>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

staszi 0

staszi

Użytkownik
Niestety, bonus nie przysluguje osobom, ktore zalozyly konto przed 1 kwietnia - nawet, gdy nie dokonywaly zadnej wplaty, fuck !????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Na interii też są problemy z tym mailem aktywacyjnym.
Hmmm.... Ja na Interii mialem mail aktywacyjny po 15 sekundach, tak samo moja dziewczyna wiec nie wiem skad masz takie informacje. Generalnie nigdy na interii nie mialem problemow z mailami od Bukow. Wiem z doswiadczenia, ze czesto sa problemy na WP i Tlenie.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
a na jakiej zasadzie wpłacam przez MB??? nie potrzeba tam mojego numeru konta???

bo probowalem wplacic ale nawet nie chcieli mojego numeru konta tylko dane czy to wystarcza??? potem nagle przekierował mnie system do PRZELEWY 24 i nie wiem co robic ???


czy mozna wpłacic zwyklym poleceniem przelewu korzystajac ze strony internetowej swojego banku???
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
sorki ale chodzi mi o to czy mozna płacic zwykłym przelewem zleconym ze trony swojego banku.....i czy w tedy dostane bonus???

jesli tak to skad moge wziasc dane do przelewu???
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
sorki ale chodzi mi o to czy mozna płacic zwykłym przelewem zleconym ze trony swojego banku.....i czy w tedy dostane bonus???
jesli tak to skad moge wziasc dane do przelewu???
Z tego co sie zorientowalem to mozna wplacac tylko z MB i Neteller. Pytalem sie nawet supportu czy mozna karta VISA placic, ale odpisali mi ze nie, takze przelewem z pewnoscia tez sie nie da.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
A co ma przelew bankowy do wplaty karta ? To sa dwa niezalezne zrodla, wiec nie wierze, ze jesli wysle przelew na ich numer konta, to pieniedzy nie zaksieguja, ale to oczywiscie musi potrwac..., a z drugiej strony: jaki problem zasilic konto w Moneybookers srodkami z konta bankowego ? Trwa chwile i nie boli...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
A co ma przelew bankowy do wplaty karta ? To sa dwa niezalezne zrodla, wiec nie wierze, ze jesli wysle przelew na ich numer konta, to pieniedzy nie zaksieguja, ale to oczywiscie musi potrwac..., a z drugiej strony: jaki problem zasilic konto w Moneybookers srodkami z konta bankowego ? Trwa chwile i nie boli...
Nic nie ma, a napisalem gdzies ze ma? Chodzi o to, ze w ofercie wplat nie ma ani karty ani przelewu tylko jest MB oraz Neteller. Skoro takiej opcji nie ma to zapytalem sie supportu czy jednak nie daloby rady wplacic karta ale odpowiedzieli ze nie, dlatego na tej podstawie wysnulem wniosek ze rowniez przelewem wplacic kaski sie nie da. Nigdzie nie napisalem, ze to te dwie formy maja ze soba cos wspolnego, czytaj ze zrozumieniem. A jezeli gdzies znalazle na ich stronie numer konta bankowego to wplac, ja nie znalazlem.
A co do MB, to pytasz sie jaki problem zasilic MB srodkami z konta. Ano taki, ze ja mam baaaardzo ograniczone zaufanie do instytucji jaka jest Moneybookers, co jest efektem roznych dziwnych przygod z nimi zwiazanych, jak i brakiem reakcji ich supportu na kradzieze moich pieniedzy z ich konta. To jednak jak juz pisalem wczesniej nie tamat o MB tylko o Scandic.
Pozdrawiam
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Nic nie ma, a napisalem gdzies ze ma? Chodzi o to, ze w ofercie wplat nie ma ani karty ani przelewu tylko jest MB oraz Neteller. Skoro takiej opcji nie ma to zapytalem sie supportu czy jednak nie daloby rady wplacic karta ale odpowiedzieli ze nie, dlatego na tej podstawie wysnulem wniosek ze rowniez przelewem wplacic kaski sie nie da. Nigdzie nie napisalem, ze to te dwie formy maja ze soba cos wspolnego, czytaj ze zrozumieniem. A jezeli gdzies znalazle na ich stronie numer konta bankowego to wplac, ja nie znalazlem.
A co do MB, to pytasz sie jaki problem zasilic MB srodkami z konta. Ano taki, ze ja mam baaaardzo ograniczone zaufanie do instytucji jaka jest Moneybookers, co jest efektem roznych dziwnych przygod z nimi zwiazanych, jak i brakiem reakcji ich supportu na kradzieze moich pieniedzy z ich konta. To jednak jak juz pisalem wczesniej nie tamat o MB tylko o Scandic.
Pozdrawiam
To nie pisz, ze jesli nie da sie karta, to cyt. &quot;przelewem tez z pewnoscia sie nie da&quot; - nie wiesz tego na bank, a piszesz, stad moja reakcja, a co do Moneybookers, to wspolczuje, mnie tam dotychczas nie zawiedli...
 
T 2

terkin

Użytkownik
Bukmacher jest ok ale nie jest idiotą, dając taki bonus. Z tego co wiem dokładnie sprawdza kto zakłada u nich konta i 70 letni dziadek (bez obrazy i wyrazy szacunku do starszych osób z młodym czy niekoniecznie duchem) będzie dokładniej sprawdzony, czasem również dzwonią, pilnują ip i sąsiednich adresów w ogóle przestrzegam przed &quot;zepsuciem&quot; ich jak niedawno bet365 który o zgrozo sypnął polakom 500 zł a ostatni co się rejestrowali tracili często tysiące .
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Rozumiem że mogę wpłacić 20zł i też dostane bonus, bo na stronce nie znalazłem minimalnej kwoty jaką należy zdeponować aby dostać bonus.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
cos tam wspominają że ,,przykładowo wpłac 40 dostaniesz 40 bonusu,, wiec jak juz to wpłac tą kwote, zresztą z takim tepozytem szkoda marnowac promocji
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
No i trzeba podziekowac foxowi za wynalezienie tego bookmachera bo taki bonus i taka oferta obrotu bonusem nie zdarza sie codziennie ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jest to polsko-dunska Firma.Prezentuje się na razie bardzo dobrze oby Polacy nie nadużywali bonusów to będzie OK.
Chociaż z rozliczanie to różnie bywa ....bo czekam od 3 w nocy na rozliczenie kosza jest juz po 13 i cisza na emaile tez nie odpisują w tej chwili wcale.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
W formach wpłaty mają przelewy24.
Czy bonus mnie obowiązuje przy tej formie płatności?
Wysłałem do nich maila, ale moze ktos cos wie, z Was na ten temat?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
W formach wpłaty mają przelewy24.
Czy bonus mnie obowiązuje przy tej formie płatności?
Wysłałem do nich maila, ale moze ktos cos wie, z Was na ten temat?
Do nich mozesz wplacic tylko z MB lub Netellera, a z Przelewy24 mozesz najwyzej zasilic konto MB zeby potem z niego dokonac depozytu. Jak tak zrobisz to bonus oczywiscie dostaniesz.
 
Do góry Bottom