>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

T 15,2K

tadzin

Użytkownik
argentyna juz pelna rezerwa, tu to teraz kolo 135 pkt powinni sie zakrecic max chyba ze polska sie rozluzni, ale tu musieliby sie mega rozluznic, co do kaczmarka to gra na swoim poziomie tym samym od lutowej 2 tygodniowej libacji alkoholowej. zalatwil sie tak porzadnie ze minely juz 4 miesiace a on prezentuej dalej tesama zerowa forme, smiesznie by bylo jakby sobie cala kariere zalatwil, ale z drugiej strony 'jest zbrodnia jest kara'. chociaz sliwka to gra jeszcze gorzej niz pod koniec kedzierzyna

holendery od poczatku z ter matem na przyjeciu no i no.. pomimo ze japki troche porotowaly to i tak nie maja zadnych problemow

e
jakby nie dal zlomiarza na trzeciego seta to pewnie by i 130 wykrecili a tak sie rowniej zrobilo dzieki "dwukrotnemu mistrzowi swiata". lol
sory jednokrotnemu. bo w 2022 bylo srebro a w 2014 go na szczescie nie bylo w kadrze, bo byl guma i "fabię"
 
Ostatnia edycja:
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Jaki byl sens wychodzic z Leonem i prawie podstawa na 2 sklad Argentyny który wczoraj pochlał bo urodziny miał trener plus awans na IO ;)
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Słowenia - Włochy
Słowenia -1,5seta 1,79
pseudobuki sie wlasnie wysypaly z 1,8 na mecz lol, nie wiem co to za pomysl no ale to juz ich problem. pseudobuki to wszystko poza pinnkiem/b365 jak co.

o caly soft digitaina az sciagnal mecz z oferty. co znowu beda klauny voidowac?

u innych juz kurs zbity i zamordowany juz 1.45. miejsca do 1.3 jeszcze jest. a nawet i 1.25
no i 1.36.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 140,9K

pinio1111

Użytkownik
Turcja - Serbia
under 148,5pkt. 1,94 fortuna nie ma jak to zacząć grę od drugiego seta😡

Trochę się trzasnęli w fortunie bo dali 1,63 na 0:3, a na under 148,5pkt. 1,94, więc jest tu spore value!!!
Tu powinno się zamknąć wszystko w trzech setach, bo Turcy są kompletnie rozbici i grają w tym tygodniu dramatycznie.
Wczoraj walcząca o IO Argentyna ich zweryfikowała i gładko wygrała 3:0.
Dziś kolejna drużyna, która nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek straty jeśli chce pojechać do Paryża.
Serbowie do ostatniego meczu będą rywalizowali z Kubą o miejsce na IO, więc dziś z pewnością będą odpowiednio zmotywowani by wygrać tu bez straty seta.
Turcy w tej chwili to zdecydowanie najsłabszy zespół na tle pozostałych drużyn walczących w LN i sądzę że dzisiaj nie ugrają tu kompletnie nic, a co za tym idzie, linia 148,5pkt. nie będzie przebita.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 140,9K

pinio1111

Użytkownik
Serbowie mam nadzieje ze nie zagraja na IO sprzedawczyki :) robili wszystko zeby nie wygrac czasem 1 seta :)

co sadzicie o meczu Kanada-Holandia? kurs 1.18 na Kanade troche przesada
No mam trochę obawy czy Polacy z uwagi na Nikolę nie puszczą meczu Serbom?
Co do Kanady to ostatnie mecze zagrali świetnie, a Holandia bez Nimira to drużyna z drugiej ligi.
Myślę jednak że Nimir jutro zagra i jeśli miałbym coś grać to ewentualnie jakiś over pkt bo nie sądzę by Kanada mogła przegrać mecz.
Ja osobiście gram w stronę Niemców. Z Francją zagrali świetny mecz i sądzę że jutro będzie podobnie. Georg odpoczął, więc powinien wyjść w szóstce. Nie zdziwią mnie dwa sety ugrane przez Niemców, a nawet zwycięstwo w tym meczu. Over pkt jak najbardziej do gry bo linie niskie.
 
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Mysle zeby dac na seta Holendrów, jesli zagra Nimir... a Kanada gra rewelacyjnie... ale czy znowu wygra latwo 3-0 ?
Co do Niemcow mam duze wątpliwosci, to zalezy w jakim skladzie Francja wyjdzie...
Grbić pewnie wystawi na Serbów 2 skład... skoro podstawe dał na 2 garnitur Argentyny...
 
pinio1111 140,9K

pinio1111

Użytkownik
Żeby przegrać z Serbami to wystarczy wystawić Grzesia na rozegraniu, Zwierza w ataku i Olka na przyjęciu😉
Niemcy z Grozerem mogą ograć Jankesów bo to z nimi grają- Francję odprawili dwa dni temu😉
Amerykanie nie grają nic specjalnego i nie sądzę by się mocno motywowali na Niemiaszków.
Drużyna Winiara to fajna ekipa. Szczególnie podoba mi się gra środkowych i tu widzę przewagę po stronie Niemiec.
 
U 40,7K

undertaker87

Użytkownik
Japonia -1,5 seta@2,8 STS

Turniej na Filipinach więc Japonia gra jak u siebie. Mecz z mistrzami olimpijskimi i na pewno będzie jeszcze większa niż i tak zwykle duża motywacja Japończykow. Francja nie przekonuje i grają bardzo w kratkę. Nie zdziwiło by mnie jakby było tutaj trochę kombinacji z ich strony.
 
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Żeby przegrać z Serbami to wystarczy wystawić Grzesia na rozegraniu, Zwierza w ataku i Olka na przyjęciu😉
Niemcy z Grozerem mogą ograć Jankesów bo to z nimi grają- Francję odprawili dwa dni temu😉
Amerykanie nie grają nic specjalnego i nie sądzę by się mocno motywowali na Niemiaszków.
Drużyna Winiara to fajna ekipa. Szczególnie podoba mi się gra środkowych i tu widzę przewagę po stronie Niemiec.
no i Kanada po kursie 1.18 mowilem, ze to cyrk... sam Nimir wygrał jednego seta dla Holandii :) a Niemcy.. ledwo 1 seta ugrali,, dlatego bedą zawsze przecietną ekipą
 
pinio1111 140,9K

pinio1111

Użytkownik
no i Kanada po kursie 1.18 mowilem, ze to cyrk... sam Nimir wygrał jednego seta dla Holandii :) a Niemcy.. ledwo 1 seta ugrali,, dlatego bedą zawsze przecietną ekipą
Widać że nie oglądałeś meczu Niemców, bo przegrali 3:1, ale nie było tam widać żadnej różnicy klas. Wręcz Niemcy dwa sety przegrali na własne życzenie w końcówkach po błędach w ataku Grozera.
Ja tak jak pisałem grałem tam over pkt. i siadł swobodnie bo linia 175,5pkt była śmiesznie niska.
A w drugim meczu Nimir ugrał dwa sety Holendrom😉
Kanada gra praktycznie cały czas jedną szóstką i dziś już było widać u nich zmęczenie. Mimo to wygrali czwarty mecz i mają komplet zwycięstw w trzecim tygodniu LN.
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
jak juz chcesz takich ze tak powiem 'teorii spiskowych' no to serbia nie musi wygrywac z nami, ostatni mecz jaki zostal kubie to mecz z polska i jak polska go wygra, to spokojnie serbia wchodzi i to przegrywajac oba mecze jakie im zostaly.
tak wiec sens takiego zagrania niski, bardzo niski, no chyba ze wyjda potezni lomacze kaczmarki i sliwki + bednorz no to wtedy serbia sie przejedzie po tym szrocie, albo tez szrot sam przejedzie sie po samych sobie, w koncu w lidze kazdy z pierwszej dziesiatki tlukl ich na kwasne jablko na koniec sezonu.

w sumie nie tylko z 10tki bo suwalki byly 12ste a wybily im siatkowke z glowy, ale w koncowce sezonu suwalki graly naprawde fajna siatkowke. calkowite przeciwienstwo patologii kedzierzynskiej.

e
P pistol1986 masz racje
 
Ostatnia edycja:
R 49,4K

Rosolski91

Użytkownik
jak juz chcesz takich ze tak powiem 'teorii spiskowych' no to serbia nie musi wygrywac z nami, ostatni mecz jaki zostal kubie to mecz z polska i jak polska go wygra, to spokojnie serbia wchodzi i to przegrywajac oba mecze jakie im zostaly.
tak wiec sens takiego zagrania niski, bardzo niski, no chyba ze wyjda potezni lomacze kaczmarki i sliwki + bednorz no to wtedy serbia sie przejedzie po tym szrocie, albo tez szrot sam przejedzie sie po samych sobie, w koncu w lidze kazdy z pierwszej dziesiatki tlukl ich na kwasne jablko na koniec sezonu.

w sumie nie tylko z 10tki bo suwalki byly 12ste a wybily im siatkowke z glowy, ale w koncowce sezonu suwalki graly naprawde fajna siatkowke. calkowite przeciwienstwo patologii kedzierzynskiej.
Ok a jak Kuba nas klepnie przypadkiem? I Kuba wejdzie to ćwierćfinału VNL?
 
P 2,9K

pistol1986

Użytkownik
jak juz chcesz takich ze tak powiem 'teorii spiskowych' no to serbia nie musi wygrywac z nami, ostatni mecz jaki zostal kubie to mecz z polska i jak polska go wygra, to spokojnie serbia wchodzi i to przegrywajac oba mecze jakie im zostaly.
tak wiec sens takiego zagrania niski, bardzo niski, no chyba ze wyjda potezni lomacze kaczmarki i sliwki + bednorz no to wtedy serbia sie przejedzie po tym szrocie, albo tez szrot sam przejedzie sie po samych sobie, w koncu w lidze kazdy z pierwszej dziesiatki tlukl ich na kwasne jablko na koniec sezonu.

w sumie nie tylko z 10tki bo suwalki byly 12ste a wybily im siatkowke z glowy, ale w koncowce sezonu suwalki graly naprawde fajna siatkowke. calkowite przeciwienstwo patologii kedzierzynskiej.
'serbia nie musi wygrywac z nami, ostatni mecz jaki zostal kubie to mecz z polska i jak polska go wygra, to spokojnie serbia wchodzi i to przegrywajac oba mecze jakie im zostaly.'

Na pierwszy rzut oka brzmi bardzo lekko, zbyt bardzo.

Wszystko się zgadza o ile przy opisanych ewentualnościach Serbia zdobędzie w każdym z dwóch ostatnich meczów po 2 sety.
Warto o tym napisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
R 49,4K

Rosolski91

Użytkownik
'serbia nie musi wygrywac z nami, ostatni mecz jaki zostal kubie to mecz z polska i jak polska go wygra, to spokojnie serbia wchodzi i to przegrywajac oba mecze jakie im zostaly.'

Na pierwszy rzut oka brzmi bardzo lekko, zbyt bardzo.

Wszystko się zgadza o ile przy opisanych ewentualnościach Serbia zdobędzie w każdym z dwóch ostatnich meczów po 2 sety.
Warto o tym napisać.
Zgadza się, bo za dwa mecze przegrane po 0:3 Serbia dostanie max ujemnych punktów a ma 9 przewagi nad Kuba w rankingu
Ostatni mecz Serbia gra ze Słowenią...
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
Do góry Bottom