>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) Vs. Vitalij Kliczko (42-2; 39KO) - 10.09.2011 (WBC)

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Program sobotniej gali we Wrocławiu:

Witalij Kliczko (Ukraina) - Tomasz Adamek (Polska) - walka o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze ciężkiej, godz. 23.10
Mateusz Masternak (Polska) - Carl Davis (USA) - waga junior ciężka, godz. 21.55
Andrzej Wawrzyk (Polska) - Devin Vargas (USA) - waga ciężka, godz. 21.05
Łukasz Rusiewicz (Polska) - Ola Afolabi (Anglia) - waga junior ciężka, godz. 20.10
Jonathon Banks (USA) - Ivica Bacurin (Chorwacja) - waga ciężka, godz. 19.30
Sadam Ali (USA) - Boris Berg (Niemcy) - waga półśrednia, godz. 18.55
Mariusz Cendrowski (Polska) - Anton Sjomkin (Estonia) - waga średnia (godzina nie jest jeszcze ustalona)


Poza tym odbylo sie ważenie. Kliczko wagowo 110, 2 kg Adamek 98 kg.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Jesli w betsafe postawię over 9,5 rundy, a któryś zostanie znokautowany w 10 rundzie lub nie wyjdzie do 10 rundy to zakład jest przegrany? Muszą pełne 10 rund przewalczyć i walka może się skończyć najwcześniej w 11 rundzie?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jesli w betsafe postawię over 9,5 rundy, a któryś zostanie znokautowany w 10 rundzie lub nie wyjdzie do 10 rundy to zakład jest przegrany? Muszą pełne 10 rund przewalczyć i walka może się skończyć najwcześniej w 11 rundzie?
Liczy się fakt rozegrania 9rund i rozpoczęcie 10rundy.
Ja zagrałem Over 3,5 rund 1,2 Betsafe i sądzę, że to jest najpewniejsze w całej tej rywalizacji.
Adamek lżejszy od Kliczki o ponad 12 kg
Za nami ceremonia ważenia Tomasza Adamka i Witalija Kliczko przed sobotnią walką o mistrzostwo świata federacji WBC. &quot;Góral&quot; wniósł na wagę ponad 12 kg mniej niż ukraiński czempion. &quot;Doktor Żelazna Pięść&quot; waży obecnie 110,2 kg, zaś Polak 98,0 kg. Różnica jest zatem spora, ale tego można się było spodziewać. Gdy do starcia z Witalijem Kliczko przystępował Albert Sosnowski, dysproporcja w masie była podobna.
Tuż po wejściu obu pięściarzy na wagę doszło do tradycyjnej wymiany spojrzeń. Trwała ona bardzo długo i tą małą wojnę wygrał Ukrainiec. To &quot;Góral&quot; bowiem jako pierwszy odwrócił głowę.
Starcie obu zawodników będzie głównym wydarzeniem sobotniej gali na stadionie we Wrocławiu. Jego początek przewidziany jest ok. godz. 23.00. Wcześniej dojdzie do sześciu innych potyczek, w których zobaczymy czterech reprezentantów naszego kraju: Mariusza Cendrowskiego (waga super średnia), Łukasza Rusiewicza (waga junior ciężka), Andrzeja Wawrzyka (waga ciężka) oraz Mateusza Masternaka (waga junior ciężka).

WYNIKI WAŻENIA I PROGRAM GALI:

Tomasz Adamek (Polska) 98,0 kg - Witalij Kliczko (Ukraina) 110,2 kg; 12 rund, waga ciężka
Mateusz Masternak (Polska) 89,9 kg - Carl Davis (USA) 90,0 kg; 10 rund, waga junior ciężka
Andrzej Wawrzyk (Polska) 103,0 kg - Devin Vargas (USA) 105,5 kg; 10 rund, waga ciężka
Łukasz Rusiewicz (Polska) 91,0 kg - Ola Afolabi (Wielka Brytania) 90,7 kg; 8 rund, waga junior ciężka
Jonathon Banks (USA) 101,0 kg - Ivica Bacurin (Chorwacja) 97,0 kg; 8 rund, waga ciężka
Sadam Ali (USA) 66,5 kg - Boris Berg (Niemcy) 66,2 kg; 8 rund, waga półśrednia
Mariusz Cendrowski (Polska) 75,3 kg - Anton Sjomkin (Estonia) 75,5 kg, 8 rund, waga super średnia
Żródło: sportowefakty
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tomek na tym ważeniu jakoś dziwnie się zachowuje,jakiś taki w oczach nie swój.
Tylko ja mam takowe wrażenia?
????
Tylko Ty. ZAchowuje sie tak jak na poprzednich konferencjach, czyli nuda rutyna. Nawet dluzej wytrzymal w pojedynku spojrzen.:cool:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Czy ktoś coś mówił,wspominał,pisał o ogromnych warunkach fizycznych na korzyść Kliczki?Góral do boju,Po pas ,po chwałę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czy ktoś coś mówił,wspominał,pisał o ogromnych warunkach fizycznych na korzyść Kliczki?
nikt nie pisał. Ba , nawet pisałem dokładnie to samo co i Ty. Ale jakby nie było w zasięgu Vitek ma ogromną przewagę.
Tylko Ty. ZAchowuje sie tak jak na poprzednich konferencjach, czyli nuda rutyna. Nawet dluzej wytrzymal w pojedynku spojrzen.
dokładnie. Vitek by tak stał i 2 godziny. Jak na Tomka to i tak F2F długo , i pod koniec ta pewność siebie i drobne uśmiechy ????
grajcie dalej na Adamka a ja se potem złapie wyzszy kurs na Witka . Ta walka to takie zdarzenie gdzie &quot;niedzielniaki&quot; biora sie za typowanie i nie majac zbytnio pojecie graja z sympatii na zawodnika ktory nie ma szans. A buki kochaja patriotyczne masówki..
te niedzielniaki choćby w ostatnim czasie nie bali się postawić na Legie ze Spartakiem , czy wierzyli że Polska z Niemcami nie przegra

Po za tym niedzielniak to bardziej pasuje do Ciebie. Odwiedzasz dział aby spytać o link do jakiejś walki. Inni tu piszą regularnie więc ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Over 9,5 rundy to pewka. Kto nie postawi ten łoś. Kliczko nie ma jakiegoś specjalnie nokałtującego ciosu, Tomek da rade zrobić te 10 rund na fali polskiej publiczności, a w to, że znokautuje ukraińca chyba nikt nie wierzy..? Dlatego over 9,5 rundy w betsafe uważam za kozak typ.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Over 9,5 rundy to pewka. Kto nie postawi ten łoś. Kliczko nie ma jakiegoś specjalnie nokałtującego ciosu, Tomek da rade zrobić te 10 rund na fali polskiej publiczności, a w to, że znokautuje ukraińca chyba nikt nie wierzy..? Dlatego over 9,5 rundy w betsafe uważam za kozak typ.
fakt, pewny typ. zbyt dużo marketingu poszło by się szybciej skończyło. Będzie jak z sosnowskim, pod publikę. Na cały pojedynek postawiłem jednak 2 dyszki na adamka, co prawda wszystko przemawia za kliczką, jednak Polacy to specyficzny naród, w trudnych chwilach i armię czerwoną na łopatki położą ???? Nie no joke ???? jednakże nadzieja jest, jutro lepiej się kibicować będzie, a nóż ślepej kurze trafi się ziarno ????
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Ja już miałem pójść rekreacyjnie postawić sobie na Adamka, wnioskując po Waszych wypowiedziach, że jeżeli kursy w necie wynoszą 6.00 to w Milenium bd ok. 5.00. A tu niemiła niespodzianka i 3.30 :/ Śmiech na sali.
Edit : A na Totomixie2.8 O.O
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Zwolennikom wygranej Adamka, proponuje zgrać ( i to w miarę szybko, znim totomix ogarnie sprawe) coś takiego 3 kupony podane ponizej. Dostosowane oczywiście do budżetu grajacego.
Wszystko przemawia za Kliczko. Warunki fizyczne, doświadczenie. Adamek w roli Doga moze jednak sporo namieszać. Moim zdaniem Adamek zeby zwyciężyc, musiałby znokautować Kliczke (z racji panujacej zasady mistrza trzeba znokautować), co wydaje się teoretycznie nie możliwe. Dlatego uwzględniam również możliwość remisu.
Wiem, że na pewno na tej walce nie stracę. Mogę co najwyżej sporo zarobić. Przy najgorszej opcji - czyli zwycięztwie Kliczki wyjde na zero, a emocje będą nieziemskie ????

Kliczko - Adamek
Typ: Kliczko
Kurs: 1.40
Stawka:1000zł
EW: 1400zł
Totomix

Kliczko - Adamek
Typ: Adamek
Kurs:5.50
Stawka: 350zł EW: 1925zł
Bet365

Kliczko - Adamek
Typ: Remis lub techniczny remis
Kurs: 34
Stawka: 50zł
EW: 1700zł
Bet365
 
hama 11

hama

Użytkownik
1,40 w totomixie na Kliczke to juz jakis kabaret ;)
Tak -25% za podatek u naziemnych i już tak różowo nie jest, choć wiadomo, że naziemni bardziej niż globalne internetowe buki faworyzują Polaka bo pewnie masa ludzi stawia na Adamka w polskich bukach...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
12% a nie 25 %....
1,40 to 1,23 wiec rewelacji nie ma. a pełno dziadów gra w naziemnych po tragicznych kursach 2,80 na adamka... az nie wierze czasem w glupote ludzi
 
C 0

craig

Użytkownik
tak jak pisaliscie - over 9,5 to dobry typ a jeszcze lepszy to zwyciestwo kliczki na punkty po kursie ponad 3 - i to jest dosc pewne rowniez; bo skoro sosnowskiemu dal przewalczyc 10 rund to adamek przegra na punkty ????
 
P 1

pawko12

Użytkownik
Cytat: Napisał Wyjazdowiec -&gt; Jesli w Betsafe postawię over 9,5 rundy, a któryś zostanie znokautowany w 10 rundzie lub nie wyjdzie do 10 rundy to zakład jest przegrany? Muszą pełne 10 rund przewalczyć i walka może się skończyć najwcześniej w 11 rundzie? Liczy się fakt rozegrania 9rund i rozpoczęcie 10rundy. Ja zagrałem Over 3,5 rund 1,2 Betsafe i sądzę, że to jest najpewniejsze w całej tej rywalizacji.
nie mogę się z tym zgodzić
granie na over 9.5 rundy oznacza, że, żeby typ wszedł 10 runda musi się skończyć !!!

jeśli chodzi o kursy u naziemnych to w fortunie jest
Klitschko V.-Adamek T. 1.43
i to już jest naprawdę fajny kursik
myślę, że do zamknięcia naziemnych kurs jeszcze może pójść w górę
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
granie na over 9.5 rundy oznacza, że, żeby typ wszedł 10 runda musi się skończyć !!!
trzeba szukać w regulaminie buka albo pytać na czacie. Bo niektórzy z tego co słyszałem bawią się w połówki rund. Znaczy w którymś temacie z UFC ktoś tłumaczył że połówki też są liczone. Czyli jak tak to aby typ siadł musi walka trwać 9 pełnych rund i 1.31sek z rundy 9.
Nigdy nie miałem takiej sytuacji i nie jestem pewien. Być może aby w MMA z racji że jest mniej rundy liczą połówki. Ale lepiej sprawdzić.
I ostrzegam automatycznie na przyszłość. :!:
W czasie walki , przed walką i po walce głupie posty będą usuwane , a te wybitnie głupie nagradzane kartkami :!: Kultura :!:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Gały wychodzą normalnie jak czytam co wygaduje były trener Andrewa Goloty. Sa dwie mozliwosci albo postradał zmysły albo poprostu źle życzy Adamkowi . Oto co powiedzial : Sam Colonna, były trener Adamka
- Adamek powinien wziąć szanse w swoje ręce. Powinien zamienić pojedynek w bitwę, jakby to była uliczna bijatyka. Musi poprowadzić pojedynek po swojemu, nie pozwolić na to, co Kliczko zwykle robi - czyli mierzy lewą, mierzy i bum, niszczy prawą. I znów, i znów. Adamek musi zrobić to, co robił Tyson, iść do przodu zamienić ring w piekło. Kliczko będzie zaskoczony. Czy podejmie taką walkę?


Dobrze , że jednak trenerem jest ktoś inny i na pewno zasostuje inna taktyke. Nie trzeba byc ekspertem boksu aby wywnioskowac , że owo stwierdzenie jest idiotyczne , tym bardziej w kontekscie Vita.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 31

rafaln90

Użytkownik
Zapytałem na bet365 odnośnie tego 9.5 rundy, miła pani odpowiedziała, że początek 10 rundy będzie zakładem wygranym, ale może to jest zależne od bukmachera też.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom