>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
No to wyjściowe bez niespodzianek.
Coś czuję że może być łatwiej niż się wydaje, bo Brazylia też po zmianie strefy czasowej i może to wyglądać u nich jak u Japończyków i Kanady
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak dla laika, Kurek to jest az taki dobry? Czy on jak Ronaldo gra za za nazwisko?
Jak dla mnie to on jest najslabszy zawsze z szóstki na boisku.
Konczy co 3 piłkę jak dobrze pójdzie.
Kojarzy mi sie zawsze z płaczem po jakis wpadkach.
Czemu on gra?
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Podziwiam Grbica za cierpliwość do
Ty myślisz że co 10 minut są okazje? To nie burdel że wchodzisz i masz
No tak, 1,50 to była mega okazja🤣
Wieczór też mi zrobiłeś 🤣🤣
Post automatycznie złączony:

przeciez to podwojna zmiana byla wtf??
Bołądź wchodzi, kończy dwie piły, a ten dalej ciśnie Kurka🤣
Grbic ma chyba kryzys wieku średniego?😉
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Bołądź wchodzi, kończy dwie piły, a ten dalej ciśnie Kurka🤣
i jaka zagrywke dal od razu

dobra brazka to juz odplynela. grali mega ale tu musieli zlamac nas na 3-0, w koncowce drugiego sie nie udalo no i jest jak jest. i tak polowa akcji w drugim gdzie konczyli ataki z trybun to byly jakies odklejone herezje

e
leal jednak zyje no to jednak nie odplyneli
 
Ostatnia edycja:
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Codziennie 1,2 mi podaj które wejdzie. Umiesz czytać w ogóle bezjajeczny typie? Śmiejesz się z 1,5 a powiedz ile dzisiaj przegrałeś 😅😅😅😅😅
Post automatycznie złączony:

srinek lamusie dawaj na ring ale to jutro jak już wrócisz z roboty na wózku 😅😅
e klaunie idz tam liczyc kase po wygranej holandii w koncu "tak sie zarabia hajs"


chociaz tam to uciekles z podkulonym ogonem jak z ciebie beke cisneli



Ale była zmiana, jednak trenejro stwierdził że nie będzie dobijać Kaczmarka 🤭
a jak kaczmarek mialby wejsc z trybun? przeciez go w skladzie meczowym nie ma
podwojne zmiany w siatkowkce na poprawe ustawienia to normalka, ja nie wiem w ogole o czym my rozmawiamy
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
1000012890.jpg

Tutaj mozna zobaczyc jak dziala "Hawk eye".
Po bloku Fornala pilka wpada w linie i wywolany aut.
Zaczynam watpic w te niektore asy serwisowe
 
F 113

fifikosa

Użytkownik
Moim zdaniem wygląda to nieciekawie. Trzeba się modlić żeby zabrał Bołądzia zamiast Kaczmarka, dodatkowo na przyjęciu też różnie może być Śliwka totalnie bez formy pojedzie bo jest pupilkiem, Fornal i Leon w 1 szóstce, moim zdaniem obaj mogą się zaciąć i co wtedy? Semeniuk sezon w klubie nienajgorszy, obecna liga narodów powiedziałbym, że średniawka, na pewno to nie jest to co za czasów Zaksy no i Śliwka, który w obecnej formie jak wejdzie na boisko to nic nie dodaje drużynie i to na tyle bo Bednorz zostanie sobie w domku ew. na trybunach. Wszystko to wygląda tak jak na poprzednich igrzyskach, gdzie Heynen zabrał "swoich ulubieńców" (np. Kubiak), który był totalnie bez formy + kontuzjowany na blokadach a i tak go forsował (przypominam, że wtedy w kapitalnej formie był właśnie Semeniuk). NIe chcę narzekać i źle mówić na kadrę, ale takie są fakty, chciałbym żeby ludzie popatrzyli jak to wyglądało w przeszłości żeby teraz nie dopuszczać do takich sytuacji, ale tak jak wspomniałem Grbić na ten moment robi wszystko tak samo jak Heynen, liczę, że chociaż Bołądź się załapie a Bednorz to już było marzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
S 29K

sobolekk

Użytkownik
jak trenejro dalej bedzie grał tym Kuriem to nie ma co liczyc na Olimpijski medal.
Ty chyba czegos nie rozumiesz. To sa przygotowania pod io. Medalu to nie bedzie z przecietnym boladziem. Liga Narodów jest nie istotna, trzeba odzyskac forme kurka bo tylko on ma potencjał godnu światowej topki na tej pozycji. Boladz pewnego poziomu nie przeskoczy na przelomi calego turnieju
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Mało śledzę LN w tym roku, ale dziwiło mnie to, że nawet na moment nie wszedł Huber, więc co za tym idzie - tak jak kolega wyżej pisze - LN jest mało ważna, gdyby nie nasza pozycja w światowej siatkówce to wyłożylibyśmy na nią krótko mówiąc lache, a wczoraj powiedzmy półrezerwowym składem i tak wygraliśmy i jednocześnie wydaje mi się, że najtrudniejszy dla nas krok został zrobiony - reszta będzie swego rodzaju formalnością.
 
Do góry Bottom