>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Przeglądałem z ciekawości przegrane zakłady i pojawił się znowu wynik 12:6 wynik zaznaczony na zielono , wczesniej był czerwony i 1-7(pierw oczywiscie tak jak teraz)

Coś kręcą:|
Już napisali, ze 1-7 wiem jedno, obroce bonus lub starce kase, to juz tam wiecej nii wplacam.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
tak sie zastanawiam, bo czekam już na wypłatę prawie 20 h, nigdy tak długo nie czekałem:-?
zna ktoś maila do angielskiego supportu tego buka, bo polski coś w pewny męski narząd leci...
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
tak sie zastanawiam, bo czekam już na wypłatę prawie 20 h, nigdy tak długo nie czekałem:-?
zna ktoś maila do angielskiego supportu tego buka, bo polski coś w pewny męski narząd leci...


wypłaty na MB bardzo szybko napisz do nich wiadomość z zapytaniem ile czasu oczekuje się na wypłate a recznie dokaonają tranzakcji
tak samo jest jak zakład przez kilka godzin po zakończeniu spotkań nie zostaje rozliczony pisze i po kilku minutach kasa na koncie
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
A mnie zaraz szlag trafi, chce zdeponować pierwsze pieniądze i nie chce mnie dalej łączyć.. wpisuje kwotę i maila... wciskam &quot;dalej&quot; napis że do moneybookers łączy i nagle sie pokazuje że nie ma strony że przeciążona czy coś... a na moneybookers normalnie wejde przez przeglądarke... dodam że próbowałem w IE i FF. jakieś rady?


 
escabar 24

escabar

Użytkownik
A ja wykorzystałem sytuację tego że MoneyBookers nie działało. Napisałem im mniej więcej tak: że chciałem skorzystać z bonusu, ale niestety dziś prawie cały dzień moneybookers nie działa... mogą państwo sprawdzić nadal nie działa.. jest mi przykro z tego powodu iż przez takie usterki technicznę nie mogę skorzystać z bonusu, bo jak mi wiadomo promocja skończyła się dziś o godzinie 15.00.
Udało się. Odpisali:
&quot;Witamy
Dzisiejsze problemy z serwisem Moneybookers dotknęły także nas, dlatego rozumiemy zaistniałą sytuację.
Kwota bonusu została dodana do Pańskiego konta.
Pozdrawiamy
Team Scandic&quot;
Tak bym z promocji nie skorzystał.. bo wpłacałem po 15.00 a w taki własnie sposób otrzymałem bonus. Trzeba myśleć 8)

edit: PS pewnie jestem ostatnią osoba która skorzystała z tego bonusu ???? Cóż za wyróżnienie.
8)
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Scandic zaczoł sie zabespieczac przynajmniej mi sie tak wydaje.;p dzis chciałem pierwszy raz od nich wypłacici pieniadze całosc bo buk mi sie nie podoba i dostałęm od nich emeila
Drogi użytkowniku
Prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego oraz potwierdzenia posiadania konta Moneybookers (wzór w załączniku) w celu potwierdzenia tożsamości.
Jest to spowodowane koniecznością wyeliminowania oszustw i będzie wymagane tylko przy pierwszej wypłacie.
Pozdrawiamy
Team Scandic
Was tez pytali o cos takiego przy wypłacie ?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Scandic zaczoł sie zabespieczac przynajmniej mi sie tak wydaje.;p dzis chciałem pierwszy raz od nich wypłacici pieniadze całosc bo buk mi sie nie podoba i dostałęm od nich emeila Was tez pytali o cos takiego przy wypłacie ?
NIe , ale szkoda ze az tak pozno sie obudzili ..
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Scandic zaczoł sie zabespieczac przynajmniej mi sie tak wydaje.;p dzis chciałem pierwszy raz od nich wypłacici pieniadze całosc bo buk mi sie nie podoba i dostałęm od nich emeila Was tez pytali o cos takiego przy wypłacie ?
tak odemnie tez to chcieli, wyslalem i kase mam na mb.Scandic fajny buk podobał mi sie :pale troche ich ogolocilem wiec ja im nie :p
buk na plus
 
markus 0

markus

Użytkownik
albo jestem ślepy albo nie ma tam opcji 1X lub 2X czy jednak jestem ślepy ?:p
nie jestes slepy, scandic nie ma OPCJI 1X 2X
Czasami ma. Np w lidze Polskiej czy Niemieckiej zawsze było
Raz w miesiacu dawali, wiecej nie zauwazylem a gralem w scandicu w kwietniu, moze w maju zaczeki dobierac, ale teraz patrze na inne ligi i tez nie ma
 
Do góry Bottom