>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

siłownia/kulturystyka

neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie 6 weidera. Jeżeli mam zrobić 6 powtórzeń to przy ćwiczeniu nr 1 , nr 3 to tyczy się 6 powtórzeń na lewa i prawą nogę czy po 3 na każdą?
mi sie wydaje i sam tez tak robie ze po 6 na kazda noge w tych jakby podwojnych cwiczeniach czyli w 1 ,3 i 5
 
champion 896

champion

Użytkownik
Odkopuje bo mam pytanie, ktoś miał z tym do czynienia: http://www.allegro.pl/item804676550_lepszy_niz_sterydy_nitrobolon_energized_odzywki.html ? Bo tak teraz szczerze mówiąc ćwiczyłem z 4 miechy i od dwóch nie ćwiczę, gdyż trochę czasu nie było, ale teraz mam zamiar wrócić do ćwiczeń i szukam jakiegoś wspomagacza.
Masz za krótki staż żeby sięgać po takie specyfiki.Jeśli miałeś przerwę to poćwicz na &quot;sucho&quot; przez jakieś 2 miesiące dopiero później myśl o suplementach.
Twój organizm odwykł już od treningu i narazie same ćwiczenia wystarczą do jego pobudzenia.Po pewnym czasie możesz wprowadzać suplementy.Jak dla zmarnowałbyś tylko pieniążki stosując od razu nitrobolon(pierwszy cykl daje najlepsze efekty więc nie warto go marnować).A co do suplementu to... daje po prostu kopa w czasie wykonywania ćwiczeń ale masy nim raczej nie zbudujesz
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
dieta, panie, dieta.
Na tak mały staż nie ma sensu brać takiego wspomagacza, bo efekt jaki na nim osiągniesz będzie minimalnie większy niż efekt przy samych cwiczeniach i diecie, a w przyszlosci jak bys go chicał wziac efekt bedzie juz słabszy jak wezmiesz go teraz, tak więc sie nie opłaca.
 
P 0

pavlinho

Gość
Nie będę zakładał nowego tematu więc zapytam tutaj. Jak szybko (2 miesiące) zrzucić kilka kg, biegam już jakiś czas ale efekty mnie nie zadowalają, jakaś dieta?
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Najbardziej pochłaniający kalorie jest sex, polecam, nie tylko w celach odchudzających ????
A tak na serio to dieta musi być jak chcesz skutecznie tracić na wadze, poza bieganiem pływanie dobre jest.
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu więc zapytam tutaj. Jak szybko (2 miesiące) zrzucić kilka kg, biegam już jakiś czas ale efekty mnie nie zadowalają, jakaś dieta?
No areoby przede wszystkim, ale jaka dieta... ja to miałem kiedyś &quot;prezydencką&quot; wynik 5kg w tydzień ???? ale to chyba nie będzie odpowiednia, potrzeba coś lżejszego.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No areoby przede wszystkim, ale jaka dieta... ja to miałem kiedyś &quot;prezydencką&quot; wynik 5kg w tydzień ???? ale to chyba nie będzie odpowiednia, potrzeba coś lżejszego.
Heh zadnych areobotetc nie trzeba robic :p
Wystarczy miec umiar i sie poruszac, wiem na wlasnym przykladzie
A zeby nabrac masy miesniowej to troche gorzej, ale to przeciez przyjemnosc ????
A zeby szybko schudnac to dietka + HIIT polecam albo tabate na mnie zadzialalo ;) (wytlumaczenie co to znajdziesz na google ;P)
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Heh zadnych areobotetc nie trzeba robic :p
Wystarczy miec umiar i sie poruszac, wiem na wlasnym przykladzie
A zeby nabrac masy miesniowej to troche gorzej, ale to przeciez przyjemnosc ????
A zeby szybko schudnac to dietka + HIIT polecam albo tabate na mnie zadzialalo ;) (wytlumaczenie co to znajdziesz na google ;P)
może w Twoim przypadku pomogło, ale pierwszy lepszy trener polecił by areoby... w końcu jest to kilka kg, ale w końcu zależy to też od organizmu...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Kiedyś sporo o tym czytałem, teraz dokładniej nie pamiętam ;) Ale ogólnie wyszło że interwały lepiej pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej, spalają ją jeszcze długo po treningu a aeroby spalają praktycznie tylko w trakcie biegania/jazdy itp.
Poszukaj, w sieci jest troche o tym.
A wszyscy polecają aeroby bo tak już się przyjęło że tak powiem ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
a ja mam takie pytanie, odnoscie A6W :p
zaczalem robic, co prawda dzis zrobiłem dopiero 2gi dzien, ale cos mnie nurtuje ... czy miedzy cwiczeniami, albo miedzy seriami mozna robic jakies przerwy ? czy wszystko trzeba naginac bez przerw?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a ja mam takie pytanie, odnoscie A6W :p
zaczalem robic, co prawda dzis zrobiłem dopiero 2gi dzien, ale cos mnie nurtuje ... czy miedzy cwiczeniami, albo miedzy seriami mozna robic jakies przerwy ? czy wszystko trzeba naginac bez przerw?
można robić przerwy ale góra kilkadziesiąt sekund.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
a ja mam takie pytanie, odnoscie A6W :p

zaczalem robic, co prawda dzis zrobiłem dopiero 2gi dzien, ale cos mnie nurtuje ... czy miedzy cwiczeniami, albo miedzy seriami mozna robic jakies przerwy ? czy wszystko trzeba naginac bez przerw?
Najlepiej bez przerw, bo wtedy mięśnie cały czas pracują i efekty są lepsze.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Do wszystkich chcących w magiczny sposób chudnąć /
99% wspomagaczy działa na zasadzie przyspieszonego metabolizmu podnosi nam temperaturę ciała bardzo delikatnie co jest wystarczające do przyspieszenia metabolizmu &quot;chudniemy bo szybciej korzystamy z tłuszczy zgromadzonych &quot; za cenę WYNISZCZENIA NASZEGO ORGANIZMU .
Jak czytam że ktoś ćwiczy 2 miechy i chce jakieś wspomagacze odżywki brać to padam ze śmiechu .
najlepiej to na pierwszym treningu brać , białka , amino , kreatynę a po mete i teścia .
Ludzie zrozumcie &quot; im wcześniej zaczniecie brać odżywki tym szybciej zblokujecie organizm i będziecie potrzebować coraz więcej i mocniejszych suplementów by było widać efekty
 
shen 408

shen

Użytkownik
Na schudnięcie jest tylko jeden sposób-trzeba ćwiczyć,nieważne co biegi,siłka,pływanie.Wszystkie te preparaty typu l karnityna,zielona herbata i inne magiczne shity to jedna wielka ściema.A6W chyba najlepszy sposób na schudnięcie i sześciopak na brzuchu,sam 3 razy zrobiłem cały cykl i efekty zawsze są zajebiste,raz na 3 miechy każdemu się to przyda,choć przez pierwszy tydzień lub 2 to można się zniechęcić tak mięśnie piwne bolą,ale potem już jest z górki.
 
Do góry Bottom