>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis stołowy

tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pro Liga 06:30
Kolesnikov - IVANOV
Typ: 2
Kurs: 3,34
Bukmacher: STS


Nie wiem o co chodzi z kursami na ten mecz.
h2h 5:0 dla Ivanova.
Kolesnikov przegrał wczoraj wszystkie swoje mecze a było ich 6.
Wszyscy Polacy bukmacherzy maja tak wystawione albo wycofane z oferty.
Mamy 10 min.

Screenshot_20200511_062006.jpg

Edit: 3:1, nadal się zastanawiam o co tu chodziło.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:30
Vitalii Bazilevskii - Yurii Merkushin
Over 4.0 setów @ 1.94
Over 74.5 pkt @ 1.82
Lvbet

Rozumiem czemu Bazilevskii jest tu faworytem, wczoraj miał świetny dzień, bilans 6-2, w tym jedna porażka po 5 setowej walce, ale to przecież dalej ten sam zawodnik, który w ostatnim czasie przegrywał seryjnie i od czasu do czasu zdarzały mu się jakieś wygrane, a tu grać nagle po kursie 1.40 na jego win? Raczej nie. Merkushin też do najlepszych nie należy, ale też nie do najgorszych, bardziej do średniaków, wczoraj niezbyt udany dzień, bo 4 porażki na 4 spotkania, ale aż trzy z nich kończyły się po 5 setach, a jeden po czterosetowym pojedynku, w tym była jedna pięciosetowa porażka właśnie z Bazilevskiim. Historia spotkań bezpośrednich pokazuje, że do tej pory żaden nie zbudował jakiejś większej przewagi nad drugim i mecze są bardzo wyrównane, choć przez to też, dosyć często ich pojedynki trwały 3 sety, to tutaj sądzę, że zobaczymy 4 setowy pojedynek, a być może nawet znowu 5 setów.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 11:30
Merkushin Y. - Kirilenko A.
Typ: Kirilenko A.
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna

Dla Andreia Kirilenko powinien to być spacerek. Dzisiejszą rywalizację rozpoczyna od gry z panami, którzy wczoraj nie zdołali wygrać ani jednego pojedynku. Mowa tu o takich postaciach rosyjskiego ping-ponga jak Safonov i Merkushin. Z tym pierwszym poradził sobie bez problemu dzisiaj, odnosząc spokojne zwycięstwo 3:0, a w jednym z setów oddając przeciwnikowi raptem cztery punkty. Wydaje mi się, że chwilę po zakończeniu pojedynku zaplanowanego na godzinę 10:30 pomiędzy Bazilevskiim a Merkushinem, kursy na ten drugi w meczu z Kirilenko wzrosną, a tym samym kurs na Kirilenko, obecnie 1,52, spadnie. Stawiam więc już teraz na niego, nie czekając na rezultat pojedynku Bazilevskii - Merkushin.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 18:30
Khudaiberdiev - Rakhmanov
Typ: Rakhmanov +1.5 seta
Kurs: 1,57
Bukmacher: STS


Mocno się zastanawiałem czy iść w Rakhmanov z hanicapem czy w over meczowy bo obaj panowie grają ze sobą zazwyczaj długie mecze, ale z racji tego, że STS wystawił odwrotne kursy niż się spodziewałem to idę w handicap setowy.
9x grali ze sobą i tylko w dwóch przypadkach proponowany przeze mnie typ by nie wszedł i było to w pierwszych dwóch meczach. Wiele pięciosetowek grali, ale dzisiaj rano Rakhmanov wygrał bardzo gładko 3:0 oddając zaledwie 8 punktów w całym meczu. Niektórzy bukmacherzy maja kursy w okolicach 1,60 na zwycięstwo Rakhmanova a STS aż 2,13. Ja tym razem idę moim zdaniem w bezpieczna opcje hanicapową. Dadam jeszcze tylko, że KHU przegrał wszystkie dzisiejsze mecze (4) a RAK ma dzisiaj 2 wygrane i 2 porażki.
 
