>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

siłownia/kulturystyka

L 209

lukbor10

Użytkownik
mistrzAA dlaczego nie powinno się łączyć klatki z bicepsem? ja np. lepsze efekty osiągam na takim połączeniu niż na każdym innym i jest to mój ulubiony trening ????
co do przedramion to masz racje, można odpuścić, ale nie jest to zbyt czasochłonny trening i zrobić nie zaszkodzi.
oczywiście ten trening przykładowy który podałeś jest jak najbardziej poprawny, ale z tym żeby nie łączyć bic i klatki sie nie zgodze.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Według mnie najlepiej bic +plecy i tric+klata ponieważ małe partie pracują przy dużych ale nie zgadzam się z MistrzAA ponieważ biceps jak najbardziej można połączyć z klatką.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ted - jak masz pisać takie bzdury to nie pisz w ogóle bo nikomu nie pomagasz. ułóż sobie plan gdzie masz klatke z plecami albo nogami to zobaczysz jaki po treningu wyjdziesz zużyty. Klatke łączymy tylko z małymi partiami, a najlepiej z tricepsem lub bicepsem.
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
Napisałem ze najlepiej plecy z bicem a barki z tricepsem, umiesz czytac?
najlepiej to odsylac na sfd.pl zamiast pomagac? załoze sie ze wazysz niecale 60kg i bedziesz pouczac jak trenowac
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
mistrzAA dlaczego nie powinno się łączyć klatki z bicepsem? ja np. lepsze efekty osiągam na takim połączeniu niż na każdym innym i jest to mój ulubiony trening ????
co do przedramion to masz racje, można odpuścić, ale nie jest to zbyt czasochłonny trening i zrobić nie zaszkodzi.
oczywiście ten trening przykładowy który podałeś jest jak najbardziej poprawny, ale z tym żeby nie łączyć bic i klatki sie nie zgodze.
Co do klatki z bicepsem to nie znam nikogo kto by tak ćwiczył, i nie widziałem jeszcze takiego planu.... przy ćwiczeniu klatki bic nie pracuje... co innego tric, dlatego tak powinno łączyć się małe partie z dużymi, bic najlepiej pasuje do pleców.
A poza tymi pierdołami odnośnie treningu, jak chcesz nabrać masy to jedz, jedz i jeszcze raz jedz, bo z samego treningu nic jeszcze nikomu nie urosło, z powietrza nie nabierzesz masy.
6-7 posiłków dziennie to podstawa przy nabieraniu masy, oczywiście odpowiednio dobrana dieta, ale to już mało ważne, najważniejsze żeby dużo jeść: czerwone mięso(białko), ryż warzywa itd(do uzupełnienia dobrać jakiegoś gainera: polecam Mutant mass)
unikać pustych kalorii(tj: fast food itp)
posiłki nie powinny być jakieś specjalnie duże, ale regularne tak zeby jeść te 6x dziennie, wtedy po dobraniu odpowiedniego treningu+ można zarzucić jakies suple
i bardzo szybko urośniesz.:jezora:
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
po 1 napisałeś również że klatke można łączyć z wszystkim, co jest nieprawdą, a przynajmniej nie jest dobrą radą.
po 2 nie można nikomu powiedzieć , że to jest najlepiej ćwiczyć z tym a to z tamtym, bo to jest sprawa indywidualna. można napisać ewentualnie czego nie łaczyć na treningu, bo połączenie 2 dużych partii dla początkującego jest bez sensu.
po 3 czytać to chyba Ty nie potrafisz bo nikogo na sfd.pl nie odsyłam, przeciwnie polecam kfd.pl bo siedzi tam więcej kompetentnych ludzi.
po 4 nie pouczam nikogo tylko staram sie dać dobre wskazówki.
pozdrawiam i bez ciśnień szefie

edit:
mistrzAA - właśnie to co napisałeś jest dużą zaletą takiego połączenia. biceps ćwiczysz docelowo w poniedziałek, a w środe pośrednio pracuje przy treningu pleców. oczywiście wtedy w poniedziałek zmneijszamy ilosc serii o 1,2. Przy takim planie biceps jak i triceps pracuje dwukrotnie podczas tygodnia treningowego.
co do reszty to z tym, ze z samego treningu nikt nie urósł sie zgodze. mięśnie nie rosna podczas treningu, tylko po nim. I dlatego tak ważna jest dieta.
ale nie możesz pisać pierdół typu:
oczywiście odpowiednio dobrana dieta, ale to już mało ważne, najważniejsze żeby dużo jeść
właśnie, że dokładnie odwrotnie. dobre odżywianie nie polega na tym ile sie je, tylko co sie je. ale nie mam za bardzo czasu i chęci aby pisac wykład z podstaw diety na mase, polecam dobrego kolege &quot;pana google&quot; a na pewno dużo spraw sie rozjaśni.
 
