>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Czy eksperci tacy jak pinio1111 pinio1111 i zibi mogą coś skrobnąć po jednym zdaniu na temat dzisiejszych spotkaniach? Pachną mi dzisiaj wszyscy faworyci ( no może nie wiem co z Kubą) za większą sumkę się władować.
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Brazylia w swoim najmocniejszym zestawieniu też będzie mocna. Lucarelli i Leal nie pamiętam w którym meczu zagrali razem na przyjęciu.
Dzisiaj oprócz Lucarelliego, wyszli w najmocniejszym składzie, więc nie sądzę że zrobiłby aż taką różnicę. To oczywiście solidny siatkarz, ale swoje 5 minut ma za sobą.
Brazylia w całej LN zagrała jeden dobry mecz....z Polską. To tylko świadczy o tym jak niestabilną są obecnie drużyną.
 
F 113

fifikosa

Użytkownik
Dzisiaj oprócz Lucarelliego, wyszli w najmocniejszym składzie, więc nie sądzę że zrobiłby aż taką różnicę. To oczywiście solidny siatkarz, ale swoje 5 minut ma za sobą.
Brazylia w całej LN zagrała jeden dobry mecz....z Polską. To tylko świadczy o tym jak niestabilną są obecnie drużyną.
Czyli twoim zdaniem główna para środkowych to Lucas i Judson oraz 1szy rozgrywający Fernando?
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Zdecydowanie Fernando a nie Bruno.
Lucas jak najbardziej w szóstce będzie, Judsona bym wymienił ewentualnie na Isaaca, ale nie sądzę by zrobiło to mega różnicę.
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Siema. Co z tym kursem na Polaków z Brazylia w czwartek, leci do góry. Gramy u siebie, jesteśmy mocni , Brazylia bez szału ostatnio .ostatnie spotkanie z nami fakt wygrali ale to był mega mecz leala.
Jak dla mnie to nawet polska na handicapie..
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Co myślicie o handi na sety Polska -1,5 i Słowenia -1,5?
Mam mieszane uczucia co do naszego meczu, bo z jednej strony wszystko mówi że powinniśmy to wziąć z handi, ale w fazie zasadniczej Brazole w meczach z najsilniejszymi reprezentacjami - Włosi, Słowenia, Francja, USA, zagrali pięciosetówki + ograli nas 3:1. Fakt że dziś wyjdziemy z Leonem i Bieniem, ale Brazylia to zawsze był dla nas niewygodny rywal. Wszystko będzie zależało od tego jak wejdziemy w mecz i od dyspozycji Leala po przeciwnej stronie siatki. Moim zdaniem 1,65 na handi -1,5seta to kurs nieopłacalny.
Ale oczywiście mogę się mylić i możemy wygrać gładko 3:0.
Co do Słoweńców, to trochę zdziwił mnie ich mecz z Serbią, gdzie grali strasznie nierówno i zaprzepaścili sobie szansę na rozstawienie w losowaniu na IO. Dla mnie ta drużyna osiąga wyniki ponad stan i w którymś momencie to się skończy. Grają też gołą 6 i to duży minus tej ekipy. Argentynę powinni ograć, ale ja z handi na nich nie zagram po kursie w okolicach 1,6.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
kanada fajne harakiri popelnia, nic sie nie da wlasnaj akcja przy balonach japkow idealnie przyjmowanych nie da sie wyblok za wyblokiem, freball? a tam nie da sie, ten atak za antenka szwarca to juz w ogole mistrzostwo. no i to ze maar sam wygral koncowke pierwszego seta japkom, zamiast robić roznice na korzysc kanady to zrobil na korzysc japonii, a ci graja praktycznie bez nishidy, zaraz koncowka drugiego seta a ten 3 pkty nastukal, wiecej nastukal autami dla kanady
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Dramat Kanada dzisiaj. Maar przy stanie 22:20 wali w aut i przegrywają seta,a w drugim też nic ciekawego nie gra. Do tego środek Kanady nie istnieje, a wybory Heera i dokładność rozegrania woła o pomstę do nieba. Totalnie drużyna bez energii. Może aklimatyzacja do strefy czasowej ich załatwiła, bo fizycznie dziś ten zespół leży, a to był ich główny atut!!!
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Trochę jak Nimir w Holandii, choć i tak Kanada to zdecydowanie lepszy zespół jako drużyna. Loeppky też dziś nic nie gra, a potrafił fajnie punktować. Szkoda bo Nishida dziś poza grą zupełnie i Japońce do ogrania przy normalnej dyspozycji Kanady
Post automatycznie złączony:

Ogólnie poziom meczu dramatyczny
Post automatycznie złączony:

Dziwię się że ten wizjoner od grania po spadkach kursów się jeszcze nie odezwał jak to rację miał 😉
 
Ostatnia edycja:
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
szwarc to ma dzisiaj talent tak wpadac w ten pojedynczy blok to trzeba miec po prostu to cos tyle miejsca wolnego z obu stron ale on idealnie w lapy trafia
 
F 113

fifikosa

Użytkownik
To co zagrał dziś Loeppky to jest kryminal. Dziwie sie naprawde bardzo, ze trener go nie zdjal chociazby pacholek lepiej by zagral niz on, dramat.
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Cała Kanada nie dojechała na ten mecz niestety....
Post automatycznie złączony:

To co zagrał dziś Loeppky to jest kryminal. Dziwie sie naprawde bardzo, ze trener go nie zdjal chociazby pacholek lepiej by zagral niz on, dramat.
Tam nie było dzisiaj drużyny. Paradoksalnie Szwarc, który zrobił kilka śmiesznych błędów i tak był jedynym który walczył i nie wyglądał jak po dobrej imprezie
 
Do góry Bottom