>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Iran - USA
over 159,5pkt. 1,85 fortuna

Próbuję dziś zagrać over w meczu USA z outsiderem rozgrywek.
Iran jak do tej pory bez wygranej i raczej dziś też na to się nie zapowiada. Jednak mimo tych słabych wyników uważam że stać ich na seta. W dotychczasowych ośmiu porażkach tylko dwa razy przegrali do zera, w meczach z Włochami i Japonią. Z Japonią jednak było blisko ugrania jednej partii. Natomiast wyrwali 2 sety Argentynie, po secie Brazylii, Kubie i Serbii.
Amerykanie natomiast po pierwszym tygodniu grania "akademikami", w drugim zagrali już najlepszym składem. Efekt tego był taki że przegrali z Włochami i Kanadą, oraz wygrali z Serbią i Argentyną. Widać było w ich grze brak rytmu meczowego i słabą mobilność(pewnie po treningu siłowym). Do tego w tym tygodniu wypadł z podstawowej szóstki A.Russell i w ostatniej chwili nabawił się urazu Jaeschke. Biorąc pod uwagę, że DeFalco jest pod formą, USA zaczyna mieć problem w przyjęciu. Oczywiście jest jeszcze Ewert i Muagututia, ale to już zdecydowanie nie ten kaliber zawodników co kontuzjowani Aaron i Thomas.
Mimo tych problemów, USA mają na pozostałych pozycjach tyle jakości, że powinni wygrać ten mecz i to może nawet 3:0?
Jednak ja sądzę, że braki w przyjęciu mogą zadecydować o tym iż Iran seta ugra. Jeśli mam rację to linia 159,5pkt powinna zostać spokojnie pokryta.

Zrobiłem aktualizację, bo linie i kursy się pozmieniały, a to tym bardziej na korzyść typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1835
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Kuba - Serbia
Kuba 1,99 no dramat od trzeciego seta
Kuba -1,5seta 3,20
Kuba -2,5seta 7,00

Mecz o awans na Igrzyska i ja idę w stronę Kuby.
Dla mnie ta drużyna jest po prostu lepsza od podstarzałych Serbów. Patrząc w tabelę LN niby różnica niewielka bo tylko jeden mecz wygrany więcej przez Kubańczyków, ale sama gra i potencjał, jak dla mnie, zdecydowanie po ich stronie.
Dziś z pewnością zobaczymy najmocniejsze zestawienie z Simonem na środku. Dla tych chłopaków awans na IO byłby niesamowitą sprawą i zasługują na to. Z pewnością ich obecność w Paryżu wyniosłaby dużo kolorytu do męskiego turnieju, bo z tym potencjałem mogliby sprawić niejedną niespodziankę.
Dzisiaj bardzo ważnym czynnikiem będzie zagrywka. W tym elemencie to niestety loteria u graczy z Karaibów. Sądzę jednak, że dziś będzie pełna mobilizacja i zagrywka będzie funkcjonowała na dobrym poziomie. Środkowi Simon i Concepcion, przyjmujący Yant i Lopez, atakujący Sanchez, powinni zrobić różnicę na korzyść Kuby.
Serbia w tym roku wygląda bardzo blado. Nie ma w tej drużynie lidera, a zawodnicy tacy jak Kovacevic, Podrascanin, Luburic czy Ivovic, zdecydowanie nie są w najlepszej dyspozycji. Ogólnie to powinna nastąpić zmiana pokoleniowa w tej reprezentacji, ale tych młodych zdolnych siatkarzy jest jak na lekarstwo. Widać duży regres na przestrzeni ostatnich lat w tej drużynie.
Dziś jedyną niewiadomą może być proces aklimatyzacji Kubańczyków do zmiany strefy czasowej. Jeśli w tym aspekcie będzie wszystko ok, to są oni dla mnie faworytem w tym spotkaniu.
Głównym moim typem jest win Kuby i to polecam zagrać.
Handi gram również, bo jeśli Serbia przegra pierwszego seta to moim zdaniem ich gra może się całkowicie posypać. Oczywiście tu ze stawkowaniem już ostrożnie😉
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 451,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Włochy typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Polski) kurs 2.28 Fortuna

