>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Bardzo szybko sie obraca bonusikiem , spoko buk tyle ,że stronka mi nie śmiga a mam do rozliczenia Cibulkovą ???? Może mnie bloknęli ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
buk calkiem calkiem ale nie na wszystkie mecze pilki noznej sa dostepne zaklady 1x lub x2 lub 12.......... i to wielki minus tego buka......pisalem do nich i pytalem ale dopiero w przyszlym sezonie bedzie wszystko........szkoda.....
 
L 72

loozer21

Użytkownik
antenelles ja mam taki sam problem dzis wplacilem do nich kase przez mb a tu 0.00 na koncie. Co mam zrobic? Napisac do nich maila ale ja mam w o2 a tam jest komunikat ze nie dochodza maila z o2
 
A 0

antenelles

Użytkownik
antenelles ja mam taki sam problem dzis wplacilem do nich kase przez mb a tu 0.00 na koncie. Co mam zrobic? Napisac do nich maila ale ja mam w o2 a tam jest komunikat ze nie dochodza maila z o2

przykro mi, ale musisz czekać kilkanaście godzin

ja wysłałem dokładnie wczoraj o 21:57 kase i doszła dopiero dzisiaj o 10:30
 
L 72

loozer21

Użytkownik
kurcze troche szkoda ze kazdy pisal e taki fajny bukmacher a tu takie rozczarowanie.Antenelles a tobie cos odpisali czy nic aby kase na konto dali i co mniej wiecej napisales w mailu bo ja tez widac musze wyslac
 
R 0

renton

Użytkownik
spoko bonus, szybki do obrotu. Kasa na MB w ciagu 10 minut! na - to że jest troche słabsza oferta i brak czesto podwójnej szansy dla wielu spotkan.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Napisz do nich z innego adresu niż o2-jak nie masz to załóż na wp , interii lub onecie-to ci ręcznie dopiszą tą kasę.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
okej zalozylem na wp.pl i napisalem do nich maila mam nadzieje ze dzis zaksieguja mi ta kase bo chcialem cos postawic z niemieckiej ligi. A mial ktos taki problem oporcz mnie i Antenellesa?
 
P 0

peter2903

Użytkownik
jaja
Chyba większośc ma podobny problem,piszcie do angielskiego suportu bo nasi chyba śpią???? Mi odpisał po godzinie jakiś harri ollli i poradził abym sprawdził czy środki z mojego konto MB zniknęły.Bardzo mądra rada.Nasuwa się pytanie: Czy nasz Lord Vader(scandi...) przechodzi na ciemną stronę mocy?????
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
Wplata za pomoca moneybookers
Ja etz doswiadczylem pobrania pieniedzy z konta a nie dopisanie go w scandic moglibyscie podac email do suuportu polskiego i angielskiego i co napisac do angielskiego bo slaby jestem z angola, prosze o pomoc
 
L 72

loozer21

Użytkownik
moim zdaniem chyba scandic nie spodziewalo sie az tylu klientow i pewnie maja jakies problemy techniczne ale pewnie wszystko dobrze sie zakonczy
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Wszyscy marudzicie ;) wczoraj wyslalem 200zl, natychmiast byly na koncie. Dzisiaj kuzyn takze zrobil konto i rowniez wyslal kase i ma bonusik;)
Jak dla mnie to bukmacher nie jest zly, kursy sa przyzwoite, jedyny minus to ze dostepne zaklady nie sa za bardzo rozbudowane. Ale co najwazniejsze : super bonusik i wyplacalnosc bukmachera.
Takze w 100% polecam tego buka;)
*edit*
ogarnia ktos moze czy dadza dzisiaj tam ten ULEB CUP? powoli dochodzi 14 a dalej nic nie widac ;)
-----------------------------------------------------------------------------
&quot;Gdyby nie to, że myślisz, że jesteś super sztuką
Bo umiesz ruszać fajną dupą, nie była byś tanią suką&quot;
Super typy - gg : 9495004 !
 
Do góry Bottom