>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
A 0

adg04

Użytkownik
u mnie to samo,moze zmienili zasady regulaminu ?
Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 120 dni od dokonania wpłaty na ekonto, dokonać
zawarcia jednokrotnie lub kilkukrotnie dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą
czterokrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w
terminie wskazanym w pkt. 2.3.
3.3. Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3.2 pozostała kwota bonusowa zostanie
przypisana do ekonta z możliwością dalszej gry lub wypłaty
bylo tak wczesniej?
 
A 0

adg04

Użytkownik
czyli wyglada na to ze te scierwa wprowadzily zmiany w systemie i nikogo nie informujac ani nie dodajac tego w regulaminie weszlo to w zycie,jesli tak to mega ich kompromitacja i reklame zyskaja na tym swietna.ja sam wybralem ze gram bonusem,zagralem za 200 wisle remis i sciaglo mi z depozytu ... a potem probowalem zagrac za bonus i wyskoczylo ze brak srodkow
 
A 0

adg04

Użytkownik
w kazdym razie jest zapis w regulaminie

&quot;5.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w
dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie


a ta banda frajerow wprowadzila zmiany nikogo o tym nie informujac i teraz okradaja ludzi z depozytow a wedlug ich regulaminu nie oglosili zmian na stronie wiec jak mi nie wejdzie kupon za depozyt,ktorego grac nie zamierzalem bo ustawilem na bonus to bede domagal sie oddania tych 200
 
M 0

mxk

Użytkownik
w kazdym razie jest zapis w regulaminie
&quot;5.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w
dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie

a ta banda frajerow wprowadzila zmiany nikogo o tym nie informujac i teraz okradaja ludzi z depozytow a wedlug ich regulaminu nie oglosili zmian na stronie wiec jak mi nie wejdzie kupon za depozyt,ktorego grac nie zamierzalem bo ustawilem na bonus to bede domagal sie oddania tych 200
Jeśli kupon który postawiłeś z depozytu nie wejdzie, to z jakiej racji chcesz domagać się zwrotu tych 200 zł? Wybrałeś bonus, nie zadziałał, było poczekać.
 
A 0

adg04

Użytkownik
Jeśli kupon który postawiłeś z depozytu nie wejdzie, to z jakiej racji chcesz domagać się zwrotu tych 200 zł? Wybrałeś bonus, nie zadziałał, było poczekać.
wybrałem że gram depozytem i tam był ptaszek że wszystko ok,a pobrało z depozytu
 
P 0

panmalpa

Użytkownik
zostało mi tylko 30 zł z tego bonusu, ale nie wiem czemu nie mogę tego postawić?
cały czas pojawia sie komunikat ze nie posiadam wystarczajacej kwoty na koncie pomimo ze przełączam zeby pobierało kase tylko z bonusu
wie ktoś o co kaman
????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Witamy,

Informacja została już przekazana do zweryfikowania, bardzo przepraszamy
za utrudnienia.

Pozdrawiamy,
Zespół Star-Typ Sport
 
M 0

mazifox

Użytkownik
działa, ale orientuje się ktoś czy jutro też będzie działać ? bo może właśnie być tak, że od jutra te zmiany wchodzą w życie :&lt;
ale z tego co widzę, to ten regulamin od początku się nie zmienił ;p data utworzenia pdf to 11.12.2012
 
adaszet 0

adaszet

Użytkownik
Panowie, o jakich wy zmianach mówicie ???? Przecież cytat przytoczony przez adg04 był od początku w regulaminie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, nie znalazłem tu odpowiedzi bo wszyscy od razu wypłacają swoje pieniądze.

Czy dobrze rozumuję: wpłacam 600zł dostaję od nich 200, mam łącznie depozyt + bonus 800, stawiam na 1 zakład wszystko i mam obrót z głowy, czy muszę obracać samą kwotą 200zł bonusu aż do uzyskania obrotu 800zł ?
 
F 2

future0

Użytkownik
Samym bonusem, masz tak jakby 2 oddzielne salda, to depozytowe możesz od razu wypłacić a na tym bonusowym będziesz mieć 200zł i tylko granie za to bonusowe zmniejsza obrót.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Samym bonusem, masz tak jakby 2 oddzielne salda, to depozytowe możesz od razu wypłacić a na tym bonusowym będziesz mieć 200zł i tylko granie za to bonusowe zmniejsza obrót.
Ok, a jak postawię za te bonusowe 1 zakład i od razu przegram to po zabawie, czy jakoś będę mógł przerzucić z 1 salda na 2 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom