>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

lucek 250

lucek

Użytkownik
panowie mam pytanko jezeli wplace do buka kase zeby otrzymac bonus to czy moge w tym samym dniu wyplacic wplacono kwote pozostawiajac na koncie tylko bonus
Tak, tylko wpierw zrob 2 zaklady po 400 pln....i lepiej zeby pierwszy ci wszedł :spokodfhgfh:
 
D 152

damian0012

Użytkownik
wszystko pisze u nich na stronie tak ciezko poszukac????????????????????/
Wypłaty przed realizacją bonusu są możliwe, przy czym minimalna kwota jaka musi pozostać na koncie to podwójna wartość bonusu.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ja tam zalozylem na o2 bo taki mam MB. napisalem odrazy im maila ze link aktywacyjny nie pryszedl i wszysko dzila(aktywowali recznie)- napisali ze przyjdzie z opoznieniem.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Od razu dopisują automatycznie--Panowie ale w zasadzie wszystko zostało opisane juz w tym temacie ...a ciągle te same pytania , poczytajcie dobrze ten temat i przestańcie ciągle pytać o to samo.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ja wplacalem przez MB , wplata wplata byla na konie odrazu, jak bedzie wplata ponizej stany konta bedzie napis &quot;bonus&quot; klikasz tak i zaznaczasz ze chcesz otrzymac bonis jak to zaznaczysz odrazu ci sie bonus dopisuje.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
czyli jeśli dobrze rozumiem to: wpłacam np. 40zł dostaje 40zł bonusa i aby wypłacić bonus obracam TYLKO NIM? 4x po kursie min 1.4
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Fakt, literówka ale chodzi mi o to czy napewno obraca sie tylko bonusem bo jak wiemy u innych bukmacherow musimy obracac depozytem i bonusem dlatego chce sie upewnic ????
 
A 0

antenelles

Użytkownik
każde wydane 50gr na twoim koncie po kursie 1,50 zostaje wliczone do obrotu
ja się pochwale
Opis first deposit - up to 200 PLN
Wartość Bonusu 200.00 PLN
Pozostało do obrotu 696.51 PLN
Saldo: 473,96 PLN
dziś na + 73,96 PLN
 
S 11

support75

Użytkownik
Fakt, literówka ale chodzi mi o to czy napewno obraca sie tylko bonusem bo jak wiemy u innych bukmacherow musimy obracac depozytem i bonusem dlatego chce sie upewnic ????
jak wplacisz 40 zł to masz 80 zł.
Musisz postawić kupony za łączną sume 160 zł i wtedy obrót zostanie spełniony.
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Również miałem podobny problem jak Vader, ale po napisaniu e-maila do supportu, konto gracza zostało bez problemu aktywowane. / Czas oczekiwania: 1 godzina.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Na wp mail przyszedł po 1 minucie. Na interii też są problemy z tym mailem aktywacyjnym.
Dobra do rzeczy. Na obrócenie jest określony czas.
Ja wpłaciłem cash wczoraj i mam czas do obrócenia do 1.07.2008
Myślę że dam radę ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja grałem w między czasie na innych bukach. Dlatego mi zajęło to prawie 3 dni. Ale chcąc zagrać mecz widziałem spore różnice w kursie. Np. NHL Philadelphia Flyers dawali po @1.85 ML. Gdzie np. bet365 dawał @2.30. Nie było za bardzo mi na rękę granie po takim kursie.
Więc spokojnie jak mi się przypomniało to zagrałem. Wczoraj dograłem lekko ostatnią stówę na MLB. Skuteczności 100% nie udało się zachować... :kwasny4565:
Czekam na kasę.
Buk dzięki bonusowi nie jest zły :spokodfhgfh:


EDIT: Mi dość długo szła wypłata. Właśnie doszła. Czyli buk jak najbardziej OK. Nie ma jak to dostać free bonus i jeszcze lekko ograć buka. Kursy na faworytów są takie same jak u konkurencji albo minimalnie mniejsze, ale na dogi już gorzej. Nie ma co wybrzydzać. Dają 200 pln free to trzeba brać.
Dzięki Fox za info o buku :spokodfhgfh:

 
buzero 59

buzero

Użytkownik
a na czym polega płatność MoneyBookers???

nie mozna zlecic zwykłego przelewu ze swojego konta internetowego swojego banku???

aby otrzymac bonus....

prosze o info bo mozecie sie smiac ale nie kumam...
 
Do góry Bottom