>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tenis stołowy

R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:30
Spotkanie: V. Nemeshkalo - D. Sayanov
Typ: Nemeshkalo (A prowadził 8:1 w piątym secie )
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

W STS wysoki kurs trzymają, bo u innych kursy w okolicach 1,50. A patrząc na ostatnie występy obu Panów to powinniśmy być spokojni o wynik. Nemeshkalo dzis 3 zwycięstwa i porażka w tym dwukrotna wygrana z Sayanovem 3:0. Sayanov opórcz dwóch wspomnianych przegranych dołożył dziś jeszcze dwie porażki do zera. W ogóle Sayanov od wczoraj ma serię 6 kolejnych przegranych meczy bez zdobytego seta. Jak wiadomo w sporcie wszystko jest możliwe ale przy takiej dysproporcji wybieram zwycięstwo Nemeshkalo.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 09:00
Liushnia - Korobeynik
Typ: Liushnia -1.5 seta
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS


Dość mocna propozycja z turnieju na Ukrainie moim zdaniem, ciężko będzie miał Korobeynik ugrania dwóch setów z Liushnią, grali ze sobą 4x i wszystkie te pojedynki kończyły się zwycięstwem naszego faworyta i wszystko w stosunku hanicapowym (2x 3:0 i 2x 3:1)
Ostatnie dni również zdecydowanie lepsza gra i wyniki Liushni. Korobeynik z ostatnich 10 meczów wygrał 3x, Liushnia natomiast wygrał siedmiokrotnie.
Tutaj nie powinno być tematu, 1,35 co prawda nie powala ale 1,82 na handicap jest już ciekawą opcją.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 13:05
Gomilko - Budyak
Typ: Gomilko -1.5 seta
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS


Rowniez i tutaj nie przewiduje długiego meczu, szybko powinien wygrac Olek Gomilko który w Setce radzi sobie zdecydowanie lepiej niż Budyak, lest lepszym zawodnikiem, nie dziwią więc kursy już nawet poniżej 1,20 na czyste zwycięstwo.
Póki polscy bukmacherzy maja jeszcze w miarę kurs na handicap to ja idę w tą stronę.
Panowie mierzyli się ze sobą tylko jeden raz, Gomilko wygrał ten mecz 3:1.
Jeśli chodzi o wyniki ogólne to oczywiście dużo lepsze osiąga Gomilko który w ostatnich 10 grach wygrał 7x a bardzo dobrze wszedł w dzisiejszy dzień gdzie wygrał dwa swoje mecze nie oddając seta. Budyak to tzw dostarczyciel punktów, większość meczów przegrywa, choć oczywiście jak to już bywa w tenisie stołowym - niespodziankę też potrafi zrobić.
Ciężko jednak jej szukać w dzisiejszym meczu obu Panów, kurs może nie powala na kolana ale u zagranicznych bukmacherów na handicapy już kursy w okolicach 1,50.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 15:45
Akimov - Saenko
Typ: Akimov -1.5 seta
Kurs: 1,92
Bukmacher: STS


Jestem zaskoczony, że takie są kursy na Akimova. Spokojnie można dostać jeszcze 1,43 na czysty win Akimova a to do jakiegoś dubelka na popołudnie jak dla mnie jak znalazł, ale pójdziemy jeszcze odważniej, a mianowicie w handicap. Saenko to bardzo słaby zwodnik, na jego zwycięstwo to można grać progresje bo ma bardzo duże serie porażek. Np. w ostatnich 13 grach wygrał tylko jeden raz, wcześniej również nie było kolorowo, w pierwszej połowie maja zaliczy serie 15 porażek z rzędu a jego zwycięstwa na ponad 30 gier można policzyć na palcach jednej ręki.
Akimov z ostatnich 15 gier wygrał 9, można powiedzieć średniak Win Cupu ale grać potrafi i większość meczów wygranych.
Grali ze sobą 2x i oba pojedynki zdecydowanie wygrał Akimov. W pierwszym meczu 3:0 a w drugim 3:1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 22:10
Gavrilov - Vakhrushev
Typ: over 74.5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Pięknie spamuje dzisiaj i rozmawiam sam ze sobą, no ale zrobię to jeszcze raz dzisiaj.
Trudno przejść obojetnie wobec w/w zakładu w momencie którym obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą 16x a w aż 11 pojedynkach oglądaliśmy 5 setów, rzadko się to zdarza. 3x padał wynik 3:1 i z tego wyniku 2x wszedł over 74.5. Tylko dwukrotnie mecz kończył się w trzech setach.
Przy takiej sredniej i kursach równych nie pozostaje nic innego jak iść w over w tymże meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
M 198

marasking99

Użytkownik
Dobrze,że znalazłem dział poświęcony tenisowi stołowemu. Zawsze grałem głównie piłke nozna i hokej, po kilka spotkań na kupon, ale jakieś rok temu zacząłem bawić się w pingla , ale gram tylko live i single. Generalnie gram na niskie kursy 1,1 - 1,6 , wiadomo jak na live czasem przeciwnik zdobędzie punkt i kurs rośnie. Powiem szczerze ,że idzie na tym wygrać, mam serie trafionych po kilkanaście razy z rzędu, fajnie się też to ogląda. Wpłacam powiedzmy od 100 do 500 zł i gram alliny , jak wejdzie to gram za całość , dużo łatwiej jest podwoić czy potroić kasę na pinglu niż na piłce nożnej no i większe emocje z obserwacji. Zasadę gry mam taką:
- gram tylko na zwycięstwo danego seta
- gram tylko liga pro moskwa, tt, setki i wincupy
- nie gram challengerow, minitenisów, armenii , czech itp
- jak faworyt pierwszego seta wygrał, w drugim prowadzi 4-1 , 5-3, 6-3 , 6-4 to wtedy gram. że dociągnie zwycięstwo, @ 1,15-1,49
-jak faworyt prowadzi w setach 2-0 , staram sie nie grać trzeciego seta, bo często przegrywa
-jak jest 2-0 w setach to częściej na zwycięstwo trzeciego seta dla prowadzącego wchodzą kursy 2,1 - 1,8 niż 1,49-1,65
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 10:00
Sokolov - Lebedev
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Powoli kursy na światowym rynku zaczynają spadać na Sokolova, gdzieniegdzie już poniżej 1,60 - nasi bukmacherzy jeszcze trzymają wyrównane kursy, czy to STS czy Fortuna.
Sokolov w dużo lepszej formie od swojego rywala, ostatno bardzo dobry okres, 15 gier to aż 12 zwyciestw, Lebedev dużo gorzej się spisuje, przy 15 grach to tylko 5 wygranych.
Dzisiaj obaj panowie grali po dwa mecze Sokolov oba wygrał, Lebedev zaś oba przegrał.
I to co moim zdaniem najważniejsze w tym typie, obaj Panowie spotkali się już dzisiaj rano i Sokolov zdemolowal przeciwnika gładko 3:0.
W ogóle ostatnie dwa mecze wygrywał Sokolov, natomiast ogólnie h2h to 3:2 dla Sokolova.
Dobry kurs, więc trzeba korzystać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 15:45
Kovrikov - Tsubera
Typ: Kovrikov -1.5 seta
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Zawodnicy rozegrali ze sobą bardzo duża ilość meczów, dokładnie 26, Kovrikov wygrał ich aż 18 z czego 11x pokrywal handicup -1.5 seta.
Jeśli spojrzymy na ostanie mecze w Win Cupie to jest przepaść na korzyść Kovrikova, o ile Tsubera miał nienajgorszy początek maja tak w ostatnim czasie jest fatalnie, 15 ostatnich spotkań to raptem jedno zwycięstwo, Kovrikov w tym czasie na 15 gier - wygrał 11.
Jeśli ktoś szuka jeszcze pewniejszego rozwiązania to Fortuna trzyma jeszcze 1,43 na czysty WIN.
Każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pro Liga - 22:00
Shirokov - Frolov
Typ: 1
Kurs: 2,47
Bukmacher: efortuna


Na szybko dzisiaj bo mecz już za 30 min.
Ja niebardzo rozumiem spadki kursowe na Frolova, są to bardzo wyrównani zawodnicy.
STS nadal trzyma kursy po 1,84 i to uważam za rozsądne.
Obaj Panowie grali dzisiaj ze sobą i raz pewnie wygrał Shirokov 3:0 a drugi mecz Frolov po strasznej walce 3:2 i na przewagi w decydującym secie.
Okej, z dziewięciu pojedynków Shirokov wygrał zaledwie 3 z Frolovem ale dzisiejszy dzień pokazał, że te rozbieżności kursowe są zbyt duże by tak faworyzowac jednego z graczy.
Po takim kursie idę w kierunku Shirokova.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 18:00
Spotkanie: Rakhmanov V. - Vakhnin G.
Typ: Rakhmanov V.
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rakhmanov w gazie. Dzisiaj wygrał wszystkie swoje mecze. W tym miesiącu wygrał większość swoich pojedynków, w dodatku wczoraj dwukrotnie rozbił Vakhnina, dzisiejszego przeciwnika, 3:0. Nie twierdzę, że ten ostatni nie zrehabilituje się, i nie urwie choćby seta Rakhmanovi, ale nie spodziewam się, że miałby wygrać cały pojedynek. Vakhnin ostatnio sporo przegrywał (właśnie dwukrotnie po 0:3 z Rakhmanovem, czy wczoraj również 0:3 z Khudaiberdievem). Idę za utrzymaniem tej passy i porażkę Vakhnina w dzisiejszej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 22:25
Liushnia - Lytvynov
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Kursy wyrównane na ostatnie dzisiejsze spotkanie w Setce na Ukrainie. Według mnie faworytem tego starcia będzie Liushnia, tak też już powoli staje się u zagranicznych bukmacherów.
Liushnia dzisiaj odniósł komplet 4 zwycięstw, w ogóle Olek ma dobry start w nowy miesiąc, w czerwcu rozegrał 10 pojedynków z czego 8 wygrał.
Lytvynov dzisiaj z trzech pojedynków wygrał jeden, a przegrywał z zawodnikami z którymi swoje mecze wygrał Liushnia. Również jeśli chodzi o czerwiec to też ten bilans nie jest dobry, 13 gier to 5 wygranych i 8 porażek.
h2h: 0-0, jeszcze Ci zawodnicy ze sobą nie grali.
Moim skromnym zdaniem nie ma podstaw by kursy na ten mecz były tak wyrównane, w tym meczu faworytem jest Liushnia.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 11:35
Shyndel - Mishchenko
Typ: 2
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Sytuacja podobna do tej wczorajszej.
Według bukmacherów szczególnie tych naszych mecz 50/50 a według mnie zdecydowanym faworytem tego starcia będzie Olek Mishchenko.
Igor Shyndel w czerwcu rozegrał 6 spotkań w ramach Setca Cup, wygrał dwa.
Dzisiejszego dnia zdążył już rozegrać dwa mecze z dużo niżej notowanymi rywalami i w obu przypadkach nie ugral nawet seta, te mecze pokazały, że jest on w bardzo złej dyspozycji bo o ile porażka z Pirvelim mogła się zdarzyć, tak przegrana 0:3 z Shazhnievem już nie.
Olek miał fajna serie 7 wygranych z rzędu i to też z zawodnikami którzy teoretycznie byli faworytami w starciu z Mishchenko.
Czekałem na dzisiejszy pierwszy mecz po małej przerwie, ale Olek uległ Kovalchukovi 0:3, ale ten jest "w grze" w czerwcu.

Niemniej jednak uważam, że faworytem tego starcia jest Olek, gram już teraz gdyż do "naszego" meczu Olek rozegra jeszcze dwa spotkania, z Privelim i Morozem, jeśli wygra któryś z tych starć to kursy mogą się zmienić.
Igor ma jeszcze Kovalchuka na rozkładzie, tutaj też duże prawdopodobieństwo porażki.

Gramy, póki kurs godny.

Edit: Mishchenko właśnie ograł 3:1 Moroza i stało się to co przypuszczałem, kurs na nasz mecz spadł do 1,67
Za chwilę mecz Igora i jeśli go przegra to pewnie zakreci się koło 1,50 na Mishchenko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 14:30
Babenko - Kovrikov
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS


Trochę mnie bukmacherzy w których gram zasmucili bowiem chciałem grać Kovrikova z handicupem setowym, ale nigdzie nie ma.
Podaję więc typ bezpieczny z kursem 1,50 może komuś się przyda do jakiegoś dubla, tripla czy niedzielnej taśmy. Babenko o ile miał dobra końcówkę maja i początek czerwca teraz spisuje się zdecydowanie później oczekiwań, 10 ostatnich gier to tylko dwie wygrane. Kovrikov zupełnie odwrotnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę również ostatnich 10 gier to jest 7 wygranych i 3 porażki.
h2h 2:0 dla Kovrikova (3:0, 3:1)
Dzisiaj nic nie wskazuje by miało być inaczej.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 17:30
Kovrikov - Babenko
Typ: Kovrikov -1.5 seta
Kurs: 1,93
Bukmacher: 1xbet


Drugi mecz tych Panów dnia dzisiejszego, w pierwszym meczu Kovrikov wygrał bardzo gładko 3:0 a resztę można poczytać w poście wyżej.
Po meczu z Babenko, Kovrikov rozegrał dzisiaj jeszcze mecz z Varchenko i również wygrał bez straty seta. Na ten mecz wcześniejszy nie znalazłem hcp, teraz jest możliwość zagrania po bardzo dobrym kursie u ruska.
Jeśli ktoś natomiast nie ma tam konta, to na czysty win Fortuna proponuję nam 1,48 i też jest to do pobrania, moim zdaniem nic tutaj wydarzyć się nie może.

Ja jeszcze za drobne spróbuję:
Wynik po dwóch setach: 2-0 @2,46 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 19:00
Kovrikov - Varchenko
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Na szybko bo mecz za lekko ponad 30 min.
STS śpi z kursem, tutaj Kovrikov jest zdecydowanym faworytem, wygrał dzisiejsze wszystkie 4 spotkania, tracąc tylko jednego seta.
Varchenko wszystkie dzisiejsze mecze przegrał, notuje serie 5 porażek z rzędu.
Grali ze sobą już dzisiaj i Kovrikov wygrał bardzo szybko 3:0. U zagranicznych bukmacherów już poniżej 1,60.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 18:35
Dukhovenko - Yolkin
Typ: Yolkin -1.5 seta
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Yolkin zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu.
Dukhovenko przegrał 7 z ostatnich 10 pojedynków, przegrał oba dzisiejsze pojedynki, przegrał 0:3 z Yolkinem kilka chwil temu, był to bardzo jednostronny pojedynek i nic nie zanosi się by do godziny 18:35 miało się coś zmienić.
Yolkin jest w przysłowiowym gazie, co w TS jest bardzo ważne, jest to gracz lubiący ofensywny styl i jak mu siedzi tak jak w tym momencie to ciężko się z nim gra. Wygrał 7 z ostatnich 10 pojedynków.
h2h: 2-0 Yolkin, oba pojedynki kończyły się bez straty seta.
Trudno przypuszczać by dzisiaj Yolkin w pojedynku z Dukhovenko miał ich stacic dwa.
Faworyt jest jeden i myślę, że handicap setowy to bardzo dobra opcja na dzisiejszą uboga ofertę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dyscyplina: Tenis Stołowy - Setka Cup
Godzina: 12:10
Spotkanie: Mrykh - Bolobrov
Typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: STS


Według mnie mamy doczynienia z ogromnym valuebetem, STS w porównaniu do innych bukmacherów gdzie zdecydowanym faworytem jest Mrykh wystawił Bolobrova w roli doga.
Bolobrov już wczoraj postawił się Mrykhowi przegrywając po niezwykle zaciętym meczu 2:3, prowadząc 2:0 w setach.
Wczoraj Bilobrov debiutował w Setce ale nie zdołał wygrać meczu, dzisiaj się to zmieniło, przystąpić z "trzeźwym umysłem" i zaowocowało to wygraniem dwóch spotkań (Bereza, Prokopenko), w obu przypadkach zagrał bardzo dobre zawody i moim zdaniem ma dzisiaj duże szanse na rewanż za wczoraj.
Kurs godny, muszę to spróbować.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Win Cup 19 30
Gusev-Bonishchuk 1 @1.59 fortuna
Starcie dwoch zawodnikow notujacych drastyczne spadki formy w ostatnim czasie, co nie zmienia faktu ze Gusev jest tutaj faworytem i poprzedni wygrany mecz może napawać optymizmem w kwestii jego formy. Bonishchuk natomiast przystepuje do tego spotkania z przegrana na koncie, h2h tez nie wyglada dobrze po jego stronie w starciach z Gusevem. Próbujemy na Guseva
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Win Cup godz;21
Diachenko-Gaynyuk [email protected] totolotek
Diachenko miał kilkudniową przerwę od startów bowiem rozegrał ostatni mecz 6 czerwca natomiast Gaynyuk cały czas w gazie, bardzo dobra forma od kilku dni, poprzednie pięć spotkań, zanotował tylko jedną porażkę. Obaj panowie grali ze sobą w maju, wtedy zwyciezca okazal sie Gaynyuk i tym razem również na niego stawiam. Jeśli zagra na swoim poziomie, to moim zdaniem jest prawdopodobieństwo że wygra. Oczywiście spotkanie może być wyrównane, jednak Gaynyuk nie bez powodu wygrywa wiekszosc spotkan, nie dajac rywalom zadnych szans setach w tym miesiacu wiec mam nadzieję, że dzisiaj nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dyscyplina: Tenis Stołowy - Setka Cup
Godzina: 07:55
Spotkanie: Panyushkin - Naida
Typ: Panyushkin -1.5 seta
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS


Faworyt tego starcia w jeden - Panyushkin.
Andrey Panyushkin w czerwcu rozegrał 14 spotkań z czego wygrał 10x, to bardzo dobry wynik, jego rywal Olek Naida ma więcej gier bo aż 28, ale tutaj ewidentnie ilość nie idzie w parze z jakością, bowiem wygranych pojedynków jest tylko 12 a porażek 16.
h2h: 2-0 Panyushkin (3:0, 3:1) oba starcia miały miejsce tydzień temu.
Od tego momentu niewiele się zmieniło, Andrey jest zawodnikiem lepszym, jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego to Naida tutaj może ugrać maksymalnie jednego seta, tak tez obstawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom