>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Odpowiedź od supportu.


Witam!Aby wziąć udział w promocji należy spełnić następujące warunki:a. konieczne jest dokonanie wpłaty (przez Neteller / VISA / Mastercard / Moneybookers) na Twoje konto zakładów. Wówczas bonus zostanie wpłacony na konto w przeciągu 24 godzin. Wartość wpłaty zostanie podwojona, jednak maksymalny możliwy bonus to 200 PLN. Przykładowo jeśli wpłaciłeś 200 PLN, otrzymasz 200 PLN bonusu, jeśli wpłacisz 40 PLN, otrzymasz 40 PLN bonusu, itd. Jeśli wpłacisz 400 PLN, otrzymasz 200 PLN bonusu. W przypadku wpłaty dokonanej przy pomocy transferu bankowego prosimy o wysłanie e-maila po transakcji. Bonus dla transferów bankowych nie zostanie dodany przed dotarciem wpłaconej kwoty na nasze konto.b. bonus może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie na zakłady sportowe.

NB: Tylko jeden bonus przysługuje na użytkownika / kartę kredytową / adres / adres IP. Niestosowanie się do warunków promocji jest równoznaczne z cofnięciem bonusu i zamknięciem konta.Wypłata z kontaAby móc wypłacić bonus z konta konieczny jest jego obrót w zakładach sportowych przynajmniej 4 razy. Minimalne kursy dla tych zakładów muszą wynieść przynajmniej 1.50.
Obrót w pokerze i kasynie nie jest wliczony do obrotu bonusem. Jeśli Twój bonus to 200 PLN możesz przykładowo postawić 4 zakłady za 200.00 PLN, 10 zakładów za 80.00 PLN lub 20 zakładów za 40.00 PLN, itd. W wypadku zakładów na wszystkie możliwe typy tego samego meczu, tylko pierwszy z nich zaliczony zostanie do obrotu bonusu.Wypłaty przed realizacją bonusu są możliwe, przy czym minimalna kwota jaka musi pozostać na koncie to podwójna wartość bonusu.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Pierwszy raz slysze o bukmacherze, fox jak pograsz troche to daj sprawozdanie i czy nie bedziesz mial klopotow z wyplatami ???? daj znac za jakis czas.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Dzisiaj tez widzialem reklame tego buka w sieci.
Zarejestrowalem sie, ale kaski jeszcze nie wplacilem. Na pierwszy rzut oka Buk wyglada bardzo godnie, oferta dosyc dobra, wszystko przejrzyste i czytelne a promocja wydaje sie byc naprawde niezla.
Proponuje przeniesc temat do dzialu Promocji.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Już niedługo obrócę całość bonusu, zostało mi do obrócenia jeszcze tylko 186 złotych.Bardzo przejrzysty jest obrót bonusem.Screen poniżej.Kontakt z supportem błyskawiczny.

 
bodi 70

bodi

Użytkownik
trochę dziwna sprawa , bo jeśli chę się zarejestrować normalnie jako Polak -to waluta wyskakuje automatycznie Euro.Zaś chąc miec konto w PLN to trzba byłoby sie zarejestrować jako Fin widac na screenie.A Ty Fox masz PLN czyli jak to zrobiłeś?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
trochę dziwna sprawa , bo jeśli chę się zarejestrować normalnie jako Polak -to waluta wyskakuje automatycznie Euro.Zaś chąc miec konto w PLN to trzba byłoby sie zarejestrować jako Fin widac na screenie.A Ty Fox masz PLN czyli jak to zrobiłeś?
Zmieniasz Państwo na Polska i pojawia sie wtedy z prawej strony: &quot;Chcę założyć konto w walucie obcej&quot; i wtedy mozesz zmienic na Polski Zloty.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
trochę dziwna sprawa , bo jeśli chę się zarejestrować normalnie jako Polak -to waluta wyskakuje automatycznie Euro.Zaś chąc miec konto w PLN to trzba byłoby sie zarejestrować jako Fin widac na screenie.A Ty Fox masz PLN czyli jak to zrobiłeś?

 
bodi 70

bodi

Użytkownik
OK Teraz to się zgadza dzięki.Kiedy Fox wypłacasz?
Mija 1/2 h ale link do aktywacji nie dotarł.
Niestety link nie dociera ....a support tez nie odpisuje już dośc długo.
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Panowie elegancku bukmacher ,
Właśnie wpłaciłem 20 euro i natychmiast mi podwoiło do obrotu mam 80 euro
W ofercie jest nawet 4 liga i inne rozgrywki z zachodnio-pomorskiego
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jeszcze jedna uwaga....nie zakładać kont na o2 -ponieważ jak mi odpisał support zawsze w takich przypadkach muszą ręcznie aktywować konta , bo przeważnie emaile aktywacyjne nie dochodzą
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
a mam pytanie ???? Nie wiecie czy tam jest w ofercie NHL,NBA ??? bo nie widac..


Nom ja tez wpłaciłem juz 248 zł i jest 448zł juz ????

Z tego co sie dowiedziałem to jest to bukmacher,bardzo profesjonalny.
To jest chyba najlepsze promo w sieci jesli chodzi o obrot ????

A i nie musicie sie martwic,jezeli chodzi o wypłaty....bo jest w 100% wypłacalny ???? ???? ????

Nie ma min.wpłat i wypłat to jest plusem ???? Jednak wiadomo,ze za pierwszym razem lepiej wpłaci 200zł aby otrzymac jak najwiecej ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zgadza się ,sporty amerykańskie wystawiane są po południu,analitycY jeszcze myślą nad wystawieniem kursów.Pamietajmy,o różnicy czasów pomiędzy Nami a USA.Scandic posiada również ofertę zakładów live,jest ona niewielka ,lecz na konkretne spory ,a nie wyścig wielbłądów na Kalahari,balet mongolski,bierki w budyniu i inne dziwne sporty....
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Muszę stwierdzić iż bukmacher prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo dobra oferta.
Plus za możliwość postawienia wszystkich meczy ze wszystkich czterech grup III ligi polskiej.
Bardzo przejrzysta strona.
Ciekawą opcją są też wydarzenia lokalne. Szkoda tylko że dla województwa pomorskiego. Myślę że dla osób tam mieszkających może to być bardzo zarobkowe. Może w niedalekiej przyszłości wprowadzą i dla województwa śląskiego ;).
Co do samego bonusu to obrót nie jest aż taki trudny. Kurs 1,50 to nie jest wielkie wymaganie. Zostaje tylko wpłacić i &quot;przetestować&quot; tą firmę.
 
Do góry Bottom