>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

siłownia/kulturystyka

ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
najpierw masa potem rzeźba, gainer zwieksza bilans kaloryczny, natomiast robiac rzeźbe ten bilans zmniejszasz więc teraz pomyśl..
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja gram w piłkę więc wiecie chce się zrobić troszkę szerszy, a nie rozjebać się nie wiadomo jak. Aktalnie mam 178cm i 68kg i troszke tłuszczu na brzuchu jest, głównie przez to, ze jak bylem mały to straszny pulpet byłem. :p
Gainer napewno kupię vitalmaxa 2 jeżeli nie wpływa znacząco na serce, przez kreatyne. :p
Są jakieś ćwiczenie które szczególnie dobrze redukują tkankę tłuszczową?
Długo się tkankę tłuszczową spala przy tych rzeczach co TED mi podał? :p
Ted czy Scorch oddziaływuje na serce?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Są jakieś ćwiczenie które szczególnie dobrze redukują tkankę tłuszczową?
Długo się tkankę tłuszczową spala przy tych rzeczach co TED mi podał? :p
Z cwiczen to aeroby oraz dieta.
Co do tych &#39;rzeczy&#39; to nie mialem okazji ich brac, ale cos na pewno daja razem z w/w rzeczami
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
to cos slabo grasz w tą piłke albo stoisz na budzie chociaz watpie w to majac 178cm, pilkarze zazwyczaj chca cos na nabranie masy a nie na zrzucenie tluszczu..
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Spokojnie ucu :p
Chodzi mi oto, że został mi odłożony tłuszcz i strasznie ciężko go spalić.
Poza tym w tym momencie nie mogę za bardzo przybrać na masie, bo w moim wieku robi się głównie dynamike, szybkość i przyspieszenie.
Czy po osiągnięciu wagi jaką będę chciał uzyskać. Mogę używać tego spalacza, żeby poprawić sobie rzeźbę, jeżeli będę nadal miał dużo odłożonego tłuszczu?
Dobre daje efekty ten spalacz i wiesz może czy działa on jakoś na serce?
Ja chcę zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, a nie staracić na wadze. :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z tych odzywek zadna nie dziala jakos na serce, niewiem skad te obawy.
Jak bedziesz chcial sobie rzezbe wyrobic, to łaź na siłke i rob duzo powtorzen malymi ciezarami + kreatynke jakas jak chcialbys bardzo.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tak sobie mysle skor chcesz tego Gainera , to musisz uwazac zeby nie zrobic włąsnei dodatkowego tłuszczu.Bo osobiscie wpierdzielałem duzo białka i ogólnie jadłem jak dziki.Masa poszła ale tez troche na brzuch poszło.Chociaz osobiscie potem odrazu walne białkeczko.bo słyszałem ze po Gainerze mozna sie zatłuscic troche.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
ja robiłem doszedłem do 30 dnia ale potem rozchorowałem sie i nie ukończłem :/ Po tych 30 dniach były wzmocnione ale jakoś szczególnie nie wyglądały. Dopiero później po 30 dniu ostro sie katuje bo trzeba szybko wykonywać ale niestety nie doszedłem do tylu :/
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja robiłem całą i efekty dobre, oczywiscie jesli sie trzyma dietke redukcyjna, mialem wowczas tez scorcha (spalacz). Ogolnie bylem bardzo zadowolony ;p choc ostatnie dni to juz lekka meczarnia, robi się już długooo (ok. 30 min), takze polecam włączyć sobie jakąś muzykę albo coś ;)
pzdr
 
duda 380

duda

Użytkownik
BananeQ jak chcesz schudnąć/spalić tłuszcz to musisz mieć ujemny bilans kaloryczny. Zrzucając tłuszcz automatycznie stracisz na wadze, ale potem stracone kg. możesz zastąpić mięśniami, co wiąże się z tym że przytyjesz więcej niż schudniesz, bo jak wiadomo mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.
Ułóż dietę do tego aeroby lub 3-4x/tydz. HIIT + siłka.
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Drugi miesiąc chodzę regularnie na siłownię (poniedziałek, środa, piątek) i mam pytanie co do rozplanowania, czy tak będzie ok?
poniedziałek - klatka, biceps
środa - barki, triceps
piątek - plecy, nogi
Dotychczas robiłem trochę inaczej i od paru osób uzyskałem negatywne komentarze.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja bym zrobił tric i plecy , barki nogi.Osobiscie tak mi byłoby najwygodniej.poza tym nogi i plecy to duze grypy miesniowe.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie tak wogule to jakie macie rekordy w wycisku na klatke . lapy i barki

jak cwicze juz 3 lata na klatke biore 155kg na lapy na modlitewniku 88kg

teraz wy sie pochwalcie
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
siema mam 16 lat waga 60kg wzrost 175cm mam dostęp do siłki dzień w dzień może mi ktoś pomóc lub napisać co robić żeby troche sie przypakować miałem brać kreatyne ale bez odpowiedniego treningu i diety to można głupot narobić pomoże ktoś ?? ???? mam kumpla co ze mną do klasy chodzi mojego wzrostu i wagi i 80kg na klate bieże raz bo raz ale już weźmie co kilka miechów idzie w góre ćwiczy odroku ... help panowie licze że ktoś mi pomoże jakiś trening czy coś żeby na krecie zacząć jechać ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
narazie ogólnorozwojowy (czyli wszystkiego po trochu), jednak mozesz ten zrobic sobie rozpiske
poniedzialek: nogi,plecy
wtorek: biceps, klata
itp.
co do kreatyny to za młody jestes, styknie ci 17 to mozesz sprobowac , oczywiscie jak bedziesz przez ten rok cały czas pakowac.
 
Do góry Bottom