sarev 0

sarev

Użytkownik
laczenie partii to kwestia indywidualna, raz mozna laczyc klate z bicem, za 2 miechy z tricepsem itp
do autora: pamietaj, jak nie bedziesz mial efektow, zlapiesz zastoj, koniecznie zmien trening, tj. skroc przerwe miedzy seriami, zmien cwiczenia, ilosc powtorzen itp.
a jak gainera masz kupowac jednorazowo to w ogole tego nie rob, bo przybedzie Ci kilka kilo, a jak odstawisz, to pewnie zamiast niego nie bedziesz jadl zadnego posilku i wszystko spadnie.
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
do autora: pamietaj, jak nie bedziesz mial efektow, zlapiesz zastoj, koniecznie zmien trening, tj. skroc przerwe miedzy seriami, zmien cwiczenia, ilosc powtorzen itp.
do tego moge dopisac jeszcze :
zmien sztange na hantle lub na odwrót ;)
lukbor bez cisnien, co kto lubi ???? moim zdaniem klata moze byc z czymkolwiek ale to tylko moje zdanie.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Znacie jakieś sprawdzone sposoby na zwiekszenie masy przedramienia, bo mam bardzo chude niewiem z czego to wynika jem dużo, są jakieś specjalne cwiczenia dobre na przedramię ?
 
D 0

danton

Użytkownik
Znacie jakieś sprawdzone sposoby na zwiekszenie masy przedramienia, bo mam bardzo chude niewiem z czego to wynika jem dużo, są jakieś specjalne cwiczenia dobre na przedramię ?

polecam trening samą dłonią np. herkulesy albo ściskanie piłeczki
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Na przedramię łapiesz sztangę/hantle i uginasz nadgarstek podchwytem oraz nachwytem lub nawijasz na jakąś rurkę/gryf itp. obciążenie które zwisa na sznurku przyczepionym do gryfu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jakie ćwiczenia proponujecie na klatkę piersiową i bicepsy ?
Tylko żeby nie były zbyt skomplikowane.
:razz:
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jakie ćwiczenia proponujecie na klatkę piersiową i bicepsy ?
Tylko żeby nie były zbyt skomplikowane.
:razz:
jak masz sprzęt do rozpiętki i normalne wiosłowanko hantlami no i pompki pompki i jeszcze raz pompki. Na podwyższeniach, z nogami na taborecie itp, ręce na hantlach nogi na taborecie i jazda
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Pompki to najlepsze rozwiązanie na domowe warunki, połączone z brzuszkami pomaga.
Zawsze powtarzam, że najlepiej zapisać się na siłownię, nie tylko zdobywa się tam mięśnie ale również i jakąś wiedzę od instruktorów i pojęcie, jak powinno się ćwiczyć.
Jeżeli szukacie ćwiczenia, w internecie poradników nie brakuje, choćby w popularnych portalach informacyjnej w zakładce zdrowie/fitness można znaleźć różne filmy szkoleniowe itp.
Jeszcze jedno co zawsze powtarzam, praktycznie co druga osoba myśli jedynie o klatce i bicepsie, wiadomo, na to lecą dziewczyny. A jednak najważniejsze są plecy, to jak szkielet który jest rusztowaniem dla mięśni. Plecy są ich podstawą, bez dobrych pleców ciężko zrobić sobie dobrą rzeźbę klatki. A jakie ćwiczenia na nie? Google ;p
 
simons 646

simons

Forum VIP

Jeszcze jedno co zawsze powtarzam, praktycznie co druga osoba myśli jedynie o klatce i bicepsie, wiadomo, na to lecą dziewczyny.
To ze wszyscy uwazaja ze to najwazniejsze partie z tym sie zgodze, ale jak ktos mi powie ze na to leca dziewczyny to nie wyrabiam xD Bynajmniej u mnie dysproporcja jeszcze nie jest w modzie :p
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
przy robieniu bica mam problem z prawym przedramieniem.. strasznie mnie napierd...
nie to nie są zakwasy mam już to około 3 tygodni i boli nawet przy mniejszych ciężarkach lub zwykłym noszeniu zgrzewki wody.
 
Do góry Bottom