>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Mam pytanko, da się jakoś zobaczyć ile zostało do obrotu do końca bonusu, czy trzeba samemu liczyć?
Pytanie nr 2: jeśli np. odwołają ten bonus, a ja nie zdążę go obrócić, zastrzegają sobie prawo do zabrania jego oraz wygranych z niego? Bo niestety nie doczytałem i nie mogę tego znaleźć?
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dzięki. Swoją drogą zastanawialiście sie nad sensem z ich strony, tzn. czemu wystawili ten bonus? Na pewno wielu jest takich cwaniaków jak my co wpłacamy i wypłacamy :p. Więc na czym oni zarabiają?? Trochę podchwytliwym chwytem jest to, że jak postawicie kupon to zabiera z depozytu... trzeba kliknąć na Bonus, aby tam był zielony &quot;ptaszek&quot;, i wtedy grać! Nigdzie nie pisało nic o tym.. Prawie się na to sam nabrałem, więc uważajcie na to. Zyskują klientów masę, ale czy na stałę... ciekawe, ciekawe to z tym bonusem ???? .
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Dzięki. Swoją drogą zastanawialiście sie nad sensem z ich strony, tzn. czemu wystawili ten bonus? Na pewno wielu jest takich cwaniaków jak my co wpłacamy i wypłacamy :p. Więc na czym oni zarabiają?? Trochę podchwytliwym chwytem jest to, że jak postawicie kupon to zabiera z depozytu... trzeba kliknąć na Bonus, aby tam był zielony &quot;ptaszek&quot;, i wtedy grać! Nigdzie nie pisało nic o tym.. Prawie się na to sam nabrałem, więc uważajcie na to. Zyskują klientów masę, ale czy na stałę... ciekawe, ciekawe to z tym bonusem ???? .
Przez tyle lat zarobili dużo i jeszcze więcej. Wiec co to dla nich za strata. :cool:
No a dwa, przecież nie każdy obróci ten bonus, nie jeden przegra szybko całość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

keirinha93

Użytkownik
Próbowałem założyć konto ale przy rejestracji wyskakuje mi info że mają już mój nr PESEL w bazie a ja pierwszy raz próbuję założyć u nich konto, a nie możliwe by ktoś użył mojego PESEL-u gdyż nie przypominam sobie by posiadał skan mojego dowodu. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
pewnie czeste zjawisko, jesli ktos nieroztropny daje swoj skan dowodu komus i tak sie wlasnie dzieje, nic juz nie mozesz zrobic
 
I 0

ilokop

Użytkownik
sts
mam pytanie jak zarejestruje konto na brata a podam nr konta np moj lub matki i dokonam wplaty z tego konta to dochodzi kasa?
 
A 0

adg04

Użytkownik
mam pytanie jak zarejestruje konto na brata a podam nr konta np moj lub matki i dokonam wplaty z tego konta to dochodzi kasa?
nie odpisywać na takie pytania wszelkiej maści drobnym złodziejaszkom i cwaniaczkom,jak któryś jełop polaczek straci depozyt to się oduczy kombinować bo potem przez takich baranów nie ma dla nas promocji korzystających uczciwie.
wystarczy spojrzec na reszte postow tego nieudacznika,z 20 kont juz zalozyl a dalej jest tepym baranem i nie wie jak to zrobic sprawnie zeby sie nie polapali,z IQ 30 bedzie ciezko bukmachera ograc ;)
a potem placz w tematach bo depozyt zabrali i &quot;UWAGA OSZUSCI !!!!!&quot; ;d
 
T 15

temp

Użytkownik
Próbowałem założyć konto ale przy rejestracji wyskakuje mi info że mają już mój nr PESEL w bazie a ja pierwszy raz próbuję założyć u nich konto, a nie możliwe by ktoś użył mojego PESEL-u gdyż nie przypominam sobie by posiadał skan mojego dowodu. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
Zapytaj brata, siostry, matki, ojca, wujka, kuzyna itd... z postów na tym forum można wywnioskować, że często ludzie rejestrują konta na członków rodziny. Jeżeli okaże się, że faktycznie nikt nie założył konta na twoje dane, to pisz do STSu, może ktoś błędnie wprowadził pesel i oni tego nie zauważyli przy weryfikacji.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Mam taki pytanie.Ktoś trafił w sts kupon zagrany za 200zł (bonus) i wygrał 2000.Lecz nadal tej kasy nie może wybrać ponieważ trzeba zagrać łącznie za kwotę 800zł.Wię jeżeli postawi w meczu udner za 300 i over za 300 to będzie ta kasa &quot;czysta&quot; do wybrania?
 
A 0

adg04

Użytkownik
Mam taki pytanie.Ktoś trafił w sts kupon zagrany za 200zł (bonus) i wygrał 2000.Lecz nadal tej kasy nie może wybrać ponieważ trzeba zagrać łącznie za kwotę 800zł.Wię jeżeli postawi w meczu udner za 300 i over za 300 to będzie ta kasa &quot;czysta&quot; do wybrania?
maja wtedy prawo zablokowac ci konto wraz z srodkami,nie wiem jak u nich ale u innych bukow w czasie promocji takie rzeczy sa kategorycznie zabronione i raczej nie warto dawac pretekstu do stracenia kasy jak mozna to zagrac under w sts i over np w b365 ;]
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
maja wtedy prawo zablokowac ci konto wraz z srodkami,nie wiem jak u nich ale u innych bukow w czasie promocji takie rzeczy sa kategorycznie zabronione i raczej nie warto dawac pretekstu do stracenia kasy jak mozna to zagrac under w sts i over np w b365 ;]
??? Dlaczego? co ich to obchodzi jak zagram byle za 800zł łącznie i tyle....jak pogram tu za 300 i w bet365 za 300 to nie będe spełniał warunków do wypłaty.Zwyczajnie chce zagrać za 600 w sts na opcje przeciwne
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
??? Dlaczego? co ich to obchodzi jak zagram byle za 800zł łącznie i tyle....jak pogram tu za 300 i w bet365 za 300 to nie będe spełniał warunków do wypłaty.Zwyczajnie chce zagrać za 600 w sts na opcje przeciwne
Czy Ty nie umiesz czytać? Zamkną Ci konto jak tak zagrasz, bo nie można grać przeciwstawnych zdarzeń. Jest to napisane w regulaminie, który sam zatwierdziłeś. To zagraj np. na under na sts za 600, a na bet365 na over za tyle żebyś stracił jak najmniej. Tak trudno na to wpaść?
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Czy Ty nie umiesz czytać? Zamkną Ci konto jak tak zagrasz, bo nie można grać przeciwstawnych zdarzeń. Jest to napisane w regulaminie, który sam zatwierdziłeś. To zagraj np. na under na sts za 600, a na bet365 na over za tyle żebyś stracił jak najmniej. Tak trudno na to wpaść?

Wpadłem na to lecz zapomniałem że nie można grać przeciwstawnych meczy w STS.Zgubiłem sie chwilowo :-|
Dzięki
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Ogromny plusik dla STS! Wpłaciłem w piątek wieczorem i odrazu wypłaciłem pierwszą wpłatę. Mam bonusu ponad 250 zł i zostało niecałe 300 do obrócenia, a dziś rano kaska już na koncie! ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
U mnie podobnie. Wczoraj o 21 wpłaciłem 200zł ,bonusik wpadł , zleciłem wypłate i dziś o 11 już sianko na koncie. ????
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
miał ktoś problem z &quot;Nie posiadasz wystarczającej kwoty na koncie.&quot;?
Wpłaciłem, zleciłem wypłatę i przełączyłem się na bonus i takie coś...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom