>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

siłownia/kulturystyka

radek03 90

radek03

Forum VIP
No właśnie w tym problem, że się w ogóle nie znam, więc z jakimś trenerem na pewno się skontaktuję, ale może macie jakieś spostrzeżenia z własnej praktyki?
 
erka 1

erka

Użytkownik
Jesli do teraz sporadycznie cwiczyles, to nie powinienes od razu siegac po &#39;koksy&#39;. Najpierw cwicz do momentu gdy zobaczysz ze podstawowa dieta bogata w bialka itp nie powoduje wzrostu masy. Nie ma sensu na samym poczatku brac bialka, kretyny itd gdyz wcale nie moze dac takich efektow jakbys chcial...Pocwicz z pol roku na silowni jakies cykle treningowe i zobacz czy efekty nie przyjda same bez odzywek.
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Na początek wdaj się w lekturę tego oto forum http://www.sfd.pl

Naprawdę jest to ogromne forum, dzieki któremu wiele się dowiesz. Wejdź sobie w dział Odżywianie i tam trochę poczytaj o dietach na przyrost masy. Do tego siłownia itp. Możesz także ćwiczyć sobie w domu. Jakieś pompki, drążek, hantle i te sprawy.

POZDRO.

czar3k00
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
o jejku a po co od razu sie faszerowac jakimis odzywkami. Wedlug mnie nie ma nic gorszego. Wejs poprostu zacznij jesc porzadnie i do tego codziennie troche pocwiczyc a efekt bedzie napewno dobry i conajwazniejsze naturalny a nie miesnie wychodowane przez sterydy...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ale Ty chcesz przytyć czy nabrac masy mięśniowej?
Ogólnie jak najwięcej białka nie baw się w odżywki póki co tylko kase stracisz ;)
 
R 0

razak

Użytkownik
Jakie sterydy,koksy ?O czym Wy piszecie?
Do bezpośredniego zwiększenia masy ciała służy gainer,i jest to zwykła odżywka zawierająca w składzie głównie węglowodany.To jest jakby jedzenie w proszku i nie widzę w tym nic szkodliwego.Powiem nawet ,że w niektórych sytuacjach gainer jest lepszy od jedzenia(np.po treningu).Organizm lepiej i szybciej przyswoi odżywkę.
Ale nic samo się nie zrobi.Jest to tylko uzupełnienie diety.
Chyba ,że chcesz nabrać masy tłuszczowej :-D to jedz wszystko i dużo ale nie polecam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No oczywiście że chcę zwiększyć swoją masę, to lepszą mięśniowo a nie tłuszczową. I właśnie nie chodzi mi o żadne sterydy tylko o zwykłe odżywki, szybko przyswajalne dla organizmu, tj, chyba gainer. Zwykłe jedzenie mi raczej nie pomoże, wg mnie muszę stosować jakieś wspomagacze, bo mam bardzo szybką przemianę materii, od zawsze jem dużo, choć niezdrowo, ale jakoś żadnej tkanki mi nie przybywa, nawet tej tłuszczowej.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Nie bierz żadnych odżywek jak wcale nie cwiczyles badz dopiero zaczynasz swoja przygode z cwiczeniami, podstawa to : ułożenie dobrej diety oraz planu treningowego, nie jedz dużo owoców, jak chcesz przytyć to możesz jeść dużo węgli typu chleb słodycze bo to bardzo wpływa bo od samego tłuszczu sie nie tyje tylko wlasnie od weglowodanów, jesli masz zamiar cwiczyc na siłowni to ustal sobie dobra diete bogatą w białko i odpowiednio ją stosuj ale musi być zachowana regularność. Zależy od twojej wagi ile musisz jesc, ale naprawde jesli chcesz przytyc to duzo wegli bo to podstawa do przytycia - tyle że wtedy zrobi ci sie brzuszek ???? radzilbym dobra diete bogata w białko i cwiczenia na siłowni , dobry plan i pozamiatane. Pozdrawiam ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Nie polecam nic, lepiej czysto samemu wypracować, trochę dłużej potrwa, ale większa satysfakcja i niby odżywka nie jakaś zła, ale i tak nie polecam... poczytaj troche biochemii, fizjologii najlepiej, sporo dowiesz się o organiźmie.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Po pierwsze wejdź na stronkę podaną wyżej, tam znajdziesz wszystko. Ktoś u góry pisze że Gainer lepszy od jedzenia, stary chemia to chemia i nic nie ejst lepsze od normalnego jedzenia, ale z własnego doświadczenia wiem że z dietą jest problem jak masz szkołe itd. Zacznij na sucho chodzić na siłkę, tak z pół roku, przez dwa miesiące zrób sobie ACT, czyli typową ogólnorozwojówkę, następnie zaczniej robić powoli drobne masówki, na początk uzawsze idzie masa, jak przestanie lecieć na sucho dopiero wrzuć odżywki. Wiem co pisze wLiceum ważyłęm 65 kilo, teraz waże 85 kilo, w biuc posżło mi 12 cm, w klacie około 20 cm, keidyś nie umiałem wycisnąć 30 kilo teraz cisne 100 na luzie, to jest około 2 lat ćwiczeń ciężkich, miałbym więcej ale ćwicze sztuki walki więc mi o mase jeszcze ciężej. Sam już przez te 2 lata wypiłem i zjadłem różnych rzeczy chyba z tone, mimo krótkiego stażu jadłem już mocne sprawy, więc wiem co pisze.

Trzymam kciuki życze powodzenia bo wiem jak to ciężko łapać mase.
 
R 0

razak

Użytkownik
Po pierwsze wejdź na stronkę podaną wyżej, tam znajdziesz wszystko. Ktoś u góry pisze że Gainer lepszy od jedzenia, stary chemia to chemia i nic nie ejst lepsze od normalnego jedzenia
Napisałem ,że w pewnych sytuacjach np. zaraz po treningu.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No, więc chcę zacząć wszystko tak: odpowiednia dieta na początek, czyli bogata w baiłko, tj. jaja, mleko, ser, mięso. Zacząć trenować na siłowni 3 razy w tygodniu po godzinie przez miesiąc, potem zacząc zażywać ten preperat https://ssl.allegro.pl/item550224021_trec_nitrobolon_limited_edition_550g_promocja.html ), i do tego jakiś gainer i zastosować cykl 6 tygodniowy treningowy. Ćwiczenia oczywiście ustalone z trenerem fitenss. Co o tym sądzicie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na poczatek zwykle mono a nie nitrobolon z niewiadomo jakim składem
po2 nie kupujcie odzywek nna allegro.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nie no na allegro nie zamierzam kupować, tylko podałem link o jaki srodek mi chodzi a z zamiarem zakupu wybiore sie do sklepyu stacjonarnego a nie online. A masz moze jakiś sprawdzony środek z kreatyną? Jak możesz to podaj nazwę.
 
Do góry Bottom