Polska Reprzentacja na kolejną fazę Ligi Narodow tym razem rozgrywaną w Słowenii przystępuje w bardzo mocnym zestawieniu. Do drużyny przedewszystkim dołączyli Bieniek i Leon. To siatkarze, którzy na Igrzyska walczą o pierwsza szóstkę. Skład jest najmocniejszym jaki może być natomiast u Włochów praktycznie wszyscy z podstawowego składu odpoczywają i będą grali drugim garniturem. Brak takich siatkarzy jak Alessandro Michieletto, Simone Giannelli, Gianluca Galassi, Daniele Lavia oraz Yuri Romanò to ogromne osłabienie u Reprezentacji Włoch. Polacy na turniej finałowy ze względu że będziemy gospodarzem meczów finałowych mamy już udział w nim zagwarantowany więc Polacy walczą mimo to o jak najlepszą lokatę i zapewne pierwsze miejsce przed meczami w Łodzi. Włosi także już mają zagwarantowany udział w turnieju finałowym oraz kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich dlatego trener zdecydował się na taki, a nie inny skład. Polacy siatkarze nadal muszą dbać o względy siatkarskie u Grbica, gdzie nadal każdy z siatkarzy chciałby pojechać na Igrzyska Olimpijskie, a tam miejsc jest 12 więc wielu solidnych siatkarzy na tak ważny turniej nie pojedzie. Dzisiaj trener Grbic zapewne będzie chciał zobaczyć możliwe tych siatkarzy, ktorzy ostatnio grali mniej lub wogole m.in Bieniek oraz Leon. Ten turniej czuje, ze Nicola będzie chciał już coraz więcej grać szóstką taka jak będziemy grali w tych najważniejszych meczach, ponieważ według mnie juz czas na pewne stabilizację. Mamy dopiero aktualnie czwarta lokatę do Włoch brakuje nam trzech punktów. Raczej na pewno od jutra zaczniemy grać już żelazna szóstka dzisiaj na rezerwowych Włochów może Grbic lekko jeszcze porotowac tym składem, ale mimo wszystko na każdej pozycji na papierze przewyższamy tą Reprezentacje. Dzisiaj liczę na bardzo pewne zwyciestwo Polski. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +944
J 215

jakxx88

Użytkownik
Dobrze pisał ktoś wyżej uważnie że stawkami, mecz o wyjazd na igrzyska. 2-0 dla Kuby i się zacieli, Serbowie zaczęli grać bardziej spokojnie( super zmiana z urosa na ivovicia) i zaraz TB czyli Loteriada
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
No to właśnie cała Kuba.
Po dwóch świetnych setach przestali grać!
Zagrywka to teraz dramat, wszystko ładują w siatę!!!
Obawiam się że czajniki mają już tak zagrzane, że Serbia to weźmie na miękko.
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Włochy typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Polski) kurs 2.28 Fortuna

Polska Reprzentacja na kolejną fazę Ligi Narodow tym razem rozgrywaną w Słowenii przystępuje w bardzo mocnym zestawieniu. Do drużyny przedewszystkim dołączyli Bieniek i Leon. To siatkarze, którzy na Igrzyska walczą o pierwsza szóstkę. Skład jest najmocniejszym jaki może być natomiast u Włochów praktycznie wszyscy z podstawowego składu odpoczywają i będą grali drugim garniturem. Brak takich siatkarzy jak Alessandro Michieletto, Simone Giannelli, Gianluca Galassi, Daniele Lavia oraz Yuri Romanò to ogromne osłabienie u Reprezentacji Włoch. Polacy na turniej finałowy ze względu że będziemy gospodarzem meczów finałowych mamy już udział w nim zagwarantowany więc Polacy walczą mimo to o jak najlepszą lokatę i zapewne pierwsze miejsce przed meczami w Łodzi. Włosi także już mają zagwarantowany udział w turnieju finałowym oraz kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich dlatego trener zdecydował się na taki, a nie inny skład. Polacy siatkarze nadal muszą dbać o względy siatkarskie u Grbica, gdzie nadal każdy z siatkarzy chciałby pojechać na Igrzyska Olimpijskie, a tam miejsc jest 12 więc wielu solidnych siatkarzy na tak ważny turniej nie pojedzie. Dzisiaj trener Grbic zapewne będzie chciał zobaczyć możliwe tych siatkarzy, ktorzy ostatnio grali mniej lub wogole m.in Bieniek oraz Leon. Ten turniej czuje, ze Nicola będzie chciał już coraz więcej grać szóstką taka jak będziemy grali w tych najważniejszych meczach, ponieważ według mnie juz czas na pewne stabilizację. Mamy dopiero aktualnie czwarta lokatę do Włoch brakuje nam trzech punktów. Raczej na pewno od jutra zaczniemy grać już żelazna szóstka dzisiaj na rezerwowych Włochów może Grbic lekko jeszcze porotowac tym składem, ale mimo wszystko na każdej pozycji na papierze przewyższamy tą Reprezentacje. Dzisiaj liczę na bardzo pewne zwyciestwo Polski. Pozdrawiam.
W zupełności sie tu zgadzam, jednak żeby nie dublować typu próbuję zagrać under Bartka.
Nasz zespół to drużyna bardzo wyrównana na każdej pozycji.
Marcin przy dobrym przyjęciu ma ogromny komfort w wyborze tego kto zakończy daną akcję. Dlatego też atakujący niekoniecznie są jego pierwszym wyborem, a raczej opcją ratunkową. Patrząc na ostatnie mecze, to zdecydowanie przyjmujący byli najlepiej punktującymi, a nie atakujący i myślę że dziś nie będzie inaczej. Do tego spodziewam się naszej szybkiej wygranej w trzech setach, co utrudni Bartkowi przekroczenie linii zaproponowanej przez buka. Wszystko możliwe, że Nikola również będzie chciał dać szansę Bołądziowi, by zaprezentował swoje umiejętności?
Ja idę w stronę underu i myślę że to dobry kierunek.

B. Kurek under 14,5pkt. 1,85 15pkt, ale to wg statystyk fivb, bo jeden ewidentny blok Bienia zaliczony Bartkowi. No cóż.....
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Iran - Holandia
na Holandie 1.60
normalnie grałbym z pocałowaniem ręki... ale jakiś za wysoki kurs... zaraz sie okaze ze nie zagra Nimir i bedą jakieś cyrki ze składem jak USA z Iranem
To raczej podyktowane jest dzisiejszą wygraną Iranu z jankesami.
USA zagrała słabo, co nie zmienia faktu, że Iran zagrał najlepszy mecz w tej edycji LN.
Holendrzy to przeciętna drużyna i przede wszystkim są zespołem jednego zawodnika, od którego dyspozycji zależą ich wyniki. Uważam że kurs jest wystawiony prawidłowo i spodziewam się tu wyrównanego meczu.
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
W USA grał mieszany skład, zagrali dno i wodorosty. Brazylia - USA ... Brazylia powinna wygrać z taką grą USA i rotowaniem składem
Co wg Ciebie znaczy mieszanym składem?
Grali swoim najlepszym składem w obecnej chwili!
Nie było Russella i Jaeschke, którzy są kontuzjowani. Poza tym grali wszyscy najlepsi!!!
Fakt, że są daleko od najlepszej dyspozycji, ale nie można umniejszać Iranowi, że zagrał naprawdę dobry mecz!!!
Nie wiem czy go oglądałeś, bo jeśli twierdzisz że ich wygrana to tylko zasługa słabej postawy amerykańców, to chyba oglądaliśmy inne mecze?
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Niemcy - Kanada
Kanada 1,80 fortuna

Teoretycznie najlepiej byłoby zaczekać z tym typem do ogłoszenia szóstek, jednak wtedy może to już być nieopłacalne.
Na tą chwilę widzę tu 50%-50%, ale nie wierzę w to że Winiar 18h po zakończeniu meczu z Francją, wystawi Grozera w szóstce.
Nie chcę mu wypominać metryki, lecz 40 lat na karku to jak na atakującego bardzo zaawansowany wiek. Z Francją dostał 44 piłki do ataku, do tego był aktywny w obronie i bloku. Wiadomo że Georg nie jest typem smukłego siatkarza, bazującego na technice, tylko typowym atletą, bazującym na sile ataku. Wczoraj jego kolana zostały potężnie obciążone i w perspektywie nadchodzących IO, szaleństwem byłoby wystawianie go dzisiaj i ryzykowanie kontuzji.
Z resztą sam Georg, w dzisiejszym pomeczowym wywiadzie, powiedział że nie będzie grał w każdym meczu.
Bez Grozera szanse na wygraną Niemców znacznie spadają, tym bardziej że w tym tygodniu jest on jedynym nominalnym atakującym w kadrze Niemiec.
Sądzę że w meczu z Kanadą, na jego pozycji, zagra ktoś z pary Fromm - Karlitzek. W takim wypadku nie daję Niemcom zbyt wielu szans w zderzeniu z solidną Kanadą, która zmierza ku udziałowi w turnieju finałowym w LN, a dzisiejsza wygrana bardzo by ich do tego przybliżyła.
Jeżeli moje przypuszczenia się potwierdzą, to kurs 1,80 jest bardzo atrakcyjną propozycją na zwycięstwo Maara i spółki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2048
Termioszek 48,6K

Termioszek

Użytkownik
Na jakiej stronie można sprawdzić wyjściowe szóstki przed meczem, bo na oficjalnej jest cały skład z rezerwowymi? Jakiś link ma ktoś? Z góry dzięki :)
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Na jakiej stronie można sprawdzić wyjściowe szóstki przed meczem, bo na oficjalnej jest cały skład z rezerwowymi? Jakiś link ma ktoś? Z góry dzięki :)
No na oficjalnej właśnie😉
Masz coś takiego jak live.app.fivb.com, tam wybierasz rodzaj rozgrywek, potem interesujący cię mecz i na 30-20 min przed rozpoczęciem spotkania wskakują pierwsze szóstki.
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Co ta holadnia wyprawia to masakra, oczy bolą. Brazylia -USA cztery sety?
Jak to co wyprawia?
Grają swoje, czyli Nimir i długo, długo nic!!!😁
Brazole są w stanie ograć Jankesów nawet do zera, bo im zależy na pkt do rankingu, dzięki którym mogą być rozstawieni na IO.
USA gra totalnie o nic bo na finał LN już szans raczej nie mają.
A tak ogólnie, to do takich luźnych pytań mamy "siatkarski chat"😉
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Jak to co wyprawia?
Grają swoje, czyli Nimir i długo, długo nic!!!😁
Brazole są w stanie ograć Jankesów nawet do zera, bo im zależy na pkt do rankingu, dzięki którym mogą być rozstawieni na IO.
USA gra totalnie o nic bo na finał LN już szans raczej nie mają.
A tak ogólnie, to do takich luźnych pytań mamy "siatkarski chat"😉
Teraz zobaczyłem ,że napisałem to tutaj .Przepraszam
 
pinio1111 141,4K

pinio1111

Użytkownik
Holandia - Japonia -1,5seta 1,53 0:3
Argentyna - Polska -1,5seta 1,57 0:3
AKO: 2,40 easy😉

Próbuję dzisiaj dubelek na Japonię i Polskę.
Co do pierwszego meczu to uważam że Nimir dzisiaj nie zagra na pełnym dystansie. Po tej dawce obciążeń jakie dostał w dwóch ostatnich meczach jego kolana z pewnością powinny trochę odpocząć. Jak ważna to postać dla tej reprezentacji świadczą liczby z LN. Jeśli Piazza pozwoli mu zagrać cały mecz, to będzie szaleńcem. Do tego ten mecz nie ma już dla Holendrów żadnego większego znaczenia, gdyż stracili szanse na awans na igrzyska, jak i na finał LN.
Moim zdaniem Japonia weźmie to w trzech setach, ale asekuruje się jedna partią dla 🍊.
Co do naszego meczu, to tu Argentyna jeszcze walczy o finał LN, ale po wczorajszej wygranej z Turcją zapewnili już sobie awans na IO, a to było ich głównym celem.
Nasz zespół jakim by zestawieniem nie wyszedł to i tak uważam że sobie poradzą. Myślę, że zobaczymy dzisiaj Bartka Bołądzia, który wciąż walczy o miejsce na IO. Ogólnie każdy kto by nie wyszedł, będzie się starał przekonać Nikolę do swojej gry i zagwarantować sobie miejsce w 12 na Paryż.
Nie wykluczam seta Argentyny, ale nie sądzę by było ich stać na coś więcej.


Słowenia - Włochy
Słowenia -1,5seta 1,79

Włosi jak wiadomo są tu drugim składem, choć ten drugi skład wcale nie jest taki słaby. Ta nacja podobnie jak Polska ma potężne zaplecze i mogłaby wystawić dwie reprezentacje.
Słowenia wprost przeciwnie, to drużyna z ograniczonym potencjałem ludzkim, jednak to jak to wszystko poskładał Cretu jest imponujące.
Na tą chwilę grają świetnie i w każdym meczu wychodzą pierwszą szóstką, a mają jeszcze w odwodzie dochodzącego do zdrowia Mozica.
Widać że każda kolejna wygrana ich buduje i mają szansę awansować na drugą pozycję w rankingu FIVB, co gwarantowało by im rozstawienie w Paryżu.
Ten mecz to właściwie mecz o tą drugą lokatę, więc sądzę że grający u siebie i będący w świetnej formie Słoweńcy poradzą sobie z drugim garniturem Włoch i nie stracą więcej niż jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +844
Do góry Bottom