>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

F 113

fifikosa

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 jakby wczoraj grał Śliwka i Kaczmarek to 100% racji odrazu zlot do bazy a tak jutro przeciwko Włochom/francji pewnie nie będzie takiej tragedii bo przeciwnik poziom niżej. Dla mnie to wygląda trochę jakby grbic specjalnie próbował ich (śliwę i Kaczmarka) przedstawić w jak najlepszym świetle żeby ich powołanie „mogło” się obronić
Chociaż gdzieś głęboko mam również nadzieję, że zabierze Bednorza i boladzia
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 jakby wczoraj grał Śliwka i Kaczmarek to 100% racji odrazu zlot do bazy a tak jutro przeciwko Włochom/francji pewnie nie będzie takiej tragedii bo przeciwnik poziom niżej. Dla mnie to wygląda trochę jakby grbic specjalnie próbował ich (śliwę i Kaczmarka) przedstawić w jak najlepszym świetle żeby ich powołanie „mogło” się obronić
Chociaż gdzieś głęboko mam również nadzieję, że zabierze Bednorza i boladzia
Każdy ma prawo do swoich przemyśleń i to jest właśnie fajne. Ja jeśli wyjdą ci dwaj w podstawie uderzam przeciw naszym 1set, niezależnie z kim będziemy grali. Jak wtopię to wtopię, wezmę to na klatę. To logiczne że nie trafiam cały czas, ale jestem konsekwentny i gram swoje typy i jak do tej pory nie narzekam.
Bołądziowi te IO się należą jak psu buda i myślę że jednak tam pojedzie.
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Reasumując dzisiejszą, kolejną gównoburze, to zwycięstwo Francji wcale mnie nie cieszy. Mimo że wrzuciłem post w dyskusji z stwierdzeniem że jutro zagramy z żabojadami, to daleki byłem od grania na nich i nie miałem nawet pół zakładu w kierunku Francji. Jedyne co zagrałem z tego meczu to +4,5pkt w pierwszym secie dla Italii.
Na przyszłość proponowałbym niektórym czytać ze zrozumieniem to co piszę i mieć przede wszystkim dystans do tego😉
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Wazne zeby jutro grac 1 set na polakow jak wyjdzie Sliwka i Kaczmarek!
Post automatycznie złączony:

Pod korek!
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Wrzuć jeszcze jakikolwiek kupon z tym co "niby" grasz😉, bo takie pier....nie po próżnicy to sobie można o ....!!!
Ja nie mam problemu z wrzuceniem swojego kuponu bo nie jestem fantastą jak co niektórzy, którzy grają raz na tych, a później kontrują na tamtych 🤣
Dobrego psychiatry potrzebujesz kolego, choć obawiam się że twoja schizofrenia jest już zbyt zaawansowana. Aaaaa....i pozdrów Kyrgiosa ode mnie🤣🤣🤣
 
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Szkoda że nie napiszesz coś merytorycznego w tym dziale, tylko jakieś pierdy i czepianie się słówek i to w czyjejś rozmowie. Dramat na tym forum się robi. Poczytaj co napisałem w kolejnych postach bo nie chce mi się tego wyjaśniać drugi raz!!!!
człowieku.. palisz głupa czy co ? pisześz , że walisz pod korek 1 set żabojadów a potem jak okazuje się , że przegrali to piszesz, że grałeś jednak +4,5 pkt 1 set włochów... no bo jak wielki znawca mogłby mieć czerwo przecież..
 
tedddy2060 7,5K

tedddy2060

Użytkownik
Wrzuć jeszcze jakikolwiek kupon z tym co "niby" grasz😉, bo takie pier....nie po próżnicy to sobie można o ....!!!
Ja nie mam problemu z wrzuceniem swojego kuponu bo nie jestem fantastą jak co niektórzy, którzy grają raz na tych, a później kontrują na tamtych 🤣
Dobrego psychiatry potrzebujesz kolego, choć obawiam się że twoja schizofrenia jest już zbyt zaawansowana. Aaaaa....i pozdrów Kyrgiosa ode mnie🤣🤣🤣
Musiał ten pacjent przegrać majątek i dlatego jego choroba psychiczna jest już nieuleczalna,a propo to znałem takich gości podobnych jemu co przegrali u buków po kilka baniek i też się tak zachowywali jak ten z bujną wyobrażnią co ma dziadka na Węgrzech.
 
C 2K

cordżetto

Użytkownik
człowieku.. palisz głupa czy co ? pisześz , że walisz pod korek 1 set żabojadów a potem jak okazuje się , że przegrali to piszesz, że grałeś jednak +4,5 pkt 1 set włochów... no bo jak wielki znawca mogłby mieć czerwo przecież..
Zalecam czytać ze zrozumieniem o jaki mecz chodziło z tym waleniem pod korek... :)
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
człowieku.. palisz głupa czy co ? pisześz , że walisz pod korek 1 set żabojadów a potem jak okazuje się , że przegrali to piszesz, że grałeś jednak +4,5 pkt 1 set włochów... no bo jak wielki znawca mogłby mieć czerwo przecież..
Debilu, wrzuciłem kupon z tym typem na Włochów!!! Jesteś aż tak odklejony, czy tylko takiego udajesz? Poza tym ptasi móżdżku Francja wygrała, więc powinienem triumfować, ale owszem triumfuję bo Włosi mieli +4,5 pkt w pierwszym secie a Loser -14,5pkt w meczu Argentyny!!!!
Takich ptasich móżdżkowa jak ty tylko mi szkoda 🤣🤣🤣
 
W 18,7K

WENTOR

Użytkownik
Ten paprykarz to kolejny ułom, sam mam go w ignorowanych od jakiegoś czasu :D Czytanie ze zrozumieniem kuleje, a chłop się za bukmacherke bierze :D No i do tego oczywiście znak rozpoznawczy takich matołków, czyli nienaganna interpunkcja :D
 
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Ten paprykarz to kolejny ułom, sam mam go w ignorowanych od jakiegoś czasu :D Czytanie ze zrozumieniem kuleje, a chłop się za bukmacherke bierze :D No i do tego oczywiście znak rozpoznawczy takich matołków, czyli nienaganna interpunkcja :D
Czasem mam wrażenie że tu jeden typ ma kilka kont, bo wylewa się to szambo przeważnie w jednym momencie😉
Post automatycznie złączony:

I tłumacz debilowi to wrzuć kupon co pograłeś, a ten odklejeniec dalej w swoją retorykę!!!
Schizofrenia pełną parą🤣🤣🤣
Wawo dziś o 19:40 napisał na ogólnym czacie: Lokomotywa na Słowenię, gdzie kurs był 1,22🤣 po czym o 20:30 pisze: wchodzić w Argentynę póki można!!!!
Ja pier...... po co tu takich odklejeńców trzymać?
 
Ostatnia edycja:
G 649

gdzziemojnick

Użytkownik
Nie udzielam się tu prawie wcale, ale czytuję dział z siatkówką dość regularnie. Pinio, wydaje mi się że szkoda czasu i sił na wchodzenie w pyskówki z krzykaczami, jeszcze nie widziałem żeby ktoś na tym forum przekonał do swojego zdania drugą stronę w takiej "debacie". Ty i Banksy (jak o kimś jeszcze zapomniałem to przepraszam) to chyba jedyne osoby w tym dziale, które bronią się merytoryką i przede wszystkim trafionymi typami. Szkoda nerwów na nic nie wnoszące dyskusje, bo w końcu przeleje się czara goryczy i sporo osób na tym straci. Przy okazji dzięki za Twoją robotę, bo może nie gram na ślepo wszystkiego co zapodasz, ale przynajmniej research mam już z głowy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
pinio1111 141,6K

pinio1111

Użytkownik
Nie udzielam się tu prawie wcale, ale czytuję dział z siatkówką dość regularnie. Pinio, wydaje mi się że szkoda czasu i sił na wchodzenie w pyskówki z krzykaczami, jeszcze nie widziałem żeby ktoś na tym forum przekonał do swojego zdania drugą stronę w takiej "debacie". Ty i Banksy (jak o kimś jeszcze zapomniałem to przepraszam) to chyba jedyne osoby w tym dziale, które bronią się merytoryką i przede wszystkim trafionymi typami. Szkoda nerwów na nic nie wnoszące dyskusje, bo w końcu przeleje się czara goryczy i sporo osób na tym straci. Przy okazji dzięki za Twoją robotę, bo może nie gram na ślepo wszystkiego co zapodasz, ale przynajmniej research mam już z głowy ;)
Masz dużo racji w tym co piszesz i im dłużej tu jestem, tym bardziej jestem zniechęcony do wrzucania czegokolwiek na forum.
Wczoraj i dziś na dużym plusie jestem. Dzisiaj wrzuciłem nawet mój kupon "debilowi", żeby zobaczył co gram. Miał szansę jeszcze na Loserze zarobić, bo to miałem w dublu, ale zero refleksji u takiego prymitywa!!!
Dlatego zamierzam robić swoje i zarabiać, a typów tu już wrzucał nie będę, bo skoro zwykła rozmowa na czacie powoduje tyle spamu, to po co dawać zarabiać "misiom o małym rozumku"😉
 
K 3

kubus712

Użytkownik
pinio1111 pinio1111
Pytanko... Jak widzisz dzisiejszy mecz Polaków? Chcę trochę grubiej zagrać ten mecz i się zastanawiam. Oglądałem wczorajszy mecz Francji i grali w mojej opinii bardzo słaby mecz, dodatkowo mniej czasu na regenerację.

PS - olej hejterów, niektórzy wchodzą tutaj tylko, żeby się przyczepić, a wchodzenie z nimi w polemikę (tym bardziej udawadniając co postawiłeś) to kopanie się z koniem, czego nie napiszesz i tak będzie dla nich nie tak. Pozdro
 
R 49,4K

Rosolski91

Użytkownik
pinio1111 pinio1111
Pytanko... Jak widzisz dzisiejszy mecz Polaków? Chcę trochę grubiej zagrać ten mecz i się zastanawiam. Oglądałem wczorajszy mecz Francji i grali w mojej opinii bardzo słaby mecz, dodatkowo mniej czasu na regenerację.

PS - olej hejterów, niektórzy wchodzą tutaj tylko, żeby się przyczepić, a wchodzenie z nimi w polemikę (tym bardziej udawadniając co postawiłeś) to kopanie się z koniem, czego nie napiszesz i tak będzie dla nich nie tak. Pozdro
Śliwki nie bd bo na trybunach dziś, Kaczmarek w 14, spokojnie można próbować handi na naszych 😉
 
Do góry Bottom