>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Prawo w Polsce mówi o zakazie gry u bukmacherów. - Wiec czemu grasz?
Nie obchodzi mnie ich regulamin, obchodzą mnie fakt, i to jak wygląda sytuacja.
A sytuacja wygląda tak, że bez żadnego problemu środki wypłaciłem.
Oczywiście, że nie zabiorą ma kasiory nawet jak co pójdzie nie tak, co najwyżej dostanie jej zwrot.
Więc wtedy sobie założy konto, które nie kosztuje nic. - To jasne że robiąc taki &#39;przekręt&#39; trzeba liczyć się z problemami...
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Prawo w Polsce mówi o zakazie gry u bukmacherów. - Wiec czemu grasz?
Nie obchodzi mnie ich regulamin, obchodzą mnie fakt, i to jak wygląda sytuacja.

A sytuacja wygląda tak, że bez żadnego problemu środki wypłaciłem.



Więc wtedy sobie założy konto, które nie kosztuje nic. - To jasne że robiąc taki &#39;przekręt&#39; trzeba liczyć się z problemami...
prawo w PL nie zabrania grania w gry bukmacherskie, gdyby tak było to by nie powstawały naziemne punkty do grania w zakłady. Zabrania reklamowania firm bukmacherskich. A to różnica.

Ponawiam pytanie, czy ktoś próbował drukować kupony ze strony sts ? Gdy nacisnie WYDRUKUJ pojawia mu sie kupon do drukowania czy biale okno ?
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Prawo w PL nie zabrania grania w gry bukmacherskie, gdyby tak było to by nie powstawały naziemne punkty do grania w zakłady. Zabrania reklamowania firm bukmacherskich. A to różnica.
Ponawiam pytanie, czy ktoś próbował drukować kupony ze strony sts ? Gdy nacisnie WYDRUKUJ pojawia mu sie kupon do drukowania czy biale okno ?
Naziemni bukmacherzy odprowadzają podatek, taka małą różnica. - Grac u internetowych oficjalnie nie możesz.
Żeby nie odbiegać od tematu, czy zwroty również liczą się do obrotu?
 
W 0

wersu

Użytkownik
Witam. Ja mam znów pytanie odnosnie rejestracji w sts. Mianowicie wszystko idzie ok, aż do mmentu podania fotokopii dowodu, nie mogę wkleić za cholere, skan zrobiony zapisany na dysku i nic, pierwszy raz spotkałęm się z taką sytuacją, może ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać? Z góry dzieki za informacje.
 
F 2

future0

Użytkownik
A ja mam jeszcze takie pytanie, skoro jest ten podatek 12% to jak wygląda sprawa z podatkiem od dochodu ? Musze to uwzględniać czy nie ?
 
F 2

future0

Użytkownik
Witam. Ja mam znów pytanie odnosnie rejestracji w sts. Mianowicie wszystko idzie ok, aż do mmentu podania fotokopii dowodu, nie mogę wkleić za cholere, skan zrobiony zapisany na dysku i nic, pierwszy raz spotkałęm się z taką sytuacją, może ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać? Z góry dzieki za informacje.
na innej przeglądarce spróbuj, u mnie chyba na IE nie chciało działać, odpaliłem Chrome i poszło
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Naziemni bukmacherzy odprowadzają podatek, taka małą różnica. - Grac u internetowych oficjalnie nie możesz.
Żeby nie odbiegać od tematu, czy zwroty również liczą się do obrotu?
Można, można grać u internetowych. Prawnicy to tak zrobili, że miejscem zawarcia zakładu jest np Malta, to tak jak byś pojechał do Monaco zagrać w ruletkę, nie odprowadzasz od tego podatku w Polsce i tak samo z zakładami zawieranymi w internecie.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Naziemni bukmacherzy odprowadzają podatek, taka małą różnica. - Grac u internetowych oficjalnie nie możesz.
Żeby nie odbiegać od tematu, czy zwroty również liczą się do obrotu?
zwroty masz rozliczone po kursie 1 a zeby sie liczylo do obrotu musi byc kurs min. 1.7 wiec niestety ale sie nie licza.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Support nie odpowiedział mi od 2 dni, zresztą już nie potrzebuję odpowiedzi bo przegrałem u nich cały bonusik. Jednak obsługa - tragedia, a to, że nie liczą się zwroty to znowu jakiś polski wymysł. U wszystkich dobrych buków u których grałem bonusy liczył się obrót stawkami, a nie wynik ewentualnego zdarzenia także wszystkie zwroty też się liczyły. Zwroty oczywiście wynikające z DNB albo jakiś handi. Zwroty z powodu anulowania całego zdarzenia oczywiście nie.
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Z bonusem wszystko ok???? Bo chce dzisiaj wpłacać a widze że niektorzy jakieś problemy mieli ale u większosci wszystko ok.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
ja już 2 razy wypłacałem, raz 200 zł w piątek doszło w pon. I bonus który obróciłem zleciłem wczoraj wieczorem wypłatę, doszło teraz właśnie o 15 ???? bardzo szybko i sprawnie.
pOnawiam pytanie, ma ktos problemy z drukowaniem kuponów na stronie sts?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
pOnawiam pytanie, ma ktos problemy z drukowaniem kuponów na stronie sts?
Ponieważ ponawiasz, z ciekawości zaglądnąłem choć nie mam takiej potrzeby ;)
Nie pojawia się u mnie strona kuponu do drukowania i nie drukuje.
(Zaznaczam, że nie mam przypiętej drukarki tylko kreator .pdf).
Może to być jednak kwestia przeglądarki (FF) i (nie)wyskakujących okienek, blokady niektórych stron, niewyczyszczonych ciasteczek itp.
 
J 5

jawa123

Użytkownik
mi tez nie dziala strona, glowna chodzi ale chce rejestracje to juz nie trybi, jedynie jak klikne zapomnialem hasla to przejdzie dalej, a tak to lipa
 
G 42

gks711

Użytkownik
Założyłem konto i dostałem email , że za kilka minut moje dane będą zweryfikowane. Minęły 4h i nadal nie dostałem potwierdzenie - na konto mogę się zalogować. Ktoś wie dlaczego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom