>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis stołowy

ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Bosak @1.95 betclic
TT Cup 10:05

Bosak sprawia wrażenie bardziej wszechstronnego o zawodnika, stabilniejsza forma i ostatnio idzie mu całkiem dobrze. Jego rywal raz przegrywa, raz wygrywa. oczywiście kursy bardzo rowne, jednak wydaje mi się że Bosak jest w tej chwili po prostu lepszy.
 
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Volkov - Lyfenko [email protected] fortuna
Liga pro 23:45
Starcie młodości z doświadczeniem, osobiście stawiam na tego starszego i Volkov jest na tyle w dobrej dyspozycji że jest szansa że wygra. Panowie mierzyli się że sobą kilka razy i wyniki był raz dla jednego, a drugi raz na tego drugiego. Zaraz mecz.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Suntsov-Ilyukhin [email protected] fortuna/Liga pro, 23:15
Sytuacja wyglada następująco-jeden i drugi zawodnik prezentuje bardzo zblizony poziom. Jest liga pro, wie nie ma co sie spodziewac fajerwerków. Natomiast Ilyukhin wygral calkiem niedawno z Suntsovem i zrobil to po dosc intensywnej walce. Wydajw mi się ze ponownie znajdzie na niego patent. Do dwoch razy sztuka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Godzina: 0:30
Spotkanie: Uezdin-Serebrennikov
Typ: Uezdin
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Kursy nieco wzrosly na Uezdina, czy jest to czyms uzasadnione? Szczerze mówiąc nie wiem ale wydaje mi się ze pojedynek 50/50 z lekkim wskazaniem na Uezdina. Owszem przegrywa mecz za meczem ale ta passa kiedys się skonczy. Serebrennikov nie jest jakims wirtuozem, w przeszlosci Uezdin wiele razy go pokonywal. Wierze tutaj w przelamanie Uezdina i jego wygrana.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Liga Pro, Godzina 14
Tikhnenko - Sadkov powyzej 73.5 pkt @1.82 etoto73

Nie bede sie rozpisywal, poniewaz mecz juz za kilka minut. Tikhenko jest zawodnikiem bardzo niestabilnym jezeli chodzi o gre i ogolnie wyniki. Nie potrafi dominowac rywali, praktycznie zawsze oddaje jednego seta rywalowi. Sadkov na pewno to wykorzysta. Uwazam, ze biorac pod uwage styl obydwu graczy,nawet 5 setow jest w tym meczu prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Katar Singiel Kobiety, 12:15

Jeon - Kihara [email protected] fortuna
Mecz za kilka minut. Powinien byc wyrównany pojedynek, jestem zdania ze kursy troche zawyzone ale ostatecznie wszystko wyjdzie praniu. Jeon ma troche lat w porownaniu do Japonki. Mysle, ze w ostatnich spotkaniach pokazala sie na tyle dobrze ze mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Sharpay - Boychuk [email protected] totalbet
Win cup 21:55

Na krotko. Sharoay bez formy, notuje trzy porażki z rzedu i to przegrywal te mecze w sposob zdecydowany. Z kolei Boychuk podtrzymuje dobra passe bez porazek, ma obecnie na koncie dwie wygrane z rzedu, oddając jedynie jednego seta w tych zwycieskich spotkaniach. Obaj zawodnicy mierzyli sie ze sobą w dniu dzisiejszym, Boychuk wygral wtedy 3:1 i myślę, ze wynik moze byc w tym rewanzu podobny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy win cup
Godzinna: 21:55
Spotkanie: ptitsyn-Myronchenko
Typ: ptitsyn
KKurs1.92
Bukmacher:totalbet
Analiza: Ptitsyn gral juz wielokrotnie z Myronchenko i wychodzil z tych spotkan raz zwyciesko, raz z porazka. Teraz jest po dwoch porażkach z rzedu i wypadaloby przerwac zla passe. Jego rywal notuje rowniez slabsza forme, bo na koncie 3 porażki pod rzad. Myronchenko jest w zasięgu Ptitsyna, zreszta wiele razy potwierdzil ze potrafi wygrywac z nim. Licze ze od poczatku pokaze kto jest lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1037
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
10:25 TT Cup
Selin-Zaitsev [email protected] fortuna
Stana na przeciw siebie gracze ktorzy nie potrafią wygrywac na dluzsza mete. Zaitsev wygral niedawno mecz i przynajmniej pokazal ze jest nadzieja na kolejny dobry wystep. Dyspozycja dnia, rozne ustawienia poza parkietem maja duze znaczenia w tych spotkaniach, ale mimo wszystko h2h potwierdza ze spotkania pomiedzy powyzszymi graczami sa bardzo wyrownane. Zaitsev jednak prezentuje lepssy poziom w ostatnich dniach i tym razem licze ze tez wygra.
 
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
TT Cup
Godzina:
20:50
Spotkanie: Libor Novak - Marek Kulisek
Typ: Libor Novak
Kurs:
2.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Witam. Cóż nocny typ nie wszedł, ale dużo miał do tego wpływ brak Georga, który szybko szedł z powodu urazu, co bezwzględnie wykorzystali gości z Phoenix. Dlatego też mam drugi typ na to, by się odegrać jak to się mówi. W kednym z dzisiejszych meczów TT Cup mężczyzn, zagra ze sobą dwóch Czechów Libor Novak oraz Marek Kulisek. Stawiam na triumf tego pierwszego. W czym upatruje swojej szansy? Przede wszystkim w tym, że Kulisek słabo wygląda, przegrał trzy mecze z rzędu. Wygrywając ledwie trzy sety. W dodatku panowie w tym roku od maja mierzyli się 10x i 6x zwycięsko wychodził Kulisek, natomiast ostatni triumf Novaka miał miejsce 4 spotkania temu w starciu z Markiem i tu właśnie też upatruje szansy na przerwanie meczów przegranych. Kulisek ma to do siebie, że lubi grać seriami, no i teraz jak mówię 3 porażki, wcześniej 6 wygranych przed nimi, cóż chyba będzie ta seria kontynuowana. Kurs na prawdę fajny na zwycięstwo Novaka, ponad 2 u każdego bukmachera, dlatego też szkoda x tego nie skorzystać tym bardziej, że na prawdę szanse oceniam 60 do 40 dla Libora, który z pewnością czuje, że dziś jest doskonała okazja do tego, by odprawić rywala z kwitkiem.

2:3
 
Ostatnia edycja:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
TT Cup
Godzina: 22:55
Spotkanie: Tomas Malek - Tomas Vorisek
Typ: Tomas Vorisek
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj dosłownie miał jak na tacy już Libor rywala, ale oczywiście za przeproszeniem musiał się wywalić na ostatniej prostej i przegrać dwa sety na przewagi ze stanu 2:1 w setach i nie wykorzystać meczboli.. proponuję na dziś kolejny mecz z tenisa stołowego. Tak samo TT Cup tylko tym razem dwóch Tomasów, Malek i Vorisek. Stawiam na triumf tego drugiego po kursie 1.82 w Fortunie. Bardzo fajny kurs na Voriska, a uważam że w 75% wygra. Ma świetne h2h z rywalem. Co prawda przegrał z nim 3 ostatnie spotkania, ale wcześniej 12 zwycięstw z rzędu z nim w tym roku. Myślę, że te trzy porażki stanowią o tak wysokim kursie na Voriska, ale dla mnie to jak płachta na byka, ciężko przejść obok tego obojętnie, myślę że już swoje się nagrał Malek i rywal pokaże mu jego miejsce w szeregu tym bardziej że on z pewnością odczuł te trzy porażki i zechce się zrewanżować. Wiadomo, że ten tenis to czasem loteria i grają jak im się chce, ale specjalnie wybieram takie mecze, tak jak ten, który w pewnym sensie ma swoje uzasadnienie i kurs jest na prawdę sens i jest to warte uwagi, dokładnie tak jak w tym spotkaniu.

1:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy TT Cup - M.
Godzina: 23:25
Spotkanie: Cerveny T. - Podrazil V.
Typ: Cerveny T.
Kurs: 1.89
Bukmacher: fortuna
Analiza: Cerveny to starszy gracz w porównaniu do młodego Podrazila. Obaj panowie grali ze sobą parokrotnie w przeszłości, spotkania były wyrównane, wygrywał raz Cerveny a raz Podrazil. Dlatego kursy są tak wyrównane. Ostatni raz grali ze sobą 29 stycznia i wtedy lepszy był Cerveny. Myślę, że Czech zagra podobnie i ma szanse na wygraną. Przemawia za nim doświadczenie, ale tak jak wspomniałem wiele zależy od dyspozycji dnia, Cerveny jest też po dwóch porażkach z rzędu, więc nadchodzi idealna okazja żeby się odbić od słabszej serii.
 
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy TT Cup - M.
Godzina: 23:25
Spotkanie: Vorisek T. - Jicha D.
Typ: Jicha
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jicha wygrał dwa starcia z rzędu prrzeciwko Voriskowi w krótkim odstępie czasu, jest w dobrej formie i nie bez powodu jest tutaj faworytem. Gra solidnie. Wygrywał większość spotkań w poprzednich dziesięciu spotkaniach. Myślę, że ponownie wyjdzie z podobnym nastawieniem i wygra. Nie warto lekceważyć Voriseka, ale Jicha to lepszy gracz. Potwierdzał to w bezpośrednich meczach. Mecz za kilka minut, jeśli nie przełożą na 23:45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1040
Do góry Bottom