>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
T 3

tom91ek

Użytkownik
Również czekam na potwierdzenie, maila tez nie dostałem, ale na konto sts na luzie moge wejść ... Na każdym kroku na drodze zakładania konta w sts i późniejszym graniu mam jakies problemy nie z mojej winy :p zaraz sie okaże że czas bonusa sie skończy ... i weź tu człowieku bądź spokojny :p
Edit:
babka z pomocy online, stwierdziła że konto już jest w pełni aktywowane, więc można kasiorke wpłacać. Podejrzewam, że inni tak samo nie wiedzą, że konto mają już aktywowane ;)
 
P 0

pszmek

Użytkownik
nie wiem czy juz bylo, moze przeoczylem, ale co moze stac sie w wypadku gdy dane konta uzytkownika sts nie sa zgodne z kontem bankowym?
 
C 0

calibra

Użytkownik
Witam , a ja wam dam radę na przykładzie co mnie spotkało wczoraj dostałem bana na 2 konta , pierwsze miałem na siebie dane wszystkie były ok , 2 założyłem na mamę + jej własne konto bankowe też prawidłowe nic nie zmyślane , i po jednym dniu zablokowali oba konta , dodam iż mam zmienne IP .Także za taki sam adres zamieszkania blokują ???? aha i oczywiście kasę zgarnęli i ani myślą oddać pfff.
P.S A co do waszych pytań z adresem konta , kolega robi tak że numer konta podaje własny , a dane wpisuje z pożyczonego dowodu , nie sprawdzają tego bo niby jak , do przelewu wystarczy i tak tylko numer konta dane się nie liczą.
 
A 0

adg04

Użytkownik
Witam , a ja wam dam radę na przykładzie co mnie spotkało wczoraj dostałem bana na 2 konta , pierwsze miałem na siebie dane wszystkie były ok , 2 założyłem na mamę + jej własne konto bankowe też prawidłowe nic nie zmyślane , i po jednym dniu zablokowali oba konta , dodam iż mam zmienne IP .Także za taki sam adres zamieszkania blokują ???? aha i oczywiście kasę zgarnęli i ani myślą oddać pfff.

P.S A co do waszych pytań z adresem konta , kolega robi tak że numer konta podaje własny , a dane wpisuje z pożyczonego dowodu , nie sprawdzają tego bo niby jak , do przelewu wystarczy i tak tylko numer konta dane się nie liczą.
I bardzo dobrze,wreszcie się wzięli za naszych forumowych cwaniaczków najniższego formatu,mam nadzieje że każdy baran w ten sposób pozbędzie się 200 depozytu ;D
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Widocznie kolega zrobił błąd... jakiś podczas rejestracji i nastraszył tutaj niepotrzebnie także spokojnie. Rejestrujcie ;)
 
M 0

m_26s

Użytkownik
Probował ktoś zakladać drugie konto STS na takim samym koncie bankowym?(Chyba,gdzies tu było ,ale nie chce mi sie szukać)..
 
C 0

calibra

Użytkownik
Nie jest to zgodne z regulaminem , Ale da się do czasu jak im nie podpadniesz . Banki nie udostępniają danych osobowych po samym numerze konta ! Jeśli będziesz robił wypłatę sts może jedynie sprawdzić czy w swojej bazie nie ma 2 kont z takim samym numerem , jak są to oczywiście blokada.
 
S 0

stasinho

Użytkownik
1.Nadal wszystko śmiga? Wpłacam 200 - dostaje bonus - wypłacam 200 - działam na bonusie?
2. Kurs 1,7 którym trzeba obracać to zarówno AKO przykładowo 3 mecze po niskiej stawce jak i SOLO 1 mecz 1,7?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
1.Nadal wszystko śmiga? Wpłacam 200 - dostaje bonus - wypłacam 200 - działam na bonusie?
2. Kurs 1,7 którym trzeba obracać to zarówno AKO przykładowo 3 mecze po niskiej stawce jak i SOLO 1 mecz 1,7?
Tak nadal wszystko jest na tych samych zasadach korzystaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 2

future0

Użytkownik
Probował ktoś zakladać drugie konto STS na takim samym koncie bankowym?(Chyba,gdzies tu było ,ale nie chce mi sie szukać)..
nie da się, oprócz weryfikacji nr konta mają też weryfikacje pesel, nie da się zrobić dwóch kont na ten sam
 
T 15

temp

Użytkownik
Banki nie udostępniają danych osobowych po samym numerze konta ! Jeśli będziesz robił wypłatę sts może jedynie sprawdzić czy w swojej bazie nie ma 2 kont z takim samym numerem , jak są to oczywiście blokada.
STS może nie sprawdzi danych, ale bank może sprawdzić i odrzucić przelew gdy się nie zgadzają. Pewnie dla mały kwot nikt tego nie sprawdza, ale duży przelew może być podany dodatkowej weryfikacji i wszystko wyjdzie.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Czy bonus dopisują natychmiast? czy są 2 stany konta bonusowe i depozytowe?tzn czy przy robieniu zakładów mogę wybrać między kasą z bonusu a depozytu?
rozchodzi się o to czy mogę już bezpiecznie obstawiać przed wypłatą czy lepiej najpierw zlecić wypłatę poczekać na kasę a dopiero później obstawiać

wiadomo do kiedy trwa promocja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom