>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis stołowy

R 890,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:00
Spotkanie: A. Yanshaev - D. Kolesnikov
Typ: powyżej 74,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Szukając typu na over wpadło mi w oczy to spotkanie. Patrząc na rozegrane przez obu graczy spotkania w ciągu dwóch ostatnich dni to obaj zakończyli mecze w stosunku 3:0 tylko dwukrotnie. pozostałe spotkania to mecze zakończone w większości wynikami 3:2.
Również H2H daje wrażenie, ze jak grają ze sobą to jest przynajmnie 4 sety. Trochę zakłócają ten obraz 3 wygrane z rzędu Yansaeva "do zera" między 11 a 14 maja, ale mam nadzieję, ze to było odstępstwo od reguły dużej liczby punktów w meczach tych graczy i dzisiaj się nie powtórzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 10:00
Zhulyabin V. - Kuzmin S.
Typ: Zhulyabin V.
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna

Wczoraj nastąpiło przełamanie - wieczorem Novikov wygrał 3:2 ze Zhulyabinem, i niejako przerwał tymczasową hegemonię tego ostatniego. W przeciągu dwóch dni z gościa, który wedle wszelkich przewidywań bukmacherów był underdogiem co zresztą miało swoje odwierciedlenie w kursach), nagle stał się zawodnik który zaczął się liczyć. Mimo wszystko raczej skłaniałbym się ku stwierdzeniu, że siła Zhulyabina wciąż jest bardzo duża, i że powtórzy on wczorajsze zwycięstwo nad Kuzminem. Mecz był wprawdzie zacięty (3:2) i w piątym secie Zhulyabin wygrał ledwo, bo 11:9, ale bazując na obecnej formie mam wrażenie że jest faworytem do wygranej.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pro Liga - 12:00
Merzlikin - Petrov
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: STS


To będzie ich dzisiejsze już 3 starcie, pierwsze nocne pojedynki wygrał Merzlikin, najpierw w stosunku 3:0 później 3:2. Później Merzlikin kontynuował dobra serie wygrywając z Chentsovem 3:0 a Petrov przegrał z Ambramovem. Ogólnie zmierzyli się ze sobą już 19 razy w Pro Lidze, bilans bardzo wyrównany 10:9 na korzyść Petrova. Na pewno po nocnych meczach w których górą był MERZ wszystkie kursy powyżej podwojenia są do zaakceptowania i ja spróbuję zagrać w stronę Merzlikina po dobrym kursie w STSie.
Post automatycznie złączony:

Pro Liga - 20:30
Vahnin - Matveev
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betclic


Mecz wieczorem, ale radzę brać póki kursy wystawione na świeżo od bukmacherów są jakie są bo to wydaje się być niezłą perełka na sobotni wieczór. Vahnin z meczu na mecz pogrąża się w liczbie meczów bez zwycięstwa, na ten moment ma RUN 30 meczów bez wygrane pod rząd!
A bukmacherzy wystawiają na niego kurs 1,30 :)
Matveev ostatnich 10 gier to 6 zwycięstw i 4 porażki. Nie grali jeszcze ze sobą, dzisiejszy pojedynek będzie pierwszym starciem.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 18:00
Andriej Ovchinnikov - Georgiy Vahnin
Andriej Ovchinnikov @ 2.50 Betclic

Kolega wyżej opisał już trochę Vahnina i szczerze też nie wiem skąd takie rozbieżności w kursach na jego spotkanie z Matveyevem, tym bardziej, że Igor to całkiem niezły zawodnik. Ja jednak, żeby nie powtarzać się wybrałem wcześniejsze spotkanie Vahnina, w którym zagra z Ovchinnikovem i pójdę w tym meczu oczywiście w stronę Andrieja. Ovchinnikov nie należy do najlepszych, często przegrywa i to nawet seryjnie, ale potrafi powalczyć. Dzisiaj bilans 2-2, dwie porażki z Poletaevem, zaś wygrane z Mateyevem i Arutiunyanem. Vahnin wciąż przegrywa, ostatni raz wygrał 9 maja, a biorąc pod uwagę, że to dosyć amatorska liga, to musi znaczyć, że z nim jest naprawdę źle. Dzisiaj jeszcze nie grał, a mecz z Andriejem będzie dla niego pierwszym spotkaniem i myślę, że jeśli miałby się przełamać, to nie w pierwszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
R 890,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 20:00
Spotkanie: A.Ovchinnikov - S. Khomutov
Typ: Khomutov
Kurs: 1,67
Bukmacher: STS

Tym razem gram w stronę zwycięstwa Khomutova. Szukałem jakiegoś meczu overowego, ale zaciekawił mnie ten mecz. Khomutov bez meczy w ramach Liga Pro od 08 maja, ale ostatnie mecze z tego okresu pokazywały moc. 7 zwycięstw w 10 spotkaniach Jego dzisiejszym rywalem będzie Ovchinnikov, który dzisiaj ma już za sobą 5 spotkań, z czego 3 zakończone wyraźnymi porażkami. Wczoraj nie było lepiej bo trzy przegrane na 4 spotkania. Patrząc w H2H to widać przewagę zwycięstw Khomutova. Liczę, że dziś tez tak się skończy.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 11:30
Sayanov D. - Skrebnev A.
Typ: Skrebnev A.
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

Obydwaj panowie podjęli rywalizację wczoraj, i górą był Skrebnev (3:1). Myślę, że powinien powtórzyć to również w dzisiejszym pojedynku. Skrebnev przegrał wczoraj tylko dwa mecze, co daje mu lepszą statystykę w stosunku do Sayanova. Ten ostatni wygrał wczoraj tylko jedną konfrontację. Wypadałoby dodać, że obydwaj rywale grali ze sobą przedwczoraj. Pojedynek okazał się być bardzo pasjonujący. Każdy z czterech rozegranych setów kończył się zaledwie różnicą wymaganych dwóch punktów. Wygrał Sayanov. Tym niemniej Skrebnev jest obecnie w lepszej formie i to on powinien dziś wygrać.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 12:30
Vakar - Bazilevskii
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna


Vakar przeżywa na prawdę dobry okres, w piątek wygrał 7 z 8 pojedynków, a w kilku z nich to przeciwnik był faworytem, wydawało się, że po dobrym piątku sobota już może być fatalna, po dwóch porażkach (Kirilenko, Troyanov) końcówka dnia znów poszła po myśli Vakara i odniósł on dwa zwycięstwa (Safonov, Troyanov) i te dwa dni Vakar może zaliczyć zdecydowanie do udanych. Bazyl natomiast gra słabo, kiedy kilka dni temu zaczęły pojawiać się lepsze wyniki znów nadszedł kryzys i problemy z wygrywaniem. W piątek wygrana i przegrana a wczoraj 4 pojedynki i wszystkie przegrane.
To będzie pierwszy ich pojedynek, patrząc na ostatnią formę oby Panów dużo większe szanse na zwycięstwo daje Vakarowi.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 16:30
Ilja Novikov - Vladimir Zhulyabin
Over 4.0 setów @ 1.87 Lvbet

Gdy obaj zaczęli ze sobą grać 11 kwietnia, górował Novikov, co prawda przegrał pierwsze spotkanie, ale następne 6 wygrał, 4 razy nie tracąc nawet seta, jednak w ostatnich dniach trochę się pozmieniało, Vladimir przełamał serię porażek wygrywając dwa razy po 3:0, następne dwa mecze przegrał, ale już 1:3 i 2:3, po bardzo zaciętych setach. Novikov nie jest w nadzwyczajnej formie w ostatnim czasie, co wykorzystują inni, dzisiaj też 3 spotkania i bilans 1-2. U Zhulyabina też trochę się zepsuło, wcześniej potrafił wygrywać seryjnie, w ostatnim czasie miewał problemy z gorszymi od siebie rywalami, za to dzisiaj jeszcze nie grał. Patrząc czysto sportowo w tej chwili żaden z zawodników nie ma jakiejś przewagi na drugim i mecz nie powinien potrwać krótko, faworytem Novikov, ale coś czuję, że Zhulyabin może napsuć trochę krwi rywalowi.
 
Ostatnia edycja:
R 890,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:00
Spotkanie: V. Safonov - Y. Troyanov
Typ: powyżej 74,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Znowu w liczbę punktów idziemy. Obaj zawodnicy rzadko kończą z rezultatem 3:0. Na ostatnich 10 rozegranych spotkań Safonov nie miał takiego wyniku ani razu - 3 razy wygrał i 7 razy przegrał. Trojanow 2-krotnie przegrał 3:0. W pozostałych spotkaniach 6-krotnie kończył 3:2.
W H2H spotkali się 12 razy i wynikiem 3:0 skończyło się 3 razy. i 4 -krotnie 3:1. Co prawda nie każde 3:1 daje over 74,5 punkta, ale dzisiaj wierzę, ze będzie sporo punktów po obu stronach i linia zostanie bez problemu przekroczona. Mecz o 22:00.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:00
Igor Meteleshko - Andrej Babkin
Over 3.5 setów @ 1.53
Over 4.0 setów @ 2.45
Lvbet

Meteleshko wraca do rywalizacji w Lidze Pro po dosyć długiej przerwie, ostatnie spotkania rozegrał 25 marca. Nie jest to jakiś wybitny zawodnik, choć do najlepszych nie należy, ale przecież podobnie jest z Babkinem. Rozumiem, że to pierwszy jego mecz, ale żeby tak faworyzować Andreja? Moim zdaniem lepiej pójść w over, Igor może czymś zaskoczyć na starcie, a Babkin to nie jest jakiś zawodnik, który wygrywa seryjnie. Z h2h dotarłem niestety tylko do jednego pojedynku i to w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to Babkin wygrał 3:0, ale w setach do 11, 9 i 9, także mecz mógł pójść w dwie strony. Igor swój ostatni mecz w Lidze Pro rozegrał z Kuzminem, czyli znanym nam zawodnikiem, który jest dobrym tenisistą, co prawda przegrał z nim 1:3, ale przegrał seta chociażby 14:16 czy 10:12, a więc po bardzo zaciętej grze.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 10:30
Pandur I. - Sadkov A.
Typ: Pandur I.
Kurs: 2.76
Bukmacher: Fortuna

Obydwaj panowie mieli przyjemność wczoraj rywalizować ze sobą dwukrotnie. Za pierwszym razem wygrał Sadkov, ale dość nieznacznie i po zaciętym pojedynku. W piątym secie było 9:11. Drugi zaś pojedynek był swego rodzaju pogromem po stronie Pandura. Wygrał pewnie 3:0, i w swoim najgorszym secie oddał przeciwnikowi... raptem 6 punktów. To dobrze świadczy o potencjale w dzisiejszej konfrontacji i... bądź co bądź nie do końca zrozumiałych wysokości wystawionych kursów. Spróbuję skorzystać. Tym bardziej, że Sadkov w swoich pozostałych meczach wykazał się mniejszą skutecznością aniżeli Pandur.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 19:00
Vahnin - Ovchinnikov
Typ: Vahnin -1.5 seta
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS


Vahnin od soboty do której przegrał 30 spotkań z rzędu gra zupełnie odwrotnie, 12 spotkań z czego aż 11 zwycięstw, lubi serie jak widać.
Ovchinnikov ostatnio strasznie mizerne wyniki, ostatnich 10 gier to aż 8 porażek.
h2h to 9:4 dla Vahnina, wszystkie mecze które wygrał Vahnin kończyły się wynikiem 3:0 lub 3:1.
A najświeższe mecze z 16.05 i z dzisiaj kończyły się wynikami 3:0.
Wydaje się, że i tym razem powinno być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
R 890,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 19:00
Spotkanie: A. Ovchinnikov - G. Vahnin
Typ: poniżej 72,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Popieram typ kolegi tenis_de_mesa tenis_de_mesa, ale ja wybieram under punktowy. Wydaj mie się, ze Vahnin szybko ogra Ovchinnikova i linia 73 punktów nie będzie zagrożona. Ovchinnikov na 10 ostatnich spotkań aż 8 porazek. w tym 4 w stosunku 0:3. Z kolei Vahnin 9 zwycięstw na 10 ostatnich spotkań, z czego 4 razy 3:0 i 5 razy 3:1. W H2H 3 ostatnie spotkania to 3 wygrane Vahnina do zera. Mnie takie statystyki przekonują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 10:30
Elistratov - Shirokov
Typ: Elistratov -1.5 seta
Kurs: 1,88
Bukmacher: STS


Elistratov od kiedy pojawił się w Pro Lidze sieje niezły zamęt. Rozegrał w niej 20 spotkań z czego wygrał 17, to daje bardzo dobry wynik. Zupełnie inaczej wyglądają wyniki Shirokova który z ostatnich 20 gier, wygrał raptem 4.
Trudno się dziwić, że kurs na czyste zwycięstwo Elistratova to jedyne 1,40 które do jakiegoś dubla również jest dobra opcja, ja idę w handicap bowiem nie jest to pierwszy mecz tych Panów, zawodnicy ci zmierzyli się ze sobą wczoraj i Elistratov wygrał 3:0.
Tym bardziej uważam, że dzisiaj maksimum na jednego seta stać Shirokova.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:00
Petrov V. - Elistratov I.
Typ: Elistratov I.
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj będzie typ na niski kurs, ale myślę, że całkiem rozsądny jeśli chodzi o szanse wejścia. Obydwaj panowie mieli wczoraj sposobność rywalizować ze sobą dwukrotnie, i za każdym razem wygrał Igor Elistratov. Ten ostatni zresztą wygrał wczoraj wszystkie swoje pojedynki oprócz jednego, przegranego z Merzlikinem. Jego dzisiejszy rywal Petrov wygrał z kolei wczoraj tylko dwa pojedynki. Co ciekawe, jedno ze zwycięstw było nad Merzlikinem, a więc jedynym wczorajszym pogromcą Elistratova. Myślę jednak, że fakt wczorajszej porażki Elistratova nad Merzlikinem należy uznawać w kategoriach niespodzianki. Tej zaś nie spodziewam się w dzisiejszej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 12:00
Vladimir Petrov - Igor Elistratov
Vladimir Petrov @ 2.40 Lvbet

Mam dzisiaj dziwne przeczucie, że Petrov wygra z Elistratovem, ciągnie się za nim seria już 8 porażek z rzędu, a przecież Petrov wcale nie jest tak słabym graczem. Elistratova koledzy opisali już wyżej, prezentuje się naprawdę z dobrej strony, choć dzisiaj przegrał już dwa spotkania, tyle samo co wygrał. Petrov 3 mecze i jak wiadomo 3 porażki, ale jedna 1:3 i dwie po 2:3, a więc była walka. Obaj zagrali ze sobą dwa mecze, oba wygrał Elistratov, ale aż po 5 setach, oba mecze były wczoraj i co ciekawe w obu spotkaniach Petrov prowadził 2:0, by przegrywać później 2:3. Można by mieć wątpliwości co do tych spotkań, a dokładnie do ich uczciwości, dlatego tym bardziej po takich spotkaniach idę w stronę Petrova.
 
Ostatnia edycja:
R 890,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:00
Spotkanie: O. Kutuzov - I Novikov
Typ: powyżej 66,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Taki niski over, że aż szkoda nie skorzystać. Na 10 ostatnich spotkań wynik 3:0 padł tylko 2 razy. Z tym w ostatnim wczorajszym meczu dwa sety zakończyło sie na przewagi. Jak dla mnie jest duża szansa, żeby były 4 sety i linia została przekroczona. Kutuzov dzisiaj 2 zwycięstwa i dwie porazki- jeden mecz 3:0, a Novikov dziś jeszcze nie grał, ale wczoraj 5 zwycięstw i 3 porażki. Jak dla mnie siły wyrównane, choć patrząc w H2H to Kutuzov ma sposób na Novikowa, o czym świadczy seria kilkunasty zwycięstw z rzędu.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 473,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:00
Kirill Abramov - Dmitry Merzlikin
Dmitry Merzlikin @ 1.57 Betsafe

Szukałem jakiś typów na ujemne handi, ale nie doszukałem się, ciężko z ofertą na poranne spotkania niestety, dlatego gram na czysty win. Merzlikin w Lidze Pro pojawił się już dosyć dawno o sporo namieszał, potrafi wygrywać seryjnie, wczoraj bilans 3-1 i dorzucił jeszcze 2-0 grając po północy, widać, że jest w formie, bo nie tylko wygrywa, a zazwyczaj robi to naprawdę pewnie. Abramov pojawił się w podobnym czasie i też radzi sobie naprawdę dobrze, ale nie aż tak jak Merzlikin, chociaż wczoraj wykręcił bilans 5-3, a grając po północy 1-1. Merzlikin często wygrywa z Abramovem, ograł go już dzisiaj 3:1, wczoraj 3:2, czy przedwczoraj 3:0, dzisiaj spodziewam się kolejnej wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 12:30
Vakar S. - Bazilevskii V.
Typ: Vakar S.
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna

Dziś ponownie stawiam na niski kurs, ale podobnie jak wczoraj - zdaje się że całkiem konkretny. Vakar nie przegrał wczoraj ani jednego pojedynku, co w porównaniu z Bazilevskiim, który jednak odniósł wczoraj więcej niż jedną porażkę, siłą rzeczy stawia go w roli faworyta. Kurs na Vakara na pewno byłby nieco niższy gdyby nie fakt, że obydwaj panowie przedwczoraj stoczyli jeden mecz, i Bazilevskii wygrał 3:2 (w trzecim secie było 11:9). Myślę, że dziś ten stan rzeczy się odmieni, i z pojedynku wyjdzie zwycięsko Vakar. Swą zwycięską passę kontynuuje, bowiem dziś pierwsze swoje spotkanie (z Kirilenko) ponownie wygrał.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 16:30
Krokhin - Frolov
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Lvbet

Zacznę od tego, że na pewno Frolov jest w lepszej formie, ale na pewno jest na tyle lepszym zawodnikiem niż Krokhin by być aż takim faworytem. Grali ze sobą 8 spotkań z czego 5 z nich kończyło się zwycięstwem Krokhina.
Mimo tego, że w lepszej formie jest Frolov to wczoraj Krokhin wygrał z nim 3:2.
Ja oceniam ten mecz 50/50 a kursy wskazują na coś zupełnie innego, dlatego widzę w tym typie i kursie value i idę w tym kierunku.
 
Do góry Bottom