>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

siłownia/kulturystyka

cud 0

cud

Użytkownik
na silownie chodze +/- 1 rok jakies tam wyniki mam ale zawsze to raczej chodzilem tam z kumplami i bez jakiegos konkretnego planu, na co mialem ochote to robilem ;) czas mam do czerwca i chcialbym tak z 15 razy sie podciagac i mam nadzieje ze sie uda. Mozesz wytlumaczyc mi tylko na plecy jak to sie robi ten punkt 2 i 3 ? Bo pewnie wiem jak to wyglada tylko jak to nazwales tak fachowo to nie bardzo wiem o co chodzi :p
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Co wy chcecie wszystko jest dla ludzi , ale nie ruską mete, wyszła teraz angielska nieźle kopie :p Ale na takie specyfiki dużo za wcześnie :p
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Wyciąg kojarzysz ?? Masz poprostu siedzonko przed sobą stos z obciążeniami a nad sobą wisi drążek podłączony do linki ;) to bierzesz za ten drążek szerokim chwytem i ściągasz tak żeby drążek był z tyłu glowy kojarzysz mniej więcej 2 ??
a 3 to nie wytłuamcze Ci tak opisowo weź się kogoś zapytaj na siłce to Ci pokaże ????
A wiosłowanie sztangą to beirzesz sztange tak jak do marwtego ejsteś pochylony i podciągasz sztange do klaty
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Radek nie zdawaj pytan tylko zrob to co Ci napisalem (z tego co widze nie tylko ja).
Wejdz na sfd i poczyta dokladnie odpowiednie tematy.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Radek nie zdawaj pytan tylko zrob to co Ci napisalem (z tego co widze nie tylko ja).

Wejdz na sfd i poczyta dokladnie odpowiednie tematy.
No poczytałem trochę na tym forum (dzięki za link) i nawet założyłem tam temat, zobaczymy co mi doradzą, mam zamiar od jutra zaczynać. Ale pytam bo zawsze może ktoś ma jakieś spostrzeżenia z własnego doświadczenia.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Dieta ŻW - żryj więcej. Taka prawda ???? . I będzie masa. Jak będziesz przy tym w miarę regularnie ćwiczył to nawet mięśniowa.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Odpowiednia dieta na mase to podstawa, kreatyny i inne odżywki mają znaczenie(najlepiej się wchłaniają) ale dla osób które już troszkę ćwiczą(przynajmnie 4-5miechów)
a dla takich szczypiowrów, na początek dieta, zajrzyj na forum SFD.pl
Możesz też zaaplikowac jakiegoś Gainera jako suplement.polecam Mutant mass chyba najlepszy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
A właśnie czy nie będzie lepszego działania jeśli będę zażywał kreatyne 100% i do tego HMB?
a wiesz jakie działanie ma HMB? widze że masz małe pojęcie o tym, wytłumacze ci na Chłopski rozum, hmb jest przeznaczone dla grubasów, którzy chcą schudnąć na siłowni i wyrzeżbić sylwetke, a ty chyba z czego żeźbić nie masz:jezora:
co do kreatyny to weź ją pierwszy raz po 4-5 miesiącach(to malutki staż) to zobaczysz efekty, bo na początku nic ci się i tak nie wchłonie.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Oj HMB nie ma do końca takiego działania , ja nie ejstem grubaskiem i HMB energized plus białko planuje wziąść:p HMB spowalnia znacznie rozkład bialka w organizmie podczas wykonywania ćwiczeń:p Na chłopski rozum ???? Jakby był środek tak ijak Ty napisałeś to zbędne byłyby redukcje itd:p Chcesz tłuszcz rzeźbić ??:p ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
widze że masz małe pojęcie o tym,
No pojęcie mam wręcz znikome, to się zgadza. To poczytałem trochę te proponowane forum i znalazłem sobie na początek taki o to trening:
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s
B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Military press 2s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
Co sądzicie czy może coś zmienić?
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Martwy ciąg odrzuć z takim stażem tylko się połamiesz :p Zamiast tego zrób skłony odwrotne na maszynie. A takto normalna ogólnorozwojówka więc spoko jak na początek. Poćwicz tak z 2 miechy a potem masówki ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Oj HMB nie ma do końca takiego działania , ja nie ejstem grubaskiem i HMB energized plus białko planuje wziąść:p HMB spowalnia znacznie rozkład bialka w organizmie podczas wykonywania ćwiczeń:p Na chłopski rozum ???? Jakby był środek tak ijak Ty napisałeś to zbędne byłyby redukcje itd:p Chcesz tłuszcz rzeźbić ??:p ????
&#39;
Wiem jakie działanie ma HMB i wiem że jest do niczego, tego nie biorą szczypiory, owszem jeśli masz dużo masy możesz bawić się właśnie w takie spalacze, ale jak kolega napisał on chce przytyć a jeszcze nie ćwiczył, jeśli już troszkę poćwiczy conajmniej 2-3lat to w sumie za duzo nie jest ale już może sie troszkę bawić w z różnymi wynalazkami i wtedy będzie to miało jakiś sens
Ja wziąłem pierwszy raz kreatynę po ponad roku systematycznego ćwiczenia i efekt był bardzo dobry póxniej już z tą kreatyną było tak sobie(coraz mniejszy przyrost siły i masy) i na tym to polega, a przede wszystkim dieta, duzo posiłków dziennie(7-8) conajmniej co 2h, i nie trzeba nic więcej
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Oj HMB nie ma do końca takiego działania , ja nie ejstem grubaskiem i HMB energized plus białko planuje wziąść:p HMB spowalnia znacznie rozkład bialka w organizmie podczas wykonywania ćwiczeń:p Na chłopski rozum ???? Jakby był środek tak ijak Ty napisałeś to zbędne byłyby redukcje itd:p Chcesz tłuszcz rzeźbić ??:p ????
Bralem HMB i chudlem.
Mimo trzymania sie diety ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No od poniedziałku zacząłem ćwiczyć, na początek (na 5 tyg.) postanowiłem trenować ogólnorozwojowe ćwiczenia (według zaleceń). Aha kontaktowałem się ze specjalistą od fintessu i na początek polecił mi gainer by na początek dobić do odpowiedniej wagi + kreatyna. I mam jeszcze takie pytanie, po tych 5 tygodniach mam zamiar zacząc trenować inaczej, czyli w jeden dzień dane partie mięśniowe, na drugi inne i na trzeci pozostałe, ale co jaki czas zmieniać ćwiczenia, kolejność co ma to na celu?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
powinno sie zmieniac trening co kilka tyg by pobudzac cale ciało i nie popadac w monotonie, czyli np biceps robiles sztanga to robisz hantelkami, podciagales sie nachwytem to podciagaj sie podchwytem, wyciskales sztange szerokim uchwytem to bedziesz wyciskac wezszym.
kolejnosc? to zawsze na poczatku sie robi te duze partie czyli klata i plecy bo podczas robienia ich pracuja takze bicepsy,tricepsy i barki
 
Do góry Bottom