>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

siłownia/kulturystyka

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Witam.Od 4,5 miecha zapierdzielam na siłke.Mam dietke sporo przytyłem.chciałbym abyscie sie wypowiadali jak to z wami jest ile chodzicie itp.I chciałem zapytać po ilu pojechaliscie pierwszy cykl na kretce. Bo sa rozne toki myslenia jesli o to chodzi ;)

pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jaką dietke stosujesz? I jaki tren ~ masa, sila, wytrzymalosc, rzezba?
Dieta rozpisana przez trenera , jt moze przepisze.

pon- klata , bary , tric
wtorek nogi plecy bic

czw to samo co w pon
piatek to samo co wtorek

oczywiscie zmasowanie
wszystko rozpisywane przez trenera.

ale zawsze mozna powymieniac info ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mam dietke sporo przytyłem
czyli plan: masa ?
jak zaczales przygode z siłka to na początek by sie przydał trening ogólno-rozwojowy.
Co do kreatyny i innych suplementow.
Najpierw zacznij od gainera i białek do uzupełnienia diety jesli ci tego brakuje.
Jak nie, a widzisz ze coraz wolniej ci przychodza efekty na siłowni to mozesz zaczac cykl na kreatynie (zazwyczaj sie ja powinno brac nie wczesniej niz po pol roku cwiczenia)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
niee, na 1 cykl mono pozniej jabłczan i mu starczy. Mono troche pompuje, a ogolnie kreatyna dodaje wytrzymalosci a takze siły,jak trenuje na siłowni to i tak sie troche rozrośnie.
przestaniesz to jesc - zejdzie ci.
Taa po 20 ktoryms cyklu z kolei to tak, gdy organizm jest juz do niej przyzwyczajony :]
 
von 0

von

Użytkownik
Od jakiego wieku dostępna jest siłownia ? Tak mniej/więcej, i w młodym wieku od jakich ćwiczeń najlepiej zacząć ?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Od jakiego wieku dostępna jest siłownia ? Tak mniej/więcej, i w młodym wieku od jakich ćwiczeń najlepiej zacząć ?
Panowie to co anpisaliscie to ja wszystko wiem :p
miałem ogólnorozwujówke na poczatek potem troche głupio zrobiłem splita :p i poszedłem do terenera i mi takie cos rozpisał.jak pisałem wyzej.

Co do wieku to mozesz pewnie zaczac najwczesniej 16-17 lat , a wczesniej jakas piłka nozna basen pompki itp takie przygotowanie.

PS dzis sie dowiedziałem ze moge robic tylko cwiczenia na lezaco bo mam spore problemy z kregoslupem ;/
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
siema pizgam od 3 lat, 150 w technice na lawce waga 105kg wzrost 188 ;) na bazie 44 definicja jest ; )
aktualnie na kreA olimpu 200gram w proszku jestem na 3 tygodniu a efekty już są wyku#wiste !!
bialas mam ten sam problem mam rozyebany kregoslup za bardzo kiedys szalalem w martwe ciagi i mostkowanie na lawie.. teraz ograniczam sie tylko do plaskiej, drazka, lekkie barki, tric podstawowo, bic rekreacyjnie
komarek nie pie#dol glupot jesli nie wiesz co mowisz ;)

ps. kretke wszamalem 1 raz po wycisnieciu 115 na plaskiej poszlo po cyklu 15kg na sztandze 2 w lapie i 5 masy dodam ze to bylo w wieku 17lat i nie jestem zadnym genetykiem, cos miedzy ekto na mezo ale bardziej pod ekto ; )
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No wąłsnei wiem barki bede musiał jakos lekko , albo jakies cwiczenia podciaganie wąłsnie zeby nieobciazac kregosłupa.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Panowie eksperci :p
Mam pytanie odnośnie Gaineru 2 Vitalmaxu, podobno zawiera on kreatyne.
Czy wpływa ona (kreatyna) w jakiś sposób na pracę serca?
I jakie HMB polecacie?
Na spalenie tłuszczu co najlepsze?
I lepsze Carbo czy napoje izotoniczne?
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
jesli chcesz gainer to mega mass albo mass xxl, kretka lekko podwyzsza cisnienie ale nie dygaj bedziesz zyl ???? , hmb w ogole Ci nie polecam bo dla mnie to tylko strata pieniedzy, na spalanie oczywiscie clenbuterol ci co w temacie wiedza oco kaman, te termo geniki to gowno bo ich sklad ECA - efka cofeinka i apirynka mozesz sobie sam skminic ale trzeba uwazasz ze skladnikami bo mozna sie przekrecic : D, carbo walisz po treningu odrazu a jesli chcesz cos walic w trakcie to lepszy izotonik jednak bym nie polecal bo uznaje tylko wode podczas treningu

anapolon ta : D tylko teraz mi powiedz co sie stanie z masa po cyklu ? ???? ???? ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bananeq jesli chodzi ci o vitalmax whey pro gainer 2
to zawiera w sobie kreatyne, oraz tauryne, bcaa oraz glutamine.
Kreatyna nie wplywa na prace serca
Hmb nie polecamy to szajs i gowno daje.
Na spalanie tluszczu sa spalacze (np, scorch czy thermo)
Lepsze carbo, za 25zł masz carbo olimpu 1kg rozne fajne smaki(czyli starcza na okolo 20 razy)

Jesli zaczynasz z odzywkami to tak jak pisalem wyzej zacznij od kreatyny mono,
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dzięki ;) a jest sens brać naraz gainer i jakieś spalacze?
A podczas biegania też lepsze Carbo niż izotoniki?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
izotoniki do biegania.
co do gainera jest on tylko uzupelnieniem diety, wiec jesli myslisz ze twoja dieta nie dostarcza ci tyle ile potrzebuje twoj organizm bialka i ww to go bierz :]
 
Do góry Bottom