>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis stołowy

tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 09:00
Kostiuk - Butkov
Typ: 1
Kurs: 2,89
Bukmacher: 1xbet


Ależ kurs na Kostiuka nam proponują bukmacherzy. Myślę, że kierują się tylko i wyłącznie h2h które jest trochę odległe aniżeli obecna forma obu Panów.
Butkov ma fatalny czerwiec w którym rozegrał 18 spotkań z czego przegrał... 17 (!!).
Kostiuk 15 gier i 10 wygranych.
Dlaczego więc aż tak faworyzowany jest Butkov by kursy na niego oscylowaly w przedziale 1,30-1,40?
h2h - i tutaj moim zdaniem jest klucz, grali ze sobą 8 gier 7:1 dla Butkova, ale wszystkie te mecze miały miejsce w kwietniu i w połowie maja.
Od tego czasu sytuacja w szczególności Butkova znacznie się zmieniła i uważam, że szanse Kostiuka są znacznie większe niż wskazują na to kursy.

Dodatkowo:
Kostiuk +1.5 seta @1,91
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Win Cup - 10:00
Chukanov - Plyushch
Typ: 2
Kurs: 2,68
Bukmacher: STS


Krótko bo mecz za niecałe 30 min.
Duzy błąd STS w kursach, zdecydowanym faworytem tego meczu jest PLY.
U zagranicznych bukmacherów kursy w okolicach 1,60 na PLY i prawidlowo bo jest on w lepiej formie. Dzisiaj wygrał oba swoje mecze natomiast Chukanov oba przegrał, w przeciągu kilku dni również lepiej wygląda.
Wygrał również starcia bezpośrednie które były grane wczoraj i dzisiaj.
Korzystamy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Ponownie wybrałem starcie, w którym wynik może pójść w dwie strony. Nie wiadomo czego się spodziewać po dwóch zawodnikach, ale kurs jest na tyle wysoki, że warto spróbować w moim przypadku. Rywal Matveyev dwa razy się po nim przejechał - raz wczoraj, raz dziewiątego. Matveyev natomiast wygrał pewnie z Suharkovem tego samego dnia, nie dając mu żadnych szans w setach. Dlatego od dwóch czy trzech dni, rywalizacja pomiędzy tymi zawodnikami wynosi 3-1 dla Suharkova. Czy Suharkovowi uda się wygrać po raz trzeci, myślę że tym razem nie. Matveyev powinien zdawać sobie doskonale sprawę, że czas najwyższy wygrać.

Tstołowy, Liga Pro godz;18
Matveyev @1.92 fortuna 4j
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dyscyplina: Tenis Stołowy - Setka Cup
Godzina: 11:25
Spotkanie: Chepurnyi - Lykhytskyi
Typ: Lykhytskyi -1.5 seta
Kurs: 2,17
Bukmacher: STS


1,60 STS trzyma na czysty WIN Olka, to dobra opcja do jakiejś kombinacji bo ciężko wyobrazić sobie wygrana Chepurnyia, ja idę jeszcze dalej i gram handicup, z racji, że mamy dość wysoki kurs na samo zwycięstwo Olka, to kurs na hcp jest bardzo atrakcyjny, światowe rynki mocno zbily już kursy na to spotkanie i słusznie.
Artem Chepurnyi rozegrał w Setce 7 spotkań z czego triumfował tylko jeden raz, dzisiaj rozegrał dwa spotkania i oba przegrał, jest to słaby zawodnik.
Olek w samym czerwcu rozegrał 33 spotkania z czego wygrał 20 gier.
h2h obaj panowie mierzyli się ze sobą dwa razy i w obu pojedynkach Lykh wygrywał z handicupem (3:0, 3:1)
Uwazam,ze dzisiaj będzie podobnie.

Edit: jeszcze kilka chwil do meczu, dokładam jeszcze jeden fajny zakład na ten mecz:

Wynik po dwóch setach: 0-2 @2,75 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 09:35
Kobets - Povalyaev
Typ: Kobets -1.5 seta
Kurs: 2,27
Bukmacher: STS


+

Kobets - Povalyaev
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS


Przepaść między jednym a drugim zawodnikiem, tak bym to określił. Bukmacherzy moim zdaniem sprawiają nam sobotni prezent wystawiając kurs 1,65 na wygraną Kobetsa. Myślę, że nie będzie tak to się utrzymywać do rozpoczęcia meczu, ale póki co tak jest.
Kobets przeżywa dobry okres, z 15 ostatnich gier wygrał 11x, bardzo udany wczorajszy dzień, w którym wygrał 4 z 5 pojedynków, porażka jedynie z faworyzowanym Pitsykiem który ewidentnie mu nie leży.
Povalyaev, cóż o nim można napisać? Wszystko Setce rozegrał 18 spotkań, wygrał... tylko 3 starcia.
Nie wygląda najlepiej ten zawodnik.
Moim zdaniem powinniśmy dzisiaj oglądać spokojną wygrana Kobetsa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 12:20
Droshchynskyi - Lavrinenko
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: STS


