>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

siłownia/kulturystyka

simons 646

simons

Forum VIP
Najlepiej przejdź się do lekarza
Wiem to na wlasnym przykladzie ze nie zawsze to pomaga ???? Tymbardziej jak sie czeka 4 miesiace na tomokomputer bo lekarz nie umie skierowania napsiac, badz jak sie lekarza uczy ????
 
majkell 0

majkell

Użytkownik
a basen po siłce to dobrze czy źle? bo gdzieś tam czytałem, że nienajlepiej.
W dni NT raz na tydzien mozesz isc. Ja nie preferowałem bo byłem ektomorfikiem i słabo masqe łapałem. Skoncentruj sie na diecie poprawnych cwiczeniach ( plan ), suple, jesli cwiczysz wiecej niz 6-8 miechów i czujesz stagnacje to wez krete...;) Pozdrawiam i rosnij:-D

EDIT: kreta - monohydrat nie zadne Stacki.
 
simons 646

simons

Forum VIP
E no basen po silce to chyba lekka przesada :p
Po silce aeroby ewentualnie, na nic wiecej nie ma sily, bynajmniej nie powinno xD
 
majkell 0

majkell

Użytkownik
E no basen po silce to chyba lekka przesada :p

Po silce aeroby ewentualnie, na nic wiecej nie ma sily, bynajmniej nie powinno xD
Dobry trening to nie zawsze trening po którym nie ma sil na nic;) szybko mozna sie &quot;zajechac&quot;.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Majkell za przeproszeniem ???? wiem o tym, nie siedze w tym od roku czy dwoch ???? (z kolei nie mowie tez ze jakis zawodowiec, ale swoje przezylem), ale w kwesti energetycznej a tymbardziej co do regeneracji to chyba nie ma najlepszego wplywu basen po treningu ... no moze raz w tygodniu na maxa ... ale ja bym nie robil ... chyba ze ktos cwiczy zeby masy nie miec ???? xD
 
majkell 0

majkell

Użytkownik
Majkell za przeproszeniem ???? wiem o tym, nie siedze w tym od roku czy dwoch ???? (z kolei nie mowie tez ze jakis zawodowiec, ale swoje przezylem), ale w kwesti energetycznej a tymbardziej co do regeneracji to chyba nie ma najlepszego wplywu basen po treningu ... no moze raz w tygodniu na maxa ... ale ja bym nie robil ... chyba ze ktos cwiczy zeby masy nie miec ???? xD
Przecież to napisałem 2-3 posty wyżej:-D 1 w tyg basen nie zaszkodzi ;)

EDIT: też nie siedze &quot;w tym&quot; pd roku czy 2;)
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
W dni treningowe 10g , w NT 5g ;) wiecej nie trzeba.
Nie bierz 10 g bo organizm i tak to wydali, maxymalnie mozesz w sibeie wpompować 6g kreatyny to stanowic bedzie 350% wiecej niz amsz w organizmie, kazdy wiekszy nadmiar jest wydalany.
 
majkell 0

majkell

Użytkownik
Nie bierz 10 g bo organizm i tak to wydali, maxymalnie mozesz w sibeie wpompować 6g kreatyny to stanowic bedzie 350% wiecej niz amsz w organizmie, kazdy wiekszy nadmiar jest wydalany.
Z kąd takie info? jak cos to na priv daj link do str na której to pisze;)
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobra nie kłóćcie się bo obydwaj za wiele wiedzy w tym temacie RACZEJ nie macie.
SFD.pl tam są opinie ekspertów, i zawodowców, tam warto żajrzeć.
 
majkell 0

majkell

Użytkownik
Dobra nie kłóćcie się bo obydwaj za wiele wiedzy w tym temacie RACZEJ nie macie.

SFD.pl tam są opinie ekspertów, i zawodowców, tam warto żajrzeć.
A myslisz ze skad ja jestem:jezora: cwicze juz chwile i mam &quot;jakies&quot; pojecie o tych spr. Ty widze nie masz wogole:-D i sie nie kłocimy tylko rozmawiamy ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
A myslisz ze skad ja jestem:jezora: cwicze juz chwile i mam &quot;jakies&quot; pojecie o tych spr. Ty widze nie masz wogole:-D i sie nie kłocimy tylko rozmawiamy ????
No to witaj w klubie, wydaje mi się ze większe pojęcie niż TY, też ćwicze kilka lat ale nie mogę powiedziec że się na tym znam, bo jak wiadomo my to robimy rekreacyjnie, nikt tu nie robi tego zawodowo:jezora:
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie 6 weidera. Jeżeli mam zrobić 6 powtórzeń to przy ćwiczeniu nr 1 , nr 3 to tyczy się 6 powtórzeń na lewa i prawą nogę czy po 3 na każdą?


Tak myślę, że jeżeli jest tak jak robię teraz (na każdą tyle ile jest dane) to w ostatnie dni, gdy będzie 3x24 to przy tych ćwiczeniach wyjdzie tak na prawdę po 48 powtórzeń. Czyli będzie ciężko wyrobić się w 40 minut (które jest podobno zalecane przy robieniu całego ćwiczenia).

No i takie luźne, czy ktoś kiedyś to dokończył i ujrzał dobre rezultaty. Wiadomo, każdy ma inna tkankę tłuszczową oraz inaczej to się będzie prezentować, jednak człowiek po to się trudzi, aby jednak efekty były widoczne.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ja gdy jeszcze ćwiczyłem i robiłem szóstkę, to niestety nie przyniosła oczekiwanych efektów. Może źle ja robiłem, może coś sknociłem ale nie wydawało mi się. Dopiero gdy zmieniłem ją na inny zestaw ćwiczeń (często ćwiczyłem systemami Bruce&#39;a Lee), to zauważyłem znaczne postępy. Nie wiem czy to szóstka mnie tylko wzmocniła a reszta dorzuciła masy ale raczej wydaje mi się, że to jest indywidualne podejście. Kazdy zbudowany jest inaczej i inne ćwiczenia działają na niego lepiej. Mi osobiście szóstka nigdy nie przypadła do gustu. O wiele bardziej wole własne &quot;systemy&quot;. Szczególnie gdy mam w domu taki a nie inny sprzęt i jest to dla mnie wygodniejsze. Mi na tkanke tłuszczowa zawsze najlepiej pomagało poranne bieganie na czczo, a wiele innych aerobów nic mi nie dawało. Spróbuj, skończ i będziesz wiedział. Bez eksperymentów nie byłoby postepu ;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
A6W nie jest na spalenie tkanki tłuszczowej (nie wiem w ogóle skąd taka głupota &quot;poszła w swiat&quot;). ja i tak uważam , że to jest głupota codziennie katowac brzuch, wyobrazacie sobie codziennie robić wyczerpujący trening klatki? kiedy regeneracja? przecież to sie zajechać można po takim czymś, popali się mięcho i po 3miesiącach wogóle ruszyć nie bedzie chciało.
jak chcesz spalić tłuszcz to układasz zbilansowaną dietę, dajesz aeroby, ewentualnie dokładasz spalacz i zabezpieczenie (BCAA czy Glutka) i sadło spada
edit: jeszcze jedno zdanie żeby Ci zobrazować jak to działa. A6W działa jedynie na mięśnie brzucha, to że je będziesz ćwiczył nie znaczy że ci zejdzie sadło. potwierdziły to eksperymenty zrobione na tenisistach, którzy jedną rękę (tę która grają) mają bardziej umięśnioną. zrobili im pomiar tkanki tłuszczowej w jednej i drugiej ręce i sie okazało, że poziom tkanki tłuszczowej jest identyczny.
tak więc co z tego, że będziesz miał mięśnie duże i silne, jak nie bedzie ich widać bo opona je zasłoni? najpierw pomyśl o rdukcji a potem bierz się za szóstke weidera.
pozddrawiam
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Dzięki za wypowiedzi
Ja robiąc już kiedyś a6w zauważyłem, że wzmocniła mi bardzo mięśnie brzucha (doszedłem do 18 dnia). Więc u mnie jest to skuteczne. Co do codziennego &quot;katowania&quot; z tego co wiem, mięśnie brzucha bardzo szybko się regenerują i te ćwiczenia na pewno nie szkodzą. A tak odnośnie tkanki tłuszczowej, to nie sądzę abym miał jej tyle, że nawet minimalnych efektów nie zobaczę.

Spróbuj, skończ i będziesz wiedział. Bez eksperymentów nie byłoby postepu ;)
jak najbardziej tak :spokodfhgfh:

Czekam na odpowiedź odnośnie tych powtórzeń

Jeżeli mam zrobić 6 powtórzeń to przy ćwiczeniu nr 1 , nr 3 to tyczy się 6 powtórzeń na lewa i prawą nogę czy po 3 na każdą?
 
Do góry Bottom