>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Bardzo szybko sie obraca bonusikiem , spoko buk tyle ,że stronka mi nie śmiga a mam do rozliczenia Cibulkovą ???? Może mnie bloknęli ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
buk calkiem calkiem ale nie na wszystkie mecze pilki noznej sa dostepne zaklady 1x lub x2 lub 12.......... i to wielki minus tego buka......pisalem do nich i pytalem ale dopiero w przyszlym sezonie bedzie wszystko........szkoda.....
 
L 72

loozer21

Użytkownik
antenelles ja mam taki sam problem dzis wplacilem do nich kase przez mb a tu 0.00 na koncie. Co mam zrobic? Napisac do nich maila ale ja mam w o2 a tam jest komunikat ze nie dochodza maila z o2
 
A 0

antenelles

Użytkownik
antenelles ja mam taki sam problem dzis wplacilem do nich kase przez mb a tu 0.00 na koncie. Co mam zrobic? Napisac do nich maila ale ja mam w o2 a tam jest komunikat ze nie dochodza maila z o2

przykro mi, ale musisz czekać kilkanaście godzin

ja wysłałem dokładnie wczoraj o 21:57 kase i doszła dopiero dzisiaj o 10:30
 
L 72

loozer21

Użytkownik
kurcze troche szkoda ze kazdy pisal e taki fajny bukmacher a tu takie rozczarowanie.Antenelles a tobie cos odpisali czy nic aby kase na konto dali i co mniej wiecej napisales w mailu bo ja tez widac musze wyslac
 
R 0

renton

Użytkownik
spoko bonus, szybki do obrotu. Kasa na MB w ciagu 10 minut! na - to że jest troche słabsza oferta i brak czesto podwójnej szansy dla wielu spotkan.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Napisz do nich z innego adresu niż o2-jak nie masz to załóż na wp , interii lub onecie-to ci ręcznie dopiszą tą kasę.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
okej zalozylem na wp.pl i napisalem do nich maila mam nadzieje ze dzis zaksieguja mi ta kase bo chcialem cos postawic z niemieckiej ligi. A mial ktos taki problem oporcz mnie i Antenellesa?
 
P 0

peter2903

Użytkownik
jaja
Chyba większośc ma podobny problem,piszcie do angielskiego suportu bo nasi chyba śpią???? Mi odpisał po godzinie jakiś harri ollli i poradził abym sprawdził czy środki z mojego konto MB zniknęły.Bardzo mądra rada.Nasuwa się pytanie: Czy nasz Lord Vader(scandi...) przechodzi na ciemną stronę mocy?????
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
Wplata za pomoca moneybookers
Ja etz doswiadczylem pobrania pieniedzy z konta a nie dopisanie go w scandic moglibyscie podac email do suuportu polskiego i angielskiego i co napisac do angielskiego bo slaby jestem z angola, prosze o pomoc
 
L 72

loozer21

Użytkownik
moim zdaniem chyba scandic nie spodziewalo sie az tylu klientow i pewnie maja jakies problemy techniczne ale pewnie wszystko dobrze sie zakonczy
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Wszyscy marudzicie ;) wczoraj wyslalem 200zl, natychmiast byly na koncie. Dzisiaj kuzyn takze zrobil konto i rowniez wyslal kase i ma bonusik;)
Jak dla mnie to bukmacher nie jest zly, kursy sa przyzwoite, jedyny minus to ze dostepne zaklady nie sa za bardzo rozbudowane. Ale co najwazniejsze : super bonusik i wyplacalnosc bukmachera.
Takze w 100% polecam tego buka;)
*edit*
ogarnia ktos moze czy dadza dzisiaj tam ten ULEB CUP? powoli dochodzi 14 a dalej nic nie widac ;)
-----------------------------------------------------------------------------
&quot;Gdyby nie to, że myślisz, że jesteś super sztuką
Bo umiesz ruszać fajną dupą, nie była byś tanią suką&quot;
Super typy - gg : 9495004 !
 
Do góry Bottom