Ostatnia edycja:
R 628K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 18:30
Spotkanie: Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov
Typ: powyżej 75,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Mecz dwóch wyrównanych zawodników. Ostatnio wygrywają na zmianę i wszystkie mecze kończyły się wynikami 3:1 lub 3:2 dopiero dzisiaj po raz pierwszy w H2H skończyło się 3:0 dla Rakhmanova. Wydaje mi się, że to jednorazowe odstępstwo od reguły i w kolejnym dzisiejszym meczu będzie powyżej 75 punktów. W ciągu 10 ostatnich meczy Khudaiberdieva wynikiem 3:0 skończyły się tylko 3 spotkania, w przypadku jego rywala takim wynikiem również skończyły się 3 mecze na 10. Co prawda 3:1 nie gwarantuje przekroczenia linii 75 punktów, ale jest to prawdopodobne przy porównywalnym potencjale obu zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 07:30
Spotkanie: Volkov A. - Vakar S.
Typ: Vakar S. (-1.5)
Kurs: 4.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziś rano nastąpiła ciekawa sytuacja - oto Valery Ivanov, który wczoraj wygrywał pojedynek za pojedynkiem i miał stuprocentową skuteczność, przegrywa 0:3 z Sergeyem Vakarem. Niewyspanie? Chwilowa słabsza dyspozycja? A może Vakarowi szykuje się dzień konia?

Idę w tą trzecią tezę. Volkov rozegrał wczoraj dwa pojedynki i obydwa przegrał. Vakar nie jest zaś zawodnikiem który wygrywa większość spotkań, ale potrafi sprawiać niespodzianki, jak choćby wygrana przedwczoraj ze Smirnovem 3:0. Poczynania tego zawodnika oglądamy od ubiegłej soboty i z dnia na dzień rozkręca się na arenie rosyjskiego ping-ponga. Będę dziś upatrywał kolejnej niespodzianki. W dodatku rzadko kiedy pojedynki z jego udziałem kończą się wynikiem 3:2. To zachęca mnie do podbicia kursu o handicap dla Volkova. Typ jest ryzykowny ale skoro Vakar zaczął od przełamania Ivanova, dlaczego miałby nie wygrać z Volkovem?
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:00
Kirill Abramov - Vladimir Petrov
Vladimir Petrov Handi +1.5 seta @ 1.94
Vladimir Petrov @ 3.00
Lvbet

Moim zdaniem mamy tu za dużą faworyzacją Abramova, podobnie jak w opisywanym przeze mnie wczorajszym spotkaniu, gdzie poszedłem w over, a dog wygrał 3:0. Kirill w h2h jest o wiele lepszy, z 15 pojedynków wygrał aż 11, ale w ostatnim czasie nie są to jakieś łatwe zwycięstwa. Vladimir potrafi zaskoczyć, choć ostatnio niestety dla siebie częściej przegrywa, niż wygrywa, jednak od kilku dni Abramovowi potrafi się postawić. Dzisiaj po północy wygrał z nim 3:1, wczoraj poległ 2:3, przegrywając 0:2 potrafił się podnieść i jeszcze zawalczyć, ale jeszcze tego samego dnia potrafił z nim znowu wygrać 3:1. Petrov wygrał 3 z 4 swoich spotkań przeciwko Abramovowi w ostatnich 3 dniach, widać, że coś się zmieniło i sądzę, że tu też jest w stanie zawalczyć o zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pro Liga - 18:30
Ovchinnikov - Trushkin
Typ: over 74.5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS


Bardzo dużo spotkań rozgrywają ze sobą obaj zawodnicy, jeżeli weźmiemy na wokande tylko maj to 18x mierzyli się ze sobą. Ani razu nie padł w tych spotkaniach wynik 3:0 w jedną bądź druga stronę. Z tych 18 spotkań aż 9 kończyło się 5tym setem. A z pośród meczów z wynikiem 3:1/1:3 tylko dwa razy nie został pokryty over 74.5.
Tak więc mamy liczbę 2 spotkan w maju na 18 w których padal under.
Z taką średnia i kursem 1,84 a żal nie pójść tym tropem.
 
Ostatnia edycja:
R 628K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 22:30
Spotkanie: I. Pandur - V. Zhulyabin
Typ: Zhulyabin (-1,5)
Kurs: 1,40
Bukmacher: STS

Dzisiaj bardzo zachowawczo. Pandur to zawodnik, który przegrywa wszystko za wyjątkiem spotkań z Babkinem. I to jest fakt, który może brzmi smiesznie, ale na blisko 30 ostsetnich spotkań Pandur wygrał 4-krotnie z Bakinem, a pozostałe mecze przegrał. jak się poszuka kilka dni do tyłu to znajdzie się wygrane z Sadkovem czy Shishovem. Po drugiej stronie stołu stanie dzis Zhukyabin, który wygrywa prawie wszystko. Na 20 oststnich spotkań wygrał 18. a dwie porażki odniósł ze wspomnianym wyżej Sadkovem. W H2H znalazłem jedną wygrana Pandura z Zhulyabinem 16 kwietnia. od tego czasu same wygrane tego drugiego. pponieważ rozmiary zwycięstwa bywały różne ja dziś nie zaryzykuje i zagram tylko handi -1,5.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 11:00
Spotkanie: Smirnov I. - Volkov A.
Typ: Volkov A.
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na Volkova jest wyższy kurs niż na Smirnova, a wydaje się, że powinno być na odwrót. Volkov miał wczoraj bardzo dobry dzień - wygrał prawie wszystkie swoje pojedynki (w tym miękko 3:0 właśnie ze Smirnovem) - uległ tylko raz, niespodziewanie w pojedynku z Vakarem. Smirnov wczoraj fifty-fifty - dwa mecze wygrał, dwa przegrał. Myślę, że na bazie aktualnej formy obydwu zawodników, jak również wczorajszego łatwego (poza trzecim setem) zwycięstwa Volkova, nadal uważam, że faworytem jest ten pierwszy. Stosunkowo wysoki kurs może wynikać z tego, że przedwczoraj Smirnov potrafił ograć dwukrotnie dzisiejszego przeciwnika. Ale były to pojedynki dość wyrównane (poza jednym setem gdzie Smirnov rozwalił przeciwnika 11:2). Mimo wszystko sądzę, że kurs 2.03 jest atrakcyjny i taki pobieram. STS na ten przykład wystawił 1.94 na mojego faworyta.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 14:30
Alexander Gribkov - Oleg Nikiforov
Alexander Gribkov @ 1.64
Alexander Gribkov Handi -1.5 seta @ 2.14
Lvbet

Mecz za 8 minut, więc typ na szybko. Grikov ma patent na Nikoforova, w ciągu ostatnich kilku dni zagrali ze sobą 5 razy, wszystkie spotkania na korzyść Gribkova, cztery po 3:1 i tylko jedno 3:2. Wczoraj średnio udany dzień, bo bilans 3-3, ale podobnie gra Nikoforov, wczorajszy bilans to 2-2. Gribkov grał dzisiaj już dwa spotkania, ale były one tuż po północy, dla Nikoforova to pierwsze spotkanie, a że widać, że rywal mu nie leży, to w pierwszym spotkaniu dnia może nie mieć za dużo do powiedzenia.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 16:30
Zhulyabin - Basmanov
Typ: Zhulyabin -1.5 seta
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS


Nie wiem czego Zhulyabin się najdl, ale kontynuuje on serie już 17 zwycięstw z rzędu także run niezły, Basmanov zbyt wymagającym rywalem dla niego niegdy nie był, mierzyli się ze sobą 8-krotnie, wszystkie te starcia wygrał ZHU a tylko dwa razy Basmanov ugral dwa sety w meczu. Kursy na czyste zwycięstwo poleciały strasznie gdzieniegdzie już poniżej 1,20 a więc mało opłacalne, ale STS proponuję nam jeszcze po fajnym kursie handicap i wydaje się być on dobra propozycją.
 
