>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
F 2

future0

Użytkownik
Ok, dzięki za odp.
A i jeszcze jedno pyt.:
Gdzieś wyczytałem, że wypłaty powyżej 1tys. idą dłużej niż mniejsze ? czy ktoś może to potwierdzić / zaprzeczyć ?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Ok, dzięki za odp.
A i jeszcze jedno pyt.:
Gdzieś wyczytałem, że wypłaty powyżej 1tys. idą dłużej niż mniejsze ? czy ktoś może to potwierdzić / zaprzeczyć ?
Chyba nie ma jakiejś reguły u mnie wypłata na wyższą kwotę pow tys.przyszła szybciej tj 2 dni robocze /zleciłem w piątek rano w poniedziałek już było na koncie/, niż zwrot pierwszych 200 zł które szły 10 dni.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
ktos kto kilka razy obracal tym bonusem, moze powiedziec, czy da sie 2x zarejestrowac na te same dane, czy bez szans raczej? ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie wiem, czy było, ale czy mogę podać przy rejestracji nie swoje konto bankowe ? Wypłata dojdzie ?
Dojdzie niema z tym problemu. Przecież oni tak na prawdę do końca nie potrafią sprawdzić czy to twój rachunek bankowy.
Sam podałem konto innej osoby i doszło.
 
P 0

panmalpa

Użytkownik
jeżeli wpłacę 100 to drugą 100 dostanę od razu i będę miał 200 na koncie ?czy najpierw muszę obrócić tą 100 4 razy i dopiero wtedy dopiszą mi ten bonus??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
jeżeli wpłacę 100 to drugą 100 dostanę od razu i będę miał 200 na koncie ?czy najpierw muszę obrócić tą 100 4 razy i dopiero wtedy dopiszą mi ten bonus??
Dostaniesz od razu i będziesz miał 200, a 100 będziesz mógł od razu wypłacić bez żadnego grania i potem próbować obrócić to 100zł bonusowe ????
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Nie pozmieniało się przypadkiem z tym natychmiastowym wypłacaniem wraz z początkiem marca:
&quot;3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu
na ekonto w terminie określonym w pkt. 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w
niniejszym regulaminie. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu,
wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 200,00 zł.
3.2. Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 120 dni od dokonania wpłaty na ekonto, dokonać
zawarcia jednokrotnie lub kilkukrotnie dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą
czterokrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w
terminie wskazanym w pkt. 2.3.
3.3. Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3.2 pozostała kwota bonusowa zostanie
przypisana do ekonta z możliwością dalszej gry lub wypłaty.&quot;
???
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Polecam.

W niedzielę wpłaciłem, 200 odrazu wypłaciłem, kolejne 200 odrazu w ten sam dzień udało się obrócić na 600 i już kolejnego dnia (dzisiaj, poniedziałek) pieniązki na koncie.✅
 
G 0

gzvw

Użytkownik
wplacilem 200, dostalem 200 bonusu, 2 minuty pozniej wyplacilem swoje 200 zl i zostal mi sam bonus. Obrocilem nim bez problemu i kasa przeskoczyla z bonusu do depozytu. Przelew do nich przez transferuj idzie mi do 5 minut.

Bardzo przyjemny bonus, tylko nie atakujcie go zbyt pazernie ;)

kurs 1,7 musi byc łączny kuponu, a nie pojedynczego zdarzenia
 
G 0

gzvw

Użytkownik
nie jestem pewny, ale mi chyba przeskoczylo do depozytu po wygraniu łącznie 800 zl, a nie postawieniu, bo jak patrze w historie to w momencie przeskoczenia nie postawilem zakladow na laczna sume 800 zl,
kurs 1,7 calego kuponu musi byc nie jednego zdarzenia
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Dzięki wielkie Panowie za duże zainteresowanie tym bonusikiem i częste posty na jego temat. Dzięki temu sam się skusiłem i jestem z tego bardzo zadowolony. Sts czy inne totolotki omijam szerokim łukiem, ale akurat dzięki tej promocji sts złapał plusa, do tego ta ich strona jest dobrze zrobiona (widać, że już masksymalnie musieli zrobić ją wygodną i przejrzystą dla niektórych klientów ziemniaków, którzy to boją się internetu).

Żeby mój post miał jakąś merytoryczną wartość napiszę coś dla zastanawiających się nad rejestracją w stsie i zgarnięcie bonusu:
Rzeczywiście od razu po otrzymaniu bonusu można cofnąć swoje pieniądze na konto, mi doszły następnego dnia, więc jest ok. Bonus trzeba obrócić 4 razy po kursie zwykłym lub ako większym niż 1,70. Od razu gdy to zrobisz, kasa z &quot;bonusowej&quot; zmienia się w &quot;depozytową&quot; i jest gotowa do wypłaty z stsu. Tutaj wypłata, szła również 1 dzień, więc jest jak najbardziej OK.

Polacam, korzystajcie wszyscy :p
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Panowie orientuje sie ktos, czy jesli ja korzystalem z bonusa w sts i chcialby moj brat z tego samego ip zalozyc konto i skorzystac to bonus jemu sie tez nalezy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom