>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
No ciekawy buk tylko czy wypłacalny ;]
Oby tak

Jako ,że pierwszy testuje tego buka.Poinformuje Was o zleceniu wypłaty i o dotarciu środków pieniężnych na moje konto w MB.Najprawdobodobniej jutro już obrócę całość.Pozdrawiam fox71.
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
tylko pytanie czy wypłacalny?
buk wyplacalny dwa razy juz od nich wyplacalem za pierwszym razem pieniadze byly po 4 dniach na koncie ale za drugim razem juz troszke dluzej czekalem bo ponad dwa tygodnie najpierw tydzien nieodpowiadali na maile a kiedy mi odpisali to poproslili o kod swift wiec im podalem i kasa byla po tygodniu (za pierwszym razem byl niepotrzebny ? :jezora ???? teraz zlecilem wyplate w poniedzialek i czekam zobaczymy co tym razem odpisza :jezora:
 
K 18

klakson

Użytkownik
patrze na kursy roznych bukmacherow i scandic ma bardzo male kursy... Przyklad :

Ottawa Senators - Boston Bruins 1 2.30 expekt
Ottawa Senators - Boston Bruins 1 1.90 scandic
i
Nantes - Niort 2 9.50 Centrebet
Nantes - Niort 2 8.00 scandic

Róznice znaczne...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
support75, przeczytaj temat od początku to sie dowiesz..
No widzisz ja tez czytalem temat od poczatku i pomimo informacji ze karta VISA mozna placic, to jak sie okazuje jednak nie mozna placic. Pytalem sie supportu i niestety nie ma takiej mozliwosci.
Zanim komus cos poradzisz, to upewnij sie ze masz racje.
Pozdrawiam
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
jak UTAH JAZZ wygra
a na to się zapowiada to będe miał już wymagany obrót
dam znac ile czasu idzie kasa na MB
pisałem do nich i twierdzą że do 6h od zlecenia powinna byc
oby
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pomyślałem, że jak dają 200 pln free, buk znośny to wpłacę. Zarejestrowałem się. Na maila przyszedł link do &quot;weryfikacji konta&quot;. Kliknąłem a tutaj co mi się pojawiło.

Miał ktoś taki problem? Nie wiem co to jest. Dlatego wstrzymałem się z wpłatą. Próbowałem otwierać to na kilku przeglądarkach, IE, FF, Flock, Opera. Na każdej wyskakuje mi to. Wklejałem ten link i nic Coockies wyczyściłem także.
Miał ktoś takie problem i mimo wszystko wpłacił kase oraz dostał bonus?
Pozdr.
Vader
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Pomyślałem, że jak dają 200 pln free, buk znośny to wpłacę. Zarejestrowałem się. Na maila przyszedł link do &quot;weryfikacji konta&quot;. Kliknąłem a tutaj co mi się pojawiło.

Miał ktoś taki problem? Nie wiem co to jest. Dlatego wstrzymałem się z wpłatą. Próbowałem otwierać to na kilku przeglądarkach, IE, FF, Flock, Opera. Na każdej wyskakuje mi to. Wklejałem ten link i nic Coockies wyczyściłem także.
Miał ktoś takie problem i mimo wszystko wpłacił kase oraz dostał bonus?
Pozdr.
Vader
A jak sie zalogujesz to konto masz &quot;aktywne&quot; czy w ogole nie mozesz sie zalogowac? Ja bym zagadal do supportu i poprosil o &quot;reczna&quot; aktywacje konta, bez aktywacji bym razcej nie wplacal kasy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam takie coś... nie wiem czy jest aktywacja czy nie... Zaraz napisze do nich zobacze jak szybko działa support. Czytałem w pewnym miejscu że szybko odpisują. Poza tym podobno buk wypłacalny.
 
E 0

egon666

Użytkownik
Wyplacalni.
Pierwsza wyplata ma MB trwala dosyc dlugo, rano zlecenie , wieczorem kasa na MB, druga juz szybciej , max 2 h. Wyplaty na MB realizuja prawdopodobnie dopiero wieczorem, wiec trzeba sie uzbroic w cirpliwosc ???? .
 
Do góry Bottom