>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
nie liczcie na to ze te leniwe klauny francuskie zagraja z nami z takim samym "zaangażowaniem" jak wczoraj przeciwko wlochom B gdzie zwyczajnie sobie jaja robili, nawet jak przegrywali i byli pod sciana to i tak usmiechy na twarzach, luz blues i zero spiny... dziwne to bylo.. wygrac wygrali ale w dziwnych okoliczniosciach. ja przewiduje ze dzisiaj od poczatku bedzie spina z ich strony a nie takie kompletne olewatorstwo i zobaczymy calkowicie inna francje. sportowo polska i tak wygrac powinna ale kursy bardzo slabe, brazka umiala sie mega zmobilizowac i miec na wyciagniecie reki 2-0 grajac mega dobrze, francuzy tez grac umieja.
Oni tak grają. Giani tak prowadzi zespoły, że potrafi wszystko rozmontować. Boyer nie ma, a N’Gapeth wraca po kontuzji, od czwartku ma lekkie treningi i dlatego nie jest zbytnio obciążany grą, jedynie na zagrywkę może wejść i nie w pełnym wymiarze. Raczej tutaj Giani nie będzie go obciążał na 100%. Jedynie środek u Francji silny, jak tutaj naszych nie przeskoczą to powinien być szybki mecz. Zobaczymy jak Polacy wejdą w to spotkanie. Francja za Gianiego to zupełnie inna reprezentacja, nie widać tutaj żadnej myśli szkoleniowej, ani taktyki. Facet jedzie tylko na tym, że miał osiągnięcia jako zawodnik, trener z niego mierny.
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
kubabrenner kubabrenner nie neguje typu ale doinformuj sie lepiej nastepnym razem jak piszesz takie analizy "Po drugiej stronie Japonia, która potrafiła przegrać ze słabszymi od siebie Włochami" bzdura totalna, Włochy wychodziły w tym meczu swoim 1 garniturem i byli faworytami tego spotkania, z kolei Japonia nie grała wtedy bez swoich 2 największych gwiazd czyli Ishikawy oraz Ran'a.

Pisanie, ze Słoweńcy nie potraktowali tego meczu poważnie w Japonii tez glupoty, Słowenia im dalej w las tym bardziej widać te maglowanie jednej szóstki, już ktoś wyżej wspomniał o tym, że stracili świeżość, wczoraj męczyli się z nie ma co mówić ociężałą Argentyną, a drużyna z Japonii ewidentnie im nie leży - na ostatnie 4 mecze przeciwko Japonii udało im się ugrać tylko 2 sety, Azjaci potrafią grać wspaniale w obronie i mają mega szybkie rozegranie z czym Słoweńcy sobie ewidentnie nie radzili w ostatnim bezpośrednim meczu, więc serwis w tym spotkaniu będzie odgrywał niebagatelną rolę dla drużyny z Europy, bo jeśli powtórzy sie forma serwisowa z wczoraj i nie odrzucą odpowiednio daleko serwisem to Sekita zrobi z nich wiatrak, spore value po stronie Japonii moim zdaniem tutaj, szczególnie po tym co zobaczyłem wczoraj i z meczu z Serbami.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Słowenia - Japonia
Typ: Powyżej 176.5 punktów
Kurs: 1.62 (fortuna)


