>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis stołowy

R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:00
Spotkanie: A. Yanshaev - D. Kolesnikov
Typ: powyżej 74,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Szukając typu na over wpadło mi w oczy to spotkanie. Patrząc na rozegrane przez obu graczy spotkania w ciągu dwóch ostatnich dni to obaj zakończyli mecze w stosunku 3:0 tylko dwukrotnie. pozostałe spotkania to mecze zakończone w większości wynikami 3:2.
Również H2H daje wrażenie, ze jak grają ze sobą to jest przynajmnie 4 sety. Trochę zakłócają ten obraz 3 wygrane z rzędu Yansaeva "do zera" między 11 a 14 maja, ale mam nadzieję, ze to było odstępstwo od reguły dużej liczby punktów w meczach tych graczy i dzisiaj się nie powtórzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 10:00
Zhulyabin V. - Kuzmin S.
Typ: Zhulyabin V.
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna

Wczoraj nastąpiło przełamanie - wieczorem Novikov wygrał 3:2 ze Zhulyabinem, i niejako przerwał tymczasową hegemonię tego ostatniego. W przeciągu dwóch dni z gościa, który wedle wszelkich przewidywań bukmacherów był underdogiem co zresztą miało swoje odwierciedlenie w kursach), nagle stał się zawodnik który zaczął się liczyć. Mimo wszystko raczej skłaniałbym się ku stwierdzeniu, że siła Zhulyabina wciąż jest bardzo duża, i że powtórzy on wczorajsze zwycięstwo nad Kuzminem. Mecz był wprawdzie zacięty (3:2) i w piątym secie Zhulyabin wygrał ledwo, bo 11:9, ale bazując na obecnej formie mam wrażenie że jest faworytem do wygranej.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pro Liga - 12:00
Merzlikin - Petrov
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: STS


To będzie ich dzisiejsze już 3 starcie, pierwsze nocne pojedynki wygrał Merzlikin, najpierw w stosunku 3:0 później 3:2. Później Merzlikin kontynuował dobra serie wygrywając z Chentsovem 3:0 a Petrov przegrał z Ambramovem. Ogólnie zmierzyli się ze sobą już 19 razy w Pro Lidze, bilans bardzo wyrównany 10:9 na korzyść Petrova. Na pewno po nocnych meczach w których górą był MERZ wszystkie kursy powyżej podwojenia są do zaakceptowania i ja spróbuję zagrać w stronę Merzlikina po dobrym kursie w STSie.
Post automatycznie złączony:

Pro Liga - 20:30
Vahnin - Matveev
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betclic


Mecz wieczorem, ale radzę brać póki kursy wystawione na świeżo od bukmacherów są jakie są bo to wydaje się być niezłą perełka na sobotni wieczór. Vahnin z meczu na mecz pogrąża się w liczbie meczów bez zwycięstwa, na ten moment ma RUN 30 meczów bez wygrane pod rząd!
A bukmacherzy wystawiają na niego kurs 1,30 :)
Matveev ostatnich 10 gier to 6 zwycięstw i 4 porażki. Nie grali jeszcze ze sobą, dzisiejszy pojedynek będzie pierwszym starciem.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 18:00
Andriej Ovchinnikov - Georgiy Vahnin
Andriej Ovchinnikov @ 2.50 Betclic

Kolega wyżej opisał już trochę Vahnina i szczerze też nie wiem skąd takie rozbieżności w kursach na jego spotkanie z Matveyevem, tym bardziej, że Igor to całkiem niezły zawodnik. Ja jednak, żeby nie powtarzać się wybrałem wcześniejsze spotkanie Vahnina, w którym zagra z Ovchinnikovem i pójdę w tym meczu oczywiście w stronę Andrieja. Ovchinnikov nie należy do najlepszych, często przegrywa i to nawet seryjnie, ale potrafi powalczyć. Dzisiaj bilans 2-2, dwie porażki z Poletaevem, zaś wygrane z Mateyevem i Arutiunyanem. Vahnin wciąż przegrywa, ostatni raz wygrał 9 maja, a biorąc pod uwagę, że to dosyć amatorska liga, to musi znaczyć, że z nim jest naprawdę źle. Dzisiaj jeszcze nie grał, a mecz z Andriejem będzie dla niego pierwszym spotkaniem i myślę, że jeśli miałby się przełamać, to nie w pierwszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 20:00
Spotkanie: A.Ovchinnikov - S. Khomutov
Typ: Khomutov
Kurs: 1,67
Bukmacher: STS

Tym razem gram w stronę zwycięstwa Khomutova. Szukałem jakiegoś meczu overowego, ale zaciekawił mnie ten mecz. Khomutov bez meczy w ramach Liga Pro od 08 maja, ale ostatnie mecze z tego okresu pokazywały moc. 7 zwycięstw w 10 spotkaniach Jego dzisiejszym rywalem będzie Ovchinnikov, który dzisiaj ma już za sobą 5 spotkań, z czego 3 zakończone wyraźnymi porażkami. Wczoraj nie było lepiej bo trzy przegrane na 4 spotkania. Patrząc w H2H to widać przewagę zwycięstw Khomutova. Liczę, że dziś tez tak się skończy.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 11:30
Sayanov D. - Skrebnev A.
Typ: Skrebnev A.
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

Obydwaj panowie podjęli rywalizację wczoraj, i górą był Skrebnev (3:1). Myślę, że powinien powtórzyć to również w dzisiejszym pojedynku. Skrebnev przegrał wczoraj tylko dwa mecze, co daje mu lepszą statystykę w stosunku do Sayanova. Ten ostatni wygrał wczoraj tylko jedną konfrontację. Wypadałoby dodać, że obydwaj rywale grali ze sobą przedwczoraj. Pojedynek okazał się być bardzo pasjonujący. Każdy z czterech rozegranych setów kończył się zaledwie różnicą wymaganych dwóch punktów. Wygrał Sayanov. Tym niemniej Skrebnev jest obecnie w lepszej formie i to on powinien dziś wygrać.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 12:30
Vakar - Bazilevskii
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna


Vakar przeżywa na prawdę dobry okres, w piątek wygrał 7 z 8 pojedynków, a w kilku z nich to przeciwnik był faworytem, wydawało się, że po dobrym piątku sobota już może być fatalna, po dwóch porażkach (Kirilenko, Troyanov) końcówka dnia znów poszła po myśli Vakara i odniósł on dwa zwycięstwa (Safonov, Troyanov) i te dwa dni Vakar może zaliczyć zdecydowanie do udanych. Bazyl natomiast gra słabo, kiedy kilka dni temu zaczęły pojawiać się lepsze wyniki znów nadszedł kryzys i problemy z wygrywaniem. W piątek wygrana i przegrana a wczoraj 4 pojedynki i wszystkie przegrane.
To będzie pierwszy ich pojedynek, patrząc na ostatnią formę oby Panów dużo większe szanse na zwycięstwo daje Vakarowi.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 16:30
Ilja Novikov - Vladimir Zhulyabin
Over 4.0 setów @ 1.87 Lvbet

Gdy obaj zaczęli ze sobą grać 11 kwietnia, górował Novikov, co prawda przegrał pierwsze spotkanie, ale następne 6 wygrał, 4 razy nie tracąc nawet seta, jednak w ostatnich dniach trochę się pozmieniało, Vladimir przełamał serię porażek wygrywając dwa razy po 3:0, następne dwa mecze przegrał, ale już 1:3 i 2:3, po bardzo zaciętych setach. Novikov nie jest w nadzwyczajnej formie w ostatnim czasie, co wykorzystują inni, dzisiaj też 3 spotkania i bilans 1-2. U Zhulyabina też trochę się zepsuło, wcześniej potrafił wygrywać seryjnie, w ostatnim czasie miewał problemy z gorszymi od siebie rywalami, za to dzisiaj jeszcze nie grał. Patrząc czysto sportowo w tej chwili żaden z zawodników nie ma jakiejś przewagi na drugim i mecz nie powinien potrwać krótko, faworytem Novikov, ale coś czuję, że Zhulyabin może napsuć trochę krwi rywalowi.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:00
Spotkanie: V. Safonov - Y. Troyanov
Typ: powyżej 74,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Znowu w liczbę punktów idziemy. Obaj zawodnicy rzadko kończą z rezultatem 3:0. Na ostatnich 10 rozegranych spotkań Safonov nie miał takiego wyniku ani razu - 3 razy wygrał i 7 razy przegrał. Trojanow 2-krotnie przegrał 3:0. W pozostałych spotkaniach 6-krotnie kończył 3:2.
W H2H spotkali się 12 razy i wynikiem 3:0 skończyło się 3 razy. i 4 -krotnie 3:1. Co prawda nie każde 3:1 daje over 74,5 punkta, ale dzisiaj wierzę, ze będzie sporo punktów po obu stronach i linia zostanie bez problemu przekroczona. Mecz o 22:00.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:00
Igor Meteleshko - Andrej Babkin
Over 3.5 setów @ 1.53
Over 4.0 setów @ 2.45
Lvbet

Meteleshko wraca do rywalizacji w Lidze Pro po dosyć długiej przerwie, ostatnie spotkania rozegrał 25 marca. Nie jest to jakiś wybitny zawodnik, choć do najlepszych nie należy, ale przecież podobnie jest z Babkinem. Rozumiem, że to pierwszy jego mecz, ale żeby tak faworyzować Andreja? Moim zdaniem lepiej pójść w over, Igor może czymś zaskoczyć na starcie, a Babkin to nie jest jakiś zawodnik, który wygrywa seryjnie. Z h2h dotarłem niestety tylko do jednego pojedynku i to w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to Babkin wygrał 3:0, ale w setach do 11, 9 i 9, także mecz mógł pójść w dwie strony. Igor swój ostatni mecz w Lidze Pro rozegrał z Kuzminem, czyli znanym nam zawodnikiem, który jest dobrym tenisistą, co prawda przegrał z nim 1:3, ale przegrał seta chociażby 14:16 czy 10:12, a więc po bardzo zaciętej grze.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 10:30
Pandur I. - Sadkov A.
Typ: Pandur I.
Kurs: 2.76
Bukmacher: Fortuna

Obydwaj panowie mieli przyjemność wczoraj rywalizować ze sobą dwukrotnie. Za pierwszym razem wygrał Sadkov, ale dość nieznacznie i po zaciętym pojedynku. W piątym secie było 9:11. Drugi zaś pojedynek był swego rodzaju pogromem po stronie Pandura. Wygrał pewnie 3:0, i w swoim najgorszym secie oddał przeciwnikowi... raptem 6 punktów. To dobrze świadczy o potencjale w dzisiejszej konfrontacji i... bądź co bądź nie do końca zrozumiałych wysokości wystawionych kursów. Spróbuję skorzystać. Tym bardziej, że Sadkov w swoich pozostałych meczach wykazał się mniejszą skutecznością aniżeli Pandur.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 19:00
Vahnin - Ovchinnikov
Typ: Vahnin -1.5 seta
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS


Vahnin od soboty do której przegrał 30 spotkań z rzędu gra zupełnie odwrotnie, 12 spotkań z czego aż 11 zwycięstw, lubi serie jak widać.
Ovchinnikov ostatnio strasznie mizerne wyniki, ostatnich 10 gier to aż 8 porażek.
h2h to 9:4 dla Vahnina, wszystkie mecze które wygrał Vahnin kończyły się wynikiem 3:0 lub 3:1.
A najświeższe mecze z 16.05 i z dzisiaj kończyły się wynikami 3:0.
Wydaje się, że i tym razem powinno być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 19:00
Spotkanie: A. Ovchinnikov - G. Vahnin
Typ: poniżej 72,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Popieram typ kolegi tenis_de_mesa tenis_de_mesa, ale ja wybieram under punktowy. Wydaj mie się, ze Vahnin szybko ogra Ovchinnikova i linia 73 punktów nie będzie zagrożona. Ovchinnikov na 10 ostatnich spotkań aż 8 porazek. w tym 4 w stosunku 0:3. Z kolei Vahnin 9 zwycięstw na 10 ostatnich spotkań, z czego 4 razy 3:0 i 5 razy 3:1. W H2H 3 ostatnie spotkania to 3 wygrane Vahnina do zera. Mnie takie statystyki przekonują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 10:30
Elistratov - Shirokov
Typ: Elistratov -1.5 seta
Kurs: 1,88
Bukmacher: STS


Elistratov od kiedy pojawił się w Pro Lidze sieje niezły zamęt. Rozegrał w niej 20 spotkań z czego wygrał 17, to daje bardzo dobry wynik. Zupełnie inaczej wyglądają wyniki Shirokova który z ostatnich 20 gier, wygrał raptem 4.
Trudno się dziwić, że kurs na czyste zwycięstwo Elistratova to jedyne 1,40 które do jakiegoś dubla również jest dobra opcja, ja idę w handicap bowiem nie jest to pierwszy mecz tych Panów, zawodnicy ci zmierzyli się ze sobą wczoraj i Elistratov wygrał 3:0.
Tym bardziej uważam, że dzisiaj maksimum na jednego seta stać Shirokova.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:00
Petrov V. - Elistratov I.
Typ: Elistratov I.
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj będzie typ na niski kurs, ale myślę, że całkiem rozsądny jeśli chodzi o szanse wejścia. Obydwaj panowie mieli wczoraj sposobność rywalizować ze sobą dwukrotnie, i za każdym razem wygrał Igor Elistratov. Ten ostatni zresztą wygrał wczoraj wszystkie swoje pojedynki oprócz jednego, przegranego z Merzlikinem. Jego dzisiejszy rywal Petrov wygrał z kolei wczoraj tylko dwa pojedynki. Co ciekawe, jedno ze zwycięstw było nad Merzlikinem, a więc jedynym wczorajszym pogromcą Elistratova. Myślę jednak, że fakt wczorajszej porażki Elistratova nad Merzlikinem należy uznawać w kategoriach niespodzianki. Tej zaś nie spodziewam się w dzisiejszej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 12:00
Vladimir Petrov - Igor Elistratov
Vladimir Petrov @ 2.40 Lvbet

Mam dzisiaj dziwne przeczucie, że Petrov wygra z Elistratovem, ciągnie się za nim seria już 8 porażek z rzędu, a przecież Petrov wcale nie jest tak słabym graczem. Elistratova koledzy opisali już wyżej, prezentuje się naprawdę z dobrej strony, choć dzisiaj przegrał już dwa spotkania, tyle samo co wygrał. Petrov 3 mecze i jak wiadomo 3 porażki, ale jedna 1:3 i dwie po 2:3, a więc była walka. Obaj zagrali ze sobą dwa mecze, oba wygrał Elistratov, ale aż po 5 setach, oba mecze były wczoraj i co ciekawe w obu spotkaniach Petrov prowadził 2:0, by przegrywać później 2:3. Można by mieć wątpliwości co do tych spotkań, a dokładnie do ich uczciwości, dlatego tym bardziej po takich spotkaniach idę w stronę Petrova.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:00
Spotkanie: O. Kutuzov - I Novikov
Typ: powyżej 66,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Taki niski over, że aż szkoda nie skorzystać. Na 10 ostatnich spotkań wynik 3:0 padł tylko 2 razy. Z tym w ostatnim wczorajszym meczu dwa sety zakończyło sie na przewagi. Jak dla mnie jest duża szansa, żeby były 4 sety i linia została przekroczona. Kutuzov dzisiaj 2 zwycięstwa i dwie porazki- jeden mecz 3:0, a Novikov dziś jeszcze nie grał, ale wczoraj 5 zwycięstw i 3 porażki. Jak dla mnie siły wyrównane, choć patrząc w H2H to Kutuzov ma sposób na Novikowa, o czym świadczy seria kilkunasty zwycięstw z rzędu.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:00
Kirill Abramov - Dmitry Merzlikin
Dmitry Merzlikin @ 1.57 Betsafe

Szukałem jakiś typów na ujemne handi, ale nie doszukałem się, ciężko z ofertą na poranne spotkania niestety, dlatego gram na czysty win. Merzlikin w Lidze Pro pojawił się już dosyć dawno o sporo namieszał, potrafi wygrywać seryjnie, wczoraj bilans 3-1 i dorzucił jeszcze 2-0 grając po północy, widać, że jest w formie, bo nie tylko wygrywa, a zazwyczaj robi to naprawdę pewnie. Abramov pojawił się w podobnym czasie i też radzi sobie naprawdę dobrze, ale nie aż tak jak Merzlikin, chociaż wczoraj wykręcił bilans 5-3, a grając po północy 1-1. Merzlikin często wygrywa z Abramovem, ograł go już dzisiaj 3:1, wczoraj 3:2, czy przedwczoraj 3:0, dzisiaj spodziewam się kolejnej wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:30
Vakar S. - Bazilevskii V.
Typ: Vakar S.
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna

Dziś ponownie stawiam na niski kurs, ale podobnie jak wczoraj - zdaje się że całkiem konkretny. Vakar nie przegrał wczoraj ani jednego pojedynku, co w porównaniu z Bazilevskiim, który jednak odniósł wczoraj więcej niż jedną porażkę, siłą rzeczy stawia go w roli faworyta. Kurs na Vakara na pewno byłby nieco niższy gdyby nie fakt, że obydwaj panowie przedwczoraj stoczyli jeden mecz, i Bazilevskii wygrał 3:2 (w trzecim secie było 11:9). Myślę, że dziś ten stan rzeczy się odmieni, i z pojedynku wyjdzie zwycięsko Vakar. Swą zwycięską passę kontynuuje, bowiem dziś pierwsze swoje spotkanie (z Kirilenko) ponownie wygrał.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 16:30
Krokhin - Frolov
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Lvbet

Zacznę od tego, że na pewno Frolov jest w lepszej formie, ale na pewno jest na tyle lepszym zawodnikiem niż Krokhin by być aż takim faworytem. Grali ze sobą 8 spotkań z czego 5 z nich kończyło się zwycięstwem Krokhina.
Mimo tego, że w lepszej formie jest Frolov to wczoraj Krokhin wygrał z nim 3:2.
Ja oceniam ten mecz 50/50 a kursy wskazują na coś zupełnie innego, dlatego widzę w tym typie i kursie value i idę w tym kierunku.
 
Do góry Bottom