(ewentualnie jest jeszcze handicap setowy +1.5 @1,50 do ako)

Faworytem tego meczu Paweł Lavrinenko?
Hm.. Paweł w Setce przegrał 6 z 11 rozegranych z niej spotkań, przegrał także jeden jedyny mecz bezpośredni ze swoim dzisiejszym rywalem, miało to miejsce w maju, padł wynik 3:2 dla Droshchynskyia.
Andrii w Setce wygrał 12 z 16 pojedynków, nie gra dużo, ale jeśli już gra to jak widzimy procent wygrywanych meczów ma duży. Jedno jest pewne, nie ma podstaw by faworytem tego meczu był Lavrinenko, to może być długi mecz, być może taki jak pierwszy, ale dla mnie kurs powyżej 2,00 to value dlatego w te stronę idę.

+1.5 seta @1,50 to moim zdaniem bezpieczna opcja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 16:55
Marchuk - Oranskyi
Typ: 1
Kurs: 2,13
Bukmacher: 1xbet


To już ostatni typ dnia dzisiejszego.
Faworytem bukmacherów tego meczu jest Igor Oranskyi i ja będę chciał z tej decyzji bukmacherów skorzystać i iść pod prąd.
Igor gra bardzo mało, w maju i czerwcu rozegrał łącznie 14 spotkań z czego przegrał aż 12.
Po drugiej stronie siatki Marchuk który gra dużo więcej i dużo więcej wygrywa. W samym czerwcu Maksym zagrał 26 spotkań, z czego wygrał 17 gier.
Faworytem tego meczu jest Igor Oranskyi z racji tego, że wygrał dwa mecze z Marchukiem, ale było to w kwietniu, jeśli chodzi o tenis stołowy to jest to dawno temu. Wtedy Igor był w grze i w dobrej formie.
Dzisiaj wydaje mi się, że to Marchuk ma więcej szans na wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Setka Cup - 11:20
Zhyrnov - Yurkov
Typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: STS


Zhyrnov który jest dzisiaj faworytem nie wygral jeszcze meczu w czerwcu, ogólnie kontynuuje serie 9 porażek z rzędu, czekałem jeszcze ma dzisiejszy poranny mecz z Rumezhakiem ale niespodzianki nie było i Zhyrnov przegrał 1:3.
Yurkov mniej więcej od tygodnia przeżywa swój najlepszy okres jeśli chodzi o gre w Setce, wczoraj wygrał 3 z 4 spotkań, dzisiaj na razie jedno zwycięstwo i jedna porażka.
Ciężko w tym momencie faworyzowac gracza który jest kompletnie pod forma.
Ale jeśli tak uważają bukmacherzy to ja myślę, że tutaj faworytem jest jednak Yurkov.
Gram to już teraz bowiem o 10:20 Zhyrnov gra ze slabiutkim Budnikovem gdzie jest faworytem, ale jeśli przegra kolejny mecz to kursy momentalnie się odwroca na nasz mecz.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Win Cup 16:30
Derypaska-Kibka [email protected] fortuna
Derypaska dzisiaj slaba forma, wystarczy spojrzec na jego rezultaty - same porazki na starcie. Co prawda wygrał wczoraj z Kibka 3:2, jednak 14 czerwca Kibka wyglada naprawde dobrze, dwa zwyciestwa po 3:0 i jeden 3:1 napawa optymizmem. Myślę, że Kibka mimo wszystko ma lepsze umiejetnosci, wiadomo ze w tenisie stolowym wazna jest dyspozycja dnia i czasami inne czynniki, ale uwazam ze Kibka daje dzisiaj nadzieje ze warto sprobowac na niego stawiac. Tym bardziej ze jest to gracz,ktory jak lapie dodatni bilans, to zazwyczaj wygrywa kolejne dwa czy trzy spotkania.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Ivashkin-Derypaska [email protected] fortuna
Sprobujemy jeszcze jeden typ. Ivashkin w przeciwienstwie do Derypaski tez jest w dobrej formie. Dwie pewne wygrane z rzedu na pewno poprawia jego morale w starciu z Derypaską. Ivashkin powinien od poczatku narzucic swoj styl gry. Pamietajmy, że Derypaska jest jednak po pieciosetowym starciu z Kibką, pewnie i tak będzie swiezy, ale co jak co jego głowa po takiej porażce w końcówce na pewno wpłynie na jego forme. Reszta była w powyzszej analizie
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Pojedynek pomiedzy Derevinskyim i Shukinem powinien być na dobrym poziomie. Sam fakt, że kursy wystawione przez bukmacherów są wyrównane sprawiają, że przynajmniej na papierze ten pojedynek może składać się z czterech lub pięciu setów. Derevinskyi ma jednak lepsza passe zwycięstw. Pięć spotkań - trzy wygrane. Nie wspominając o wcześniejszych passach. W przypadku Shukina - dwie porażki z z rzędu i niestety nie przekonuje mnie swoją grą. Tym razem myślę, że Derevinksyi pokaże lepsze umiejetności i mam nadzieję, że wygra.

Derevinskyi - Shukin 1 @ 1.7 fortuna
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Elistratov-Merzlikin 1@2 fortuna
Elistratov powinien predzej czy pozniej złapać lepszy okres, jego gra nie jest zła, od wczoraj złapał naprwdę dobra serie zwyciestw, by teraz przegrać dwa mecze pd rząd. Jego Merzlikin wygrał z nim dzisiaj dwukrotnie i czas najwyższy żeby Elistratov dał popis swoich umiejetnosci i wygrał. Pod wzgledem umiejetnosci nie ma tutaj dużej rożnicy, kwestia tenisa stołowego i podejścia zawodników do meczu. Przeczucie wskazuje na zwyciestwo Elistratova i tak tez probuje.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Minchenkov-Ivanov [email protected] fortuna
Minchenkov i Ivanov maja bogate historie pojedynków, wielokrotnie grali przeciwko sobie. Na podstawie tych spotkań można zaobserwować fakt, że te spotkania są bardzo wyrównane, ogólnie mamy do czynienia z zawodnikami o wyższym poziomie jeżeli chodzi o range tego turnieju. Ja stawiam na Minchenkova, podejrzewam że jego wczorajsza wygrana z Ivanova nie była przypadkowa i dzisiaj też znajdzie na niego sposób. Generalnie powinno być wyrównane spotkanie, jednak Minchenko robi na mnie większe wrażenie. Bilans Minchenkova 3:2 w ostatnich pieciu meczach natomiast Ivanov 4:1.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Molodstov-Nemashkalo 1 @1.84 fortuna
Starcie mlodosci z doswiadczeniem, tutaj nie ma faworyta wg bukmacherow, jednak moim zdaniem młody Molodstov bedzie mial dodatkowa motywacje zeby wygrac ten mecz. Przegrał wczoraj z Nemashkalo, nie dał mu wiekszych szans lecz dzisiaj kolejna seria spotkań i ten pojedynek może wygladac zupelnie inaczej niz poprzednio. Molodstov jest po trzech wygranych z rzedu, a jego porazki zazwyczaj koncza sie po ciezkich bojach pieciosetowych. Widać, że jego obecna forma na plus. Z Nemashkalo gral parenascie razy i wyniki były różne. Na pięć ostatnich spotkań 3:2 dla Molodstova.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
setka cup 20:45
Korniienko-Klym 1set-Korniienko @ 1.84 sts
Korniienko wrocil na sciezke zwyciestw po kilku porazkach z rzedu i czas pokaze czy rzeczywiscie wroci do optymalnej formy. Sadze, ze jest to kwestia czasu. Klym pokazał, że nie warto go lekceważyć ale jest jak najbardziej w zasięgu Korniienki. Jeżeli Korniienko od początku narzuci własny styl gry, wyjdzie do tego spotkania zmotywowana to myślę, że jest szansa na wygranie pierwszego seta. Pod kątem umiejetnosci to moze byc wyrownne starcie, jednak licze ze Korniienko wreszcie pokaze na co go stac po tych porazkach.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
23:30 liga pro
Minchenko-Ivanov [email protected] sts
Ivanov przegrał dzisiaj ledwo, ledwo z Minchenko, wydaje mi sie ze w najblizszym spotkaniu sie zrewanzuje i uda mu sie wygrac. To gracz z dobrym bilansem jak na range tego turnieju, wygrywa wiekszosc spotkan. Minchenko natomiast rowniez w dobrej formie, ale porazka w koncu musi nadejsc. Ivanowi nie brakuje umiejetnosci, wystarczy głowa i jest szansa z nim wygrać. Zaraz mecz

Petrov-Abramov [email protected] fortuna
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Ostatni typ z tenisa stołowego. Rowno o 0:30 dojdzie do starcia pomiedzy Molodtsovem i Serebrennikovem. Molodtsov nie uzna wczorajszego dnia za udany - praktycznie same porażki. Ale po raz kolejny zagra z Serebrennikovem z którym potrafi grać i przede wszystkim wygrywać. Trzy wygrane z rzędu w bilansie z tym graczem. To pokazuje, że co jak co ale Molodtsov może i odnotowuje słabsze wyniki, jednak gdy dochodzi do starć z jego przyszyłym rywalem, to sytuacja zmienia się diametralnie. Serebrennikov to taki typ zawodnika, który raz wygra, by potem kilka razy przegrać. Akurat w najbliższym spotkaniu jest lekkim faworytem, moim zdaniem starcie bardziej na korzyść Molodtsova.

Molodtsov-Serebrennikov [email protected] > Liga pro
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Znowu typ na ten sam mecz powyzej. Molodtsov przegral dwa ostatnie mecze z tym rywalem, no i mu nie zaufam po raz kolejny. Myslalem, że sie obudzi i zacznie grać lepiej, ale jest tak jak jest. Praktycznie same porażki. Stawiam na jego rywala, wiadomo to tenis stołowy i zawsze coś się może wydarzyć, ale mam nadzieję że Serebrennikov podtrzyma forme.

Molodtsov-Serebrennnikov [email protected] fortuna
 
Ostatnia edycja:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Tenis Stołowy-Challenger Series 12:30
Miroslav Horejsi-Dauud Cheaib
Dauud Cheaib handicap -1,5 seta: @3.95 STS

Strasznie słabo,na koniec oddał 6 punktów z rzędu. Horejsi wygrał 3-1.

Od 1 lipca Challenger Series wróciło do starego formatu rankingowego. W turnieju udział bierze udział 8 zawodników. W fazie zasadniczej rywalizuje każdy z każdym,a do półfinału przechodzi 4 najlepszych. Gra się do 3 wygranych setów.

Ja liczę dziś na kolejny świetny występ Dauuda Cheaiba. W swoim drugim meczu zmierzy się on z Miroslavem Horejsim. W 2019 roku Cheaib był 1 w rankingu,a Horejsi 2. W tym sezonie Dauud po raz kolejny jest na prowadzeniu. Jego rywal nie brał udziału w Challenger series w obecnych rozgrywkach. Horejsi jest faworytem u bukmacherów. Wygrał on aż 10 z 12 bezpośrednich pojedynków. Jednak decyduje się zagrać na Cheaiba. Jak wcześniej wspomniałem jest liderem. Zgromadził aż 352 punktów w 8 turniejach.

Później już w zmienionym formacie również spisywał się znakomicie. Przez te 3 miesiące przegrał zaledwie kilka spotkań. W ostatnim miesiącu 1 porażka na ponad 40 pojedynków! Miroslav Horejsi w tym czasie występował u siebie w zawodach TT Star Series.Grał tam ze zmiennym szczęściem. Jednak na ostatnie 5 spotkań wygrał zaledwie 1. Kilka dni wcześniej przegrał choćby z dużo niżej notowanym rywalem. Kurs na jego przeciwnika był nawet w okolicach 9! Dlatego dziś liczę na kolejny świetny występ Dauuda Cheaiba i pewną wygraną! Dodam,że ostatnie 3 turnieje to bilans 14-1 z czego aż 11 wygranych do 0!

Kursy na zwycięstwo Dauuda Cheaiba można w tej chwil łapać od 2.35 do nawet 2.73.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Andreev-Suharkov 2@2 fortuna
Andreev duzy faworyt, kilka wygranych z rzedu. Suharkova wypada troche gorzej pod wzgledem rankingu, jednak to jest gracz ktory sprawia problemy Andreevowi w bezposrednich pojedynkach i dzisiaj powinno byc tak samo. Jeden i drugi gral juz sporo w tym turnieju ,poza tym ich h2h bardzo bogate setowo, wiele spotkan w ktorych rezultat spotkanie nie był pewny do końca. Myślę, że jednak Suharkov wygra, wiadomo to tenis stołowy i wiele moze sie wydarzyc, ale ja probuje na dwojke.

Molodtsov-Bychkov [email protected] fortuna

edit z 22:55
Nie bede dodawal nowego postu i spamowal. Ostatni typ na ddzisiaj
Yanshaev A. - Bazilevskii V. [email protected] fortuna
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom