>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tenis stołowy

ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Pavlo Pyasta -Oleg Moshynskyy [email protected] betclic
tt cup: 11:25

Dwie porażki Pyasty z rzędu sprawiają, że ten zawodnik musi wziąć się w garść i zacząć wygrywać spotkania. Jeśli spojrzymy na jego co najmniej dziesięć poprzednich pojedynków, zauważymy że jednak gość potrafi grać. Jego przeciwnik Moshynskyy też jest w dobrej formie. Ale chyba czas w końcu przegrać. Wiadomo jak to typy tenisa stołowego, przy takich kursach szanse 50/50, wierzę że Pyasta ogarnie się.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Zaporozhets - Obischenko [email protected] betclic
Setka Cup: 12:15

Co można powiedzieć o obydwu zawodnikach - nie należą do czołówki ligi, przegrywają dosyć często i nie są w stanie ustabilizować formy. Kursy są wyrównane, bo kiedy się spotkają ci dwaj, to zazwyczaj spotkanie te trwają długo jak na tenis stołowy i sięgają czterech czy nawet pięciu setów. Ciekawa analiza h2h - zawodnicy zamieniają się zwycięstwami nawzajem, raz wygrywa jeden gracz, a potem drugi. Oczywiście nie można kierować się tego typu rzeczami na dłuższą metę, jest to jednak przydatne szczególnie w takiej dyscyplinie i takiej lidze. Zaporozhets ma podobne umiejętności co Obischenko, ale chyba znajdzie teraz więcej ambicji i mam nadzieję, że wygra.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy, TT Cup
Godzina: 11:35
Spotkanie: Vasylchuk-Hubarev
Typ: Hubarev
Kurs: 1.82
Bukmacher: betclic
Analiza: Starcie na papierze zapowiada się wyrównanie, ale może być tylko w teorii. Hubarev pokazał się naprawdę dobrze w tych ostatnich trzech spotkaniach, w których miał okazję wygrać. Z Vasylchukiem grał jedynie raz, mecz zakończył się wygrana tego pierwszego 3:2. Hubarev powinien mieć na uwadze tamten mecz. Uważam, że jeśli podtrzyma formę z poprzednich pojedynków, to jak najbardziej ma szansę wygrać.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Maselskyi-Drach [email protected] totolotek Setka 13:15
Dwaj zawodnicy raczej z dolnej granicy pod względem umiejętności, więcej porażek niż zwycięstw jednakze Maselskyi nie bez powodu jest tutaj faworytem. Nawet jak przegrywa to nie jest az tak źle jeśli chodzi o jego gre. Widać, że Drach czasami zbyt czesto odpuszcza i myślę, że Maselskyi to wykorzysta
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stołowy, setka cup
Godzina: 13:55
Spotkanie: Sulim-Makarenko
Typ: Makarenko
Kurs: 1.82
Bukmacher: betclic
Analiza: Czas nagli, a zaraz spotkanie. Nie ma w tym meczu faworyta,tak przynajmniej twierdzą buki wystawiając takie same linie na obydwu graczy. Należy podejść do tej kwestii na dwa sposoby. Jeden jest oczywiście h2h, pokazuje że czasami te mecze były pięciorundowe. Natomiast w przypadku formy, Makarenko jednak wydaje sie w lepszej dyspozycji. Oczywiście jest to tenis stolowy, liga w której nie grają jedni z lepszych, dzieja sie różne rzeczy, ale wydaję mi się że Makarenko ma tutaj więcej argumentów i ma szanse wygrać.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Sachuk-Bereza 2@2 betclic
Setka Cup M: 18:45

Ciekawy kurs na Bereze. Może i ma kilka porażek na koncie, ale z Sachukiem wcale nie prezentował się źle. Wraca po kilkutygodniowej przerwie, wygrał jedno spotkanie, potem przegrał w pięciosetowym pojedynku. Sachuk jest w podobnej sytuacji, również wrócił do gry po absencji. Myślę, że kursy powinny być nieco bardziej wyrównane. Bereza wcale nie odstaje poziomem od Sachuka. A wręcz przeciwnie, szanse po połowie. Ważne jest, żeby Bereza wszedł dobrze w to spotkanie, potem może być tylko lepiej.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stolowy, Setka Cup
Godzina: 10:20
Spotkanie: Sachuk-Skhabitsky
Typ: Sachuk
Kurs: 1.82
Bukmacher: betclic
Analiza: Sachuk jest po dwóch ciężkich bojach pieciosetowych i tym samym zakończył passę zwycięstw. Z kolei Skhabitsky przegrał również dwa spotkania z rzędu. Obydwaj zawodnicy mają 50/50, stąd takie kursy wystawione przez buki. Sachuk jednak wykazuje symptomy dobrej gry. W tych dwóch ostatnich porażkach wcale nie gral źle. Mam nadzieję, że po spotkaniu z najbliższym spotkaniu wróć na ścieżkę zwycięstw.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Gogenko - Teterya [email protected] betclic
TT Cup, 9:45