Ostatnia edycja:
R 628K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 19:30
Spotkanie: V. Bazilevskii - Y. Troyanov
Typ: poniżej 73,5 1 punkt :mad:
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Z reguły staram się wybierać mecze overowe, ale dziś idę w drugą stronę. Co mnie przekonało. H2H . Flashscore pokazuje 5 spotkań między nimi i tylko 1 zakończyło się przekroczeniem linii 73 punktów. Do tego jak spojrzymy na mecze Bazilevskiego to na 10 ostatnich tylko 3 zakończyły się wynikiem 3:2, a w przypadku Troyanova były to 4 mecze pięciosetowe. Kursy sugerują szybkie zwycięstwo Bazilevskiego i na to liczę.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 10:00
Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Nemashkalo
Over 3.5 setów @ 1.43
Over 4.0 setów @ 2.05
Lvbet

Ilyukhin nie należy do czołówki, ale ze słabszymi radzi sobie bardzo dobrze, czasami też napsuje krwi faworytom. Wczoraj ugrał bilans 4-4, a więc nie najgorszy, w tych ośmiu spotkaniach padł tylko jeden wynik 3:0, było to w jego porażce z Petrovem, pozostałe spotkania dosyć zacięte, czy te wygrane, czy przegrane. Nemashkalo też nie zaliczam do tych najgorszych, zdarza mu się co prawda seryjnie przegrywać, ale też wygrywa dosyć często, wczoraj całkiem przyjemny bilans 2-2. Idę tu bardziej w over 3.5 setów do jakiegoś dubla, bo mimo wszystko Evegniowi nie gra się tak dobrze z Vladimirem, mimo sporej liczby zwycięstw, przegrywa z nim też dosyć często, w ostatnich spotkaniach chociaż tracąc seta. Teraz jako, że to pierwsze spotkanie dla obu tego dnia idę w over, bo te pierwsze spotkania często kończą się niespodziewanie, zresztą jak cały tenis stołowy.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 16:30
Novikov I. - Zhulyabin V.
Typ: Zhulyabin V.
Kurs: 3.15
Bukmacher: Forbet

Vladimir Zhulyabin ma do rozegrania dzisiaj trzy pojedynki. Kursy u większości bukmacherów wystawione są już na nie wszystkie, i ku mojemu zaskoczeniu w każdym z nich Vladimir nie jest faworytem. Dlaczego mówimy o zaskoczeniu? Otóż trzyma on bardzo imponującą serię zwycięskich meczów z rzędu. Dość powiedzieć, że cyfra ta niebezpiecznie dąży do 20 - jeśli przed spotkaniem z Novikovem wygra również swoje dwa poprzednie pojedynki, będzie miał na koncie właśnie dwadzieścia zwycięstw z rzędu. Jedynym więc argumentem, który mógłby przemawiać za tym, że Ilia Novikov jest takim faworytem, jest obecna forma tego ostatniego. Jego wczorajsza i przedwczorajsza skuteczność oscylowała łącznie w granicach 50 procent. Sądzę więc, że nie jest na tyle mocny, aby mógł zatrzymać rozpędzoną lokomotywę w postaci Vladimira Zhulyabina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 20:00
Yanshaev - Kolesnikov
Typ: Yanshaev -1.5 seta
Kurs: 1,70
Bukmacher: STS


Chyba nie ma zawodnika w Pro Lidze który grałby takimi seriami jak Kolesnikov, aktualnie znów przeżywa ciężki okres, na kilkanaście ostatnich spotkań wygrał raptem 3, dzisiaj wszystkie 4 pojedynki przegrane, Yanshaev zupełnie odwrotnie, 20 spotkań i 17 wygranych.
h2h w ostatnich dniach, to bezkompromisowe jednostronne pojedynki na korzyść Yanshaeva. Dzisiaj rano gładkie 3:0 gdzie jeden set skończył się do zera. Nie chcę się wierzyć, że przez kilka godzin sytuacja zmieni się na tyle by Kolesnikov był w stanie ugrać dwa sety.
 
Ostatnia edycja:
R 628K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina 20:00
Spotkanie: D. Basmanov - I. Pandur
Typ: Basmanov (-1,5)
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS

Zerkam na kursy wystawiane przeciwko Pandurowi. Co prawda rzadko można coś wartościowego znaleźć, ale zawsze warto poszukać. Dzisiaj STS zaproponował 1,6 za zwycięstwo Basmanova z handi. Patrząc na H2H wg flashscore meczy miedzy nimi było ponad 30 i Pandur wygrał tylko 2 razy, oba mecze były w kwietniu. Poza tym zwycięstwa Basmanova w stosunku 3:2, który nie da dzis wygranej były tylko 5-krotnie. Dlaczego taki kurs na Basmanova, a nie w okolicy 1,4-1,45? Myślę, że buki kierują się formą z dzisiaj i wczoraj , gdy Basmanov przegrał 6 na 8 meczy. Liczę jednak, że ze słabym Pandurem da sobie radę tak jak dziś rano gdy skończyło się 3:1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liga Pro - 07:00
Zhyulabin V. - Novikov I.
Typ: Zhulyabin V. (-1.5)
Kurs: 2.90
Bukmacher: STS

We wczorajszym pojedynku obydwaj panowie mieli sposobność podjąć rywalizację, i wbrew kursom wygrał Vladimir Zhulyabin. Nie dał szans przeciwnikowi, wygrywając z nim 3:0, a w ostatnim secie dając mu ugrać zaledwie trzy punkty.

Vladimir Zhulyabin ku mojemu nieustannemu zaskoczeniu wg Bukmacherów nadal nie jest faworytem. Kursy na niego są wysokie, choć już nie tak przesadzone jak wczoraj. Dlaczego mówimy o zaskoczeniu? Otóż trzyma on bardzo imponującą serię zwycięskich meczów. Jedynym więc argumentem, który mógłby przemawiać za tym, że Ilia Novikov jest takim faworytem, jest obecna forma tego ostatniego. Jednak Novikov gra przeciętnie i na przestrzeni ostatnich trzech dni jego skuteczność można ocenić w przybliżeniu na fifty-fifty. Tyle zwycięstw co porażek. Sądzę więc, że nie będzie na tyle mocny, aby mógł zatrzymać do granic rozpędzoną lokomotywę w postaci Vladimira Zhulyabina. Gram ponownie w stronę Zhulyabina i wspieram typ handicapem co oznacza, że będzie trafiony wówczas gdy Zhyulabin wygra 3:0 bądź 3:1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Pro, 18:00
Ilja Novikov - Sergey Kuzmin
Sergey Kuzmin @ 2.58 Fortuna

Obaj to naprawdę dobrzy tenisiści, którzy do nie tak dawna potrafili wygrywać mecze seryjnie, ale coś się zepsuło, u jednego i u drugiego. Novikov dopiero co przerwał serię 6 porażek z rzędu, Kuzmin odniósł 2 zwycięstwa po 8 przegranych. Coś mi mówi, że ten mecz może pójść w dwie strony i nie lekceważyłbym tu tak Kuzmina. Przegrał on co prawdę 4 ostatnie spotkania z Novikovem, ale też wcześniej 4 spotkania wygrał, obie opcje pod rząd, wczoraj bardzo dobrze zakończył dzień zwycięstwem z Zhulyabinem, który jest w formie, więc liczę, że w dzisiejszym dniu, będzie groźny.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Liga Pro - 20:30
Volkov - Glazun
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: STS


Idę po najmniejszej lini oporu, kurs zapewne spowodowany wczorajszym meczem w którym Glazun wygrał w 3 setach. Wcześniej jednak już tak kolorowo dla Glazuna nie było - w 17 grach to Volkov lepszy był czternastokrotnie.
Glazun dzisiaj już 4 mecze co prawda 3 wygrane ale wszystkie po 5 setowych bojach, oraz porażka 0:3 z Vakarem.
Volkov jeszcze dzisiaj nie grał, ale liczę, że zrewanzuje się Glazunowi za wczorajszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom