>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

siłownia/kulturystyka

radek03 90

radek03

Forum VIP
A tak szczerze mówiąc to po jakim czasie widać już pierwsze oznaki działania zarówno kreatyny i innych suplementów i pracy na siłowni?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak cwiczysz systematycznie to po 1miesiacu zobaczysz
a jesli bedziesz brac kretke to tym bardziej bo bedziesz &#39;spuchniety&#39;
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ale założmy biorę kreatyne i po miesiącu widać efekty, ake tak jak mówisz jestem &quot;spuchnięty&quot; przstaję brać po 6 tygodniach kreatyne (bo z tego co wiem to przerwa obowiązkowa) i potem sylwetka się utrzymuje czy spada?
 
R 0

razak

Użytkownik
Przerwa od kreatyny minimum tyle ile ją brałeś.Przerwa od kreatyny nie znaczy przerwa od ćwiczeń.Jeśli będziesz regularnie ćwiczył to dużych spadków nie będzie.Ale pamiętaj ,ze najważniejsze jest odżywianie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No właśnie z dietą to chyba u mnie jest najgorzej, teraz zacząłem lepiej się odżywiać, czyli rano porządna porcja płatków z mlekiem, do tego jakieś wędlina, kabanosy itp., jem dużo białego sera, jogurtów, mięsa. Ale właśnie jest jeszcze szkoła, więc tam raczej nei wyciągne miski z żarłem i nie zaczne jeść, więc dlatego musze raczej spożywać też gainera. A wiadomo jak zrobie sobie przerwe od kreatyny to ćwiczyć będę dalej.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie rozumiem, miski z zarciem nie chcesz wyciagnac, a odzywke bez prolemu?
Wystarczy wstac wczesniej rano, ugotowac ryz, zrobic miesko i salatke zapakowac do plastikowych pojemnikow, owinac recznikiem, wlozyc do torby trzymajcej cieplo i zjesc podczas przerwy.
 
R 0

razak

Użytkownik
Ja jednak proponowałbym tylko zwykłą kreatynę.HMB to dosyć kontrowersyjny suplement.Jeden twierdzi ,że działa drugi ,że nic mu nie dało.Za to kreatyna jest sprawdzona.Nawet po najtańszej,dobrej kreatynie (np.500g Vitalmax 42 zł,Olimp 80zł) zobaczysz efekty pod warunkiem trzymania diety i treningu.Jedynym małym minusem jest to ,że być może trochę spuchniesz od nagromadzonej wody.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego odradzacie mu gainerka ???? Oczywiście nie zastąpi on prawdziwego jedzenia ale za to znakomicie uzupełnia dietę. Ktoś już podał adres forum SFD naprawdę polecam. Ludzie tam przesiadujący naprawdę znają się na rzeczy a same artykuły tam zawarte mają olbrzymią wartość merytoryczna. Co do kreatyny nie radze na razie jej brać. Zaczynasz dopiero trening dlatego też jeżeli ułożysz sobie przystosowaną do siebie dietę a także będziesz ćwiczyć regularnie to masa będzie z początku szła jak szalona. Dopiero później zaczną się schody i przyjdzie pora na suplementy różnej maści, wg. mnie kreatynę np. brać się powinno co najmniej po ok pół roku solidnego treningu z odpowiednio dobraną dietą. Dlaczego tak? Warto wiedzieć, że kreatyna tylko za pierwszym razem działa tak wspaniale (tzn. szybki wzrost masy ciała) następne cykle już tak kolorowe nie są, dlatego tak ważne jest by z tego pierwszego jak najlepiej skorzystać. Nie zrobisz tego jednak bez odpowiedniego stażu, rozumiem przez to poznanie własnego ciała i jego reakcje na trening (trzeba trochę poćwiczyć by wiedzieć jaki trening i jakie ćwiczenia najlepiej na nas działają) Zresztą im dłuższy staż tym lepsza technika wykonywania ćwiczeń a im lepsza technika tym lepsze efekty. Najważniejsza jednak jest odpowiednio zbilansowana dieta to jest właśnie klucz do sukcesu bez niej niewiele osiągniesz (szczególnie, że jak sam mówisz masz szybka przemianę materii). Jeszcze raz polecam forum SFD.

Pozdrawiam.
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
Ja biorę Gainera i Kreatynę i gitara ????
kolega ma racje ???? na początek zacznij od Gainera z Kreatyna ???? oczywiscie GAINER,ktory zawiera dużo weglowodanów i białek ???? a Kreatyne najlepiej jakiegos mixa ;)
a pozniej możesz bawic się w ciekawsze rzeczy ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A właśnie czy są jakieś przeciwskazania w żywieniu, np. nie powinno się pić kawy (ponoć wypłukuje jakieś składniki z organizmu?). I także należy dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę kalorii, ale czy mogą to być dania kaloryczne z rodzaju tych &quot;niezdrowych&quot; bomb kalorycznych?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ruską mete sobie zakup
Napisałeś to tak z ironią czy na poważnie? Bo z tego co teraz przeczytałem to jest to normalny legalny specyfik, to można kiedyś spróbować, ale jednak na teraz bardziej skupie się na kreatynie.
 
cud 0

cud

Użytkownik
Czesc,

W tym roku startuje do szkoly oficerskiej ale z tego co widze marne mam szanse ale warto sprobowac. Mam z 7-8kg nadwagi brzuszek jest i powoli zaczynam biegac, mam jakis plan 10tygodniowy a po nim bede sie przygotowywal aby jak najlepszy miec czas na 1km. Przychodze tutaj z inna sprawa bo musze sie podciagac. Podciaganie te ma wygladac czysto silowo - tzn. nachwytem wyprostowane lapy i czysto silowo. Jak sprobowalem sie tak podciagac to masakra - 2 razy !! I to ledwo ledwo, ciezki jestem i nigdy sie nie podciagalem. W nastepnym tyg bede mial drazek w domu w futrynie i chcialbym sie was zapytac o jakies rady ? Co cwiczyc na silowni ? I czy jak bede cwiczyl co 2 dzien &quot;do oporu&quot; tzn serie po te 1-2 razy to czy efekty pryjda? Jak nie to jak mam cwiczyc jak narazie marnie to wyglada. Prosze o odpowiedzi
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja jak zaczynałem podciąganie to podciągałęm się jakieś 4 razy teraz około 20 razy pójdzie to tak na wstępie żebyś się nie zniechęcał, bo też mam brzuszek troszku ;) Z tego c orozumiem to masz na to 10 tygodni tak ?? Co 2 dzień to za dużo, jak chcesz się nastawić tylk ona podciąganie pamiętaj o regeneracji która jest równie ważna jak same ćwiczenia, proponuje 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o mięśnie które są zaangażowane w podciąganie to wiadomo że plecy głównie, ale i ramiona ( A więc na to się musisz głównie nastawić aż do egzaminu). Przykładowo możesz ćwiczyć tak :
I dzień
Plecy:
1. Podciąganie na maxa 4 serie ( jak podciągasz się ino 2 razy to weź poproś kogoś o pomoc żeby potrzymał Ci zgięte nogi i też do oporu )
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego 4 serie 12 powtórzeń ( ciężar taki żebyś miał zapas 2 powtórzeń ale ich już nie wykonujesz )
3. Wiosłowanie sztangą 4 serie
Biceps
1. Uginanie ramion ze sztangą 3 serie.
2. uginanie ramion ze sztangielkami leżąć na ławce pochyłej 3 serie.

II Dzień:

Na początek podciąganie tak 2,3 serie

Barki:
1. Wyciskanie żołnierskie hantelkami 4 serie.
2. Unoszenei hantelek bokiem w góre 4 serie.
3. Unoszenei hantelki z przodu w góre 4 serie
Kaptury:
1. Szrugsy 4 serie

III Dzień
Plecy:
1. Podciąganie na drążku na takiej samej zasadzie jak w dni upierwszym
2. Przyciąganie drążka wyciągu górnego jak powyżej.
3. Wiosłowanie sztangą nachwytem 4 serie.
Triceps:
1. wyciskanie francuskie do nosa ( nosołamacze ) 3 serie
2. Prostowanie ramion na wyciągu 3 serie .
Ciężko napisać plan jak nie znam stażu itd, ale po tym co czytałem to pewnie za dużego doświadczenia nie masz więc to jest taki &quot;lajtowy&quot; plan, priorytet plecy.
 
Do góry Bottom