>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Promocja trwa ażdo zakończeniaa, czyli nie wiadomo do kiedy.
Tak, masz środki bonusowe i swoje &quot;własne&quot; na oddzielnych &quot;stanach&quot; i musisz się przełączyć na bonus (klikając na pieniądze pokazane przy bonusie), żeby obstawiać za bonus).
 
C 0

calibra

Użytkownik
Promocja będzie trwała bardzo długo jeszcze , pisali że bonus dla pierwszych 20k osób , a mając 0 pkt jest się w rankingu online na 8765 miejscu.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
i wlasnie takie geniusze intelektualne chca ogrywac bukmacherow ;D ;)
Nie wiem do czego pijesz, obracam 5 bonus w sts, na każdym jestem powyżej 1k do przodu, więc to że nie wiem co to jest jakiś certyfikat nie znaczy że nie umiem stawiać. Nigdzie na stronie sts nie jest wyjaśnione. Właśnie taki ignorant i hipokryta chce ogrywać buków i wypowiada się na forum nie mając zielonego pojęcia o czym pisze. ????
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Od środy czekam na zwrot depozytu na konto wbk bank zachodni. Ile czekaliście na kase w tym banku? Wiem, że to dopiero 2 dni, ale liczyłem, że dojdzie przed weekendem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Od środy czekam na zwrot depozytu na konto wbk bank zachodni. Ile czekaliście na kase w tym banku? Wiem, że to dopiero 2 dni, ale liczyłem, że dojdzie przed weekendem.
Pisało parę stron wcześniej do 5 dni....
 
nayde 3

nayde

Użytkownik
wpłaciłem kase, dostałem bonus, wypłaciłem depozyt, a gdy próbuje postawić mecz pojawia się informacja, że nie mam środków na koncie. wtf?
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
A gdy próbuje postawić mecz, pojawia się informacja, że nie mam środków na koncie.
Przełącz tam na górze ze środków depozytowych, na środki bonusu.
*Po prostu kliknij na środki bonusowe i wtedy spróbuj zagrać coś. :cool:
 
socham 52

socham

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj o godzinie 17 dwieście złotych o 17:05 zleciłem wypłatę a dzisiaj przed 14 miałem kase na koncie w alior sync ???? Polecam!
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
27 koniec bonus 200zl ma byc na dniach jakiś nowy bonus dla nowych na innych warunkach pewnie z jakimś obrotem a nie wyplata depo od razu
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Skąd ta informacja? - Oczywiście jeśli wpłaciłem wcześniej, obracać mogę bez problemu?
Podali na fanpage&#39;u na facebooku ????

Informacja na facebooku

Drodzy Gracze!

Z dniem 27 marca kończy się obecna promocja bonusowa! Jeśli jesteś zarejestrowanym Graczem, jednak nie zasiliłeś jeszcze konta i nie otrzymałeś bonusu powitalnego dziś masz ostatnią szansę, żeby go odebrać! Nowa promocja bonusowa będzie skierowana wyłącznie do nowo zarejestrowanych Klientów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom