>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

G 11,6K

gzjjr

Użytkownik
Siema eksperci od analizy sportowej 😅

Macie typ a po meczu szorować mi okno w podzięce.
Słowenia @1,9 pinn
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
z boladziem na opp "niewielka" roznica, takie gwozdzie ida na kontrach ze glowa mala

francuzy zagraly bardzo dobrego seta a i tak nie mialy prawie nic do powiedzenia, to co bedzie jak nie zagraja badzo dobrego seta? no wlasnie

no dobra bardzo dobrego zagrali w ataku/obronie etc ale nie spojrzalem ile zagrywek zrypali
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Spoko Polska zawsze dobrze grala na turniejach o puchar burmistrza polski typu memorial wagnera czy vnl a pozniej na igrzyskach rozkladali nogi w cwiercfinale przed usa francja wlochami rosja itd
Post automatycznie złączony:

Bede wielce zdziwiony jak tym razem bedzie co innego. Nie dosc ze w grupie wcale nie musza wygrac wszystkiego to wystarczy lepszy przeciwnik w cwiercfinale io i juz kisiel bedzie. Odszczekam jak bedzie inaczej.
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Dla Słowenii vnl to turniej docelowy tak jak dla Polski. Na IO wiadomo wygrywaja mezczyzni ktorzy dbaja o forme akurat na ten turniej. Francja Usa Wlochy
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
no nie powiem w 'ciekawym stylu' nasi postanowili podarowac seta, tak za darmo tak o

Co według Ciebie przemawia za Słowenią?
glosy w glowie mu tak powiedzialy. objawy choroby psychicznej.

no i francuskie ameby kompletnie inne oblicze niz wczoraj, wczoraj wyglupy smieszki hiszki, dzisiaj full motywacja.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 442,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie siedzę mocno w siatkówce, żeby znać składy każdej reprezentacji, ale obejrzałem dziś ten mecz bo jednak 1/2 rozgrywek. Na co liczył trener nie wystawiając najmocniejszego składu że mecz sam się wygra czy nie zależało no końcowym triumfie. Jeżeli pierwsza opcja to o IO jestem spokojny, 1/4 i do domu. A jeżeli druga to nie lepiej było odpuścić te rozgrywki w roku gdzie IO są najważniejsze i dać odpocząć pierwszej szóstce? Frajersko wypuszczany drugi set i podobnie tb. Mental po takim meczu poszybował do góry. Trzeba liczyć, że Panie ugrają medal w Paryżu.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
jakis inny mecz musiales ogladac jak piszesz ze nie gralismy najmocniejszym skladem, pewny jestes ze to byl mecz siatkowki a nie hokej na trawie?
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Moja obserwacja to kompletny bez formy dla mnie też jest Janusz. Jego rozegranie jest dużo wolniejsze, czytelne a wiele piłek na złym pułapie, niedociągniętych lub inne takie. Tutaj chyba ewidentnie liczą, że ograniem zbudują formę.
Co innego to ten mecz i na zdrową logikę ciężko go wytłumaczyć. 2 set to kompletny cyrk. Totalna dominacja i nagle większość punktów oddajemy totalnym brakiem koncentracji/skupienia coś na zasadzie i tak się wygra. 5 set też mamy już wszystko wygrane i klops. Tutaj niestety jest to zły prognostyk przed IO bo przypominam, że ta impreza siedzi strasznie naszym na psychice i pamiętam 5 set na ostatnich igrzyskach gdzie już w trakcie seta oni praktycznie płakali a nie grali.
Nasz idealny team trochę się posypał przez sytuację w zaksie i kontuzję Śliwki.
 
adik1992 442,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
jakis inny mecz musiales ogladac jak piszesz ze nie gralismy najmocniejszym skladem, pewny jestes ze to byl mecz siatkowki a nie hokej na trawie?
czyli Kaczmarek i Bednorz to nasi najlepsi obecnie zawodnicy, którymi mamy wygrać złoto IO? I to ten sam Kaczmarek o którym piszecie w działach, że zaliczył mega zjazd w tym sezonie? Pytam serio dlaczego na tb nie wszedł Leon np?
 
R 50,8K

Rosolski91

Użytkownik
Moja obserwacja to kompletny bez formy dla mnie też jest Janusz. Jego rozegranie jest dużo wolniejsze, czytelne a wiele piłek na złym pułapie, niedociągniętych lub inne takie. Tutaj chyba ewidentnie liczą, że ograniem zbudują formę.
Co innego to ten mecz i na zdrową logikę ciężko go wytłumaczyć. 2 set to kompletny cyrk. Totalna dominacja i nagle większość punktów oddajemy totalnym brakiem koncentracji/skupienia coś na zasadzie i tak się wygra. 5 set też mamy już wszystko wygrane i klops. Tutaj niestety jest to zły prognostyk przed IO bo przypominam, że ta impreza siedzi strasznie naszym na psychice i pamiętam 5 set na ostatnich igrzyskach gdzie już w trakcie seta oni praktycznie płakali a nie grali.
Nasz idealny team trochę się posypał przez sytuację w zaksie i kontuzję Śliwki.
O z Januszem bardzo się zgadzam ☺
Post automatycznie złączony:

czyli Kaczmarek i Bednorz to nasi najlepsi obecnie zawodnicy, którymi mamy wygrać złoto IO? I to ten sam Kaczmarek o którym piszecie w działach, że zaliczył mega zjazd w tym sezonie? Pytam serio dlaczego na tb nie wszedł Leon np?
Leon zaczął mecz i grał na 20% w ataku więc zjechał do bazy proste
 
dawtom91 1,5K

dawtom91

Użytkownik
czyli Kaczmarek i Bednorz to nasi najlepsi obecnie zawodnicy, którymi mamy wygrać złoto IO? I to ten sam Kaczmarek o którym piszecie w działach, że zaliczył mega zjazd w tym sezonie? Pytam serio dlaczego na tb nie wszedł Leon np?
Zgadzam się. Gdyby bardzo nam zależało na wygranej należało powrócić do Leona i Bednorza, a nawet w końcówce 4th seta uruchomić Kurka. Dziwny mecz i dziwna postawa Polaków
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
czyli Kaczmarek i Bednorz to nasi najlepsi obecnie zawodnicy, którymi mamy wygrać złoto IO? I to ten sam Kaczmarek o którym piszecie w działach, że zaliczył mega zjazd w tym sezonie? Pytam serio dlaczego na tb nie wszedł Leon np?
mowisz ze ogladales mecz no to skoro go ogladales to powinienes wiedziec jakim skladem wyszlismy i to ze po 3 setach leon zszedl. zszedl bo przez te 3 sety zdobyl... 3 punkty w tym 2 atakiem (22% w ataku). grbic na sile go trzymal na parkiecie myslac ze leon sie w koncu przelamie, ale to sie nie stalo i trzeba bylo dzialac. mozliwe ze troche winy w tym janusza ze nie dal sie jakos leonowi odbudowac ale to juz takie totalne dywagacje, w kazdym badz razie jak ci oh i to typowo ofensywny robi 3 pkty przez 3 sety no to trzeba cos zmieniac stad sie poawil bednorz ktory dal wg mnie 100% tego co mogl na ten moment i i tk skonczyl mase akcji nie do skonczenia. co do boladzia/kaczmarka/kurka to byla decyzja personalna grbicia ze dzisiaj kurek nie bedzie grac. boladz gral ok az w pewnym momence caly team spirit zgasl a wraz z nim zgasl boladz, dokladnie to bylo przy 1-0 i 17-12 w drugim. pozniej nasi staneli. tak w skrocie. dramatyzowania ze max wejdziemy do 1/4 na io nie bede komentowac. siatkowka reprezentaycjna jest bardzo losowa z racji tego ze takie sklady graaj ze soba bardzo krotko,przez co nie maja okazji sie zgrac a siatkowka to sport wybitnie zespolowy. a tak poza tym to jest forum bukmacherskie a nie sportowe, dla mnie celem numer jeden jest stawiac value bety i wygrywac kase a nie obstawiac zeby polska wygrywala.
ogolnie to wg mnie to dla polskiej kadry to lepiej ze przegralismy bo gdybysmy wygrali to na io na pewno pojechalby kaczmarek, a tak grbic ma dalej bol glowy. niestety to utopilo bety i kasa poszla, tak wiec ja bym wolal zeby tego tie breaka wygrali z 12-9... no ale kaczmarka przerosl pojedynczy blok.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Ja niestety uważam, że Janusz w obecnej formie ma ogromny negatywny wpływ na skuteczność kilku panów u nas. Słabo wygląda rozegranie z Kurkiem, Leonem a nawet piłki grane do środka momentami są fatalne. Chłopaki i tak dużo kończą swoją jakością ale marnujemy ogromny nasz potencjał ofensywny takim rozgrywaniem jak obecnie - środek dużo może kończyć + obecnie ofensywni przyjmujący i niezły atakujący. Jak ktoś kuma siatkówkę trochę bardziej niż typowanie, to już tragedią jest fakt, że są akcje gdzie po niezłym przyjęciu do naszego pierwszego tempa przeciwnik ustawia potrójny blok ... Oczywiście to też nie tak, że całe zło to Janusz ale przez te kilka lat na każdej pozycji mamy talenty i ogromny wybór a na rozgrywającym zapędziliśmy się w kozi róg nie budując nikogo innego niż Janusz, bo Łomacz potrafi fajnie rozgrywać, super potrafi wykorzystywać środkowych ale jednocześnie nie jest stabilny na kilka meczy z rzędu no i dziura w bloku się robi. Strasznie wszystko skitrała sytuacja w zaksie i trzon kadry bez formy.
Co do powołań to czysto sportowo kaczmarek i śliwka out ale ... to wszystko nie jest takie czarno białe. Ta ekipa, trener zna ich, to decyzja odbierająca komuś może szanse życia na sukces, może tam od środka trener widzi, że ten śliwka czy kaczmarek dojdzie formą a może widzi u innych już maks. Dochodzą aspekty psychologiczne takiej imprezy jak IO, relacje w grupie itd itd. To wszystko jest takie proste i oczywiste tutaj na forum tylko.
 
Do góry Bottom