>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

siłownia/kulturystyka

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
thx ted za wypowiedzenie się ;) nogi to akurat są że tak powiem w dobrej formie gram w siatkówke mam podbno pieruński wyskok bardzo bardzo dużo jeszcze rowerem praktycznie codziennie okolo 10km na nogi 120 kg biore może to dziwne ale taka prawda ale mam słabe łapy na klate ledwo 50kg ściągne i wogóle myślałem że na krecie zybciej sie pszybycze ale skoro mówisz że jeszcze nie czas to chyba warto posłuchać uwag kogoś co sie zna ;)
ps: czasami mnie krzyże bolą kręgosłup ale to mija wydaje mi się że to przez głupie moje zabawy np ładowalem sobie 55kg i nad glowe z ziemi ... ale łapy mam słabe bo na klate to pożal sie boże
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
thx ted za wypowiedzenie się ;) nogi to akurat są że tak powiem w dobrej formie gram w siatkówke mam podbno pieruński wyskok bardzo bardzo dużo jeszcze rowerem praktycznie codziennie okolo 10km na nogi 120 kg biore może to dziwne ale taka prawda ale mam słabe łapy na klate ledwo 50kg ściągne i wogóle myślałem że na krecie zybciej sie pszybycze ale skoro mówisz że jeszcze nie czas to chyba warto posłuchać uwag kogoś co sie zna ;)
ps: czasami mnie krzyże bolą kręgosłup ale to mija wydaje mi się że to przez głupie moje zabawy np ładowalem sobie 55kg i nad glowe z ziemi ... ale łapy mam słabe bo na klate to pożal sie boże

w tym wieku mozesz spokojnie wzoasc sie juz za koks
kreatyna jest tylko dla utrzymania masy zdobytej na cyklu
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie powiedziałbym, troche zawsze bardziej &#39;spuchniesz&#39; biorac kreatyne a trening pozwoli mu utrzymac ta zdobyta mase.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
nie powiedziałbym, troche zawsze bardziej &#39;spuchniesz&#39; biorac kreatyne a trening pozwoli mu utrzymac ta zdobyta mase.

ale dzieki kreatynie mozna w jakim stopniu ograniczyc spadki po cyklu sterydowym
ale podstawa po cyklu to clomid lub HCG na oblokowanie testosteronu , bo jesli nie odblokujesz produkcji tescia spadki beda nie uniknione do tego jeszcze powinien dojsc celmbuterol jesli wiecie co to jest
:-D
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak, ale my tu mowimy o dozwolonych środkach dla sportowców a nie sterydach, bo to syf i nigdy tego nie wezme ;]
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tak, ale my tu mowimy o dozwolonych środkach dla sportowców a nie sterydach, bo to syf i nigdy tego nie wezme ;]

na odzywkach nie zrobisz zbyt duzej masy i sily nie warto sie w nie bawic
a 100metki jescze nikomu nie zaszkodzilo;:-D

chyba ze cwiczysz dla przyjemnosci to Cie rozumiem
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
dobra to Teraz mi pomóżcie..... ???? jestem zbyt chudy na mój wzrost....potrzebuje waszej rady....? otóż jakiej firmy proponujecie białko.? chyba ż ejest coś lepszego na przyrost masy niz białko? i ile trzeba mniej więcej zakupic kilo żeby już były widoczne efekty ?! z góry dziękówa...a i czy jest wymagana przy tym siłownia?
 
E 0

evileqq

Użytkownik
dobra to Teraz mi pomóżcie..... ???? jestem zbyt chudy na mój wzrost....potrzebuje waszej rady....? otóż jakiej firmy proponujecie białko.? chyba ż ejest coś lepszego na przyrost masy niz białko? i ile trzeba mniej więcej zakupic kilo żeby już były widoczne efekty ?! z góry dziękówa...a i czy jest wymagana przy tym siłownia?
Kolejny z błędnym rozumowaniem, odżywka sama z siebie nie pomoże Ci nabrać masy, musisz ułożyć dokładną dietę (w tym wypadku na masę) a odżywka jest tylko dodatkiem kiedy brakuje Ci w tej diecie jakichś rzeczy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
chcesz nabrac ciałka to ułoz diete (bilans kalorczny na +), a białko i gainer to tylko suplement diety dostarcza ci to samo co kotlet,twaróg itp (wiec bierzesz to gdy wiesz ze ci brakuje).
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Rudasz proponuje kupic omadren tak z 10 szotow i ze 150 metki i do tego odzywke gainera ze 3kg i G-Stick i po tym nabierzesz napewno masy gdzies kolo 7 kg
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
jeśli chodzi o siłownie to nie chodze...jakoś w ostatnim czasie mnie nasżło, ale za bardzo sie nie znam...więc pytam....i troche mi juz rozjasniło ????
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
hahaha ku#wa z koksem wypie#dala do goscia co wyciska 50kg buhaha, anapolon zastanow sie co mowisz hehe, i nie celmbuterol tylko clenbuterol hehe i on nie jest na odblok tylko na wycinke, po twoich wypowiedziach anapolonek wnioskuje ze duzo wiedzy na temat koksu to ty nie masz a świrujesz jakiegoś ala doradce w dopingu ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
mam pytanie jakie białko polecacie i krete chyba zaczne za tydzień wpierdzielać wtedy efekty będą szybsze no bo kreta wprowadza białko a żeby miała co to trzeba je jeśc owszem trzeba też jeść dużo mięcha jaj serów mleko itp ale białko to białko ... prosze o odp
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
hahaha ku#wa z koksem wypie#dala do goscia co wyciska 50kg buhaha, anapolon zastanow sie co mowisz hehe, i nie celmbuterol tylko clenbuterol hehe i on nie jest na odblok tylko na wycinke, po twoich wypowiedziach anapolonek wnioskuje ze duzo wiedzy na temat koksu to ty nie masz a świrujesz jakiegoś ala doradce w dopingu ????

z tym clenbutrolem to oczywiscie blad w pisaniu wszystkim sie moze zdarzyc,
ale temu kolesiowi metak by napewno nie zaszkodzila
ale jesli chesz ze mana pogadac to podaj gg :-D
bo widze ze nie jeden cykl masz za soba :spokodfhgfh: znasz sie na temacie
a clenbuterol jest na wycinke oczywiscie to podstawowe dzialnie tego specyfiku ale jak chccilbys wiedziec powino sie go brac po cyklu poniewaz minimalizuje spadki masy miesniowej powinienes o tym wiedziec
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bili was w szkole ze zaczeliscie wdupcac sterydy ???? ? bo dla mnie to naprawde oszukiwanie samego siebie branie tego.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
bili was w szkole ze zaczeliscie wdupcac sterydy ???? ? bo dla mnie to naprawde oszukiwanie samego siebie branie tego.
to jest podstawa zeby dobrze wygladac bez tego ani rusz
a co do szkoly nie lali mnie lol
taki Arnold schwarzenegerr lub Ronni Coolman napewno nie pamietaja ile miali cyklow w swoim zyciu
hehe:-D
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
hehe nie szamałem jeszcze, narazie mam za sobą 3 cykle na krecie ale otaczam sie w takim towarzystwie i interesuje sie tym ;)
jakby mnie bili w szkole to bym zaczął trenować sporty walki a nie pizgał złom
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mam pytanie do osób które znają się na machaniu złomem ;) Czy opłaca się kupic którąś z tych ławek ?
http://allegro.pl/item454809411_lawka_gryf_ciezarki_olpran_sa_003n.html
http://allegro.pl/item460254110_super_lawka_olpran_25kg_obciazen_gryf_135cm.html
http://allegro.pl/item459020495_lawka_regulowana_wielofunkcyjna_obciazenie_gryf.html

Może ktoś mógłby mi polecić jakąś ławkę ? Najlepiej gdyby była z tym wciągnikiem oraz gryfem i obciążeniem.
Ta mnie najbardziej zainteresowała. Co myślicie o niej ? :
http://allegro.pl/item455855416_profesjonalny_zestaw_lawka_yl3_zestaw_40kg.html
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
ja mam zamiar zaczac chodzić na siłke....obecnie mam 183 cm wzrostu i waze cos ok. 95 kg. i pytanie moje brzmi jak moge zaczac na siłce czy odrazu zaczac brać kreatyne czy co...poradzcie coś ;)
 
Do góry Bottom