>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
M 0

misterdepko

Użytkownik
cały luty czy do końca lutego i koniec promo bo to jest różnica ?
z tego co ja pytałem na LC to nic babce nie było wiadomo aby promocja trwała tylko do końca lutego
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja pytałem a Live Czacie i mówiła że trwa Cały Luty to oznacza że do końca lutego będzie na pewno a później zdecyduje juz &#39;&#39;góra&#39;&#39; muszą tak pisać aby ludzie się rejestrowali. Chyba że pytałeś po mnie i zapadała inna już decyzja ja pytałem przedwczoraj około południa.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Witam. Przejrzalem ten temat i nie moge znalezc podobnego problemu. Otoz zarejestrowalem sie w sts dawno, nim byly mozliwe jeszcze zaklady online i na pewno minely te 2 miechy o ktorych mowili. Jednak jak chce sie zalogowac to prosza o pesel, skany itp w celu &quot;dokonczenia rejestracji by moc grac&quot; i teraz nie wiem czy ta niedokonczona rejestracja dawno temu przekresla moj udzial w tej promocji? Jest gdzies na ich stronie sekcja z bonusami, gdzie sprawdze czy jakis mi przysluguje? pozdrawiam ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Ile czekaliście na wypłatę pieniędzy na konto bankowo? Mowa tutaj o wypłacaniu pieniedzy wpłaconych tylko aby uzyskać bonus.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Ech pozostaje nadzieja, że przedłużą promocję, bo niestety ich support już mi 2 dni nie odpisuje na emaila a na online czacie ciągle jest napisane, spróbuj później... ;p Szkoda, by taka promocja przeszła koło nosa, ale... w sumie przecież mógłbym wpłacić i trochę poczekać aż przyznają/nie przyznają bonusu i wypłacić...
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jeżeli robisz to umiejętnie.
Możesz to rozwinąć. Bo ja mam założone 4 na jednym kompie z jednego IP. Loguje się z jednego IP. Przeglądam wszystkie 4 w odstępie kilku minut. Na 2 obróciłem bonus i wypłaciłem kasę, na 3 przegrałem. I na jednym zostało mi jeszcze trochę do obrotu
 
M 0

misterdepko

Użytkownik
Możesz to rozwinąć. Bo ja mam założone 4 na jednym kompie z jednego IP. Loguje się z jednego IP. Przeglądam wszystkie 4 w odstępie kilku minut. Na 2 obróciłem bonus i wypłaciłem kasę, na 3 przegrałem. I na jednym zostało mi jeszcze trochę do obrotu
no to nie robisz tego &quot;umiejętnie&quot;
przypuszczam że amatorka z stsu jest jedynym bukmacherem oferującym bonus w którym twoje konto nie zostało zablokowane razem ze środkami .
i dla dobra trwania tej promocji zakończmy temat &quot;kilku kont&quot; co bystrzejsze istoty sobie poradzą żeby skorzystać sprytnie kilka razy,a te mniej.. no cóż może za pierwszym razem uda się z 200stu wygrać milion ;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
MisterDepko słyszałeś takie powiedzenie:
&quot;Jak się daje to się kraje&quot;
Nie ma się co doszukiwać niepotrzebnych problemów ze zmianą IP. Jest możliwość z jednego to można to wykorzystać. A umiejętnie moim zdaniem to znaczy skutecznie.
Ot takie moje zdanie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom