>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
panowie, dzis tam wplacilem i moje pierwsze pytanie. w regulaminie zaakceptowalem ze musze obrocic bonus do konca lipca 2008. a wszczegolach bonusa jest napisane ze termin wygasnieicia piierwszy lipiec.? pytal ktos o to ?

To ty chcesz 3 miechy bonus obracać?:-D
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ciekawe gdzie masz taki obrot..... przewaznie 3-4 razy ale mniejszaq z tym
Betsson 6x(depozyt+bonus), Winunited 5x(depozyt+bonus), Interwetten 5x(depozyt+bonus), Betlads 5x(depozyt+bonus)... Do tego w innych (BetAtHome, Expekt, Bet365) masz 3x(depozyt+bonus), czyli tak samo jak masz w Scandic (6x sam bonus). Nie zgodze sie wiec z opinia, ze bonus w Scandic jest &quot;beznadziejny&quot;, dla mnie jest normalny, a nawet latwiejszy do spelnienia niz u innych. A poza tym mozna podziekowac takze niektorym panom z tego forum za to, ze teraz jest 6x bonus a nie jak wczesniej bylo 4x.
Pozdro
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
powiem wam ze dla mnie to jeden z lepszych bukow jesli chodzi o kursy, najpozniej z wszystkich obnizaja kursy i mozna zlapac wysokie ako, np ja mam w scandicu 6.60 a kolega u konkurencji 5.5, mimo ubogiej oferty podoba mi sie
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Wplacilem przez MB 200 pln, kase z MB odjelo, ale do konta gracza nie dodalo i ciagle 00.00...ni kasy ni bonusa nic - mial ktos tak?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ja mialem tak z tydzien temu napisalem kilka maili do nich i po kilku godzinach wkoncu kasa byla razem z bonusem.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
wiec tez wyslalem meila ze screenem przelewu...poczekam sobie a szkoda bo dzisiaj juz chcialem o 15.00 tam cosik zagrac;)
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Coś im się tam serwer psuje wczoraj jeszcze odpisywali na maile a dzisiaj nic
Wczoraj mi 5 godz zakład rozliczali
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ooo zdziwiłem sie.Wplacilem teraz 200 zł zaznaczylem ze chce bonusik i odrazu dopisany został.Teraz zobaczymy jak z obracaniem czy bede miał jakies problemy.Narazie buk na plus.
 
T 1,8K

termii

Użytkownik
Wplacilem wlasnie tam do nich kase, a gdzie jest do zaznaczenia ta opcja, ze akceptuje promocje, bo nie widze czegos takiego?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Jest tu mozliwa wypłatan na konto bankowe lub karte kredytowa?Bo nie widze takiej opcji mam tylko wpłate taka opcja.
Kolejny raz te same pytania, wszystko juz bylo wczesniej kilka razy pisane.
Nie ma tu opcji wplaty ani wyplaty BEZPOSREDNIO z konta / na konto bankowe.
 
B 0

byncol21

Użytkownik
posiadam radiówke i juz ktos z mojej sieci skorzystał z bonusu i podczas wypłaty pojawil sie problem :
Pani wypłata została wstrzymana do czasu wyjaśnienia czy nie naruszyła Pani regulaminu promocji (wiele kont założonych przez tę samą osobę). Rozstrzygnięcia może się Pani spodziewać najwcześniej w poniedziałek.
odpisalem ze posiadam radiówke i mamy taki sam adres ip , na co oni odpisali
Prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego oraz potwierdzenia posiadania konta Moneybookers (wzór w załączniku) w celu potwierdzenia tożsamości.
Jest to spowodowane koniecznością wyeliminowania oszustw i będzie wymagane tylko ten jeden raz.
w poniedzialek wyslalem im skan dowodu oraz potwierdzenie konta mb , wczoraj znowu wyslalem wiadomosc kiedy moge sie spodziewac potwierdzenia tożsamości ale jak do tej pory nie dostalem odpowiedzi na te 2 wiadomosci . co w takim wypadku mam zrobic ?
 
explosiv 0

explosiv

Użytkownik
Jak dla mnie buk na prawdę w porządku. Kasa+bonus otrzymana automatycznie po wpłacie przez moneybookers. Bonus obraca się bardo szybko i przyjemnie. 100zł bonus obróciłem w parę dni i jestem sporo na plusie. Oferta trochę uboga w porównaniu np z bet 365, ale za to stronka przyjemna i przejrzysta. Mam małe pytanie, ile mniej więcej trzeba czekać aż wypłacana kasa wpłynie na moneybookers. Wypłaciłem parę godzin temu część kasy ze scandica na konto w moneybookers ale jak na razie nic na mb nie ma. Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
Do góry Bottom