>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

siłownia/kulturystyka

radek03 90

radek03

Forum VIP
A właśnie jak teraz zacznę używać gainera na wzrost masy na odpowiedni poziom, to ile taki cykl trwa (5 miesięcy?), bo raczej nie mam zamiaru spożywać gainera przez nie wiadomo jaki długi okres, bo płacenie po 200zł miesięcznie to marna perspetywa.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na gainera nie robisz cyklow ???? bo to normalne zarcie tylko ze w proszku.
jak niemasz tyle kasy to zryj go rzadziej, lub kup tanszego np olimpa super whey gainer
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No ostatecznie moge wydać na ten gainer troche kasy (gorzej jak nie będzie efektów to kasa w błoto), ale jeśli będę go jadł przez pewien czas aż dojdę do odpowiedniej masy, to czy mogę potem odstawić i liczyć na to, że masa nie spadnie? Aha i taki np. 7kg gainer to na jaki okres starczy?
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
No ostatecznie moge wydać na ten gainer troche kasy (gorzej jak nie będzie efektów to kasa w błoto), ale jeśli będę go jadł przez pewien czas aż dojdę do odpowiedniej masy, to czy mogę potem odstawić i liczyć na to, że masa nie spadnie? Aha i taki np. 7kg gainer to na jaki okres starczy?
Znasz wujka google ?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Znasz wujka google ?
W googlach informacji na temat treningu, masy, suplementów jest multum, więc zanim dojdę do 100% satysfakcjonującej mnie odpowiedzi minęło by dużo czasu, a skoro na tym forum są ludzie, którzy mogą odpowiedzieć na zadane pytanie bazując na własnym doświadczeniu i zdobytej wiedzy to właśnie o to mi chodzi.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jeśli masz zamiar kupić jakiegoś gainera to polecam mutant mass 6800g 169pln+przesyłka
A jest to zdecydowanie najlepszy gainer, tylko weź smak czekoladowy, bo inne są do bani i ogólnie ten gainer do smacznych nie należy ale w tym smaku jeszcze da rade.....
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja polecam zdecydowanie Weidera Mega Mass , mi na nim przybyło jakieś 10kilo, Gainbolic z Olimpa też nie jest zły, ale Weider Mega Mass ma tak dowalony smak dodatkowo że smakuje jak szejk ???? Miałem truskawkowy ???? Dużo jest Gainerów ja z doświadczenia polecam Mega Masse nie wiem jak teraz cenowo wiem że jak kupowałem to był jeden z droższych gainerów, ale opłacało się ????
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Gain Bolic-a nie polecam osobiscie. Ja na nim brzydka masa nabieralem, ale to bardzo indywidualna sprawa. Przede wszystkim przemyslana dieta, oraz dobrze dobrane bodźce do wzrostu (trening). Suplementacja to tylko wspomagacz, ktory ma Ci pomoc pokryc zapotrzebowanie na skladniki, ktorych nie jestes w stanie dostarczyc organizmowi posilkami.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A ja właśnie kupiłem gain bolic, bo mi go plecali znajomi, do tego kreatyna mono, i magnez+cynk. Taki zestaw mam nadzieje na początek wystarczy.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Na poczatek powinno sie trenowac na sucho tak z 5 miesiecy ogolnorozwojowki co jesli wczesniej nie trenowales wogole przyniesie efekty a dopiero pozniej kiedy o te efekty zacznie byc coraz ciezej zaczac bawic sie w suplementy i dobrac do tego juz jakis konkretny program.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
A ja właśnie kupiłem gain bolic, bo mi go plecali znajomi, do tego kreatyna mono, i magnez+cynk. Taki zestaw mam nadzieje na początek wystarczy.
Kreatyna nie jest dla osób które zaczynają ćwiczyć chociaż wielu początkujących myśli że przyniesie mu efekt, oczywiście te efekty po cyklu kreatynowym u początkujących są znikome tak więc na chłopski r0zum, nic ci to nie da, pamiętaj że kreatyna najlepiej się wchłania za pierwszym razem(dlatego najlepiej zacząć ja ztosować po conajmnie pół roku ćwiczenia), jest to najmocniejszy legalny środek...
Tak więc moja dobra rada odpuśc sobie tą kreatyne, jeśli weźmiesz to teraz to tak jakbyś wyrzucił pieniądze w błoto.
Gainer możesz brać bo to tylko jedzenie w proszku..
 
D 319

defox

Użytkownik
Co do kupna gainera to polecam kupic na początek najmniejsze opakowanie (w przypadku gainerów firmy olimp to jest 1kg), żeby przetestować smak itp. Bo to nie jest takie pyszne, więc na początek radzę wypróbować kilka smaków. Od siebie polecam gainera mct olimpu o smaku truskawkowym. Pychaa;d ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Odnośnie kreatyny to miałem pewne wątpliwości, ale kontaktowałem się z fachowcem, który w tej branży siedzi już od lat, powiedziła mi że nawet na początek podstawowa kreatyna mono zwykła najtańsza może być stosowana, daje zauważalne efekty co także zwiększa mobilizacje do dalszych ćwieczeń, a jeśli po dłuższym okresie czasu będę chciał skorzystać z czegoś innego to są już torchę droższe środki, na bazie kreatyny, które ułatwiają dalszą pracę nad ciałem, więc mu zaufałem i od poniedziałku mam zamiar stosować mono a po jakiś kilku miesiącach przejść na coś innego, kiedy to przestanie dawać efekty.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Odnośnie kreatyny to miałem pewne wątpliwości, ale kontaktowałem się z fachowcem, który w tej branży siedzi już od lat, powiedziła mi że nawet na początek podstawowa kreatyna mono zwykła najtańsza może być stosowana, daje zauważalne efekty co także zwiększa mobilizacje do dalszych ćwieczeń, a jeśli po dłuższym okresie czasu będę chciał skorzystać z czegoś innego to są już torchę droższe środki, na bazie kreatyny, które ułatwiają dalszą pracę nad ciałem, więc mu zaufałem i od poniedziałku mam zamiar stosować mono a po jakiś kilku miesiącach przejść na coś innego, kiedy to przestanie dawać efekty.
Pamiętaj że na forum SFD też pracują specjaliści od Fitnesu, Kulturystyki, i tam też możesz się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy odnoście treningu dla początkujących...
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Radek z całym szacunkiem ale marny z niego specjalista :p mówiłem Ci że na początku kreatyna nic nie da możesz ją brać ale jest to kasa w błoto gdyż i tak będziesz widział postępy to jest prawo jak ludzie niećwiczący biorą sięza siłkę rośniesz , aż do pewnego czasu wtedy jest czas na kreatyne:p Ale spoko jeszcze ujdzie, ale to co napisałeś pewnie on Ci podsunął taki termin środki na bazie kreatyny ?? ???? Nie wiem z kim gadałeś ale bardzo śmiesznie to brzmi, i po kilku miesiącach ćwiczenia chcesz wejść na stacki kreattynowe ?? Co to to napewno nie , nie słuchaj tego gościa :p
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
środki na bazie kreatyny ?? ????
No użył trochę innego określenia ale nie zapamiętałem, więc tak to po swojemu ująłem. A swoją drogą to ta kreatyna tania była, listek 4,9 (kupiłem 3 listki) to nawet jak zauważę, że efektów brak to za dużo kasy nie strace. Starczy mi to na 20 dni, jak efektów będzie brak to ją zaprzestanę brać i wrócę po dłuższym czasie (pół roku?). A najważniejsze to na początek muszę postarać się osiągnąć mase tak koło 75 kg.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
no diete sobie ułożylem, wczesniej czasami nie jadlem sniadania bo nie mialem czasu albo mi sie nie chcialo, teraz oczywiście porządne śniadanie, ogolnie 5-6 posiłków dziennie, jedzenie bogate w bialko, czyli ogólnie diete poprawilem na plus. Ostatni posiłek 2 godz przed snem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam do was jeszcze jedno pytanie, bo tak spożywam gainera + kreatyne+magnez+cynk, ale pomyślalem czy nie dobrym rozwiązaniem będzie dołączenie do tego białka serwatkowego?
 
Do góry Bottom