>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tenis stołowy

G 0

gubernator_nh

Gość
Polecam analizować i grać over 4.5 w setach w tenisie stołowym. Kursy ok. 3.00 , czesto ponad. A statystycznie wypada często.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro
Artem Aronov - Vladislav Smaglyugov
Vladislav Smaglyugov @3.75 Fortuna 
  1-3
W dobie kryzysu najbardziej do gustu przypadł mi tenis stołowy, który jest bliski memu sercu, bo mam z tą dyscyplina wiele miłych wspomnieć. Z braku zdarzeń w głównych sportach oglądam sobie więc turnieje, które odbywają się w Rosji, Armenii, czy na Ukrainie. Póki co wychodzi to całkiem fajnie, więc postanowiłem się podzielić typami na forum. Na dziś za bet dnia uważam starcie Aronova ze Smaglyugovem. Wydaje mi się, że kursy na ten pojedynek za bardzo rozbieżne i póki co absolutnie nie widać aż tak dużej różnicy na stole. Co prawda wyniki Vladislava nie są najlepsze, jednak jak oglądam jego mecze to odnoszę wrażenie, że nie jest on na tyle słaby, jak wskazuje końcowy rezultat. Często nie wytrzymuje końcówek, bądź notuje wiele przegranych punktów z rzędu. Koniec końców zawsze jest blisko wygranej. Nie jest to mecz na szczycie w Pro Lidze, dlatego tym bardziej szukam tu swojej szansy. Dla Smaglyugova dziś to dopiero trzeci mecz, wcześniej pokonał dość mocnego Kuzmina, który Vladislavovi do tej pory mocno nie leżał. Artem dziś gra od rana i będzie to jego siódmy pojedynek. Trzy razy wygrał i tyle samo przegrał. Dwie porażki z ww. Kuzminem. Nie wiem skąd tak abstrakcyjne kursy, a biorąc pod uwagę fakt, że w tenisie stołowym wygrane underdogów to dość częsty przypadek to bez wątpienia próbuję zagrać w stronę "Władka". 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 0

palecunogi

Użytkownik
wiecie może czy sa w necie dostępne transmisje tych meczów  w pingla u ruskich albo ukraińców? bo szukam ale nie moge znaleźć.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@palecunogi najlepiej u bukmacherów. Tam jest wiele meczów transmitowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Igor Smirnov - Stanislav Bychkov 
Stanislav Bychkov @2.89 Fortuna 
  2-3
Długo przyszło mi czekać na mój dzisiejszy typ dnia. Tym razem fajne zdarzenie wydaje mi się będzie miało miejsce ponownie w Pro Lidze. Mój faworyt Stanislav Bychkov podejmie rywala o znamiennym w polskim środowisku nazwisku Igora Smirnova. Dla obu to pierwszy mecz w bieżącej sesji. 21 godzin temu obaj gracze starli się ze sobą, górą był wówczas Igor ogrywając mojego faworyta 3-2, a Stasiek oddał prowadzenie 2-1. Wczoraj gracze stoczyli dwa pojedynki, oba pięciosetowe wygrali po jednym razie. Jasno widać, że forma obu Panów jest bardzo podobna, trzy mecze z rzędu zakończone wynikiem 3-2, a tu kurs na Bychkova 2.89. Nie wiem co tam jest grane, żadna kontuzja nie wchodzi w grę. Myślę, że Stanislav dobrze wejdzie w kolejną sesję i po takim kursie bez wahania gram w jego stronę, bo szanse są absolutnie fifty fifty. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
S 108

slawek-80

Użytkownik
Mam pytanie czy te mecze z ligi PRO naprawdę lecą na żywo? Bo kiedy nie włączę bet365 to ciągle ktoś gra, nawet w nocy,
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Vasily Shirshov - Artem Aronov
Vasily Shirshov @2.16 Fortuna 3-1
W środę dość mocno zagrałem przeciwko Artemowi, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dziś jego rywal myślę, że mocniejszy niż Smaglyugov. Shirshov jest po dwóch bolesnych porażkach z rzędu i półtora godziny przerwy przed następnym starciem. To przerwa, którą "lubią" pingpongiści, bo jest odpowiednio długa do regeneracji, ale nie na tyle długa, aby wypaść z rytmu. Tym bardziej po słabych meczach myślę, że Vasily będzie chciał zmazać plamę. Rywal mu leży, bo w ostatnich sześciu pojedynkach z Aronovem pokonywał go czterokrotnie, więc kurs w porównaniu do szans wygląda całkiem fajnie. Artem obecnie gra mecz z Sadkovem i póki co jest równo i zapowiada się długi starcie, bardzo możliwe, że nawet pięciosetowe, co wzmacnia moje przekonania. Z resztą Artem ma dziś zły dzień, jest po sześciu porażkach z rzędu i to w większości do zera. Vasily to moim zdaniem faworyt w tym pojedynku i lepszy zawodnik niż jego rywal. Wszystkie okoliczności sprzyjają według mnie Shirshovovi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja,  Liga Pro
Roman Pavlenko - Alexey Ermilov
Alexey Ermilov 2.68 Fortuna 
  1-3
Dobrze zaczął się dla mnie ten miesiąc biorąc pod uwagę typy dnia. Dziś spróbuję tego nie popsuć, choć kurs będzie ponownie dość wysoki, a typ będzie na underdoga jakim jest niewątpliwie Ermilov w starciu z Pavlenką. Roman dobrze sobie ostatnio radzi na stole i osiąga lepsze wyniki niż mój faworyt. Jednak jest kilka aspektów, które przemawiają do mnie za Alexeyem. Pierwszy to przerwy między meczami. Ermilov ma półtora godziny przerwy od minimalnie przegranego meczu z Sadkovem, a Pavlenko nadal gra swój mecz, który najpewniej przegra, a za niespełna pół godziny kolejny bój. Czuję, że to może być czarna seria dla Romana. Obaj gracze dawno się ze sobą nie mierzyli, więc bezpośrednio ich obecną dyspozycję ciężko porównać. Dla mnie kursy ponownie zbyt mocno rozstrzelone i absolutnie nieadekwatne do bieżącego stanu rzeczy. Stawiam na Ermilova po bardzo atrakcyjnym kursie i liczę na przedłużenie swojej dobrej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@elan96 zeby to bylo wszystko takie oczywiste to uwierz ze podzielilbym sie kazdym typem. Poki co ogladam, moze cos jeszcze fajnego wynajde.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Aleksandr Dmitrevich Volkov - Aleksandr Petrov
Aleksandr Petrov @3.09 Fortuna 
  3-2
Na dziś starcie z porannej sesji, bo po raz kolejny zaskoczyły mnie kursy na to zdarzenie. Dla obu graczy to pierwsze mecze w dzisiejszym dniu. Rywale się dobrze znają, częściej zwycięsko z ich pojedynków wychodzi Volkov, jednak wczoraj Petrov pokazał pazur i nie dał się tak łatwo, ostatecznie przegrał 3-2, jednak prowadził już w meczu 2-0. Dziś kolejna szansa na przełamanie słabej serii z Dmitrevichem. Obejrzałem sobie ten wczorajszy mecz i miał on dziwny przebieg. Pierwsze dwa sety Petrov radził sobie świetnie, raz za razem popisywał się skutecznymi backhandami. Lekkie rozluźnienie w trzecim secie, wygrana Volkova, a ten jak już poczuł się lepiej to był nie do zatrzymania. Na dzisiejszy mecz spodziewałem się jednak bardziej wyrównanych kursów, choć nie da się ukryć, że nadal faworytem jest Volkov. Takiego kursu, jednak aż żal nie spróbować, bo nie jest on adekwatny do poziomu obu graczy i o ile Petrov już wczoraj był blisko wygranej to myślę, że dziś ponownie powalczy o zwycięstwo. Liczę, że dziś już będzie skuteczniejszy.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Można fajne kursy złapać w tym meczach, jednak wiele meczy wygląda conajmniej dziwnie. Rozumiem ze to sport, ale jak ogląda się mecz gdzie gościu w pewnym momencie oddaje seta lub mecz, popełnia seryjnie własne niewymuszone błędy bo nawala z całej siły gdzie popadnie to z kilometra śmierdzi to ustawką.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ukraina, Setka Cup
Ihor Skrypal - Egor Kovpak
Egor Kovpak @2.46 STS 1-3

Na dziś kolejna propozycja z tenisa stołowego. Tym razem z turnieju Setka Cup, jest to pojedynek Ihora Skrypala z Egorem Kovpakiem. Obaj gracze mierzyli się już dziś ze sobą i górą był ten pierwszy ogrywając rywala 3-2. Oglądałem ten mecz i myślę, że Egor będzie miał ochotę na rewanż, bo pojedynek sprzed pięciu godzin był bardzo wyrównany, a przeciwnika miał już na widelcu, tej szansy jednak nie wykorzystać i ostatecznie przegrał w decydującym secie. Dodatkowo Egor jest po dwóch porażkach z rzędu, obecnie również przegrywa z Allievem, więc będzie mocno zmotywowany, aby dobrze zakończyć dzień. Ihor dwie wygrane z rzędu. Czuję, że będzie już lekko "nasycony". Według mnie kursy tu absolutnie powinny być wyrównane, więc spróbuję zagrać w stronę underdoga, który niekoniecznie nim jest. A pół żartem pół serio dodam, że to byłoby zbyt oczywiste, że wygrałby gracz, który ma dwie wygrane z rzędu z zawodnikiem, który notuje serię trzech porażek.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja, Liga Pro
Igor Minchenkov - Evgeniy Ilyukhin
Evgeniy Ilyukhin @2.00 Etoto 3-2

Na dzisiaj wyjątkowo typ wcześniej rano, bo widzę value w typie na Evgeniya Ilyukhina w starciu w którym jego rywalem będzie Igor Minchenkov. Obserwuję sobie dziś rozgrywki od rana, a obu graczy widziałem przy stole kilkukrotnie i kursy bardzo mnie zaskoczyły, tym bardziej, że Evgeniy dobrze rozpoczął dzień pewnym zwycięstwem nad Skrebnevem, gdzie tylko potwierdził swoją wysoką dyspozycję. Igor obecnie gra swój mecz, zanim go skończy to pewnie będzie miał około pół godziny przerwy i ciężki pojedynek z Ilyukhinem. Dla mnie to właśnie gracz, którego typuję jest tu faworytem i kursy powinny być na niego niższe. Jeśli nie wydarzy się nic dziwnego to myślę, że "Gienek" powinien zaliczyć drugą wygraną w dzisiejszym dniu. Technicznie jest lepszy niż rywal, dobrze rusza się przy stole i ciężko znaleźć jego słabą stronę. Jeśli miałbym wspomnieć o jednej to ... głowa, mimo iż w tenisa stołowego się nią nie gra, to Ilyukhin czasem zalicza mecze, gdzie odcina mu tlen. Tak było wczoraj dwukrotnie, gdy oddał oba mecze z Igorem przegrywając ostatecznie dwukrotnie 2-3. Tym bardziej liczę dziś na jego skupienie od początku i pewną wygraną.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Setka Cup
Godzina
: 14:25
Spotkanie: Bilous V. - Cherepnin M.
Typ: Bilous V.
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza
:

Typ swój opieram na ostatnich dokonaniach obydwu zawodników. Zacznę od underdoga tej rywalizacji. Maksim Cherepnin rozegrał dzisiaj trzy pojedynki i dwa z nich przegrał 0:3. W miniony piątek spośród czterech rozegranych spotkań przegrał trzy. Vladislav Bilous zaś ma zgoła odmienne współczynniki. W piątek wygrał 3:1 w analogicznym pojedynku z dzisiejszym rywalem, i oprócz tego trzy pozostałe pojedynki wygrał. Dzisiaj - sto procent wygranych meczów (5 na 5), z czego większość 3:0! Trudno ocenić równowagę sił przez inny pryzmat niż ostatnie dokonania, jednak wszystko wskazuje na to, że Vladislav Bilous nie powinien mieć problemu z wygraniem tej rywalizacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom