>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Siatkarski chat

F 113

fifikosa

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 jakby wczoraj grał Śliwka i Kaczmarek to 100% racji odrazu zlot do bazy a tak jutro przeciwko Włochom/francji pewnie nie będzie takiej tragedii bo przeciwnik poziom niżej. Dla mnie to wygląda trochę jakby grbic specjalnie próbował ich (śliwę i Kaczmarka) przedstawić w jak najlepszym świetle żeby ich powołanie „mogło” się obronić
Chociaż gdzieś głęboko mam również nadzieję, że zabierze Bednorza i boladzia
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 jakby wczoraj grał Śliwka i Kaczmarek to 100% racji odrazu zlot do bazy a tak jutro przeciwko Włochom/francji pewnie nie będzie takiej tragedii bo przeciwnik poziom niżej. Dla mnie to wygląda trochę jakby grbic specjalnie próbował ich (śliwę i Kaczmarka) przedstawić w jak najlepszym świetle żeby ich powołanie „mogło” się obronić
Chociaż gdzieś głęboko mam również nadzieję, że zabierze Bednorza i boladzia
Każdy ma prawo do swoich przemyśleń i to jest właśnie fajne. Ja jeśli wyjdą ci dwaj w podstawie uderzam przeciw naszym 1set, niezależnie z kim będziemy grali. Jak wtopię to wtopię, wezmę to na klatę. To logiczne że nie trafiam cały czas, ale jestem konsekwentny i gram swoje typy i jak do tej pory nie narzekam.
Bołądziowi te IO się należą jak psu buda i myślę że jednak tam pojedzie.
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Reasumując dzisiejszą, kolejną gównoburze, to zwycięstwo Francji wcale mnie nie cieszy. Mimo że wrzuciłem post w dyskusji z stwierdzeniem że jutro zagramy z żabojadami, to daleki byłem od grania na nich i nie miałem nawet pół zakładu w kierunku Francji. Jedyne co zagrałem z tego meczu to +4,5pkt w pierwszym secie dla Italii.
Na przyszłość proponowałbym niektórym czytać ze zrozumieniem to co piszę i mieć przede wszystkim dystans do tego😉
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wazne zeby jutro grac 1 set na polakow jak wyjdzie Sliwka i Kaczmarek!
Post automatycznie złączony:

Pod korek!
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Wrzuć jeszcze jakikolwiek kupon z tym co "niby" grasz😉, bo takie pier....nie po próżnicy to sobie można o ....!!!
Ja nie mam problemu z wrzuceniem swojego kuponu bo nie jestem fantastą jak co niektórzy, którzy grają raz na tych, a później kontrują na tamtych 🤣
Dobrego psychiatry potrzebujesz kolego, choć obawiam się że twoja schizofrenia jest już zbyt zaawansowana. Aaaaa....i pozdrów Kyrgiosa ode mnie🤣🤣🤣
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
Szkoda że nie napiszesz coś merytorycznego w tym dziale, tylko jakieś pierdy i czepianie się słówek i to w czyjejś rozmowie. Dramat na tym forum się robi. Poczytaj co napisałem w kolejnych postach bo nie chce mi się tego wyjaśniać drugi raz!!!!
człowieku.. palisz głupa czy co ? pisześz , że walisz pod korek 1 set żabojadów a potem jak okazuje się , że przegrali to piszesz, że grałeś jednak +4,5 pkt 1 set włochów... no bo jak wielki znawca mogłby mieć czerwo przecież..
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Wrzuć jeszcze jakikolwiek kupon z tym co "niby" grasz😉, bo takie pier....nie po próżnicy to sobie można o ....!!!
Ja nie mam problemu z wrzuceniem swojego kuponu bo nie jestem fantastą jak co niektórzy, którzy grają raz na tych, a później kontrują na tamtych 🤣
Dobrego psychiatry potrzebujesz kolego, choć obawiam się że twoja schizofrenia jest już zbyt zaawansowana. Aaaaa....i pozdrów Kyrgiosa ode mnie🤣🤣🤣
Musiał ten pacjent przegrać majątek i dlatego jego choroba psychiczna jest już nieuleczalna,a propo to znałem takich gości podobnych jemu co przegrali u buków po kilka baniek i też się tak zachowywali jak ten z bujną wyobrażnią co ma dziadka na Węgrzech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +423
C 11,6K

cordżetto

Użytkownik
człowieku.. palisz głupa czy co ? pisześz , że walisz pod korek 1 set żabojadów a potem jak okazuje się , że przegrali to piszesz, że grałeś jednak +4,5 pkt 1 set włochów... no bo jak wielki znawca mogłby mieć czerwo przecież..
Zalecam czytać ze zrozumieniem o jaki mecz chodziło z tym waleniem pod korek... :)
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
człowieku.. palisz głupa czy co ? pisześz , że walisz pod korek 1 set żabojadów a potem jak okazuje się , że przegrali to piszesz, że grałeś jednak +4,5 pkt 1 set włochów... no bo jak wielki znawca mogłby mieć czerwo przecież..
Debilu, wrzuciłem kupon z tym typem na Włochów!!! Jesteś aż tak odklejony, czy tylko takiego udajesz? Poza tym ptasi móżdżku Francja wygrała, więc powinienem triumfować, ale owszem triumfuję bo Włosi mieli +4,5 pkt w pierwszym secie a Loser -14,5pkt w meczu Argentyny!!!!
Takich ptasich móżdżkowa jak ty tylko mi szkoda 🤣🤣🤣
 
W 18,7K

WENTOR

Użytkownik
Ten paprykarz to kolejny ułom, sam mam go w ignorowanych od jakiegoś czasu :D Czytanie ze zrozumieniem kuleje, a chłop się za bukmacherke bierze :D No i do tego oczywiście znak rozpoznawczy takich matołków, czyli nienaganna interpunkcja :D
 
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Ten paprykarz to kolejny ułom, sam mam go w ignorowanych od jakiegoś czasu :D Czytanie ze zrozumieniem kuleje, a chłop się za bukmacherke bierze :D No i do tego oczywiście znak rozpoznawczy takich matołków, czyli nienaganna interpunkcja :D
Czasem mam wrażenie że tu jeden typ ma kilka kont, bo wylewa się to szambo przeważnie w jednym momencie😉
Post automatycznie złączony:

I tłumacz debilowi to wrzuć kupon co pograłeś, a ten odklejeniec dalej w swoją retorykę!!!
Schizofrenia pełną parą🤣🤣🤣
Wawo dziś o 19:40 napisał na ogólnym czacie: Lokomotywa na Słowenię, gdzie kurs był 1,22🤣 po czym o 20:30 pisze: wchodzić w Argentynę póki można!!!!
Ja pier...... po co tu takich odklejeńców trzymać?
 
Ostatnia edycja:
G 2,6K

gdzziemojnick

Użytkownik
Nie udzielam się tu prawie wcale, ale czytuję dział z siatkówką dość regularnie. Pinio, wydaje mi się że szkoda czasu i sił na wchodzenie w pyskówki z krzykaczami, jeszcze nie widziałem żeby ktoś na tym forum przekonał do swojego zdania drugą stronę w takiej "debacie". Ty i Banksy (jak o kimś jeszcze zapomniałem to przepraszam) to chyba jedyne osoby w tym dziale, które bronią się merytoryką i przede wszystkim trafionymi typami. Szkoda nerwów na nic nie wnoszące dyskusje, bo w końcu przeleje się czara goryczy i sporo osób na tym straci. Przy okazji dzięki za Twoją robotę, bo może nie gram na ślepo wszystkiego co zapodasz, ale przynajmniej research mam już z głowy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Nie udzielam się tu prawie wcale, ale czytuję dział z siatkówką dość regularnie. Pinio, wydaje mi się że szkoda czasu i sił na wchodzenie w pyskówki z krzykaczami, jeszcze nie widziałem żeby ktoś na tym forum przekonał do swojego zdania drugą stronę w takiej "debacie". Ty i Banksy (jak o kimś jeszcze zapomniałem to przepraszam) to chyba jedyne osoby w tym dziale, które bronią się merytoryką i przede wszystkim trafionymi typami. Szkoda nerwów na nic nie wnoszące dyskusje, bo w końcu przeleje się czara goryczy i sporo osób na tym straci. Przy okazji dzięki za Twoją robotę, bo może nie gram na ślepo wszystkiego co zapodasz, ale przynajmniej research mam już z głowy ;)
Masz dużo racji w tym co piszesz i im dłużej tu jestem, tym bardziej jestem zniechęcony do wrzucania czegokolwiek na forum.
Wczoraj i dziś na dużym plusie jestem. Dzisiaj wrzuciłem nawet mój kupon "debilowi", żeby zobaczył co gram. Miał szansę jeszcze na Loserze zarobić, bo to miałem w dublu, ale zero refleksji u takiego prymitywa!!!
Dlatego zamierzam robić swoje i zarabiać, a typów tu już wrzucał nie będę, bo skoro zwykła rozmowa na czacie powoduje tyle spamu, to po co dawać zarabiać "misiom o małym rozumku"😉
 
K 3

kubus712

Użytkownik
pinio1111 pinio1111
Pytanko... Jak widzisz dzisiejszy mecz Polaków? Chcę trochę grubiej zagrać ten mecz i się zastanawiam. Oglądałem wczorajszy mecz Francji i grali w mojej opinii bardzo słaby mecz, dodatkowo mniej czasu na regenerację.

PS - olej hejterów, niektórzy wchodzą tutaj tylko, żeby się przyczepić, a wchodzenie z nimi w polemikę (tym bardziej udawadniając co postawiłeś) to kopanie się z koniem, czego nie napiszesz i tak będzie dla nich nie tak. Pozdro
 
R 53,2K

Rosolski91

Użytkownik
pinio1111 pinio1111
Pytanko... Jak widzisz dzisiejszy mecz Polaków? Chcę trochę grubiej zagrać ten mecz i się zastanawiam. Oglądałem wczorajszy mecz Francji i grali w mojej opinii bardzo słaby mecz, dodatkowo mniej czasu na regenerację.

PS - olej hejterów, niektórzy wchodzą tutaj tylko, żeby się przyczepić, a wchodzenie z nimi w polemikę (tym bardziej udawadniając co postawiłeś) to kopanie się z koniem, czego nie napiszesz i tak będzie dla nich nie tak. Pozdro
Śliwki nie bd bo na trybunach dziś, Kaczmarek w 14, spokojnie można próbować handi na naszych 😉
 
Do góry Bottom