>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

R 49,4K

Rosolski91

Użytkownik
Ty chyba czegos nie rozumiesz. To sa przygotowania pod io. Medalu to nie bedzie z przecietnym boladziem. Liga Narodów jest nie istotna, trzeba odzyskac forme kurka bo tylko on ma potencjał godnu światowej topki na tej pozycji. Boladz pewnego poziomu nie przeskoczy na przelomi calego turnieju
Z tym przeciętnym Boladziem to bym polemizował 😉 prawda jest taka że Kurek ma już swoje lata i takiego turnieju jak IO sam nie pociągnie, mam nadzieję że nasi będą trzymać dobre przyjęcie bo to da duże możliwości grania Bienkiem i Huberem co odciąży naszych skrzydłowych.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
fajne sa te wpisy ludzi co ogladaja siatkowke nie wiem raz na rok? te wpisy o boladziu i kurku urzekajace

co do kedzierzynskiego tercetu to ci co ogladaja lige dyspozycje kaczmarka/sliwki/bednorza(ten sie w lidze jakos ratowal i na kadrach tez) znali od dawna. bez powodu kedzierzyn nie przegrywal ze wszystkiki jak leci przez ostatni miesiac ligi
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Boladz grający na ok 70% w ataku w repce ma nie jechać na IO hmm ciekawe, do tego jeszcze lewa ręką 🤔🤔
Niech walczy o sklad z kaczmarkiem. Na pewno nie z kurkiem. P.s. juz sobie wyobraAm tego waszego boladzia jako pierwszego mlota ktory robi 70 procent w ćwierćfinale io i daje nam awans . Trzeba zabrac jednego mlota w najlepszej dyspozycji i kurka bo to on ma najwiekszy potencjal
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
najlepszy atakujacy pls ligi ma walczyc o miejsce z gosciem co aktualnie ma forme taka ze kluth bylby od niego lepszy, uraczysz nas jeszcze jakims gornolotnym zartem?
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Dla mnie jest oczywiste że pojedzie Bartosz i Bartłomiej. Grbic nie jest głupi i nie będzie się bawił w żadne sentymenty. On chce wygrać IO jako trener i otwarcie o tym mówił niejednokrotnie. Z tą grupą zawodników ma ogromną szansę i dlatego nie weźmie Zwierza, który dosłownie "przepił" sezon olimpijski.
Mam większe obawy co do Śliwy, który formą sportową nie zasługuje na Paryż, ale moim zdaniem jednak pojedzie zamiast Bednorza, który go bije w tej chwili na głowę.
Spodziewam się w półfinale Kaczmarka i Śliwki w podstawie, bo Nikola powiedział że będą rotacje w szóstce w następnym meczu. Myślę jednak że oboje szybko zejdą z parkietu bo raczej formy przez ostatnie tygodnie nie zbudowali.
Czekam jutro na składy przedmeczowe i jeżeli mam rację i obu zobaczymy w szóstce, to walę pod korek pierwszy set na żabojadów.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Spodziewam się w półfinale Kaczmarka i Śliwki w podstawie, bo Nikola powiedział że będą rotacje w szóstce w następnym meczu. Myślę jednak że oboje szybko zejdą z parkietu bo raczej formy przez ostatnie tygodnie nie zbudowali.
Czekam jutro na składy przedmeczowe i jeżeli mam rację i obu zobaczymy w szóstce, to walę pod korek pierwszy set na żabojadów.
jak wyjda kedzierzynem no to bedzie smiesznie. jak wroci do podstawy to bedzie mozna dac cos na polakow jak bedzie jakas dobra okazja i kurs na to
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Ty chyba czegos nie rozumiesz. To sa przygotowania pod io. Medalu to nie bedzie z przecietnym boladziem. Liga Narodów jest nie istotna, trzeba odzyskac forme kurka bo tylko on ma potencjał godnu światowej topki na tej pozycji. Boladz pewnego poziomu nie przeskoczy na przelomi calego turnieju
Pewnie ze nie rozumie!
Jako niedzielny kibic, mam chyba pecha ze ciagle trafiam akurat na mecz z Kurkiem kończącym co 3 atak. Czy płaczącym po jakiś blamażach.
Jak mówisz ze jest budowana jego forma na IO to teraz juz rozumiem, o taką ekspercka opinie mi chodził.
Dziękuje Janusz
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Ta ta....widzę że wszechwiedzący jesteś, skoro skreślasz Francję w drugim secie😉
Wątpię czy utrzymają taki poziom gry do końca meczu, a z kolei Francuzi cały mecz też takiej padliny grać nie będą.
Mi już Włosi robotę zrobili bo grałem ich +4,5pkt w pierwszym secie, a jeśli wygrają cały mecz to tym bardziej będę zadowolony bo dla nas to byłby zdecydowanie łatwiejszy rywal w półfinale
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Ale kabaret się odstawia w tej siatkówce, ideologie można dorobić do każdego wyniku ale bądźmy poważni , takie baty zbierać od drugiego składu włoch to jednak wstyd i kompromitacja. Zacznijcie tutaj racjonalnie pisać a nie im trafie większą niespodziankę tym większy ekspert jestem bo przecież to było dla danego eksperta wiadome. Ego działu siatkówka już osiąga poziom kosmiczny.
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Kto im nie dawał szans?
Czy ja napisałem jakąś analizę w dziale siatkówki gdzie napisałem że Włosi nie mają szans?
Przejaja to jest to co próbujesz mi wmówić!
Napisałem w luźnej rozmowie na temat naszych siatkarzy że jeśli wyjdzie Śliwa i Kaczmarek to ładuję pod korek 1set dla żabojadów. Napisałem tak bo moim zdaniem przeciwko drugiej repie Italii powinni sobie poradzić.
Więc gdzie tu nie dawanie szans Włochom?
Tak żeby nie być gołosłownym wrzucę tylko mój kupon na dziś z tym nie dawaniem Włochom szans. To że nie podaję typu na forum nie znaczy że go nie gram.
 

Załączniki

portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Ta ta....widzę że wszechwiedzący jesteś, skoro skreślasz Francję w drugim secie😉
Wątpię czy utrzymają taki poziom gry do końca meczu, a z kolei Francuzi cały mecz też takiej padliny grać nie będą.
Mi już Włosi robotę zrobili bo grałem ich +4,5pkt w pierwszym secie, a jeśli wygrają cały mecz to tym bardziej będę zadowolony bo dla nas to byłby zdecydowanie łatwiejszy rywal w półfinale
dopiero co pisałeś , że walisz pod korek pierwszy set żabojadów ;)
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
dopiero co pisałeś , że walisz pod korek pierwszy set żabojadów ;)
Szkoda że nie napiszesz coś merytorycznego w tym dziale, tylko jakieś pierdy i czepianie się słówek i to w czyjejś rozmowie. Dramat na tym forum się robi. Poczytaj co napisałem w kolejnych postach bo nie chce mi się tego wyjaśniać drugi raz!!!!
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Pinio prawda taka ze sie tylko osmieszyles wrzucajac francozuow do polfinalu a teraz paliszJana
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
Do góry Bottom