Gogenko jest bardzo dobrej formie, dodatni bilans w poprzednich pięciu spotkaniach, widać że mu się chce grać. Solidnie na nogach, serwis też ujdzie. Kursy z powodowane bogata historia h2h z rywalem. Myślę, że obecna dyspozycja Gogenko pozwala wierzyć że to wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Mistrzostwa Świata Kobiet 7:45
Szu-Yu Chen - Solja 1@1.85 betclic

Ruszają ms w Chinach i w niedzielę wreszcie czeka kilka spotkań na dobrym poziomie. Czego się można spodziewać po powyzszym spotkaniu na pewno szybkiego tempa i dynamiki. Szu-Yu Chen to zawodniczka z Tajwanu i różnie jej szło w poprzednim roku. Zmierzy się z Bulgarka Solja. Mierzyly się one ze sobą w 2019 roku i wtedy góra była Solja ale to był bardzo wyrównany mecz do 4 seta i wynik mógł pójść w obie strony. Myślę, że Chen wyciagla lekcje z tamtej porażki. Z całą pewnością zapowiada się wyrównanie starcie. Chen jednak ma zbliżone umiejętności do rywalki. Musi po prostu grać skuteczniej i pewniej, bo ma technikę. Liczę, że nie zawiedzie za kilka godzin.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Svydnytska-Gubskaya 2@1.95 betclic
Setka Cup Kobiety, 11:15

Jedne z lepszych pod względem techniki zawodniczek w tym turnieju, mają ku temu warunki. Gubskaya grała wielokrotnie z Svydnytska i myślę, że wśród tych zawodniczek, które grają na Setce ma główne szansę na pokonanie rywalki. Svydnytska dobrze punktuje,, jednak widać że ten tenis stołowy Gubskayi jej trochę nie leży i często się gubi.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Zhuravlov-Yaravoi 2@ 1.88 betclic
TT Cup 14:30

Yarovoi z meczu na mecz robi coraz większe postepy, widać że gra sprawia mu radość. Co prawda przegrał ostatnie starcie, ale wystarczy popatrzeć na jego sześć czy siedem spotkań wstecz. Ma papiery żeby wygrać z Zhuravlovem, tym bardziej że wygrywal z nim w przeszłości parę razy
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Ivashkin @1.62 betclic
18:30 Setka Cup

Na szybko, bo zaraz mecz. Ivashkin zaczął coś tam grać, jednak wciąż te wyniki nie są takie jakie być powinny. Teraz ma idealna okazję na poprawienie bilansu. Bochkovskyi jest rywalem w jego zasięgu
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Ilin-Migalov over 68.5 @1.9 sts
Liga Pro, 19:15

Ilin jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie ulega to żadnych wątpliwości. Co prawda wygrywa regularnie mecze, to jednak często zdarza mu się oddać seta rywalowi. Migalov jest graczem, który jest w stanie postawić opór, może nie do końca, aczkolwiek jeden set jest w jego zasięgu. Początek spotkania powinien być wyrównany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Panchenko-Skorobahatyi 1@1.62 betclic
Setka Cup, 19:50

Panchenko zmienił ligę z tt cup na setke i idzie mu raz lepiej, raz gorzej. Z pewnością była to dobra decyzja, ponieważ w tt cup kilka tyg temu grał naprawdę słabo, bez żadnego zaangażowania. H2H z rywalem dwukrotnie. Co można powiedzieć na temat kursów- Bogdan lekkim faworytem, lecz wynik może pójść w dwie strony. Ja natomiast spodziewam się zwycięstwa tego pierwszego.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Solomko-Gomilko 2 @1.62 betclic
Godzina: 23:25, Setka
Gomilko wg bukmacherów faworytem w tym starciu i myślę, że nie można temu zaprzeczyć. Gra w miarę równo, potrafi grać dynamicznie i skutecznie. W ostatnich dniach idzie mu dobrze. Solomko też nie ma się czego wstydzić, ci dwaj idą łeb w łeb jeśli chodzi o zwycięstwa. Gomilko jakoś tak lubi grać z Solomko, wygrywał wiele razy z tym zawodnikiem.
 
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Putilovsky-Ogai [email protected] fortuna liga pro 1015
Za moment mecz. Kiedy widzimy kursy takie same na poszczególnych graczy można łatwo wywnioskować w stołowym, że tutaj może być 5 setow. Ja jednak idę w stronę Ogaia. Sądzę, że on potrafi wznieść się na dobry poziom. Myślę że jeśli narzuci od początku swój styl to jest szansa na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Kondratenko - Sydoruk Kondratenko -3.5 @1.8 sts
Setka Cup, 20:45

Kondratenko ma ogólnie lepszy fart w tym sporcie, bo jeden i drugi notują bardzo słabe wystepy i podchodza czasami niezbyt poważnie do tego turnieju. Analizujac ich ostatni bezpośredni mecz, Kondratenko wypadł wtedy dużo lepiej i myślę, że w tym momencie jest w stanie to powtórzyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
W sumie zaglądnąłem tu przypadkiem i nie żebym chciał zniechęcać ale granie Liga Pro, Setka Cup itp to mniej więcej to samo jakbyśmy grali w ruletkę jeśli chodzi o prawdopodobieństwo zdarzeń. Śledziłem ten sport również jakiś czas, po poziomie jaki jest tam prezentowany można spodziewać się dosłownie wszytskiego i jakakolwiek analiza tych spotkań wydaje mi się bezsensowna z racji tego, że chłopaki amatorzy przy tych stołach potrafią przekręcić każdy wynik w każdą stronę. W lidze Pro na oficjalnej stronie to wyciągnąłbym setki jak nie tysiące spotkań gdzie działy się rzeczy mówiąc grzecznie nienormalne. A nawet ostatnio ja w luźnym kuponie miałem zdarzenie z tamtej ligi. Link do "patomeczu" https://tt.sport-liga.pro/games/88457. Zdarzenie weszło na moją korzyść. Po analizie przebiegu dojdziecie sami do wniosków. I tak jak ten wygląda tam większość meczów. Nie ma co ukrywać, że jest to rynek na którym można łatwo ustawiać mecze. Chłopaki grają po kilkanaście-dziesiąt meczów w miesiącu, często po ładnych parę razy między sobą i tam nie ma kto i jak udowodnić dlaczego akurat dziś przegrał ten albo dlaczego ktoś przegrał mecz jak wygrywał 2-0 i prowadził 10-6 , 9-3 , 10-8 w każdym kolejnym secie.

Osobiście też przyznam, że nie wiem o co Ci zawodnicy grają. Domyślam się, że pewnie o jakieś małe nagrody turniejowe w wysokości paru złotych za wygranie całego turnieju. Oczywiście turnieje odbywają się w przedziałach rankingowych i w tych wyższych faktycznie ta gra jeszcze nawet jakoś wygląda, ale w tych niższych to zwykłe klepanie jak u kolegi w garażu na ogrodzie i pierwszy lepszy chłopak z wiejskiej świetlicy by tam namieszał. Dodam jeszcze, że często gęsto tam występują zawodnicy po 50 czy 60 roku życia, którzy mają problem, ze wstaniem z łóżka niekiedy, a gdzie gra w ping-ponga ;)

Oczywiście szanuję wszystkie wpisy i życzę dobrej zabawy, ale też przestrzegam zaglądających tu przed zbyt nadmierną podpałką bo kursy w tym sporcie wyglądają zachęcająco, ale loteryjność jest bardzo duża.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Tsitselskiy A. - Volkov over 74.5@ 1.87sts
Liga pro/ 23:15
Ten pierwszy kompletnie bez formy, gra totalnie od niechcenia i widać rezultaty w postaci przegranych spotkań. Doświadczony Volkov natomiast wygląda trochę lepiej, przynajmniej na plus ostatnie wyniki. Kursy znowu wyrównane. Myślę, że może być powtorka z rozgrywki, jeżeli chodzi o poprzednie bezpośrednie mecze. Liczę na 5 setow.
 
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Makarenko- Vlasenko [email protected] betclic
Setka 0:35
Pojedynek dwóch zdecydowanie nie liczących się w rankingu. Widać że grają sobie na lajcie. Oczywiście czasami Makarenko wygrywa, tak samo Vlasenko ale koniec końców więcej porażek niż zwycięstw. Vlasenko jednak często ma tak gdy wygrywa jeden mecz, potem wygrywa następny. Wygrał niedawno, Makarenko jest rywalem z którym jest w stanie wygrać. Nie ma większej różnicy w umiejętnościach, jednak mentalnie na pewno lepiej stoi Vlasenko
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom