>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

pinio1111 140,3K

pinio1111

Użytkownik
Bułgaria - Słowenia
over 3,5seta 1,97

Próbuję w stronę Bułgarów.
Mam przeczucie, że Słowenia może dziś pograć lekko rezerwowym składem. Ich sytuacja w rankingu FIVB jest bardzo komfortowa, szczególnie biorąc pod uwagę, iż będą gospodarzami ostatniego turnieju LN. Dlaczego więc nie dać pograć chłopakom z ławki? Może się mylę, ale idę w tą stronę już teraz, bo po ogłoszeniu wyjściowych szóstek kursy mogą się pozmieniać.
Oczywiście na tą chwilę nie gram tego za max stawkę, ale też i nie za drobne, gdyż uważam że min 4 sety mogą tu być nawet jeśli Słowenia wyjdzie podstawą.
Młodzi Bułgarzy na 7 meczy, tylko dwa razy przegrali do zera, ale i w tych meczach byli blisko ugrania seta. Z pewnością jest to drużyna przyszłościowa i gra w LN zaprocentuje im w kolejnych imprezach. Nawet bukmacherzy zaczęli już ich bardziej doceniać i nie wystawiają już kursów z kosmosu, jak to było podczas pierwszego turnieju LN.
Słowenia natomiast na 7 meczy zgubiła sety w 5 spotkaniach, a 3:0 ograli Turków i Polskę.
Słoweńcy to zespół, który dość mocno eksploatuje swoich najlepszych siatkarzy. Oczywiście wynika to z krótkiej ławki, a raczej różnicy w poziomie gry zawodników rezerwowych. Cretu musi w końcu dać odpocząć liderom zespołu, mając w perspektywie IO i kiedy to zrobić jak nie przeciwko młodej drużynie Bułgarii?
Tak jak pisałem, mogę się mylić, ale ja próbuję zagrać tu over setów, bo skoro Bułgarzy urwali seta nam, to śmiem twierdzić że mogą to zrobić w dzisiejszym meczu. Kurs na seta Bułgarów to 1,89, więc gram over 3,5seta po 1,97, bo nie sądzę by Bułgaria wygrała to 3:0😉

Dla lubiących ryzyko polecam również:
Bułgaria +1,5seta 4,25
 
Ostatnia edycja:
C 1,7K

canyon

Użytkownik
Porażka z Bułgarami czyli rankingowo najsłabszą drużyną Ligi Narodów bez ugrania seta czy dwóch byłaby dla nich sporym policzkiem. Nawet nie chce myśleć ile mogą wypuścić punktów za takie coś
 
pinio1111 140,3K

pinio1111

Użytkownik
Porażka z Bułgarami czyli rankingowo najsłabszą drużyną Ligi Narodów bez ugrania seta czy dwóch byłaby dla nich sporym policzkiem. Nawet nie chce myśleć ile mogą wypuścić punktów za takie coś
I owszem, ale ja gram na seta dla Bułgarów, ewentualnie dwa, a nie na ich wygraną.
Kurs 4,25 jest na to że Bułgaria ugra dwa sety, a nie wygra z przewagą dwóch setów 😉
Poza tym Słoweńcy mają ponad 80pkt przewagi nad Kubą i 5 meczy do końca LN, z czego 4 u siebie, więc to nierealne by nie awansowali na IO.
 
BanksyGA 192,5K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Nie. Ja bardzo nie lubię jak ktoś chce mieć wszystko podane na tacy. Napisałem, że na apce fivb, więc wystarczy wpisać w google "app fivb".

Następnie w pierwszym linku masz odnośniki. I żeby nie było więcej pytań. Pierwszy odnośnik. Tam będzie link. Dalej trzeba wybrać interesującą was imprezę. 1000006926.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria - Słowenia 0:3

Słowenia w dalszym ciągu zagra pierwszym składem, widać, że chcą jak najszybciej zapewnić sobie awans na IO. Dziś zagrają teoretycznie najłatwiejsze spotkanie w całym tygodniu. Formę mają świetną, wczoraj co prawda porażka z Japonią 1:3 jednak mecz bardzo wyrównany. Bułgaria w 3 meczach zwycięstwo i 2 porażki z Polską 1:3 i z Niemcami 1:3.
Ja dziś idę w zwycięstwo Słowenii w 3 setach.

poniżej 144,5 1,90

Zachęcam aby wejść i pomóc:
Ważne - Na dalsze marzenia dla Mojego taty
Witam, Za zgodą administracji forum pozwoliłem sobie otworzyć ten temat - za co bardzo dziękuję całej administracji! Jak już co niektórzy wiedzą chodzi o mojego tatę, który z powodu choroby stracił nogę. Miał - w sumie ma nadal miażdżycę kończyn dolnych + od kilku lat cukrzycę, która nie...
forum.bukmacherskie.com

https://mammoc.pl/alfred-podolski
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +972
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
wiadomo czemu u garów kariagin na bombie, a nie dimitrov? widze ze na poczatku meczu z iranem dostal szybka zmiane i od tej pory kariagin tylko na opp. dokladnie to w sumie przy 19-23 ta zmiana.

e
dobra widze sobie tak po prostu blengini wymyslil, zadnej kontuzji dimitrova nie bylo

e2
dobra dal na chwile dimitrova na boisko no i sie blyskawicznie dowiedzialem czemu blengini dal sobie z nim spokoj. 3 kontakty 2 czapy i 1 nieskonczony (nie skonczony?) atak.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 140,3K

pinio1111

Użytkownik
Składy na trzeci tydzień LN

𝙻𝚄𝙱𝙻𝙰𝙽𝙰


𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀
R: Janusz - Łomacz - Komenda
A: Kurek - Kaczmarek - Bołądź
Ś: Kochanowski - Huber - Bieniek - Kłos
P: Semeniuk - Śliwka - Fornal - Bednorz - Leon
L: Popiwczak - Zatorski

𝐒𝐋𝐎𝐖𝐄𝐍𝐈𝐀
R: Ropret - Planinsić
A: Stern - Mujanović
Ś: Kozamernik - Pajenk - Stalekar - Krzić
P: Cebulj - Stern - Braćko - Urnaut - Mozić
L: Kovacić - Urban

𝐖𝐋𝐎𝐂𝐇𝐘
R: Falaschi - Porro - Sbertoli
A: Bovolenta - Gironi
Ś: Caneschi - Cortesia - Mosca - Sanguinetti
P: Bottolo - Gardini - Porro - Recine - Rinaldi
L: Gaggini - Laurenzano

𝐀𝐑𝐆𝐄𝐍𝐓𝐘𝐍𝐀
R: De Cecco - Sánchez
A: Lima - Kukartsev
Ś: Zerba - Loser - Gallego - Ramos
P: Conte - Vicentin - Martínez - Palonsky - Palacios
L: Danani

𝐒𝐄𝐑𝐁𝐈𝐀
R: Jovović - Todorović
A: Atanasijević - Luburić
Ś: Podrascanin - Krsmanović - Masulović - Nedeljković
P: Kovacević - Perić - Ivović - Kujundzić - Masulović
L: Ristić - Kapur

𝐊𝐔𝐁𝐀
R: Taboada - Thondike
A: Sánchez B. - Charles
Ś: Masso - Simon - Concepcion - Alonso
P: Lopez - Yant - Mergarejo - Camino
L: Garcia - Gorguet

BUŁGARIA
R: Nikolov - Stankov
A: Dimitrov - Antov
Ś: Nachev - Grozdanov - Petkov
P: Asparuhov - Karyagin - Tatarov - Valchinov - Burdanov
L: Bozhilov - Kolev

𝐓𝐔𝐑𝐂𝐉𝐀
R: Yenipazar - Arda
A: Lagumdzija - Kaan
Ś: Bedirhan - V. Emre - Mert - F. Samet
P: Efe M. - Efe B. - Mirza - Yasin - Yiğit
L: Beytullah - Volkan


𝙼𝙰𝙽𝙸𝙻𝙰:

𝐉𝐀𝐏𝐎𝐍𝐈𝐀
R: Sekita - Fukatsu
A: Nishida - Miayura
Ś: Onodera - Yamauchi - Kentaro - Larry
P: Ishikawa - Takahashi - Kai - Otsuka
L: Yamamoto - Ogawa

𝐁𝐑𝐀𝐙𝐘𝐋𝐈𝐀
R: Cachopa - Brasília - Rezende
A: Alan - Darlan
Ś: Flavio - Isac - Judson - Lucas
P: Adriano - Bento - Leal - Lucarelli - Borges - Bergmann
L: Thales - Honorato

𝐔𝐒𝐀
R: Christenson - Ma'a
A: Anderson - Ensing
Ś: Holt - Smith - Jendryk - Averill
P: Ewert - DeFalco - Jaeschke - Muagututia
L: Shoji - Dagostino

𝐊𝐀𝐍𝐀𝐃𝐀
R: Herr - Walsh
A: Szwarc - Ketrzynski
Ś: Eshenko - Demyanenko - Van Berkel - McCarthy
P: Hoag - Hofer - Maar - Loeppky
L: Lui - Barnes

𝐅𝐑𝐀𝐍𝐂𝐉𝐀
R: Toniutti - Brizard
A: Patry - Faure
Ś: Le Goff - Bultor - Jouffroy - Seddik
P: Clevenot - Tillie - Louati - Carle - Ngapeth
L: Grebennikov - Diez

𝐈𝐑𝐀𝐍
R: Vadi - Behnejad
A: Amin - Barbast
Ś: Jelveh - Moslehabadi - Valizadeh
P: Ebadipour - Esfandiar - Hossein - Nasri
L: Salehi - Salehi

𝐍𝐈𝐄𝐌𝐂𝐘
R: Kampa - Tille - Zimmermann
A: Grozer
Ś: Maase - Krage - Brehme - Krick
P: Karlitzek - Brand - Fromm - Schott - Reichert
L: Graven - Zenger

𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐀
R: Keemink - Meijs
A: Abdel-Aziz - Ter Maat - Ahyi
Ś: Wiltenburg - Plak - Parkinson - Der Ent
P: Koops - Van Garderen - Jorna
L: Andringa - Klok
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
djkruko 81,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nie znam się aż tak bardzo jak inni na forum, ale skład Włochów trochę rezerwowy, nasz zaś chyba najmocniejszy? Reszta składów też wydaję się silna
Post automatycznie złączony:

Nie znam się aż tak bardzo jak inni na forum, ale skład Włochów trochę rezerwowy, nasz zaś chyba najmocniejszy? Reszta składów też wydaję się silna
I my tych Włochów gramy zaraz, to chyba warto iść w jakieś handi?
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Nie znam się aż tak bardzo jak inni na forum, ale skład Włochów trochę rezerwowy, nasz zaś chyba najmocniejszy? Reszta składów też wydaję się silna
Post automatycznie złączony:


I my tych Włochów gramy zaraz, to chyba warto iść w jakieś handi?
a moze zobacz jakie kursy sa co
 
pinio1111 140,3K

pinio1111

Użytkownik
Ciekawie się porobiło w kwestii rankingu przed IO.
Wiadomo że Francja będzie rozstawiona, oprócz niej dwie pierwsze drużyny z rankingu FIVB.
O ile nasza pozycja jest niezagrożona, o tyle pozycja Włoch, patrząc na ich skład na ostatni turniej LN, już nie jest taka pewna.
Italia przegrywając z Polską i Słowenią(co zakładam), straci sporo pkt. O ile wygrają dwa pozostałe mecze(czego pewien nie jestem) z Turcją i Bułgarią, to zyskają minimalną ilość pkt.
Mają w tej chwili 26,5pkt. przewagi nad Brazką, która gra z Holandią, USA, Kanadą i Francją.
Po powrocie do składu Leala, w meczu z Polską, gra Canarinhos wyglądała naprawdę fajnie. Jeżeli utrzymają taki poziom gry, to stać ich na wygranie nawet wszystkich meczy do końca, co najprawdopodobniej skutkowałoby wyprzedzeniem Włochów w rankingu.
Małą przeszkodą w tym wszystkim mogą być Japończycy, którzy tracą do Włoch 21pkt. i mogą mieć podobne zakusy na zajęcie drugiego miejsca w rankingu przed IO.
Niemniej to Brazylia wychodzi jako pierwsza na parkiet i jeśli idę dobrym tropem, to powinni rozjechać jutro Holandię, której gra opiera się głównie o Nimira. Patrząc czysto sportowo, to pomimo dość zaawansowanej wiekowo drużyny Brazylii, ma ona wciąż dwa razy tyle jakości co pomarańczowi.
Trochę też mam obawy o aklimatyzację do strefy czasowej, bo dla Brazylii to 11h różnicy. Holendrzy również mają podobny problem, ale to jednak w ich wypadku 6h różnicy.
Najlepiej poczekać do ogłoszenia wyjściowych szóstek, choć wtedy kursy mogą się pozmieniać.
Na tą chwilę na 3:0 dla Brazylii jest 2,13 w Fortunie i lekko to pograłem.

Tym co rzuciło mi się bardzo w oczy jest fajne kursiwo na over pkt w meczu Niemców z Francją.
Francuzi z Ngapeth, co uważam za osłabienie i fajnie by było gdyby wyszedł w podstawie. Są rozstawieni w IO, więc o ranking nie walczą. Do finału LN spokojnie powinni awansować z tą ilością pkt, mając w perspektywie jeszcze mecz z Iranem. Giani często rotuje składem i wątpię by wystawił w meczu z Niemcami najmocniejszą szóstkę.
Niemcy raczej nie powinni zebrać tu takiego łomotu, jak od Brazylii i spokojnie stać ich na seta. Początkowo kurs na over 3,5 seta był dość atrakcyjny bo 1,73(zdążyłem zagrać), ale spadł w okolice 1,6 i to już mi niezbyt pasuje.
Dlatego w tej chwili warto jeszcze zagrać over 171,5pkt., bo przy minimum czterech setach(co zakładam), prawie nierealne jest by ta linia nie została złamana. Dlatego ode mnie:

Niemcy - Francja
over 171,5pkt 1,79
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +694
J 0

jakxx88

Użytkownik
pokaz ten zarobiony hajs za Holandie .. hahahahaha
Haha to samo pomyślałem jak to przeczytałem, a po chwili zastanowienia coś mnie drgnęło że ten sam chłop ostatnio tak samo biadolił do meczu kobiet Niemki Dominikana.
Wynika to ze albo chłop ma lewe konto albo się nie zna wcale i pisze głupoty tylko nie wiadomo po co ale jest pechowcem i stracił trochę kasy 🤣🤣🤣
PS. Odrazu po napisaniu tych komentarzy drużyny na które zagrał jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przestały nagle grać 😁
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kuba - Serbia 2:3

Bardzo ważne spotkanie w kontekście awansu na Igrzyska Olimpijskie. Obie drużyny mają jeszcze szanse na awans, na ten moment troszkę bliżej są Serbowie, którzy są wyżej w rankingu ale tak naprawdę obie te drużyny dzieli zaledwie niecały 1 punkt w rankingu.
Kuby nie trzeba przedstawiać, każdy kto zna się na siatkówce doskonale wie jaki ta drużyna ma potencjał a jak go niesamowicie marnuje. Oni nie kalkulują 100% w zagrywce i 100% w ataku, zdecydowanie gorzej jest w przyjęciu.
Serbowie swoje najlepsze lata mają już za sobą, na ten moment można powiedzieć, że są solidną drużyną ale czy coś więcej? Oczywiście mają siatkarzy naprawdę klasy światowej jak Uros, Podrascanin czy Atanasijević ale Atan chyba na ten moment to już 2gi atakujący - teraz występuje częściej Luburić.
W poprzednim roku to Serbia okazała się lepsza w LN wygrywając z Kubą 3:2 i dziś również nie zdziwi mnie taki scenariusz, że zobaczymy 5 setów - liczę na co najmniej 4 sety.

powyżej 178,5 1,71 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1807
Do góry Bottom