>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Moze wystarczy tego pucowania sie kto ile zalozyl? Im mniej firmy wiedza to tym lepiej, a takie informacje niczego dobrego nam nie dadza. Jesli cos uwzam na pw takie cos?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Niestety ten watek pokazuje jaki marny poziom jest na forum i ile przegrancow gra u buka. 1-2 konto rozumiem ale zeby zawracac sobie gitare skanowaniem od innych dowodow, braniem numerow kont i zakladac multikonta to juz przesada. Ktos ogarniety potrafi wykorzystac ten czas na znalezienie konkretnego szura czy przedzialu i zyska na tym o wiele wiecej i straci mniej czasu. Ogarnijcie sie. Stawiam ze 95% nie ma nawet szans na wyplate tego bonusu bo wszystko oddaja bukowi no a reklama przednia dla firmy biorac taki procent wiec niekoniecznie sts to idioci jak wielu sadzi hehe
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego Marny poziom forum ? Jeżeli ktoś potrafi skorzystac z oferty zarobić na tym to już jest przegrańcem ?. Chyba mocno się zagalopowałeś pewnie chodzi Ci o to że Bet365 znów Ci daje 50 zł.... bonusu. Jeżeli można wykorzystać to że Chca złapać klientów i im to nie przeszkadza to trzeba to robić. Ja Ci mogę udowodnić że wszystkie cztery wypłaciłem bez problemu a nawet na tym zarobiłem. I co w tym złęgo ? hmm
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
No i wlasnie w tym rzecz. Bonushunting połączony z surebetami + mozliwosc gry na kilka kont ( zweryfikowanych i w 100% prawidłowych ) , daje stałe choć nieregularne zyski w każdym roku. Lepsze to niz finansowanie dzialalnosci bet365 ;)
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Wpłacał i wypłacał ktoś pieniądze z jednego konta bankowego na rożne konta w STSie? Moga być jakieś problemy?
 
P 0

panmalpa

Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie, gdy obrócę ten bonus 4 razy i ostatecznie będę miał sporo więcej niż 200 zł to na poczet depozytu przejdzie cała wygrana czy tylko 200 zł????
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Wpłaciłem 200 zł dziś, zleciłem od razu 200 do wyplaty. Ale nie wiem czy mi wyplaca te 200 bo postawilem pare zaklad i teraz do wyplaty pisze 180zl. Jak to wygląda?
 
nayde 3

nayde

Użytkownik
Żeby uzyskać bonus trzeba się tylko zarejestrować i przelać pieniądze czy coś jeszcze? Długo wpłacona kwota będzie &quot;wracać&quot; na konto?
 
A 4

alebum

Użytkownik
porażka straszna stawiałem mecz Żalgiris - Real do teraz wisi nierozliczony .... szybkość rozliczania zakładów kosmiczna ^^
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Może łaskawie zobacz na poprzednich stronach co trzeba zrobić, byc moze nie dasz sobie z tym rady. Jak wy sobie dajecie rade w życiu jak ku..wa nie potraficie przeczytać czegos co juz było milion razy opisywane.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Czy dobrze zrozumiałem, że wpłacam 200zł, dostaje bonus 200zł, po czym te wpłacone 200zł mogę od razu wypłacić? Dodatkowo to, co ugram za ten bonus też będę miał na koncie? Jeśli tak, to natychmiast robię konto ;dd..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom