>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

Z 0

zaglebiak-24629

Użytkownik
Ja mam akurat ten sam problem. Kase wpłaciłem o godzinie 00:43 i jeszcze jej na koncie nie mam. Pisze meile do nich ale narazie bez odpowiedzi. Czyżby 2 stówki szlag trafił?
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Przy próbie wypłaty środków na MB pojawia się komunikat:
&quot;Strona w trakcie modernizacji

W celu poprawienia jakości naszej strony przeprowadzamy aktualnie prace modernizacyjne. Prosimy spróbować ponownie w przeciągu kilku minut.
W przypadku gdy strona jest nieosiągalna przez dłuższy okres czasu prosimy o kontakt poprzez email [email protected] .&quot;
Czy też tak macie?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie to jest temat odnośnie bonusu -a Wy sobie tu czat robicie i pojawiają sie posty np&quot;jak rozlicza mecz&quot;? itp Zastanówcie sie troszkę nad tym co piszecie.Tu maja być ważne info odnośnie bonusa ,a nie bzdury!
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Dostalem odpowiedz od suppoertu:
Witamy,
Z powodu nieprzewidzianych problemów związanych z komunikacją systemu
Moneybookers i naszego wystąpiły kłopoty z transferem niektórych wpłat.
Obecnie pracujemy, by Pani pieniądze jak najszybciej znalazły się na Pani
koncie.
Za wszelki problemy wynikłe z zaistniałej sytuacji przepraszamy.
Pozdrawiamy,
Team Scandic
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
A czy to nie jest ważna informacja że zamiast bonusa to wpłacona kasa znika? Chyba że na tym ten ich bonus polega że wpłatę wsysa????
A czy Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Bodiemu chodzilo o urzadzanie czata na tematy nie zwiazane z bonuesem typu &quot;A jak rozlicza Wolfsburg?&quot;
 
A 0

antenelles

Użytkownik
ale błędów w kursach robi SCANDIC !!! wczoraj przy stanie 1:1 mecz Juve - AC Milan kurs na OVER 2,5 był 4,80 !!!!
a dzisiaj Sparta Rotterdam - Heerenveen handicap (0:1) typ. 2 kurs 3,50 !!!
już wycofali;-) ale i tak długo się trzymał ... ponad 1h
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam pytanie . Chcę się zarejestrowac . Jest problem ponieważ mam konto w MB na poczcie o2.pl a jak wiadomo jest z nimi problem . Czy jak konto w scandic zarejestruje na gmail to czy bede mógł wypłacić na MB na konto o2.pl ??
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mam pytanie . Chcę się zarejestrowac . Jest problem ponieważ mam konto w MB na poczcie o2.pl a jak wiadomo jest z nimi problem . Czy jak konto w scandic zarejestruje na gmail to czy bede mógł wypłacić na MB na konto o2.pl ??
Z tego co wiem, to do konta w MB mozes dopisac inne adresy email.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Naprawde jestem w szoku w zwiazu z szybkoscia wyplat. Zlecona wyplate mialem na mb po 20 minutach nawet mimo tego, ze jest weekend!
Za to wielki plus ????
 
P 0

protech

Użytkownik
a jakie wczoraj byly numery? no na razie mi stronka tez nie chodzi, a chcialem cos zagrac na noc.. mam nadzieje ze z rana juz bedzie ok ????
Pewnie jakas chwilowa przerwa techniczna, nie im jednym sie to zdarza ????
 
K 0

kendzior

Użytkownik
ja mam takie pytanko, poczytalem forum troszke o tym buku i nie znalazlem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania : np wchodze teraz na oferte i jest tylko jeden mecz pilki z podwojną szansą , tak malo meczy jest z podwojna szansą czy po prostu jescze nie uzupelnili oferty ?? i jak jest sytuacja z żużlem , głównie chodzi mi o polski żużel , są handicapy podobnie jak w innych bukach ;&gt; dzieki z gory za odpowiedz ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ja mam takie pytanko, poczytalem forum troszke o tym buku i nie znalazlem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania : np wchodze teraz na oferte i jest tylko jeden mecz pilki z podwojną szansą , tak malo meczy jest z podwojna szansą czy po prostu jescze nie uzupelnili oferty ?? i jak jest sytuacja z żużlem , głównie chodzi mi o polski żużel , są handicapy podobnie jak w innych bukach ;&gt; dzieki z gory za odpowiedz ????
Wczoraj na polski zuzel byly handicapy, ale pojawily sie dosyc pozno. A co do pilki to rzeczywiscie niewiele jest spotkan z podwojna szansa.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wypłata na koncie MB po niecałych 5 godzinach od zlecenia. Oferta słaba jednak duży plus za ofertę bonusową.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom