>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

S 0

starosta

Użytkownik
Szkoda że promo się skończyło wtedy kiedy ja zrezygnowałem z grania w moim poprzednim buku.. nie wiecie kiedy bedzie następne?
Może gdzieś indziej coś ciekawego jest jako bonus 100%?
pzdr.
 
D 0

domasss

Użytkownik
Ludzie próbuje pierwszy raz wypłacić pieniądze z Scandic.Wypłate cofnięto. ODP. Ponieważ wcześniej nie wpłacał Pan pieniędzy do naszego systemu, prosimy o przysłanie Pańskiego loginu do konta Moneybookers, abyśmy mogli dodać go do profilu i umożliwić wypłatę.
Konto na Moneybookers niby mam ale czy coś jeszcze musi przyjść pocztą od MB.Nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi.Proszę o jakieś wskazówki.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ludzie próbuje pierwszy raz wypłacić pieniądze z Scandic.Wypłate cofnięto. ODP. Ponieważ wcześniej nie wpłacał Pan pieniędzy do naszego systemu, prosimy o przysłanie Pańskiego loginu do konta Moneybookers, abyśmy mogli dodać go do profilu i umożliwić wypłatę.
Konto na Moneybookers niby mam ale czy coś jeszcze musi przyjść pocztą od MB.Nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi.Proszę o jakieś wskazówki.
wystarczy , że podasz e-mail który jest zarejestrowany w serwisie MB . po dodaniu go do swojego profilu u bukmachera jeszcze raz wypłać pieniądze . powinno być dobrze :spokodfhgfh:
 
D 0

domasss

Użytkownik
Dzięki za wskazówke ale przecież przy rejestracji na Scandic adres e-mail już podawałem i już go mają!!Przykro mi ale nic nie jarze.Wydaje mi się że coś nie tak mam z kontem MB ,myślałem że miał przyjść jakiś list od MB
Niedawno prosił(a) Pan/Pani o zweryfikowanie adresu na koncie Moneybookers. Pragniemy poinformować Pana/Panią, że list weryfikacyjny został już wysłany. W zależności od szybkości obsługi pocztowej w Pana/Pani kraju, przesyłka może zająć 2-5 dni roboczych. W liście znajdzie Pan/Pani wskazówki jak zakończyć proces weryfikacji.
Może to chodzi o to. ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
&#39;prosimy o przysłanie Pańskiego loginu do konta Moneybookers&#39;

login tzn. e-mail zarejestrowany w serwisie MB . jeżeli to nie działa to wyślij im skan dowodu osobistego lub napisz do nich maila z zapytaniem o co kaman ;) .
 
kepil 14

kepil

Użytkownik
wpłata
Mial ktos podobnz problem co ja?? wplaciem pienidze z karty kredytowej i wpłata odrazu byla ,bonus dostałem a w ta sobote zleciłem kolejna wpłace z tej samej karty kredytowej i transakcja została zrelizowana a do dzis nie mam pieniędzy na koncie??
pozdrawiam
 
D 0

demo88

Użytkownik
Dzisiaj o 13 po raz pierwszy wysłałem im scan dowodu i po 2h już miałem kase na MB.Więc jestem mile zaskoczony i ogólnie wszystko ok z tym bukiem.Polecam
 
L 72

loozer21

Użytkownik
mam pytanie bo teraz jest promocja do 100zł ale trzeba postawic zaklada na Polską lige i cyz np jesli postawie np wisła gra z jakims slabym zespolem i dam na wisle z Xem po kursie 1.01 rowniez zostanie bonus dopisany do mojego konta??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tego bonusu z pierwszego postu już dawno nie ma. Jakiś czas temu dawali bonus 100 zł na mecze piłki nożnej.
Teraz na zakłady nic nie dają... jedynie poker.
 
Do góry Bottom