Bałem się, że linie będą się tu zaczynać od 183/4 punktów, czego nie lubię grać, bo jeden set wyraźnej przewagi i przy 3-1 typ wylatuje, ale z taką linią warto to tutaj zagrać. Zapowiada się jeden z bardziej wyrównanych meczów tegorocznych PO Ligi Narodów. Z jednej strony bardzo solidna Słowenia, która w tegorocznej LN przegrała tylko 1 mecz (właśnie z Japonią), wychodząc do PO z 1 miejsca będąc nawet nad Polakami. Po drugiej stronie Japonia, która potrafiła przegrać ze słabszymi od siebie Włochami 3-1, 3-2 z Kanadą lub nie robiąc nawet seta z Polską, która ze Słowenią przegrała. Niemniej pozostałe mecze powygrywali, co dało im awans z 4 miejsca. W pierwszym meczu wygrali 3-1, jednak mocno niosła ich publika, a Słowenia miała już tyle wygranych meczów + wiedziała, kto im został w terminarzu, więc mam wrażenie, że nie potraktowali tego meczu na 100% poważnie. Mimo to zobaczyliśmy tam 4 sety. Z drugiej strony Japonia w ostatnich 5 pojedynkach bezpośrednich była górą 4 razy, 2 razy 3-0 i 2 razy 3-1. Wszystko działo się przez ostatnie 3 lata, więc mają patent na Słoweńców. Argumenty są za tymi i za tymi, więc nie sądzę, że którakolwiek ekipa weźmie tu gładkie 3-0. Spodziewam się co najmniej 4 setów w tym meczu z dość zaciętymi setami, w pierwszym pojedynku granym między nimi 3 tygodnie temu padły 193 punkty. Jakbym już musiał wybierać wygranego to szedłbym w Słowenię, ale to jest 55/45 jak dla mnie, nie mam pojęcia w którą stronę pójdzie mecz, ale na pewno żadna ekipa nie odpuści przegrywając 2-0, więc będzie walka do samego końca. Nie zdziwi mnie tu także 5 setów, ale linia na tyle bezpieczna, że powinna zostać pokryta w czterech i to niekoniecznie bardzo zaciętych.
Problemem Słowenii w tym spotkaniu może być przygotowanie fizyczne. Wczoraj, wręcz wyszarpali zwycięstwo i już było widać oznaki zmęczenia. Po wczorajszym spotkaniu i ze względu, że grają cały czas tym samym składem, dziś mogą wyglądać słabo, a jak nogi odmówią posłuszeństwa to Japońce mogą ich zlać. Ciężki mecz do obstawiania. Jakbym miał iść to w kierunku Japonii, bo widziałem oba zespoły i o niebo lepiej wyglądali fizycznie Japończycy, a to na dystansie zwłaszcza od 3 seta może mieć decydujące znaczenie.
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Bołądź i Huber dzisiaj, będzie dobrze💪
Post automatycznie złączony:

Olka i Łukasza nie ma znowu w 12, więc sprawa chyba wyjaśniona
Edit. Łukasz jednak jest, choć na stronie Fivb 30min przed meczem nie był uwzględniony w składzie
 
Ostatnia edycja:
C 7,4K

crisoovsky

Użytkownik
Francja 1 set +4.5 pkt 1.55 STS ✅

Półfinał Ligi Narodów,idę w tym spotkaniu w kierunku ekipy z Francji a dokładnie obieram kierunek tylko i wyłącznie pierwszego seta,kursy mega faworyzują Polskę,grają u siebie + świetny skład wszystko zrozumiałe, przyjemny kurs na to,że Francja ugra 21 pkt w pierwszym secie minimum,sprawdzając sobie poprzednie mecze między tymi reprezentacjami to w ostatnich 10 spotkaniach zawsze Francja zdobywała 21 punktów minimum w pierwszym secie bądź tego seta wygrywała,niesamowite.
Dodatkowo jest to mecz o stawkę i liczę,że Francuzi zagrają dobry pierwszy secik a mają kim postraszyć,wystarczy wspomnieć,że na rozegraniu jest kapitalny Toniutti znany z naszej ligi a na rezerwie Brizard który gra w Piacenzy i w wielu reprezentacjach byłby podstawowym zawodnikiem a tu jest tylko rezerwowym.
Jest Patry,jest Clevenot,na libero wciąż Grebennikov,Louati oraz Ngapeth który mimo lekkiej nadwagi(tutaj z uśmiechem🤣) wciąż wiele potrafi i fajnie to wygląda personalnie.
Jazda💪

Siedzi ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +700
kubabrenner 127,8K

kubabrenner

Użytkownik
kubabrenner kubabrenner nie neguje typu ale doinformuj sie lepiej nastepnym razem jak piszesz takie analizy "Po drugiej stronie Japonia, która potrafiła przegrać ze słabszymi od siebie Włochami" bzdura totalna, Włochy wychodziły w tym meczu swoim 1 garniturem i byli faworytami tego spotkania, z kolei Japonia nie grała wtedy bez swoich 2 największych gwiazd czyli Ishikawy oraz Ran'a.

Pisanie, ze Słoweńcy nie potraktowali tego meczu poważnie w Japonii tez glupoty, Słowenia im dalej w las tym bardziej widać te maglowanie jednej szóstki, już ktoś wyżej wspomniał o tym, że stracili świeżość, wczoraj męczyli się z nie ma co mówić ociężałą Argentyną, a drużyna z Japonii ewidentnie im nie leży - na ostatnie 4 mecze przeciwko Japonii udało im się ugrać tylko 2 sety, Azjaci potrafią grać wspaniale w obronie i mają mega szybkie rozegranie z czym Słoweńcy sobie ewidentnie nie radzili w ostatnim bezpośrednim meczu, więc serwis w tym spotkaniu będzie odgrywał niebagatelną rolę dla drużyny z Europy, bo jeśli powtórzy sie forma serwisowa z wczoraj i nie odrzucą odpowiednio daleko serwisem to Sekita zrobi z nich wiatrak, spore value po stronie Japonii moim zdaniem tutaj, szczególnie po tym co zobaczyłem wczoraj i z meczu z Serbami.
Problemem Słowenii w tym spotkaniu może być przygotowanie fizyczne. Wczoraj, wręcz wyszarpali zwycięstwo i już było widać oznaki zmęczenia. Po wczorajszym spotkaniu i ze względu, że grają cały czas tym samym składem, dziś mogą wyglądać słabo, a jak nogi odmówią posłuszeństwa to Japońce mogą ich zlać. Ciężki mecz do obstawiania. Jakbym miał iść to w kierunku Japonii, bo widziałem oba zespoły i o niebo lepiej wyglądali fizycznie Japończycy, a to na dystansie zwłaszcza od 3 seta może mieć decydujące znaczenie.
Brawo panowie za typy na Japonię. Co do pierwszego argumentu to biję się w pierś, coś źle spojrzałem, chyba nie ta zakładka na flashu, która pokazywała mi drugi skład Włochów. Jednak co do zagrania przez Słowenię pierwszego meczu z Japonią na pół gwizdka to było to moje wrażenie z tego meczu, który obejrzałem prawie cały, choć może to też nie do końca obiektywna ocena, bo na kuponie miałem wtedy Słowenię, więc trochę inaczej mogłem odbierać ich walkę w obronie czy momentami niemrawe ataki. Wyglądało mi to po prostu na jeden z tych meczów, które się odpuszcza w szerokim terminarzu. Ale dzięki za uwagi, słusznie szliście w stronę Japonii, niemniej boli 5 setowych Słowenii w meczu i ich 23-20 odwinięte ze stanu 12-18 w 3 secie ;) Było blisko, pozdro!
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
No to zaszaleli bukmacherzy z kursem na Polskę!!!
Owszem jesteśmy faworytem, ale 1,27 na naszych, przeciwko drużynie która przegrała w LN tylko 2razy?
Do tego dochodzi niewiadoma ze składem na Słowenię bo do 14stki wraca Olek i kto wie czy nie dostanie dzisiaj szansy na grę?
Słowenia ostatnie mecze zagrała słabiej i można się było tego spodziewać bo grają praktycznie bez zmian i gdzieś to zmęczenie musi w końcu wyjść. Plusem jest jednak powrót Mozica do składu, bo to cholernie utalentowany chłopak i jeśli wróci do poziomu gry sprzed kontuzji, to na IO będzie sporym wzmocnieniem dla Słowenii.
To jak niewygodnym przeciwnikiem dla nas jest Słowenia wie każdy kto choć trochę śledzi siatkówkę reprezentacyjną. Dlatego wątpię byśmy dziś wygrali mecz bez straty seta i spodziewam się dość wyrównanej walki o brązowy medal. Dla nas najważniejsze będzie zatrzymanie Toncka, bo gość praktycznie w każdym meczu zdobywa 20+ pkt. a potrafi to robić nawet w trzysetowych pojednkach.
Ja gram over pkt w tym meczu bo kursy z pewnością są przeszacowane.

Polska - Słowenia
over 177,5pkt. 1,83

Co do finału to znacznym faworytem jest dla mnie Japonia i idę w ich stronę.

Japonia win 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
kasztanowy 1,9K

kasztanowy

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
A ja proponuję właśnie dubla Polska+Francja @2,5

Słowenia jest zajechana fizycznie i mimo tego, że zawsze ciężko nam się z nimi gra to tym razem nie będą w stanie nam zagrozić. Już z Argentyną wyszarpali zwycięstwo, ale widać że cierpią fizycznie, Urnaut w ataku nie daje tak dużo, Pajenk wczoraj nie wyszedł w wyjściowej 6, Cebulij gra dobrze całą LN tak samo jak Stern, ale wczoraj widać było jak brakuje im paliwa, nie potrafili dowieźć zwycięstwa w dwóch setach gdzie praktycznie mieli je w garści. Nie ma szans że zregenerują się w 20 godzin na tyle, żeby sprawić nam problemy. Polacy też nie są w optymalnej dyspozycji, impreza docelowa jest za miesiąc więc nikt nie jest w szczycie formy, ale gramy na tyle równo żeby zrobić dzisiaj 3-0 lub 3-1.

Francja z kolei to bardzo doświadczona drużyna turniejowa, w pełnym garniturze i przy zaangażowaniu jak w meczu z nami (którego nie było widać w 1/4, ale nie wierzę, że jak już doszli po dwóch TB do finału to zagrają na pół gwizdka) są bardzo mocni. Japończycy grają naprawdę fajnie, w swoim stylu szybko i cierpliwie, dobrze bronią, ale Nishida nie będzie tak latał jak z ociężałą Słowenią, a Francuzi też ich mocniej odrzucą od siatki. Clevenot, Louati, Brizzard, Patry, Faure, z ławki zadaniowo Ngapeth, wszyscy kopią jak konie, a odrzucona od siatki Japonia traci ogromną część swojego potencjału w ataku. Na wysokich piłkach Francuzi będą mogli ich wyblokować i grać kontry, a tego brakowało Słowenii. Myślę, że Francja to bierze w 4 setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
R 50,3K

Rosolski91

Użytkownik
Polska - Słowenia pow 44,5 pkt 1 set 1,57
Francja - Japonia pow 177,5 pkt 1,66

W meczu naszych typuje wyrównany 1 set, obie drużyny napewno mocno zepną się na początek spotkani.
W meczu finałowym nie wydaje mi się, żeby którakolwiek drużyna wygrała bez straty seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +938
AndrzejKoziol 4,3K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Słowenia wygląda na strasznie zmęczoną. Już ten pierwszy mecz wyglądał źle w ich wykonaniu i ktoś stabilniejszy emocjonalnie niż Palonsky i Argentyna prawdopodobnie awansowałaby do polfinalu. Dzisiaj mamy trzeci dzień z rzędu grania i patrząc na ich rotację trudno mi uwierzyć że powalczą z naszą reprezentacją. Nie zdziwi mnie Mozic w pierwszym składzie i rotacja na środku za prawdopodobnie Pajenka. My pewnie na sportowej złości, patrząc że gramy u siebie i okoliczności wczorajszej porażki. Każdy siatkarz ma też w nogach zdecydowanie mniej niż którykolwiek Słoweniec .

Polska -1,5 seta 1,55 wszyscy✅

Co do meczu Francji - bliżej mi właśnie do trójkolorowych. Dwa razy w ostatnich chwili uniknęli porażki i takie mecze mogą mocno zbudować druzynę. Jedynie co mocno działa na ich niekorzyść to dwa tb dzień po dniu więc może zabraknąć sił co sprawia że odpuszczam typowanie tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1009
Do góry Bottom