>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

S 0

starosta

Użytkownik
Szkoda że promo się skończyło wtedy kiedy ja zrezygnowałem z grania w moim poprzednim buku.. nie wiecie kiedy bedzie następne?
Może gdzieś indziej coś ciekawego jest jako bonus 100%?
pzdr.
 
D 0

domasss

Użytkownik
Ludzie próbuje pierwszy raz wypłacić pieniądze z Scandic.Wypłate cofnięto. ODP. Ponieważ wcześniej nie wpłacał Pan pieniędzy do naszego systemu, prosimy o przysłanie Pańskiego loginu do konta Moneybookers, abyśmy mogli dodać go do profilu i umożliwić wypłatę.
Konto na Moneybookers niby mam ale czy coś jeszcze musi przyjść pocztą od MB.Nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi.Proszę o jakieś wskazówki.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ludzie próbuje pierwszy raz wypłacić pieniądze z Scandic.Wypłate cofnięto. ODP. Ponieważ wcześniej nie wpłacał Pan pieniędzy do naszego systemu, prosimy o przysłanie Pańskiego loginu do konta Moneybookers, abyśmy mogli dodać go do profilu i umożliwić wypłatę.
Konto na Moneybookers niby mam ale czy coś jeszcze musi przyjść pocztą od MB.Nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi.Proszę o jakieś wskazówki.
wystarczy , że podasz e-mail który jest zarejestrowany w serwisie MB . po dodaniu go do swojego profilu u bukmachera jeszcze raz wypłać pieniądze . powinno być dobrze :spokodfhgfh:
 
D 0

domasss

Użytkownik
Dzięki za wskazówke ale przecież przy rejestracji na Scandic adres e-mail już podawałem i już go mają!!Przykro mi ale nic nie jarze.Wydaje mi się że coś nie tak mam z kontem MB ,myślałem że miał przyjść jakiś list od MB
Niedawno prosił(a) Pan/Pani o zweryfikowanie adresu na koncie Moneybookers. Pragniemy poinformować Pana/Panią, że list weryfikacyjny został już wysłany. W zależności od szybkości obsługi pocztowej w Pana/Pani kraju, przesyłka może zająć 2-5 dni roboczych. W liście znajdzie Pan/Pani wskazówki jak zakończyć proces weryfikacji.
Może to chodzi o to. ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
&#39;prosimy o przysłanie Pańskiego loginu do konta Moneybookers&#39;

login tzn. e-mail zarejestrowany w serwisie MB . jeżeli to nie działa to wyślij im skan dowodu osobistego lub napisz do nich maila z zapytaniem o co kaman ;) .
 
kepil 14

kepil

Użytkownik
wpłata
Mial ktos podobnz problem co ja?? wplaciem pienidze z karty kredytowej i wpłata odrazu byla ,bonus dostałem a w ta sobote zleciłem kolejna wpłace z tej samej karty kredytowej i transakcja została zrelizowana a do dzis nie mam pieniędzy na koncie??
pozdrawiam
 
D 0

demo88

Użytkownik
Dzisiaj o 13 po raz pierwszy wysłałem im scan dowodu i po 2h już miałem kase na MB.Więc jestem mile zaskoczony i ogólnie wszystko ok z tym bukiem.Polecam
 
L 72

loozer21

Użytkownik
mam pytanie bo teraz jest promocja do 100zł ale trzeba postawic zaklada na Polską lige i cyz np jesli postawie np wisła gra z jakims slabym zespolem i dam na wisle z Xem po kursie 1.01 rowniez zostanie bonus dopisany do mojego konta??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tego bonusu z pierwszego postu już dawno nie ma. Jakiś czas temu dawali bonus 100 zł na mecze piłki nożnej.
Teraz na zakłady nic nie dają... jedynie poker.
 
Do góry Bottom