne walki bokserskie będą oferować za dopłatą?
Tego najbardziej się obawiałem. Jak już zobaczyli, że na PPV można zarobić to jest to nieuniknione, że następne walki/gale będą płatne. Szczerze mówiąc myślałem, że to się nie sprawdzi i, że więcej zarobili by na reklamach. Mam nadzieję, że to nie będzie się rozwijało w tak szybkim tempie, bo wyjdzie, że za każdy mecz czy też bajkę będzie trzeba zapłacić ...
 
B 0

baboon

Użytkownik
Zanosi się że na to że któryś z braci będzie walczył z Wałujewem, może on da radę znokautować Kliczkę?
Wałujew już w zeszłym roku odmówił Witalijowi walki mimo, ze ten mu oferował kasę jakiej nigdy w życiu by nie zarobił. Wałujew jest skończony. Ostatni raz walczył 2 lata temu i już wtedy był niesamowicie wolny i beznadziejny technicznie. Jeżeli wygrywali z nim Ibrahimow, Haye i stary Holyfield (sędziowie ukradli mu zwycięstwo), to Kliczkowie by go zniszczyli.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tomasz Adamek przegrał sobotnią walkę z Witalijem Kliczko, jednak na pojedynki najwięcej wygrali operatorzy płatnej telewizji. Popularność PPV może spowodować, że kolejne walki bokserskie w Polsce będą płatne. Do piątkowego wieczora ponad 100 tys. Polaków zdecydowało się wykupić dostęp do walki Adamek - Kliczko w systemie PPV. W sobotę, tuż przed walka, liczba ta mogła się podwoić.
Być może operatorzy pochwalą się oficjalnymi danymi sprzedaży PPV w Polsce. Jednak już teraz można powiedzieć, że mimo wysokiej cenie, Polacy chętnie decydowali się na zakup dostępu do walki. Mimo, że polski bokser przegrał, na walce wygrali operatorzy płatnej telewizji.
&quot;Nadawcy należą do grona wygranych, bo debiut systemu pay-per-view w Polsce to zdecydowany sukces. Liczba subskrybentów zamawiających walkę w cyfrowych platformach i kablówkach przerosła najbardziej optymistyczne wcześniejsze szacunki i otwiera drogą do, zupełnie innego niż do tej pory, finansowania sportów walki w Polsce&quot; - napisał w swoim komentarzu na łamach Przeglądu Sportowego Marian Kmita, szef sportu w TV Polsat. Czy to oznacza, że operatorzy kolejne ważne walki bokserskie będą oferować za dopłatą?
bokser.org
Ja typowałem 150tys pakietów , no ale jak w piątek wieczorem było 100 , to w dzień walki musiało dużo dużo więcej być.
200tys to byłby wynik niesamowity. Czyli jakieś 2mln€ , a Kliczko chcieli 1.5.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Popularność PPV może spowodować, że kolejne walki bokserskie w Polsce będą płatne.
Nie sądzę by tak się stało.

Powód? Oprócz Adamka nie mamy już tak medialnego i dobrego boksera w naszym kraju, a co za tym idzie ludzie którzy interesują się boksem sporadycznie (pewnie lwia część wszystkich którzy wykupili ppv na Adamka) nie zapłacą za walkę nawet jeżeli miałaby to być zapowiedziana ostatnia walka kariery jakiegoś super mistrza typu Manny Pacquiao czy Floyd Mayweather junior&#39;a, ludzie poprostu ich nie znają lub znają bardzo słabo, i mimo, że walki te są na dużo wyższym poziomie pewnie i lepiej się to ogląda to nie ma tej więzi i faktu że walczy &quot;nasz&quot; i to z najlepszym na świecie.
A nie oszukujmy się, trochę czasu minie zanim znowu jakiś pięściarz stanie do walki tej rangi co Adamek (bo taki Sosnowski jak walczył to 99% polaków do teraz o tym nie wie bo nie jest tak medialny).

Choć dla mnie to lepiej, przynajmniej niska znajomość boksu w kraju powoduje że najlepsze walki mamy za free a nie w ppv ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wałujew już w zeszłym roku odmówił Witalijowi walki mimo, ze ten mu oferował kasę jakiej nigdy w życiu by nie zarobił. Wałujew jest skończony. Ostatni raz walczył 2 lata temu i już wtedy był niesamowicie wolny i beznadziejny technicznie. Jeżeli wygrywali z nim Ibrahimow, Haye i stary Holyfield (sędziowie ukradli mu zwycięstwo), to Kliczkowie by go zniszczyli.
No tak, jest mega wolny, ale to jest typowy &quot;ciężki&quot; i ma siłę ciosu która pozwoliłaby znokautować któregoś z Kliczków.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ogarnij sie w tej chwili w HW nie ma typowego punchera. Walujew moze wazyc nawet i 150kg i to nic nie zmieni. Tyson tez nie byl TYPOWYM ciezkim a urwalby łeb Wałujewowi.
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Chetnie obejrzalbym walke Walujew vs Kliczko, bardziej z ciekawosci niz z bokserskich umiejetnosci, bo to mogloby byc ciekawe no i pierwszy raz ( moze ) zobaczylibysmy jak przewraca sie ten kolos ;) ( do tej pory najblizej tego byl Dawid H. ) Oczywiscie nie sadze, by Walujew mial szanse na wygrana z nimi, jednak zawsze ogladalem jego walki jako wybryku natury a walcze z Kliczkiem musialoby to wygladac ciekawie ???? a co do PPV... System sie sprawdzil, wsszystko super... tylko nie dla widzow a dla tych co walke emituja... Placimy duze pieniadze ( bo dla mnie to jednak jest jakis koszt utrzymywania satelity z jakimis sensownymi dla mnie kanalami ) a jeszcze dojdzie do tego, ze wszystko co sie bedzie w sporcie waznego dzialo bedziemy placic dodatkowo... z pojej perspektywy i mojego portfela absolutnie zadnych plusow PPV, bo ani nie jest to lepsza jakosc ani nic. A co do walki jeszcze smutnego... Tomek oglosil, ze &quot; jest jeszcze drugi z braci Kliczko &quot; i chcialby z nim walczyc w przyszlym roku, oby to sie nie sprawdzilo, bo nie sadze, by mlodszy z braci dalby mu choc troche mniejszy lomot niz ten, ktory dostal w sobote... Mowil miedzy innnymi o tym, ze nie chce walczyc z leszczami, ale tak naprawde tylko oni mu pozostaja w swiecie boksu ( a propos nie sadze, by byl rzeczywiscie tak mocny, by moc tak mowic o innych poza Kliczkami... ). Przez jeszcze jedna taka walke moglby narobic sobie wiecej krzywdy niz dobrego ( no moze poza pieniedzmi...)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tomek oglosil, ze &quot; jest jeszcze drugi z braci Kliczko &quot; i chcialby z nim walczyc w przyszlym roku, oby to sie nie sprawdzilo, bo nie sadze, by mlodszy z braci dalby mu choc troche mniejszy lomot niz ten, ktory dostal w sobote
Czytałem wywiad z Władimirem, który krótko stwierdził że po walce z Witalijem nie wyobraża sobie walki z Adamkiem. Ale jakby Tomek pokonał z dwóch poważnych przeciwników to kto wie ...
Niestety to jest chyba koniec Adamka w wadze ciężkiej. O pasy - póki królują Kliczkowie - nie powalczy. Choć jakby poboksował z Haye&#39;m, Wałujewem, Powietkinem, Czagajewem lub rewanż z Arreolą to pewnie mógłby zarobić jeszcze podobne $ jak w sobotę we Wrocławiu. Jakieś tam plotki słyszałem o kolejnej &quot;polskiej walce stulecia&quot; z Sosnowskim ???? ...
Chociaż Tomek mówi jasno : &quot;Zastanowię się, czy spróbować jeszcze raz dojść do walki o pas. Na pewno nie chcę walczyć tylko po to, by poprawiać sobie bilans. Jeżeli mam się bić, to o wielkie cele.?&quot; więc kto wie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ogarnij sie w tej chwili w HW nie ma typowego punchera. Walujew moze wazyc nawet i 150kg i to nic nie zmieni. Tyson tez nie byl TYPOWYM ciezkim a urwalby łeb Wałujewowi.
Daj spokój. I tak nie przetłumaczysz i tak :|
a co do PPV... System sie sprawdzil, wsszystko super... tylko nie dla widzow a dla tych co walke emituja... Placimy duze pieniadze ( bo dla mnie to jednak jest jakis koszt utrzymywania satelity z jakimis sensownymi dla mnie kanalami ) a jeszcze dojdzie do tego, ze wszystko co sie bedzie w sporcie waznego dzialo bedziemy placic dodatkowo... z pojej perspektywy i mojego portfela absolutnie zadnych plusow PPV, bo ani nie jest to lepsza jakosc ani nic
dokładnie się z Tobą zgadzam. W cenie 40zł to już bym wolał dorzucić 20 czy 30 i pójść na stadion obejrzeć taką walkę.
PPV w walce Adamka się udało , ale jak ktoś pisał jeśli chodzi o boks to prędko raczej jednak możemy nie mieć taki walk. I Dobrze :!:
Tomek oglosil, ze &quot; jest jeszcze drugi z braci Kliczko &quot; i chcialby z nim walczyc w przyszlym roku, oby to sie nie sprawdzilo, bo nie sadze, by mlodszy z braci dalby mu choc troche mniejszy lomot niz ten, ktory dostal w sobote...
Władek to inny bokser. Ale już nie będę pisał o szansach Adamka w tej walce bo to nie ma sensu. Kliczkowie są za mocni dla każdego i nic tego nie zmieni.
Ogarnij sie w tej chwili w HW nie ma typowego punchera.
Bermane Stiverne , fakt że bilans z lekka nabity ale ma z czego przyładować , długie łapska jako kolejny plus
Arreola - po walce z Adamkeim metamorfoza , cios też ma
fakt że mocno biją ale i tak nie mają czego szukać a K2.
Niestety to jest chyba koniec Adamka w wadze ciężkiej. O pasy - póki królują Kliczkowie - nie powalczy. Choć jakby poboksował z Haye&#39;m, Wałujewem, Powietkinem, Czagajewem lub rewanż z Arreolą to pewnie mógłby zarobić jeszcze podobne $ jak w sobotę we Wrocławiu. Jakieś tam plotki słyszałem o kolejnej &quot;polskiej walce stulecia&quot; z Sosnowskim ...
podobnych dolarów nie zarobi w takich walkach. Nawet walka z Haye nie wygenerowała by takich zysków.
Adamek ma z kim walczyć. Bracia prędko nie odejdą więc powinien ustawić się w kolejkę do Povietkina. Ten pewnie będzie czarował teraz ale może jakoś uda się doprowadzić do tej walki.
A Albercik niech tyle nie gada , bo chyba już zapomniał jak przeciętny Dimitrenko go brutalnie znokautował.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ogarnij sie w tej chwili w HW nie ma typowego punchera. Walujew moze wazyc nawet i 150kg i to nic nie zmieni. Tyson tez nie byl TYPOWYM ciezkim a urwalby łeb Wałujewowi.
Ale Tysona już nie walczy, a ostanie walki pokazały że nawet najlepsi bokserzy którzy przeszli z niższych wag nie mają szans z Kliczkami... Może Pacquiao zdecyduję się przejść do HW i pokaże Kliczką jak się walczy? ????
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Odnośnie walki Adamka i Kliczko.
Tylko dzięki rozwadze i kontroli w ringu Kliczko pozwolił na przerwanie w 10 rundzie.
Podejrzewam, że walka zakończyłaby się dużo wcześniej.
Gdyby Kliczko poszedł za ciosem, gdy Adamek się zachwiał po raz pierwszy było by już po walce w pierwszych rundach. Jednakże czego nie robi się dla TV (kasiory z reklam z transmisji). Kliczko podtrzymywał walkę jak tylko mógł. Adamek tylko nieudolnie symulował chęć walki z potężniejszym od siebie bokserem.
W tej kategorii wagowej Adamek pokazał już co potrafi wygrywając z dziadkami. Tym razem Dawid nie powalił Goliata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom